Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (82/24
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13063. Elküldve: 2009-03-22 10:44:08,

OFF TOPIC

[55301.]

Szia!
Köszönöm a segitséget!
icon61.gif icon61.gif

High Quality 771 hetvenegy
[előzmény: (13057) amdrulez, 2009-03-21 18:38:36]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
13062. Elküldve: 2009-03-21 21:38:28,

OFF TOPIC

[55302.]

icon2.gif icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (13059) sztar1, 2009-03-21 19:14:12]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13061. Elküldve: 2009-03-21 21:27:48,

OFF TOPIC

[55303.]

Hát, tudod, inkább mutassa a "semmit", mint azt, amit ezek mutatnak...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (13059) sztar1, 2009-03-21 19:14:12]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


beginer



Tagság: 2005-02-15 13:11:24
Tagszám: #15889
Hozzászólások: 383
13060. Elküldve: 2009-03-21 19:21:53,

OFF TOPIC

[55304.]

ugye tudod hogy a forum politikamentes övezet??
[előzmény: (13059) sztar1, 2009-03-21 19:14:12]
Törzstag
beginer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13059. Elküldve: 2009-03-21 19:14:12,

OFF TOPIC

[55305.]

ugye tudod hogy a forum politikaments övezet?? de ha istennek. majd jön az O.V. es megint megmutatja a semmit.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #13060 #13061 #13062] [előzmény: (13055) Szilveszter63, 2009-03-21 14:40:16]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
13058. Elküldve: 2009-03-21 18:47:11,

OFF TOPIC

[55306.]

Konyorgom ne ez a Groucho Marx legyen az uj miniszterelnok.. icon38.gif icon38.gif
[előzmény: (13055) Szilveszter63, 2009-03-21 14:40:16]
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
13057. Elküldve: 2009-03-21 18:38:36,

OFF TOPIC

[55307.]

Szia!

Ctrl+P ->General Preferences->Allow multiple instances pipa mellé!

Kimenetnél (Plugins->Output) célszerű DisectSoundra állítani (egy hangkártyára tudja kiküldeni a jeleket, de ha több hangkártya van, akkor is be lehet állítani, csak akkor másik mappából kell indítani a Winampot!)
[válaszok erre: #13063] [előzmény: (13056) TonySoprano, 2009-03-21 16:48:07]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13056. Elküldve: 2009-03-21 16:48:07,

OFF TOPIC

[55308.]

Tudja valaki hogy hogy kell a winampan azt be állitani hogy egyszerre kettö is nyitva lehessen??

High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #13057]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
13055. Elküldve: 2009-03-21 14:40:16,

OFF TOPIC

[55309.]

http://www.fn.hu/belfold/20090321/tavozik_gyurcsany/
[válaszok erre: #13058 #13059] [előzmény: (13054) tranceworld, 2009-03-21 14:03:46]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13054. Elküldve: 2009-03-21 14:03:46,

OFF TOPIC

[55310.]

Má megin? icon53.gif mi ez már nekünk.. a századik megnem valosult csomagnál.. ebben is csak ez erősít meg engem.. megkel tanulni angolul........

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
[válaszok erre: #13055] [előzmény: (13051) Gazember, 2009-03-21 13:30:33]
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
13053. Elküldve: 2009-03-21 13:39:31,

OFF TOPIC

[55311.]

Nekem ez tetszik a legjobban.
Ez most is aktuális.

http://www.youtube.com/watch?v=BTm6jVUzSbs&;feature=related
[előzmény: (13052) tranceworld, 2009-03-21 13:31:52]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13052. Elküldve: 2009-03-21 13:31:52,

OFF TOPIC

[55312.]

nah ja. vannak még csodák mi? :(

segond ez van. apro öröm is öröm... lesd meg videot... a youtube is tele van már ezzel a hírrel...


csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
[válaszok erre: #13053]
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13051. Elküldve: 2009-03-21 13:30:33,

OFF TOPIC

[55313.]

Ne örülj, lehet hogy most jön hókuszpók lajos az újabb csomaggal. icon43.gif
[válaszok erre: #13054]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13050. Elküldve: 2009-03-21 13:28:11,

OFF TOPIC

[55314.]

Ezaz Magyarország!!!! Bulivaaan icon20.gif

ennek örömére

hamár off topic

http://www.youtube.com/watch?v=PryXVRGQQJc

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gozi



Tagság: 2004-08-12 15:11:40
Tagszám: #12013
Hozzászólások: 439
13049. Elküldve: 2009-03-21 12:26:00,

OFF TOPIC

[55315.]

Köszi
Törzstag
gozi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13048. Elküldve: 2009-03-21 12:08:07,

OFF TOPIC

[55316.]

Végre!!!!
Gratulálok Magyarország!


High Quality 771 hetvenegy
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
13047. Elküldve: 2009-03-21 09:12:38,

OFF TOPIC

[55317.]

Ha van román ismerősöd és neki van akkor tudsz vele társ kártyát igényeltetni.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (13046) gozi, 2009-03-21 09:06:21]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gozi



Tagság: 2004-08-12 15:11:40
Tagszám: #12013
Hozzászólások: 439
13046. Elküldve: 2009-03-21 09:06:21,

OFF TOPIC

[55318.]

Sziasztok! Kis hazánkban hozzá lehete jutni valahogy a Dolce román programcsomaghoz? Van vkinek tapasztalata erről a csomagról? ELőre is köszönöm
[válaszok erre: #13047]
Törzstag
gozi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandokan13



Tagság: 2007-01-22 14:23:38
Tagszám: #40398
Hozzászólások: 645
13045. Elküldve: 2009-03-20 21:22:00,

OFF TOPIC

[55319.]

"neki csak hivatalos fizuból van mindene..."Ja persze a mi zsebünkböl.
[előzmény: (13044) charli, 2009-03-20 20:21:41]
Törzstag
szandokan13 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13044. Elküldve: 2009-03-20 20:21:41,

OFF TOPIC

[55320.]

igen, én is valami hasonlót érzek -pedig...
nagyapám Ludovikás volt; 56-miatt fatert és nagyapát is lecsukták... engem kiröhögtek az egyetemen, hogy vasárnap reggel misére jártam...
nem szeretem a hamis nosztalgiát -de undorodom attól, hogy az a fiatalember, aki albiba lakott amikor megismertem; aztán egy mezei panelbe; most az ország egyik legnagyobb hangoskodójaként budai villában... a párt meg a parlamenti fizuból -mi?
akkor nekem miért nincs akkora villám???
én nem sajnálom senkitől -sőt: annak örülnék, ha mindenki jól élne; de egyszerűen a gutaütés kerülget, amikor tisztességről beszél az illető, és arról, hogy neki csak hivatalos fizuból van mindene... icon49.gif
[válaszok erre: #13045] [előzmény: (13043) szandokan13, 2009-03-20 20:07:55]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandokan13



Tagság: 2007-01-22 14:23:38
Tagszám: #40398
Hozzászólások: 645
13043. Elküldve: 2009-03-20 20:07:55,

OFF TOPIC

[55321.]

A legvidámabb barakban is jobban éltünk és biztonságban,a nyugat itt is eltulozta a dolgokat .
[válaszok erre: #13044] [előzmény: (13042) charli, 2009-03-20 19:42:38]
Törzstag
szandokan13 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13042. Elküldve: 2009-03-20 19:42:38,

OFF TOPIC

[55322.]

tudom hogy most ki leszek osztva, de leírom a saját álláspontomat.
az elmúlt 30 évben többször jártam Cuba-ban.
utoljára két évvel ezelőtt.
az internetről amit írnak, jórészt igaz volt akkor is -enegdéllyel használhatta otthon egy egyetemi tanár kollégám; és valóban figyelik, hogy milyen oldalakat látogat. ('de talán nem árolok el nagy titkot: ez itthon is így van; a szolgáltatók figyelik; figyelhetik, hogy merre barangolunk, mit töltögetünk...)
a műholdas tilalmat nem tudom megerősíteni -valóban nehéz beszerezni vevőket; egyfajta elvi engedély kell hozzá (nem viheted be; csak ott vásárolhatod meg; és ez úgy megy mint anno itt is húsz éve. Fiataloknak egy példa: hetvenes években, már hozott be VW-t a Merkúr.erről én mint mezei értelmiségi, nem is tudtam... a nagyobb fiam 74'-ben született; hogy hogy nem, a nejem melletti ágyon a helyi párttitkár menye feküdt a korházban. valamennyire összebratyiztam a férjével -párttitkár csemete- mint két boldog apuka... fél év múlva találkoztunk -híresen rossz a név és arc memóriám; elmentem mellette, ő köszönt rám... hogy kimossam magam a kellemetlen helyzetből, azt mondtam eltöprengtem, mert be akarok fizetni a merkúrnál; zsigára nem nagyon van pénzem, meg protekcióm se, nem tudom mire fizessek be... erre ő: fizess be bogárra >mondom mi van??? azt mondta, holnap bejön hozzám a tanszékre, legyen nálam 5.000 és elrendezi. így lett alig 4 hónap alatt egy bogárhátunk, ami akkor világszám volt)
szóval így megy ott is... ha van egy kis kapcsolat -van lavór az erkélyen...
de a lényeg: amit a nyugati sajtó szajkózik az elnyomásról, az a világ kacsája...
sok minden nincs; óriási a szegénység sok helyen (járok vidékre is látogatóba -az első nagy szerelmem egy Cubai lány volt diák koromban; akivel azóta is jó barátok vagyunk); de könyörgöm: a nagytöbbség kiegyensúlyozott és BOLDOG. nem nyomasztja a fogyasztói társadalom -hogy nem vagy senki, ha nincs új telefonod; stb...
sokszor töprengtem ezen... icon23.gif hogy mennyire eltúloz róluk dolgokat a nyugati sajtó...
és ilyenkor hazánk jut eszembe.
kellett nekünk a rendszerváltás; mert szabadság, meg minden...
aztán most jajgatunk, hogy nincs létbiztonság; nem tudnak mire építeni; családot alapítani a fiatalok...
és a fő dolog: hogy a nagytöbbség zsebére kialakult -kialakul egy gazdag réteg; ami szinte mindenkit irritál...
szóval, újra csak azt látom, hogy a kulcs szó az egyensúly -ami nincs...
kis körökben lehet csak megvalósítani... az oktatás mellett -mert élni is kell- van egy saját cégem. itt egyfajta demokratikus diktatúra van -ahogy én hívom... nem kell befognia senkinek a száját, mindenkit meghallgatok; de én hozom a döntéseket. igaz, vállalom is őket, és revideálni is tudom a saját álláspontomat, ha szükséges... magam kizárólag ezt látom működő lehetőségnek.
valami ilyesmi lenne jó nagyban...
keresztény értékeket megőrző; felelősség teljes; demokratikus diktatúra -ahol számon lehet kérni, ha egy közszereplő hibázik, vagy hülyeségeket beszél...
egyszer azt mondta apám: te gyerek, az a hülye Marx; valami ilyesmit képzelt el -csak Lenin már kiforgatta; Sztalin meg csak azt olvasta ki belőle, amit akart -és ez így ment tovább...
fene se tudja...
mindenesetre, a legnagyobb bajom tudjátok mi?
éltem USA-ban, Canadában, Olaszországban, Franciaországban, a sógoroknál. bejártam ázsia legnagyobb részét, Európa minden országát, Afrika egy részét (Japánon kívül, szinte mindenhol jártam; vagy dolgoztam, vagy erre költöttem a pénzem) -de sehol nem értettem egyet a rendszerrel...
biztos bennem van a hiba...
annyira lelkes voltam 1989-ben; hogy hátha... icon32.gif majd itthon... icon71.gif
aztán...
aztán az van, hogy ha lehet ma már nem nézek híradót; nem járok szavazni; az egyetemen kerülöm a pártoskodó kollégákat...
pedig tudom, hogy nem jó ez így...
de még mindig azt gondolom, így ártok legkevesebbet -a saját önérzetemnek.

-bocsi, az ömlengésért, és a szétszórtságomért - de nagyon péntek van...
[válaszok erre: #13043] [előzmény: (13038) sztar1, 2009-03-20 18:18:33]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
13041. Elküldve: 2009-03-20 19:28:02,

OFF TOPIC

[55323.]

Nem rossz zenei kínálatban ez a pozíció! Szerintem mások is így vannak vele.
[előzmény: (13039) zoro67, 2009-03-20 18:41:41]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13040. Elküldve: 2009-03-20 19:25:24,

OFF TOPIC

[55324.]

Kina se semmi azert. Szamomra az volt durva mikor nyilatkozott egy kinai ipse, a neve ala oda volt biggyesztve, hogy: "internetszerkeszto". Kemeny.

Mas: nekem az S-Video jobban bejon mint az RGB. Van ezzel igy meg valaki?
[előzmény: (13038) sztar1, 2009-03-20 18:18:33]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13039. Elküldve: 2009-03-20 18:41:41,

OFF TOPIC

[55325.]

Köszi még 1 szer beállítottam ma a kelet 28-fokot nem is gondoltam volna hogy 60-as tükörrel jön a BLISS nagyon tetszik
ahogy néztem vannak még más zene csatik is

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13041] [előzmény: (13015) cz80, 2009-03-19 19:27:58]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010184049606323 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail