OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13463. Elküldve: 2009-04-14 16:10:47, OFF TOPIC
|
[54901.] |
Miért kell egy biost jelszoval levédeni???
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13464] |
[előzmény: (13462) @malacka@, 2009-04-14 16:09:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
13462. Elküldve: 2009-04-14 16:09:08, OFF TOPIC
|
[54902.] |
Hogyan lehet resetelni egy laptop BIOS jelszavát?
Segííítsééég!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #13463 #13465] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13461. Elküldve: 2009-04-14 16:05:55, OFF TOPIC
|
[54903.] |
mitagadas igen szep lany! nem is tudom mit talalt bennem.azert az ember nem irkal csak ugy valakinek ha nem szimpatikus.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13466 #13655] |
[előzmény: (13459) zoro67, 2009-04-14 15:49:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13460. Elküldve: 2009-04-14 16:04:35, OFF TOPIC
|
[54904.] |
miert neznem meg? nem csipazom a romantikus nyalas filmeket.
egyepkent meg nem megyek oroszorszagba egy lany miat. nem beszelek oroszul,meg hideg van.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13484] |
[előzmény: (13458) Gazember, 2009-04-14 14:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13459. Elküldve: 2009-04-14 15:49:03, OFF TOPIC
|
[54905.] |
eggy ilyen lányért még a világvégére is
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13461] |
[előzmény: (13441) sztar1, 2009-04-13 19:58:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
13458. Elküldve: 2009-04-14 14:18:51, OFF TOPIC
|
[54906.] |
Nézd meg először az "on-lány" (Birthday Girl) c. filmet.
|
| | | [válaszok erre: #13460] |
[előzmény: (13441) sztar1, 2009-04-13 19:58:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
13457. Elküldve: 2009-04-14 11:27:14, OFF TOPIC
|
[54907.] |
Szia!
Ezt azért kipróbálom! Köszi!!!
Üdv: Rönó
|
| | |
[előzmény: (13454) serwer, 2009-04-13 22:35:07] |
|
Törzstag
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
13456. Elküldve: 2009-04-14 10:35:38, OFF TOPIC
|
[54908.] |
Fölösleges, mivel le lett zárva, így új információ már nem kerül bele.
|
| | |
[előzmény: (13455) TonySoprano, 2009-04-14 09:23:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13455. Elküldve: 2009-04-14 09:23:39, OFF TOPIC
|
[54909.] |
Nem lehetne azt a kerekegyházi kábel tv-s topikot
is kiemelté tenni??
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13456] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
13453. Elküldve: 2009-04-13 20:45:43, OFF TOPIC
|
[54911.] |
Szia!
Köszi a linkeket de én sajnos nem tudok olyan jól külföldiül. Szóval majd még tanulmányozom.
Üdv: Rönó
|
| | | [válaszok erre: #13454] |
[előzmény: (13439) Rönó, 2009-04-13 19:11:10] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13452. Elküldve: 2009-04-13 20:42:02, OFF TOPIC
|
[54912.] |
dehogy. csak tag vagyok a www.tagged.com oldalon.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13647] |
[előzmény: (13451) banok5, 2009-04-13 20:37:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
13451. Elküldve: 2009-04-13 20:37:53, OFF TOPIC
|
[54913.] |
orosz társkeresőkön csajozol?
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #13452] |
[előzmény: (13441) sztar1, 2009-04-13 19:58:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13450. Elküldve: 2009-04-13 20:37:14, OFF TOPIC
|
[54914.] |
Akkor megéri.
High Quality 771 hetvenegy
|
| | |
[előzmény: (13449) sztar1, 2009-04-13 20:35:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13449. Elküldve: 2009-04-13 20:35:02, OFF TOPIC
|
[54915.] |
az nalam nagyon jo pont lenne!!
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13450] |
[előzmény: (13448) TonySoprano, 2009-04-13 20:33:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13448. Elküldve: 2009-04-13 20:33:49, OFF TOPIC
|
[54916.] |
Mert nagyon ragaszkodóak!
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13449] |
[előzmény: (13447) sztar1, 2009-04-13 20:31:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13447. Elküldve: 2009-04-13 20:31:26, OFF TOPIC
|
[54917.] |
miert??
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13448] |
[előzmény: (13446) TonySoprano, 2009-04-13 20:30:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13446. Elküldve: 2009-04-13 20:30:53, OFF TOPIC
|
[54918.] |
Szláv csajokkal csak ésszel!
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13447 #13449] |
[előzmény: (13441) sztar1, 2009-04-13 19:58:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anas.tasia

Tagság: 2008-07-24 10:48:48 Tagszám: #61801 Hozzászólások: 4255 |
13445. Elküldve: 2009-04-13 20:29:23, OFF TOPIC
|
[54919.] |
Nekem már 33 éve megvan.
Még azt sem mondhatom, hogy sajnos, mert akkor nem lennék igazmondó.
QTH: Nyírlövő - Munkács
|
| | |
[előzmény: (13444) sztar1, 2009-04-13 20:22:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13444. Elküldve: 2009-04-13 20:22:25, OFF TOPIC
|
[54920.] |
nana 2-en hajtunk egy lanyra??
de akkor ujdonsült osztrak baratnemat ki keri??
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13445] |
[előzmény: (13443) anas.tasia, 2009-04-13 20:14:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anas.tasia

Tagság: 2008-07-24 10:48:48 Tagszám: #61801 Hozzászólások: 4255 |
13443. Elküldve: 2009-04-13 20:14:26, OFF TOPIC
|
[54921.] |
Nekem is az van...
QTH: Nyírlövő - Munkács
|
| | | [válaszok erre: #13444] |
[előzmény: (13441) sztar1, 2009-04-13 19:58:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13441. Elküldve: 2009-04-13 19:58:36, OFF TOPIC
|
[54923.] |
megeri oroszorszagig utazni egy ilyen lanyert??
csak öszinten!
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #13442 #13443 #13446 #13451 #13458 #13459] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
13439. Elküldve: 2009-04-13 19:11:10, OFF TOPIC
|
[54925.] |
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék abban az ügyben hogy mit lehet kezdeni akkor a PC-vel ha Win XP rendszergazda jelszavam elfelejtettem. Az XP újratelepítésen kívül van esetleg valami más lehetőség???
Üdv: Rönó
|
| | | [válaszok erre: #13440 #13453] |
|
|
Törzstag
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|