OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13763. Elküldve: 2009-04-25 13:21:28, OFF TOPIC
|
[54601.] |
High Quality 771 hetvenegy
|
| | |
[előzmény: (13762) Madison 07, 2009-04-25 13:06:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
13762. Elküldve: 2009-04-25 13:06:10, OFF TOPIC
|
[54602.] |
>> Subject: Fwd: Fw: benzinkútnál - óriási poén
>>
>>
>>
>> *Most kaptam...*
>> Gondoltam, bearanyozom a Ti napotokat is az alábbi kis történettel,
>> amely az egyik ismerősömmel történt ma, és megosztotta velem:
>> Időpont: ma ( április 19 ) délelőtt
>> Helyszín: Budapest, Egér út, Shell kút
>>
>> Elvittem az autót szerelőhöz, h nézzék át, megnéztük a kerekeket is
>> ...stb.
>> Jövök visszafelé, gondoltam le is mosom, meg kap egy tank üzemanyagot
>> Állok a sorban a kútnál, jön egy kislány, valami kikent kifent
>> cabrióval, előttem áll a sorban a pénztárnál, látszólag valamilyen okból
>> zaklatott, de én nem nagyon voltam képben a kábulattól, amit a parfümje
>> okozott, amit biztos egy dézsából magára borított
>> Szóval jön ő a kutashoz:
>>
>> * *Csaj:* hali, egy autópálya matricát lécci
>> * *Kutas:* milyet?
>> * *Csaj:* ccc nem tom. hány napos van?
>> * *Kutas:* ilyen-meg ilyen.
>> * *Csaj:* Ilyen jó lesz.
>> * *Kutas:* ok, rendszám?
>> * *Csaj:* Most szívatsz?
>> * *Kutas:* nem, ha pályamatricát akarsz venni, nekem kell a rendszám
>> * *erre ő:* Jól van, de erre még lehet hogy rábasztok ( bocs a
>> szavakért, de ezt mondta a kislány ) és kirohant
>>
>> Nézzük a kutassal, hogy mit csinál, mert eltűnt a kocsija mögött
>> 3 perc múlva b***i, visszajött, letette, a hátsó rendszámtábláját az
>> asztalra, és közölte a pultossal, h ilyen még vele nem történt, letört a
>> körme, és a barátja már úton van, mert nem tud így vezetni miféle
>> eljárás ez?
>> *Kutas:* nem kellett volna behozni,, elég lett volna ha bemondod
>> *Erre a csaj:* "úúú igen,?"
>> jött is a csaj pasija pár perc múlva egy jó nagy mercivel, bement,
>> megkérdezte mi történt, elmondták neki, és a kutassal egymást támogatták
>> a röhögéstől,
>> jó fej volt
>>
>>
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #13763 #13768] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hatos66

Tagság: 2003-06-30 09:38:13 Tagszám: #5439 Hozzászólások: 726 |
13761. Elküldve: 2009-04-25 13:03:59, OFF TOPIC
|
[54603.] |
lehet hogy itt a digitális május !
|
| | |
[előzmény: (13755) sztar1, 2009-04-25 11:06:16] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
13760. Elküldve: 2009-04-25 13:00:57, OFF TOPIC
|
[54604.] |
keresem ezta filmet A halal arhivuma vagy ahonnal letoltheto formatumban megvan
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13759. Elküldve: 2009-04-25 11:50:45, OFF TOPIC
|
[54605.] |
tenyleg azert nem hasznalom az avast-ot.mindenre jo csak arra nem amire kene.es nem utolso sorban nekem fogta a gepet rendesen.
de ez az en tapasztalatom. masreszröl mindenki azt hasznal amit akar
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (13757) orbitall, 2009-04-25 11:17:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13758. Elküldve: 2009-04-25 11:49:09, OFF TOPIC
|
[54606.] |
Iphone forumon irtak!
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (13755) sztar1, 2009-04-25 11:06:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 orbitall

Tagság: 2007-03-26 03:58:16 Tagszám: #43202 Hozzászólások: 366 |
13757. Elküldve: 2009-04-25 11:17:49, OFF TOPIC
|
[54607.] |
"virusmentes programokat nem engedte futtatni. igy a Vantage toolboxot sem" Akkor az Avast mellett csak vírusos programok működhetnek? Hogy is van ez pontosan? Érdekelne. Üdv.
|
| | | [válaszok erre: #13759] |
[előzmény: (13753) sztar1, 2009-04-25 08:50:53] |
|
Törzstag
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13756. Elküldve: 2009-04-25 11:11:31, OFF TOPIC
|
[54608.] |
LOL. ezt hol olvastad? :D
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13755. Elküldve: 2009-04-25 11:06:16, OFF TOPIC
|
[54609.] |
most olvasom a neten,hogy pesten megpusztult a földi tv-radio vetel!
csak müholdrol jön minden jelenleg!
az Antenna H elkurta a dolgokat??
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13758 #13761] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13754. Elküldve: 2009-04-25 10:24:40, OFF TOPIC
|
[54610.] |
na gyerekek, szét kaptam a roncs laptopot atomjaira. be raktam a cdolvasót. felismerte., jeee. de. most azt a jelenséget tapasztaltam hogy: mikor a hütö ventillátor bekapcsol. akkor a gép meg be lassul, a ventinlator ki kapcsol. a gep ugyan olyan gyors. na ez minek az oka? valamit rosszul kötöttem be? de ha igen, akkor meg se nyekkenne a gép. ötlet? :) napot mindenkinek
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13764] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13753. Elküldve: 2009-04-25 08:50:53, OFF TOPIC
|
[54611.] |
anyit tapasztaltam hogy a winfos defender allandoan riszgat. egyepkent a DVB-UPLOAD oldalrol sikerült összeszednem egy file-bol.
avastot hasznaltam regebben,de lekellett cserelni mert virusmentes programokat nem engedte futtatni. igy a Vantage toolboxot sem.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13757] |
[előzmény: (13752) Rönó, 2009-04-25 08:05:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
13752. Elküldve: 2009-04-25 08:05:20, OFF TOPIC
|
[54612.] |
Szia!
És mik a tünetek?
Amúgy már több helyen olvastam hogy a nod32 csak laborkörülmények közt kiemelkedő. Amúgy nekem is ez van.
Egyre többen az avas antivírust javasolják...! Egyszer ki kéne már próbálni. Esetleg valakinek tapasztalat.......?
Üdv: Rönó
|
| | | [válaszok erre: #13753] |
[előzmény: (13751) sztar1, 2009-04-25 07:51:05] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13751. Elküldve: 2009-04-25 07:51:05, OFF TOPIC
|
[54613.] |
TrojanDownloader:Win32/Renos.gen!BB
Also Known As:
Trojan.Downloader.FakeAV.Q (BitDefender)
Trojan.Agent-64489 (Clam AV)
Trojan.Win32.Agent.amqr (Kaspersky)
Generic Downloader.x (McAfee)
W32/DLoader.KSUG (Norman)
Troj/Renos-BO (Sophos)
Summary
TrojanDownloader:Win32/Renos.gen!BB is a generic detection for a family of trojans that connect to certain websites in order to download other malware. This may include other TrojanDownloader:Win32/Renos components, and rogue antivirus software such as Trojan:Win32/FakeSecSen or Trojan:Win32/FakeXPA.
Symptoms
System Changes
The following system changes may indicate the presence of this malware:
*
The presence of the following registry modifications:
Value: MSFox
With data: <full pathname of Win32/Renos.gen!BB>
In subkey: HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Value: Str<digit>
With data: <base64 encoded string> (for example, "x6tveq8ngbtmpknqirnnqauudxwx")
In subkey: HKLM\Software\Mozilla\MSFox
*
Since this is a generic detection, there are no additional and common symptoms associated with this threat. Alert notifications from installed antivirus software may be the only symptom(s).
vigyazzatok,en bekeptam szerencsesen! atverte a NOD32 regisztralt eredeti valtozatot is!
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13752] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13750. Elküldve: 2009-04-24 18:02:54, OFF TOPIC
|
[54614.] |
akar. de van egy masik megoldas is. lekell tölteni a friss biost egy masik gepen,es floppy-ra irni. ha ez megvan akkor a laptob BIOS menüben a BOOT legyen Floppy es akkor feltölti maganak.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (13743) Oriza_Triznyák, 2009-04-23 22:43:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
13749. Elküldve: 2009-04-24 17:44:07, OFF TOPIC
|
[54615.] |
Komoly
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | |
[előzmény: (13747) bfairer, 2009-04-24 16:51:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
13748. Elküldve: 2009-04-24 17:36:50, OFF TOPIC
|
[54616.] |
Valószínű, csak tudnám, hogy hol?
|
| | |
[előzmény: (13745) K78, 2009-04-24 08:13:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bfairer

Tagság: 2005-12-19 18:28:35 Tagszám: #24801 Hozzászólások: 239 |
|
Haladó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
13746. Elküldve: 2009-04-24 14:35:59, OFF TOPIC
|
[54618.] |
még egyszer berakom, nézzetek és szavazzatok, nagyon tud a srác!
segítsunk a srácnak, szavazzatok ti is!
http://www.hardrock.hu/?q=node/9176
|
| |
|
Törzstag
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
13745. Elküldve: 2009-04-24 08:13:04, OFF TOPIC
|
[54619.] |
Ezt általában a felhasznált sablonban lehet beállítani.
|
| | | [válaszok erre: #13748] |
[előzmény: (13738) hikjma, 2009-04-23 20:54:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13744. Elküldve: 2009-04-23 23:10:46, OFF TOPIC
|
[54620.] |
lehet de ahogy nézem, a hálozatot támogatja, így, viszont már hálón keresztül is át tudom másolni az xpt. :D lol-. windows 3.1en keresztül másolom az xpt (o.O)
erröl beszélek:
http://support.novell.com/techcenter/articles/ana19950401.html
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
13743. Elküldve: 2009-04-23 22:43:47, OFF TOPIC
|
[54621.] |
A win 3.1 még nem támogatja az usb-t. Dos alá viszont vannak USB driverek. Ezekkel lehet próbálkozni.
|
| | | [válaszok erre: #13750] |
[előzmény: (13742) tranceworld, 2009-04-23 22:36:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13742. Elküldve: 2009-04-23 22:36:49, OFF TOPIC
|
[54622.] |
:)
1. van benne dvd olvasó, csak sajna régi a bios és így nem ismeri fel, hiába van bekötve.
2. biosa mivel atom régi 99es évjárat.
ezért se a hálózati se az usb-röl való bootolast nem támogatja,
3. ezért kérdeztem hogy dos alol el lehet e érni az usbt.(pendrivot. mert viszot a flopy meghajtó müködik,
4. most egy kemény windows 3.1 egy telepitot fogok át másolgatni a laptopra. flopyn keresztül, reménykedve hogy az majd felismeri az usbt. vagy a hálokártyát.
5. ha ez bejön mindenkit meghívok egy sörre. (kacsint)
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13743] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13741. Elküldve: 2009-04-23 21:12:47, OFF TOPIC
|
[54623.] |
miert nem teszel abba a gepbe egy dvd olvasot?? 2 perc a müvelet.vagy legalabb egy cd olvasot.esetleg ha lan-on öszekötned a gepet egy masikkal akkor meg mindig van lehetöseged,mert BOOT-olni lehet LAn-on keresztül is
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (13739) tranceworld, 2009-04-23 20:55:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 k01a

Tagság: 2007-11-30 18:39:54 Tagszám: #52357 Hozzászólások: 601 |
13740. Elküldve: 2009-04-23 21:07:40, OFF TOPIC
|
[54624.] |
Itt nézz szét:
http://www.bootdisk.com/usb.htm
|
| | |
[előzmény: (13739) tranceworld, 2009-04-23 20:55:16] |
|
Törzstag
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13739. Elküldve: 2009-04-23 20:55:16, OFF TOPIC
|
[54625.] |
Üdv! bios frissites elfelejtve! meg probaltam letöltöttem dosalol elinditottam. és akkorát sipolt egy hatalmas errorral hogy kiszakad majdnem a dobhártyám, úgy értem elkerülhetetlen lesz az hogy win98 telepitot át floppyzom a laptopra, vagy van még valami megoldás? dos alatt? esetleg usb használata dos alatt?
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13740 #13741] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|