Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499769/6 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (79/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13213. Elküldve: 2009-03-28 19:58:17,

OFF TOPIC

[55151.]

jo vicc,de aprilis 1 nem ma van!

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (13212) MARYO SPYNOZY25, 2009-03-28 19:56:50]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MARYO SPYNOZY25



Tagság: 2008-04-09 21:13:32
Tagszám: #58111
Hozzászólások: 562
13212. Elküldve: 2009-03-28 19:56:50,

OFF TOPIC

[55152.]

sziasztok amos-on már nem megy a storytv-minimax-pax már nds-t ír
[válaszok erre: #13213 #13215]
Törzstag
MARYO SPYNOZY25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13211. Elküldve: 2009-03-28 15:40:31,

OFF TOPIC

[55153.]

Itt illeszkedik. Akkor ezek szerint egy felkonvertált forrásból származhat a nagyobb felbontású kópia. Kösz a segítséget!
[előzmény: (13210) Oriza_Triznyák, 2009-03-28 15:39:08]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
13210. Elküldve: 2009-03-28 15:39:08,

OFF TOPIC

[55154.]

Meg kell nézni, hogy a lejátszó program mekkora méretű ablakot nyit meg. A patchelt felbontásnál általában nem illeszkedik a lejátszó által nyitott ablak és maga az anyag.
[válaszok erre: #13211] [előzmény: (13209) mekukoki, 2009-03-28 15:32:43]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13209. Elküldve: 2009-03-28 15:32:43,

OFF TOPIC

[55155.]

Valahol a kettő között. Van két videóm: ugyanaz "van rajta", szemre is, de az egyiknél 2x akkora felbontást ír, és a fájlméret is jóval nagyobb. Szeretném ellenőrizni, hogy csalásról van-e szó, vagy esetleg egy felkonvertált anyagról.
[válaszok erre: #13210] [előzmény: (13208) Oriza_Triznyák, 2009-03-28 15:27:48]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
13208. Elküldve: 2009-03-28 15:27:48,

OFF TOPIC

[55156.]

Amennyiben jól értelmezem te nem ezt szeretnéd, hanem egy HD-s anyagról szeretnéd megtudni, hogy az valódi HD-e, avagy csak felkonvertált. Erre pedig csak következtetni lehet a látott képből.
[válaszok erre: #13209] [előzmény: (13207) mekukoki, 2009-03-28 15:12:25]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13207. Elküldve: 2009-03-28 15:12:25,

OFF TOPIC

[55157.]

Ezt a hamis fejlécet nem lehet kiszűrni? Nincs olyan program, ami analizálja a fájlt, és kitalálja a fejléctől függetlenül?

Közben utánanéztem az audiós megoldásnak, kicsit rosszul emlékeztem.
True Audio Marker és Audiochecker a két progi. Azt tudják, hogy egy lossless tömörítésű fájlt (flac, ape) ellenőriznek, hogy valóban CD-ről lettek-e rippelve, vagy csak mp3-ból átalakítva, s nem azt, amit írtam.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-28 15:18:20]
[válaszok erre: #13208] [előzmény: (13206) Oriza_Triznyák, 2009-03-28 14:44:38]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
13206. Elküldve: 2009-03-28 14:44:38,

OFF TOPIC

[55158.]

"Emlékszem, zenénél van olyan progi, ami el tudja dönteni egy CD-ről, hogy valóban tömörítetlen anyag van-e rajta, vagy csak mp3-ból lett kiírva."
Ezt semmiféle program nem tudja megmodani, mint ahogyan a videóanyagnál sem. A lejátszó programot lehet úgy becsapni, hogy a fejlécben hamis felbontást adnak meg.
[válaszok erre: #13207] [előzmény: (13205) mekukoki, 2009-03-28 14:29:50]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13205. Elküldve: 2009-03-28 14:29:50,

OFF TOPIC

[55159.]

Lehet csalni videók felbontásával? Azaz a lejátszó valami HD-felbontást ír ki, miközben az csak mondjuk 624X352?
Emlékszem, zenénél van olyan progi, ami el tudja dönteni egy CD-ről, hogy valóban tömörítetlen anyag van-e rajta, vagy csak mp3-ból lett kiírva. Videóra van olyan, ami eldönti, hogy csak a tömörítésnél raktak rá nagyobb felbontást?
[válaszok erre: #13206 #13496]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolcsi68



Tagság: 2005-12-10 17:19:49
Tagszám: #24478
Hozzászólások: 781
13204. Elküldve: 2009-03-27 08:27:07,

OFF TOPIC

[55160.]

!!! Transponderwechsel !!!
Der frei empfangbare HDTV Kanal „Anixe HD“ und der „ASTRA HDTV“
Promotion-Kanal wechseln ab dem 23. März 2009 ihren Sendeplatz auf 19,2
Grad Ost von Transponder 75 (Satellit ASTRA 1H) auf Transponder 7 (Satellit
ASTRA 1F). Ende der Simulcastphase ist der 01. April 2009.


Die neuen Empfangensdaten:

Anixe HD

Satellit: ASTRA 1 F
Transponder: A 1.007
Polarisation: horizontal
Downlinkfrequenz: 11302.75 MHz
Symbolrate: 22000 MSymb/s
FEC: 2/3
Position: 19,2° Ost
Kodierung: unverschlüsselt
ServiceID: 0x1324 (4900 dez)
Video PID: 0x00FF (255 dez)
Audio PID: 0x0103 (259 dez)
PCR PID: 0x00FF (255 dez)



ASTRA HD Promotion Kanal

Satellit: ASTRA 1 F
Transponder: A 1.007
Polarisation: horizontal
Downlinkfrequenz: 11302.75 MHz
Symbolrate: 22000 MSymb/s
FEC: 2/3
Position: 19,2° Ost
Kodierung: unverschlüsselt
ServiceID: 0x1325 (4901 dez)
Video PID: 0x01FF (511 dez)
Audio PID: 0x0203 (515 dez)
PCR PID: 0x01FF (511 dez)

Wood floor SaRaSota
[előzmény: (13200) zoro67, 2009-03-26 16:46:19]
Törzstag
zolcsi68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


donsony1



Tagság: 2007-04-29 08:53:03
Tagszám: #44425
Hozzászólások: 980
13203. Elküldve: 2009-03-26 23:34:59,

OFF TOPIC

[55161.]

Ámen icon32.gif icon66.gif
[előzmény: (13201) sanca2, 2009-03-26 23:15:17]
Törzstag
donsony1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blikkk



Tagság: 2007-02-16 05:18:50
Tagszám: #41612
Hozzászólások: 1086
13202. Elküldve: 2009-03-26 23:19:38,

OFF TOPIC

[55162.]

Ámen. icon32.gif

Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
Kiváló dolgozó
blikkk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
13201. Elküldve: 2009-03-26 23:15:17,

OFF TOPIC

[55163.]

Mi gyurcsányunk, ki vagy a Parlamentben,

szüntettessék meg a te neved,

lázadjon már fel a te országod,

és töröltessék el a te akaratod,

miképpen a pártban,

azonképpen itt a földön is.

Mindennapi kenyerünket ne herdáld tovább,

és már megbocsáss, de mi nem tudunk neked megbocsátani.

Ne vígy minket az államcsődbe, és szabadíts meg magadtól.

Mert nem tied az ország, csak a hatalom, dicsőség nélkül,

és remélhetőleg az sem soká.
[válaszok erre: #13203]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13200. Elküldve: 2009-03-26 16:46:19,

OFF TOPIC

[55164.]

sziasztok meg fog változni az ANIXE HD
frekvenciája? olykor olykor végigfut egy erre utaló szöveg vajon kódolatlan marad?

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13204]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13199. Elküldve: 2009-03-26 12:45:25,

OFF TOPIC

[55165.]

http://pcforum.hu/tarsalgo/36101/Szolgaltato-proxy+mogul+kifelo+lathato+legyek.html

itt szolgáltató-váltást javasolnak icon72.gif

találtam még egy topikot: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__173264-igaz-az-hogy-akinek-dinamikus-valtakozo-az-ip-cime-azt-szetoszthatnak-tobb-em
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-26 12:54:37]
[előzmény: (13198) saalty, 2009-03-26 12:29:00]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
13198. Elküldve: 2009-03-26 12:29:00,

OFF TOPIC

[55166.]

na az a baj hogy a rapid a szolgaltato proxyjat latja es nem az en ip cimemet
meg lehet valahogy azt oldani hogy ne a proxy-t lassa?
[válaszok erre: #13199] [előzmény: (13194) serwer, 2009-03-25 20:55:03]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13197. Elküldve: 2009-03-26 00:59:35,

OFF TOPIC

[55167.]

http://www.youtube.com/watch?v=7LA1Tlji0t8&;feature=player_embedded

ez kijott icon20.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13196. Elküldve: 2009-03-25 21:38:02,

OFF TOPIC

[55168.]

ZoneAlarm AntiVirus 8.0.298.004

http://www.2baksa.net/news/34930/


______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
13195. Elküldve: 2009-03-25 21:21:00,

OFF TOPIC

[55169.]

ok
kosz

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13194. Elküldve: 2009-03-25 20:55:03,

OFF TOPIC

[55170.]

mivel a rapidshare szervereken tárolja a fájlokat
http://kepfeltoltes.hu/view/090325/rapid_szerverek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ezért elképzelhető, hogy az adott szerverről már tölt valaki, ugyanazzal az ip-vel
mindenképpen a szolgáltatódnál van a bibi

a vodafone gprs-netjénél annak idején akár több ezren is ugyanazt az ip-t használták icon21.gif


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-25 21:01:16]
[válaszok erre: #13198] [előzmény: (13193) saalty, 2009-03-25 20:30:09]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
13193. Elküldve: 2009-03-25 20:30:09,

OFF TOPIC

[55171.]

először arra gyanakodtam hogy a rapid a szolgáltató proxyját látja és ha valaki tölt aki ugyanezt a szolgáltatót használja akkor szopás.
de mondom, akarok tölteni egy fájlt ezt az üzenetet kapom, beírok egy másik fájlt letölthetném (mert csak megvárom hogy elkezdjen visszaszámolni és leállítom), erre rögtön beírom az első linket és ugyanaz...nem lehet....szóval nem értem mi lehet a baj meg hogy ahány helyen nézem annyi féle ip cím jelenik meg

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
[válaszok erre: #13194] [előzmény: (13191) serwer, 2009-03-25 20:23:48]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13192. Elküldve: 2009-03-25 20:29:57,

OFF TOPIC

[55172.]

Nem feltétlenül. Nekünk is vol egy kábeles internetünk (Hungaro Digitel), ami ezt csinálta. Valahogy nem kapott mindenki külön IP-címet, vagy mi. Amíg az volt, alig tudtam letölteni a rapidról.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (13190) saalty, 2009-03-25 20:14:01]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13191. Elküldve: 2009-03-25 20:23:48,

OFF TOPIC

[55173.]

gáz van
más is használja a wifi-det

nézz körül !

mobilnet is okozhatja problémát
milyen neted van?
[válaszok erre: #13193] [előzmény: (13190) saalty, 2009-03-25 20:14:01]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
13190. Elküldve: 2009-03-25 20:14:01,

OFF TOPIC

[55174.]

remélem tud valaki segíteni a következő problémámban:
rapidshare-ről ha akarok tölteni elég gyakran jön a következő üzenet:
Your IP address XX.XX.XXX.XX is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
Na most ez azért furcsa mert nem töltök semmit...ugyanez az üzenet a cryptloadban is meg ha a böngészőbe írom akkor is...na most több ellentmondás is van...egy részt az általa említett ip cím nem tudom mi lehet mert ha beírom cmd-be hogy ipconfig/all teljesen más jön ki, a cryptloadnál egy harmadik ip cím jelenik meg, ha meg neten nézem meg hogy vajon mi lehet az ip címem megint csak teljesen más....de a legjobb hogy csak bizonyos fájloknél írja ezt ki, míg másokat ennek ellenére le tudok tölteni....egyébként wifi netem van és egy D-Link 900+ AP acces pointot használok
valaki esetleg tudja mi lehet a bibi?

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
[válaszok erre: #13191 #13192]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13189. Elküldve: 2009-03-25 20:10:50,

OFF TOPIC

[55175.]

köszi

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (13188) @malacka@, 2009-03-25 19:54:24]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099320411682129 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail