OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
13088. Elküldve: 2009-03-23 12:12:51, OFF TOPIC
|
[55276.] |
én is megköszönöm ezt a linket!
-egy keresztkérdés:
nincs véletlen valakinek tippje:
Csillag születik (A Star Is Born) -1976-ból, Barbra Streisand és
Kris Kristofferson főszereplésével...
Nagyon rég keresem (DVD minőségben); kivételesen jó volt a magyar szinkronja is (hetvenes években, még adtak az ilyesmire)...
hálás lennék érte... megvásárolni sem lehet -én nem találkoztam még vele... az eredeti meg van; de jó lenne a magyar is...
|
| | |
[előzmény: (13081) serwer, 2009-03-22 22:28:10] |
|
Haladó
|
|
 lala5

Tagság: 2007-03-15 11:29:59 Tagszám: #42796 Hozzászólások: 2042 |
13087. Elküldve: 2009-03-23 11:44:44, OFF TOPIC
|
[55277.] |
Hide.IP.Platinum.v3.5
Hide IP NG ezekkel próbálkozom de nem igazán akarnak müködni,kösz a választ
OPTICUM 4000A,/TV @ SAT-DIGITAL TV CARD/.OPTICUM 4100C.DBOX2.SKYMASTER DX25.OPTIBOX 500.Telefunken TTR-300CPV.DM 500.
|
| | |
[előzmény: (13086) serwer, 2009-03-23 06:46:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13086. Elküldve: 2009-03-23 06:46:06, OFF TOPIC
|
[55278.] |
létező módszerek:
1. IP-cím cserélgetés
2. létező account megszerzése, gyorsan "kimerül" és sok a fake
3. rapidshare-es letöltést és idő kivárást támogató letöltő progi használata
( szerintem ez a legkevésbé macerás )
ha valamit kihagytam, akkor bővítsétek a listát
|
| | | [válaszok erre: #13087] |
[előzmény: (13083) lala5, 2009-03-22 23:05:02] |
|
Haladó
|
|
 prooba

Tagság: 2008-08-11 00:25:34 Tagszám: #62419 Hozzászólások: 71 |
13085. Elküldve: 2009-03-23 01:23:52, OFF TOPIC
|
[55279.] |
aaa
|
| | |
[előzmény: (13084) Utalatos Manyika, 2009-03-22 23:12:30] |
|
Kezdő
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
13084. Elküldve: 2009-03-22 23:12:30, OFF TOPIC
|
[55280.] |
Kedves Barátok, Kutyabarátok, Érdeklődők!
Március 28-án, szombaton, ismét legális kutyaviadal lesz, a legjobb értelemben véve!
Az első ízben megrendezésre kerülő, Staffordshire terriereket, Bull terriereket, valamint Staffordshire bull terriereket felvonultató Special Kiállítás keretein belül lehetőséget kapott a Súlyhúzás, valamint az Amstaff Rescue Hungary csapata a megjelenésre. Látványos, izgalmas, adrenalin szintet növelő, legális kutyás versenyre hívjuk meg szeretettel az érdeklődőket március 28-án Szentendrére, a Pap-szigeten található Claire Clubba!
Ez alkalommal falmászás és sínes súlyhúzás kategóriában indulnak kutyák, hogy összemérjék erejüket, kitartásukat, ügyességüket, fegyelmezettségüket.
A Magyar Súlyhúzó Egyesület 2008-ban alakult, és figyelemre méltó, hogy megalakulása óta már az V. versenyét rendezi.
Az Egyesületet olyan lelkes kutyások hozták létre, akik felelős állattartókként mérlegelték a bull-típusú ebek egyéni és társadalmi megítélését. Ezekről a kutyákról ugyanis meglehetősen megosztott a társadalom megítélése. Szeretik, vagy megvetik őket; középút sajnálatos módon nem igazán van.
Az A.R.H. (bull-típusú terriermentés) 2009-ben is szeretne változtatni a hazai szemléleten, ugyanis ennek a típusú kutyának a megítélése fekete vagy fehér. Státusz-szimbólum vagy mumus. Bohóc vagy "gyilkos eb".
A szervezet ismét gyűjtést rendez az emberek által kidobott, megunt, leharcolt bull-típusú terrierek mentéséhez. Szívesen fogad anyagi és tárgyi támogatást, például takarókat, tápot, féregtelenítő és vitamin tablettákat, ízületvédőket, nyakörveket, pórázokat, játékokat, kutyaházakat.
A Magyar Standard Súlyhúzó Egyesület célja a sport, az ebekért és magunkért! "Mert kutyázni jó!"
Az Egyesület támogatja a sporttevékenységgel kapcsolatos tudományos és ismeretterjesztő tevékenységet is. Szeretné színesíteni a típus társadalmi megítélését, mert minden eb integrálható, csak be kell tartani a "Megfelelő gazdinak megfelelő ebet" elvet.
A versenyre és azon túlmenően az egyesülettel kapcsolatban is minden jelentkezőt, érdeklődőt szeretettel várnak, kutyával vagy anélkül. A kutyák között sem tesznek különbséget, tehát típustól függetlenül bármilyen kutyát szívesen látnak.
A rendezvény reggel 8:30-kor regisztrációval kezdődik, 10-től pedig súlyhúzással folytatódik.
Az Egyesület munkáját a lelkes tagok mellett az A.R.H és a Fehérkereszt Állatvédő Liga és a Cerberos Kutyaiskola is támogatja!
Szeretettel várunk Mindenkit! Kutyával vagy anélkül!
|
| | | [válaszok erre: #13085] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lala5

Tagság: 2007-03-15 11:29:59 Tagszám: #42796 Hozzászólások: 2042 |
13083. Elküldve: 2009-03-22 23:05:02, OFF TOPIC
|
[55281.] |
Rapidhare-re letöltési megoldást keresek free,de nem a fizetési javaslatott.
OPTICUM 4000A,/TV @ SAT-DIGITAL TV CARD/.OPTICUM 4100C.DBOX2.SKYMASTER DX25.OPTIBOX 500.Telefunken TTR-300CPV.DM 500.
|
| | | [válaszok erre: #13086] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 vigen

Tagság: 2008-10-22 11:31:55 Tagszám: #64721 Hozzászólások: 501 |
13080. Elküldve: 2009-03-22 21:02:46, OFF TOPIC
|
[55284.] |
keresem ezt a filmet vagy oldal ahonnn letoltheto A Négy Páncélos és a Kutya
|
| | | [válaszok erre: #13081] |
|
|
Törzstag
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
13079. Elküldve: 2009-03-22 20:20:17, OFF TOPIC
|
[55285.] |
Kösz.
|
| | |
[előzmény: (13077) sat_nobody, 2009-03-22 20:18:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
13078. Elküldve: 2009-03-22 20:18:12, OFF TOPIC
|
[55286.] |
szia az origo szoftverbázisában az internet segédprogramokban találsz ilyen mérőprogit! Bitmeter2 3.5.8 néven!!
|
| | |
[előzmény: (13076) fiat1954, 2009-03-22 20:10:15] |
|
Törzstag
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
13077. Elküldve: 2009-03-22 20:18:03, OFF TOPIC
|
[55287.] |
Daemon tools:
Opciók->Automatikus csatolás
Ha az image-k elérhetők, akkor beilleszti win induláskor.
|
| | | [válaszok erre: #13079] |
[előzmény: (13074) taklad, 2009-03-22 19:41:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13076. Elküldve: 2009-03-22 20:10:15, OFF TOPIC
|
[55288.] |
sziasztok,hogyan tudnám mérni az adatforgalmam?..asztali otthoni gépen trékomos...
|
| | | [válaszok erre: #13078 #13082] |
[előzmény: (13075) fiat1954, 2009-03-22 20:05:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13075. Elküldve: 2009-03-22 20:05:29, OFF TOPIC
|
[55289.] |
köszi
|
| | | [válaszok erre: #13076] |
[előzmény: (13070) charli, 2009-03-22 18:35:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
13074. Elküldve: 2009-03-22 19:41:43, OFF TOPIC
|
[55290.] |
A windows könyvtár alatt még benne maradt egy Setup1.exe fájl, azt kiszedtem, egyenlőre OK.
Más: a laikusoknak be kellene raknom 4 image fájlt a daemon tools-hoz.Sajnos bizonyos időközönként eltűnnek nekik és manuálisan ismét hozzá kell rendelnem a az image fájlt a progihoz, hogy működjön.Nem lehet valahol beállítani, hogy állandóan ott maradjon?
|
| | | [válaszok erre: #13077] |
[előzmény: (13073) öCSIszan, 2009-03-22 19:19:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 öCSIszan

Tagság: 2006-12-07 22:14:12 Tagszám: #38276 Hozzászólások: 3062 |
13073. Elküldve: 2009-03-22 19:19:58, OFF TOPIC
|
[55291.] |
telepítsd ujra az image-ból
|
| | | [válaszok erre: #13074] |
[előzmény: (13072) taklad, 2009-03-22 19:18:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
13072. Elküldve: 2009-03-22 19:18:06, OFF TOPIC
|
[55292.] |
Feltelepítettem egy progit, ami csak CDvel működik.Közben elegem lett belőle, hogy mindig ki-be rakom a CD-t, csináltam belőle egy image-t.
A progi viszont nem törlődhetett ki teljesen az uninstallnál, mert nem indul az image sem, mindig keresi az eredeti CD-t /a havernak feltettem csak az image-t és a Daemon Tools-t, ott OK/.Szerintetek melyik könyvtárban maradhatott az a fájl, ami a galibát okozza?
|
| | | [válaszok erre: #13073] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13071. Elküldve: 2009-03-22 18:56:14, OFF TOPIC
|
[55293.] |
Szerintetek miért van az, hogy ha letöltök a firefoxxal, akkor időközönként kb 5-10 másodpercre megáll a letöltés, majd ismét folytatja egy kis ideig majd kis idő múlva ismét várakozik.
|
| |
|
|
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
13070. Elküldve: 2009-03-22 18:35:33, OFF TOPIC
|
[55294.] |
na, voltam kint a kutyákkal; megnéztem az enyémet:
ez svéd gyártmány, "Tajfun Gate" van ráírva.
már nem emlékszem az árára, de valami horror-ba került (egy építőipari szakboltban vettem M.Frankfurtban.
-hátha ez segít...
Szép estét!
|
| | | [válaszok erre: #13075] |
[előzmény: (13068) fiat1954, 2009-03-22 18:29:20] |
|
Haladó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13069. Elküldve: 2009-03-22 18:31:37, OFF TOPIC
|
[55295.] |
szerintem a procihűtőt - ha nem akarod túlhúzni a procit állandóra - akkor elhagyhatod, a gyári intel hűtő tökéletesen megfelel
az alaplap egy kb. 2-3 éve gyártott, megbízható típus, szerintem o.k.
merevlemezből sosem elég, persze ezt később is vehetsz
a memóriát kitben vedd meg, 4Gb (2+2), ne külön darabokat
memóriában geil párti vagyok, de ez semmit nem jelent
a ház megint izlésfüggő
egyébként ez egy teljesítményben megbízható, évekig megfelelő konfig
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-22 18:41:39]
|
| | |
[előzmény: (13064) dj tami, 2009-03-22 11:17:25] |
|
Haladó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13068. Elküldve: 2009-03-22 18:29:20, OFF TOPIC
|
[55296.] |
szia egyszárnyú lenne 2x2 méteres + mervitő+fabetét..a kétszárnyú MOTECK is 60 rugó
|
| | | [válaszok erre: #13070] |
[előzmény: (13067) charli, 2009-03-22 18:03:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
13067. Elküldve: 2009-03-22 18:03:52, OFF TOPIC
|
[55297.] |
kétszárnyú kapukat csak evvel lehet mozgatni -de nem a sat. tolómotorokkal.
nálam kb. hat éve van fent egy set, ami télen-nyáron teszi a dolgát...
ezt németországban vettem...
azelőtt egy olcsóbb cucc volt fent -metróban vásároltam. ez az első télen megadta magát...
szétvettem; elgörbült a tengelye...
szerintem, nagyon nézd meg mit veszel -ha nehéz a kapu (nálam pl. kovácsoltvas, és nagy); nem tudsz spórolni vele...
-de ugyan így: ha könnyű a kapud, és szeles helyen laksz...
baromira meg tudja tépni a szél is...
tehát meg lehet oldani -de szerintem itt nagyon igaz: olcsó húsnak........
Üdv! [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-22 18:10:39]
|
| | | [válaszok erre: #13068] |
[előzmény: (13065) fiat1954, 2009-03-22 16:47:53] |
|
Haladó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
13066. Elküldve: 2009-03-22 17:21:43, OFF TOPIC
|
[55298.] |
Szia !
Bár mindkettő tolómotor, - és nem csak a nevében - más a teljesítmény leadás.
Kicsike, egyszárnyú kaput, pl. gyalogos bejárat kapuját képes mozgatni, akár hosszabb távon is.
De azért inkább mindent a maga helyén.
|
| | |
[előzmény: (13065) fiat1954, 2009-03-22 16:47:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13065. Elküldve: 2009-03-22 16:47:53, OFF TOPIC
|
[55299.] |
sziasztok...próbált-e már valami tolómotorral autó szélességű kaput mozgatni?..másképpen: birná-e?
|
| | | [válaszok erre: #13066 #13067] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dj tami

Tagság: 2006-12-21 18:52:14 Tagszám: #38811 Hozzászólások: 1127 |
13064. Elküldve: 2009-03-22 11:17:25, OFF TOPIC
|
[55300.] |
Hali! A következő configot szeretném megvásárolni.De elötte a véleményetekre lennék kiváncsi.
Alaplap: Asus P5B LGA775 ATX
CPU: Intel Core2 Duo-2,66GHz/1066MHz LGA775 3MB Box (E7300)
Coller: Asus V-70
RAM: Kingston 3GB/1066MHz DDR-II Kingston PC2-8500 HyperX
VGA: Asus EN9600GT/HTDI/512MB
AUDIO: intergált 6ch
LAN: integrált Gbit LAN
HDD: Samsung 500GB 5400rpm ECO-Green SATAII
ODD: NEC AD-7201A-0B fekete dual layer RAM LightScribe
HÁZ/TÁP: MLINK A-2661-4 Szürke-fekete 450W 12cm
Ha valamit változtatnátok rajta irjátok meg esetleg ebbe az árba erősebb configot lehetne kihozni.
130.000 - 140.000ft van rá.
90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
|
| | | [válaszok erre: #13069] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|