OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 mkriszadmin

Tagság: 2008-09-11 17:03:11 Tagszám: #63445 Hozzászólások: 989 |
14376. Elküldve: 2009-05-27 19:42:02, OFF TOPIC
|
[54026.] |
Szia!
Én erre gondoltam:
|
| | |
[előzmény: (14373) zolcsi68, 2009-05-27 09:05:24] |
|
Törzstag
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolcsi68

Tagság: 2005-12-10 17:19:49 Tagszám: #24478 Hozzászólások: 781 |
14373. Elküldve: 2009-05-27 09:05:24, OFF TOPIC
|
[54029.] |
a ma kaphato eszkozok szinte mindeggyike atallithato ntsc-re. Nekem is vannak ntsc-s tv-im es ugy dvd-vel mint belterivel siman mennek. A dvd lejatszo beallitasaiban allitsd at ntsc-re a tv tipusat.
Wood floor SaRaSota
|
| | | [válaszok erre: #14376] |
[előzmény: (14362) mkriszadmin, 2009-05-26 18:06:43] |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
14372. Elküldve: 2009-05-27 09:04:29, OFF TOPIC
|
[54030.] |
Segítséget szeretnék kérni (mint mindig)!
Lenne egy amatőr DVD felvétel amit vissza kellen digitalizálnom DVDlemezről a PCre és össze kellen vágnom újra másik avi felvételle. Majd újra kiírni lemezre. Melyik progikat javasoljátok ehez a műveletsorhoz?
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #14374] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
14370. Elküldve: 2009-05-26 20:57:25, OFF TOPIC
|
[54032.] |
Szép volt a Zarya
|
| | | [válaszok erre: #14371] |
[előzmény: (14335) serwer, 2009-05-24 21:42:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
14369. Elküldve: 2009-05-26 20:16:59, OFF TOPIC
|
[54033.] |
http://image.caraudiomag.com/f/12722374/caep_0609_22_z+dash+reassembly.jpg
erööl lenne szo??
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (14362) mkriszadmin, 2009-05-26 18:06:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gagliardo

Tagság: 2005-06-10 16:22:34 Tagszám: #19613 Hozzászólások: 2156 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
14367. Elküldve: 2009-05-26 19:34:13, OFF TOPIC
|
[54035.] |
valoban az okozza hogy NTSC monitor.
ha megvan az eredeti lejatszo,akkor azzal kellene atalitani a dolgokat,amenyiben ez lehetseges. ha nem,akkor vannak olyan konvertalo programok amik kepesek NTSC formatumot kesziteni,es ezt kell hasznalni.
ha lenne valami markanev vagy tipus szam,akkor könyebben lehetne segiteni
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (14362) mkriszadmin, 2009-05-26 18:06:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
14365. Elküldve: 2009-05-26 19:14:00, OFF TOPIC
|
[54037.] |
Drága lesz...
Bootolj CD-ről. Azután olvasd el amit ír és csináld azt.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (14364) Zenki, 2009-05-26 19:08:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
14363. Elküldve: 2009-05-26 18:13:46, OFF TOPIC
|
[54038.] |
Sziasztok, travian bot kerestetik, linux alá. eggyet találtam de nemtudom hogy hogyan kel bealitani a neve
villonanny-2.3.0
kérdésem az hogy ezt hogy lehet bealitani es elinditani a valaszokat elore is köszönöm
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mkriszadmin

Tagság: 2008-09-11 17:03:11 Tagszám: #63445 Hozzászólások: 989 |
14362. Elküldve: 2009-05-26 18:06:43, OFF TOPIC
|
[54039.] |
Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy adott egy amerikai autó amiben van egy gyári beépített monitor Video csatlakozási lehetőséggel. Akármilyen eszközt kötök rá a kép folyamatosan fut. Ehhez szeretném kérni a segítségeteket, hogyan lehetne megoldani. Szerintem a gondot az okozza, hogy az európai szabvány PAL 60 Hz amerikai pedig NTSC 50Hz. De ez csak az én véleményem!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-05-26 18:12:10]
|
| | | [válaszok erre: #14367 #14369 #14373] |
|
|
Törzstag
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
14361. Elküldve: 2009-05-26 18:05:39, OFF TOPIC
|
[54040.] |
Ez hogyan működik?
|
| | |
[előzmény: (14354) tapa01, 2009-05-26 10:54:59] |
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
14360. Elküldve: 2009-05-26 11:53:02, OFF TOPIC
|
[54041.] |
serwer!köszi szépen.
|
| | |
[előzmény: (14359) serwer, 2009-05-26 11:39:34] |
|
Törzstag
|
|
 zsolt00

Tagság: 2008-03-30 17:09:21 Tagszám: #57706 Hozzászólások: 1444 |
14358. Elküldve: 2009-05-26 11:29:46, OFF TOPIC
|
[54043.] |
Én már nagyon rég óta nem tudok belépni,de van akinek müködik.
|
| | | [válaszok erre: #14368] |
[előzmény: (14357) Leíratkozott felhasználó, 2009-05-26 11:21:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14357. Elküldve: 2009-05-26 11:21:50, OFF TOPIC
|
[54044.] |
Ti betudtok lépni a crosatra? Nekem már kb 2 hete sohasem akar bejönni az oldal
|
| | | [válaszok erre: #14358] |
|
|
|
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
14356. Elküldve: 2009-05-26 11:20:02, OFF TOPIC
|
[54045.] |
Mondja már meg vki,hogy vistát szeretnék feltenni a pc-re,van vmi amiröl tudnom kellene,most tenném fel elöször.Xp-t már soxor tettem fel,vista az bonyolultabb?köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #14359] |
[előzmény: (14354) tapa01, 2009-05-26 10:54:59] |
|
Törzstag
|
|
 zsolt00

Tagság: 2008-03-30 17:09:21 Tagszám: #57706 Hozzászólások: 1444 |
14355. Elküldve: 2009-05-26 11:18:46, OFF TOPIC
|
[54046.] |
Nem semmi.
|
| | |
[előzmény: (14354) tapa01, 2009-05-26 10:54:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tapa01

Tagság: 2008-03-01 19:35:40 Tagszám: #56507 Hozzászólások: 1008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
14353. Elküldve: 2009-05-26 10:53:26, OFF TOPIC
|
[54048.] |
A kávéházban egy francia fogyasztja a reggelijét: kávé, kifli, vaj és dzsem az asztalon, amikor megjelenik egy rágógumizó tipikus amerikai
férfi és se szó se beszéd leül az asztalához. A francia ügyet sem vet rá. Egy idő múlva az amerikai nem bírja tovább:
- Ti franciák mindig megeszitek az egész kiflit?
- Persze - morogja mogorván a francia.
Az amerikai kifújja a rágóját, megvárja, míg szétpukkan, majd így folytatja:
- Mi az Államokban csak a belsejét esszük meg - csámcsogja. A héjat konténerbe gyűjtjük, újra feldolgozzuk, kiflit sütünk belőle, és eladjuk Franciaországba.
A francia csak hallgat. Ám az amcsi csak nem hagyja abba a piszkálódást:
- Dzsemet esztek a kiflihez?
- Hát persze! - vakkantja oda a francia.
- Mi nem - mondja az amerikai hangosan kérődzve. Mi odaát friss gyümölcsöt eszünk reggelire, a héját konténerbe gyűjtjük, újra
feldolgozzuk, dzsemet főzünk belőle, és eladjuk a franciáknak.
- És mit csináltok a használt óvszerekkel? - kérdezi a francia.
- Természetesen kidobjuk őket - vágja rá az amerikai.
- Mi nem - válaszol a francia. Mi összegyűjtjük a gumijainkat, újrahasznosítjuk, rágógumit készítünk belőle és eladjuk az USA-'ba.
|
| | | [válaszok erre: #14354] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
14351. Elküldve: 2009-05-26 09:46:46, OFF TOPIC
|
[54050.] |
Hi!
Azt remélem tudja mindenki akit érdekel, hogy most pénteken lesz a minden idők legutolsó Jay Leno-vezette Tonightshow. Több, mint 20 év után a Showman most pénteken feláll, és átadja a stafétabotot Conan O'Briennek, aki jövőhéttől vezeti majd a Tonight Showt a következő pár évtizedben. És az utolsó show vendége Conan lesz. :)
Biztos különleges lesz, én garantáltan nem fogom kihagyni.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|