Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (52/10
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
13513. Elküldve: 2009-04-16 15:41:49,

OFF TOPIC

[54851.]

azt nem értem hogy a thome csatornái miért DATA-ként szerepelnek és mind 0,1 értékkel

de a HD csatik viszont ott vannak rendes eredményekkel...


icon5.gif icon5.gif icon5.gif
[válaszok erre: #13514]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
13512. Elküldve: 2009-04-16 15:37:42,

OFF TOPIC

[54852.]

vazze ...kösz

ez a satcodx nem ugott be elsőre

(másodikra sem icon20.gif )
[előzmény: (13511) serwer, 2009-04-16 15:34:51]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13511. Elküldve: 2009-04-16 15:34:51,

OFF TOPIC

[54853.]

pl:
http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300028000000000292-v

Rapidshare Media

[válaszok erre: #13512] [előzmény: (13510) gombilaci, 2009-04-16 15:27:09]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
13510. Elküldve: 2009-04-16 15:27:09,

OFF TOPIC

[54854.]

valaki megtudja mondni hogy hol is érhetőek el ezek a mérések, nem igazán emlékszem már.....

15245225109.jpg
[válaszok erre: #13511]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
13509. Elküldve: 2009-04-16 13:26:37,

OFF TOPIC

[54855.]

koszi
[előzmény: (13508) tibsi, 2009-04-16 13:24:26]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibsi



Tagság: 2005-12-25 13:55:34
Tagszám: #24941
Hozzászólások: 1446
13508. Elküldve: 2009-04-16 13:24:26,

OFF TOPIC

[54856.]

a Nero BackITup 3-nál úgy működik ez, hogy a Tools menüben csinálsz egy bootolható CD/DVD-t, arról bootolsz. Ezután már ezt a lemezt kiveheted és megcsinálod a drive mentést. Visszaállítás ugyanezzel a lemezzel indul.
[válaszok erre: #13509] [előzmény: (13507) embertelen, 2009-04-16 13:11:20]
Kiváló dolgozó
tibsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
13507. Elküldve: 2009-04-16 13:11:20,

OFF TOPIC

[54857.]

nem neked szantam a kerdest
[válaszok erre: #13508] [előzmény: (13506) gombilaci, 2009-04-16 13:08:15]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
13506. Elküldve: 2009-04-16 13:08:15,

OFF TOPIC

[54858.]

nem használok nerot
[válaszok erre: #13507] [előzmény: (13505) embertelen, 2009-04-16 12:17:25]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
13505. Elküldve: 2009-04-16 12:17:25,

OFF TOPIC

[54859.]

van
a neroval keszitet mentest kilehet irni hogy gond eseten arrol induljon a rendszer haigen mia menete icon5.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-04-16 12:22:31]
[válaszok erre: #13506] [előzmény: (13504) gombilaci, 2009-04-16 11:05:26]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
13504. Elküldve: 2009-04-16 11:05:26,

OFF TOPIC

[54860.]

hali a "Kabel Deutschland" -on (23,5°)

van még N2 ???
[válaszok erre: #13505]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13503. Elküldve: 2009-04-16 08:55:41,

OFF TOPIC

[54861.]

Még egy kérdés: mkv fájlt lehet veszteségmentesen vágni, mint mondjuk egy mpeg fájlt, ahol csak azt a frame-et tömöríti újra a progi, ahol a nyiszálás történik?
Köszi! icon32.gif
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13502. Elküldve: 2009-04-16 07:38:56,

OFF TOPIC

[54862.]

Hello!

Tudja valaki, hogy pontosan hogyan csinálják fociközvetítéseken azokat a statisztikákat, hogy ki hány kilométert futott, labdabirtoklás, passzok száma, sikeressége stb?
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13501. Elküldve: 2009-04-15 20:59:46,

OFF TOPIC

[54863.]

Érdekes:

http://www.hirtv.hu/gazdasag/?article_hid=266410


yaksi

VU+ Uno 4K SE
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13500. Elküldve: 2009-04-15 19:53:07,

OFF TOPIC

[54864.]

Sziasztok! a lehető leg rövidebb időre elö szeretnék fizetni a sattorrrentre, már ha lehet, és ha lehet, akkor az mennyibe kerülne, a legolcsóbb csomagja, és hogy lehet e otpröl át utalni, hogy használhassam a szolgáltatást? minden hardver eszköz megvan csak ez hianyzik. a jelenlegi netemmel nem érdemes toltogetni.


csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13499. Elküldve: 2009-04-15 17:59:07,

OFF TOPIC

[54865.]

Akkor ma a hardver győzött icon13.gif

Rapidshare Media

[előzmény: (13498) @malacka@, 2009-04-15 16:42:34]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13498. Elküldve: 2009-04-15 16:42:34,

OFF TOPIC

[54866.]

Köszönöm mindenkinek a segítséget BIOS-jelszó ügyben!

Megy vissza a gép a szervízbe. icon44.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13499] [előzmény: (13494) sat_nobody, 2009-04-15 07:49:30]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13497. Elküldve: 2009-04-15 16:41:17,

OFF TOPIC

[54867.]

http://jdownloader.org/

Nemrég ajánlották nekem ezt a programot Rapidos és hasonló helyeken elhelyezett fájlok letöltésére.

Fut Windowsos gépen és Linuxon is, van magyar kezelőfelölete is, ha fontos

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13523] [előzmény: (13495) hackman27697, 2009-04-15 08:34:16]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
13496. Elküldve: 2009-04-15 08:58:18,

OFF TOPIC

[54868.]

Nos sikerült erre a programra ráakadni. A neve Audiochecker és egy magyar program, habár az ellenőrzést nem maga végzi:
"Az ellenőrzést a True-Audio Software auCDtect szoftvere végzi, tehát az Audiochecker által adott százalékok az ő szoftverük elemzésének eredménye."
Nem olvastam el pontosan hogyan, mi alapján tudja megállapítani, hogy valami mpeg-ből visszakonvertált, vagy valódi tömörítetlen zene, de a program ezt csak nagy valószínűséggel tudja eldönteni, nem 100%. Úgy tűnik az MPEG tömörítés során jellegzetes, az MPEG-re jellemző tömörítési hibák keletkeznek a zenében, amit a program képes detektálni valamely összetett matematikai számítás eredményeként.
[előzmény: (13205) mekukoki, 2009-03-28 14:29:50]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hackman27697



Tagság: 2009-03-04 14:54:53
Tagszám: #71356
Hozzászólások: 28
13495. Elküldve: 2009-04-15 08:34:16,

OFF TOPIC

[54869.]

Szia gyurkabá

Egész nyugodtan írjál!!! Amúgy én mikor még sokat töltöttem rapid-ról, akkor Internet download managert használtam, nagyon jó mert kihajtja a legnagyobb sávszélességet amivel tud jönni a file.
[válaszok erre: #13497]
Zöldfülű
hackman27697 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
13494. Elküldve: 2009-04-15 07:49:30,

OFF TOPIC

[54870.]

A probléma összetettebb:
Általában egy 24RF08 eepromban tárolják a jelszavakat.

Ennek tartalmát ki lehet olvasni I2C-n, de az a gond, hogy az eeprom tartalom is egy algoritmus alapján van titkosítva, ez pedig gyártófüggő.

Léteznek egy-egy típushoz szoftverek, de ehhez is bontani kell a gépet, hogy kiolvasd a tartalmat.

Ergo, ha még garis a gép, akkor irány a szervíz vele. Biztos, hogy fizetni kell érte, de még mindig olcsóbb lesz, mint egy szétbuherált alaplap...

icon50.gif
[válaszok erre: #13498] [előzmény: (13488) @malacka@, 2009-04-14 20:09:42]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13493. Elküldve: 2009-04-14 23:24:30,

OFF TOPIC

[54871.]

Phoenix Backdoor BIOS Passwords

Reported Phoenix BIOS backdoor passwords include BIOS, CMOS, phoenix, and PHOENIX.

High Quality 771 hetvenegy
[előzmény: (13492) TonySoprano, 2009-04-14 23:14:19]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13492. Elküldve: 2009-04-14 23:14:19,

OFF TOPIC

[54872.]

Ha még nem jutottál vele semmire akkor probáld meg ezt az oldalt át nézni:
http://www.tech-faq.com/reset-bios-password.shtml

High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #13493] [előzmény: (13488) @malacka@, 2009-04-14 20:09:42]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
13491. Elküldve: 2009-04-14 23:01:32,

OFF TOPIC

[54873.]

Hello Hackman27697!

Természetesen komoly volt a kérdésem,csak azért írtam egy file-t,
hogy szemléltessem,miről van szó.
Milyen progival tudom letölteni a file-
okat az adott torrent oldalról?Eddig a
download manager-t használtam,de
nem vált be,mert bezavart egy másik
progiba.Ha engeded,privibe is írnék.
Köszi a válasz.
[előzmény: (13489) hackman27697, 2009-04-14 20:25:02]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13490. Elküldve: 2009-04-14 21:06:04,

OFF TOPIC

[54874.]

Jó estét Tudna valaki készíteni nekem
külömböző képeket Budapestről vagy vidéki nagy városlól pl:zsúfolt villamos megálló piroslámmpás kereszteződés és hasonlók szóval hétköznapi képeket jó lenne éjszakai és nappali [email protected] ide kérném köszönöm

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hackman27697



Tagság: 2009-03-04 14:54:53
Tagszám: #71356
Hozzászólások: 28
13489. Elküldve: 2009-04-14 20:25:02,

OFF TOPIC

[54875.]

gyurkabá

ha a kérdésed komoly volt akkor, le kell tölteni az összes rapidos linket, ami a filmhez tartozik (több 100mb-s darabolt file) rar-ban általában, ez azért van mert rapidshare-re 100mb-os darabokban lehet csak feltölteni..... Na mindegy a lényeg, hogy a .rar -ok egy könyvtárban legyenek, és megnyitod a .....part1.rar filet winrar-al vagy total commander_ben duplaclick es ott lesz benne a .......avi film, es már csak ki kell bontanod. Renélem tudtam helpelni. :)
[válaszok erre: #13491]
Zöldfülű
hackman27697 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011236906051636 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail