Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499764/1 Témák: 19704 Tagok: 113674 Legújabb tag: sinotece Online: (52/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13088. Elküldve: 2009-03-23 12:12:51,

OFF TOPIC

[55276.]

én is megköszönöm ezt a linket!
-egy keresztkérdés:
nincs véletlen valakinek tippje:
Csillag születik (A Star Is Born) -1976-ból, Barbra Streisand és
Kris Kristofferson főszereplésével...
Nagyon rég keresem (DVD minőségben); kivételesen jó volt a magyar szinkronja is (hetvenes években, még adtak az ilyesmire)...
hálás lennék érte... megvásárolni sem lehet -én nem találkoztam még vele... az eredeti meg van; de jó lenne a magyar is...
[előzmény: (13081) serwer, 2009-03-22 22:28:10]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lala5



Tagság: 2007-03-15 11:29:59
Tagszám: #42796
Hozzászólások: 2042
13087. Elküldve: 2009-03-23 11:44:44,

OFF TOPIC

[55277.]

Hide.IP.Platinum.v3.5
Hide IP NG ezekkel próbálkozom de nem igazán akarnak müködni,kösz a választ

OPTICUM 4000A,/TV @ SAT-DIGITAL TV CARD/.OPTICUM 4100C.DBOX2.SKYMASTER DX25.OPTIBOX 500.Telefunken TTR-300CPV.DM 500.
[előzmény: (13086) serwer, 2009-03-23 06:46:06]
Kiváló dolgozó
lala5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13086. Elküldve: 2009-03-23 06:46:06,

OFF TOPIC

[55278.]



létező módszerek:
1. IP-cím cserélgetés
2. létező account megszerzése, gyorsan "kimerül" és sok a fake
3. rapidshare-es letöltést és idő kivárást támogató letöltő progi használata
( szerintem ez a legkevésbé macerás )

ha valamit kihagytam, akkor bővítsétek a listát icon21.gif
[válaszok erre: #13087] [előzmény: (13083) lala5, 2009-03-22 23:05:02]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


prooba



Tagság: 2008-08-11 00:25:34
Tagszám: #62419
Hozzászólások: 71
13085. Elküldve: 2009-03-23 01:23:52,

OFF TOPIC

[55279.]

aaa
[előzmény: (13084) Utalatos Manyika, 2009-03-22 23:12:30]
Kezdő
prooba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Utalatos Manyika



Tagság: 2002-08-13 00:00:00
Tagszám: #183
Hozzászólások: 3828
13084. Elküldve: 2009-03-22 23:12:30,

OFF TOPIC

[55280.]


Kedves Barátok, Kutyabarátok, Érdeklődők!

Március 28-án, szombaton, ismét legális kutyaviadal lesz, a legjobb értelemben véve!

Az első ízben megrendezésre kerülő, Staffordshire terriereket, Bull terriereket, valamint Staffordshire bull terriereket felvonultató Special Kiállítás keretein belül lehetőséget kapott a Súlyhúzás, valamint az Amstaff Rescue Hungary csapata a megjelenésre. Látványos, izgalmas, adrenalin szintet növelő, legális kutyás versenyre hívjuk meg szeretettel az érdeklődőket március 28-án Szentendrére, a Pap-szigeten található Claire Clubba!
Ez alkalommal falmászás és sínes súlyhúzás kategóriában indulnak kutyák, hogy összemérjék erejüket, kitartásukat, ügyességüket, fegyelmezettségüket.

A Magyar Súlyhúzó Egyesület 2008-ban alakult, és figyelemre méltó, hogy megalakulása óta már az V. versenyét rendezi.
Az Egyesületet olyan lelkes kutyások hozták létre, akik felelős állattartókként mérlegelték a bull-típusú ebek egyéni és társadalmi megítélését. Ezekről a kutyákról ugyanis meglehetősen megosztott a társadalom megítélése. Szeretik, vagy megvetik őket; középút sajnálatos módon nem igazán van.

Az A.R.H. (bull-típusú terriermentés) 2009-ben is szeretne változtatni a hazai szemléleten, ugyanis ennek a típusú kutyának a megítélése fekete vagy fehér. Státusz-szimbólum vagy mumus. Bohóc vagy "gyilkos eb".

A szervezet ismét gyűjtést rendez az emberek által kidobott, megunt, leharcolt bull-típusú terrierek mentéséhez. Szívesen fogad anyagi és tárgyi támogatást, például takarókat, tápot, féregtelenítő és vitamin tablettákat, ízületvédőket, nyakörveket, pórázokat, játékokat, kutyaházakat.

A Magyar Standard Súlyhúzó Egyesület célja a sport, az ebekért és magunkért! "Mert kutyázni jó!"
Az Egyesület támogatja a sporttevékenységgel kapcsolatos tudományos és ismeretterjesztő tevékenységet is. Szeretné színesíteni a típus társadalmi megítélését, mert minden eb integrálható, csak be kell tartani a "Megfelelő gazdinak megfelelő ebet" elvet.

A versenyre és azon túlmenően az egyesülettel kapcsolatban is minden jelentkezőt, érdeklődőt szeretettel várnak, kutyával vagy anélkül. A kutyák között sem tesznek különbséget, tehát típustól függetlenül bármilyen kutyát szívesen látnak.

A rendezvény reggel 8:30-kor regisztrációval kezdődik, 10-től pedig súlyhúzással folytatódik.
Az Egyesület munkáját a lelkes tagok mellett az A.R.H és a Fehérkereszt Állatvédő Liga és a Cerberos Kutyaiskola is támogatja!


Szeretettel várunk Mindenkit! Kutyával vagy anélkül!






plakat-kisebb.jpg
[válaszok erre: #13085]
Kiváló dolgozó
Utalatos Manyika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lala5



Tagság: 2007-03-15 11:29:59
Tagszám: #42796
Hozzászólások: 2042
13083. Elküldve: 2009-03-22 23:05:02,

OFF TOPIC

[55281.]

Rapidhare-re letöltési megoldást keresek free,de nem a fizetési javaslatott.

OPTICUM 4000A,/TV @ SAT-DIGITAL TV CARD/.OPTICUM 4100C.DBOX2.SKYMASTER DX25.OPTIBOX 500.Telefunken TTR-300CPV.DM 500.
[válaszok erre: #13086]
Kiváló dolgozó
lala5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13082. Elküldve: 2009-03-22 23:01:56,

OFF TOPIC

[55282.]

http://www.devilfish.try.hu/DU.zip
[előzmény: (13076) fiat1954, 2009-03-22 20:10:15]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13081. Elküldve: 2009-03-22 22:28:10,

OFF TOPIC

[55283.]

http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=61995&page=114
[válaszok erre: #13088] [előzmény: (13080) vigen, 2009-03-22 21:02:46]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigen



Tagság: 2008-10-22 11:31:55
Tagszám: #64721
Hozzászólások: 501
13080. Elküldve: 2009-03-22 21:02:46,

OFF TOPIC

[55284.]

keresem ezt a filmet vagy oldal ahonnn letoltheto A Négy Páncélos és a Kutya
[válaszok erre: #13081]
Törzstag
vigen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
13079. Elküldve: 2009-03-22 20:20:17,

OFF TOPIC

[55285.]

Kösz.
[előzmény: (13077) sat_nobody, 2009-03-22 20:18:03]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
13078. Elküldve: 2009-03-22 20:18:12,

OFF TOPIC

[55286.]

szia az origo szoftverbázisában az internet segédprogramokban találsz ilyen mérőprogit! Bitmeter2 3.5.8 néven!!
[előzmény: (13076) fiat1954, 2009-03-22 20:10:15]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
13077. Elküldve: 2009-03-22 20:18:03,

OFF TOPIC

[55287.]

Daemon tools:
Opciók->Automatikus csatolás

Ha az image-k elérhetők, akkor beilleszti win induláskor.
[válaszok erre: #13079] [előzmény: (13074) taklad, 2009-03-22 19:41:43]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13076. Elküldve: 2009-03-22 20:10:15,

OFF TOPIC

[55288.]

sziasztok,hogyan tudnám mérni az adatforgalmam?..asztali otthoni gépen trékomos...
[válaszok erre: #13078 #13082] [előzmény: (13075) fiat1954, 2009-03-22 20:05:29]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13075. Elküldve: 2009-03-22 20:05:29,

OFF TOPIC

[55289.]

köszi icon50.gif
[válaszok erre: #13076] [előzmény: (13070) charli, 2009-03-22 18:35:33]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
13074. Elküldve: 2009-03-22 19:41:43,

OFF TOPIC

[55290.]

A windows könyvtár alatt még benne maradt egy Setup1.exe fájl, azt kiszedtem, egyenlőre OK.
Más: a laikusoknak be kellene raknom 4 image fájlt a daemon tools-hoz.Sajnos bizonyos időközönként eltűnnek nekik és manuálisan ismét hozzá kell rendelnem a az image fájlt a progihoz, hogy működjön.Nem lehet valahol beállítani, hogy állandóan ott maradjon?
[válaszok erre: #13077] [előzmény: (13073) öCSIszan, 2009-03-22 19:19:58]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
13073. Elküldve: 2009-03-22 19:19:58,

OFF TOPIC

[55291.]

telepítsd ujra az image-ból
[válaszok erre: #13074] [előzmény: (13072) taklad, 2009-03-22 19:18:06]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
13072. Elküldve: 2009-03-22 19:18:06,

OFF TOPIC

[55292.]

Feltelepítettem egy progit, ami csak CDvel működik.Közben elegem lett belőle, hogy mindig ki-be rakom a CD-t, csináltam belőle egy image-t.
A progi viszont nem törlődhetett ki teljesen az uninstallnál, mert nem indul az image sem, mindig keresi az eredeti CD-t /a havernak feltettem csak az image-t és a Daemon Tools-t, ott OK/.Szerintetek melyik könyvtárban maradhatott az a fájl, ami a galibát okozza?
[válaszok erre: #13073]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13071. Elküldve: 2009-03-22 18:56:14,

OFF TOPIC

[55293.]

Szerintetek miért van az, hogy ha letöltök a firefoxxal, akkor időközönként kb 5-10 másodpercre megáll a letöltés, majd ismét folytatja egy kis ideig majd kis idő múlva ismét várakozik.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13070. Elküldve: 2009-03-22 18:35:33,

OFF TOPIC

[55294.]

na, voltam kint a kutyákkal; megnéztem az enyémet:
ez svéd gyártmány, "Tajfun Gate" van ráírva.
már nem emlékszem az árára, de valami horror-ba került (egy építőipari szakboltban vettem M.Frankfurtban.
-hátha ez segít...
Szép estét!
[válaszok erre: #13075] [előzmény: (13068) fiat1954, 2009-03-22 18:29:20]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13069. Elküldve: 2009-03-22 18:31:37,

OFF TOPIC

[55295.]

szerintem a procihűtőt - ha nem akarod túlhúzni a procit állandóra - akkor elhagyhatod, a gyári intel hűtő tökéletesen megfelel
az alaplap egy kb. 2-3 éve gyártott, megbízható típus, szerintem o.k.
merevlemezből sosem elég, persze ezt később is vehetsz

a memóriát kitben vedd meg, 4Gb (2+2), ne külön darabokat
memóriában geil párti vagyok, de ez semmit nem jelent icon53.gif

a ház megint izlésfüggő

egyébként ez egy teljesítményben megbízható, évekig megfelelő konfig


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-22 18:41:39]
[előzmény: (13064) dj tami, 2009-03-22 11:17:25]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13068. Elküldve: 2009-03-22 18:29:20,

OFF TOPIC

[55296.]

szia egyszárnyú lenne 2x2 méteres + mervitő+fabetét..a kétszárnyú MOTECK is 60 rugó
[válaszok erre: #13070] [előzmény: (13067) charli, 2009-03-22 18:03:52]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13067. Elküldve: 2009-03-22 18:03:52,

OFF TOPIC

[55297.]

kétszárnyú kapukat csak evvel lehet mozgatni -de nem a sat. tolómotorokkal.
nálam kb. hat éve van fent egy set, ami télen-nyáron teszi a dolgát...
ezt németországban vettem...
azelőtt egy olcsóbb cucc volt fent -metróban vásároltam. ez az első télen megadta magát...
szétvettem; elgörbült a tengelye...
szerintem, nagyon nézd meg mit veszel -ha nehéz a kapu (nálam pl. kovácsoltvas, és nagy); nem tudsz spórolni vele...
-de ugyan így: ha könnyű a kapud, és szeles helyen laksz...
baromira meg tudja tépni a szél is...

tehát meg lehet oldani -de szerintem itt nagyon igaz: olcsó húsnak........
Üdv!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-22 18:10:39]
[válaszok erre: #13068] [előzmény: (13065) fiat1954, 2009-03-22 16:47:53]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
13066. Elküldve: 2009-03-22 17:21:43,

OFF TOPIC

[55298.]

Szia !
Bár mindkettő tolómotor, - és nem csak a nevében - más a teljesítmény leadás.
Kicsike, egyszárnyú kaput, pl. gyalogos bejárat kapuját képes mozgatni, akár hosszabb távon is.
De azért inkább mindent a maga helyén.
[előzmény: (13065) fiat1954, 2009-03-22 16:47:53]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13065. Elküldve: 2009-03-22 16:47:53,

OFF TOPIC

[55299.]

sziasztok...próbált-e már valami tolómotorral autó szélességű kaput mozgatni?..másképpen: birná-e?
[válaszok erre: #13066 #13067]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dj tami



Tagság: 2006-12-21 18:52:14
Tagszám: #38811
Hozzászólások: 1127
13064. Elküldve: 2009-03-22 11:17:25,

OFF TOPIC

[55300.]

Hali! A következő configot szeretném megvásárolni.De elötte a véleményetekre lennék kiváncsi.

Alaplap: Asus P5B LGA775 ATX
CPU: Intel Core2 Duo-2,66GHz/1066MHz LGA775 3MB Box (E7300)
Coller: Asus V-70
RAM: Kingston 3GB/1066MHz DDR-II Kingston PC2-8500 HyperX
VGA: Asus EN9600GT/HTDI/512MB
AUDIO: intergált 6ch
LAN: integrált Gbit LAN
HDD: Samsung 500GB 5400rpm ECO-Green SATAII
ODD: NEC AD-7201A-0B fekete dual layer RAM LightScribe
HÁZ/TÁP: MLINK A-2661-4 Szürke-fekete 450W 12cm

Ha valamit változtatnátok rajta irjátok meg esetleg ebbe az árba erősebb configot lehetne kihozni.

130.000 - 140.000ft van rá.


90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
[válaszok erre: #13069]
Kiváló dolgozó
dj tami adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099530220031738 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail