OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
12987. Elküldve: 2009-03-18 19:14:53, OFF TOPIC
|
[55376.] |
Kösz szépen.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (12986) himi, 2009-03-18 17:57:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12986. Elküldve: 2009-03-18 17:57:31, OFF TOPIC
|
[55377.] |
nem csak a 30 napos sz..ol a frissítésnél. A tört verzió is először nehezen frissíti le kézzel de utánna már megy a frissítés gond nélkül aun is.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12987] |
[előzmény: (12984) huni66, 2009-03-18 16:50:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
12984. Elküldve: 2009-03-18 16:50:24, OFF TOPIC
|
[55379.] |
30 napos NOD másnál is olyan nehezen frissít?Manuálisan is nehézkes a dolog valamiért.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #12985 #12986] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoloka1976

Tagság: 2007-12-06 14:31:19 Tagszám: #52598 Hozzászólások: 864 |
12983. Elküldve: 2009-03-18 15:20:44, OFF TOPIC
|
[55380.] |
Hálózatban 2 számítógép teljesen más értékeket kap a speedtest oldalon.
Letöltés:
1 : 7200 kb/s
2: 19800 kb/s
Miért lehet ez a 2. hibás érték?
DM7020HD--DM800HD-DM500--Triax TD110--Kecske--meg a káposzta :)
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
12982. Elküldve: 2009-03-18 13:53:56, OFF TOPIC
|
[55381.] |
Hali !
Te ezért jutalékot kapsz, hogy berakod minden Topikba ?
|
| | |
[előzmény: (12981) blero15, 2009-03-18 13:38:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
12980. Elküldve: 2009-03-18 13:26:50, OFF TOPIC
|
[55382.] |
no eggyel közelebb kerültem a hd világ felé. megrendeltem a 512mbos hd tamogatas es direktx 10 tamogatasu kartyat. mert ugye kaptam jelzéseket hogy ez kéne a skystar hdhoz ha akadas mentesen akarom nezni a a hdtvt.a kartyat majd akkor veszem meg ha lesz miböl :) szép napot mindenkinek
ennyire azert ez a kep :D
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #12981] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12979. Elküldve: 2009-03-18 12:09:57, OFF TOPIC
|
[55383.] |
Láttatok már "pinalien"-t?
|
| | | [válaszok erre: #12989] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 madacsavo

Tagság: 2007-04-02 22:03:10 Tagszám: #43520 Hozzászólások: 741 |
12978. Elküldve: 2009-03-16 20:21:15, OFF TOPIC
|
[55384.] |
áhh sikerült megoldani! nem is hittem volna h ilyen gyorsan! a nod 32 törölte valamelyik részét ennek a fájlnak mert ő úgy gondlota h vírusos ezért hiába windows összetevő azt neki törölni kell! visszaállítottam és kész!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12977. Elküldve: 2009-03-16 20:04:11, OFF TOPIC
|
[55385.] |
Felülírni a jelenlegi XP-ét. Vagyis újra teledíteni.
|
| | |
[előzmény: (12974) madacsavo, 2009-03-16 19:45:19] |
|
Haladó
|
|
 hackman27697

Tagság: 2009-03-04 14:54:53 Tagszám: #71356 Hozzászólások: 28 |
12976. Elküldve: 2009-03-16 19:58:47, OFF TOPIC
|
[55386.] |
madacsavo
Szerintem csak is a rendszercsere jöhet szóba, nekem akármilyen rundll32 -es problémám volt csak a rendszercsere oldotta meg, a rundll32.exe -t hiába cseréled mert más rendszerösszetevő sérült, az meg kinyomozni, hogy mi, elég necces.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12975. Elküldve: 2009-03-16 19:48:39, OFF TOPIC
|
[55387.] |
Nálluk csak a fürdőfejlesztés és a négy gyárának a profitálása a lényeg. Itt ilyen polgármester van.
A számítógép az neki túl magas.
A mostoha fia az uralkodó a számításteknikában.
Plussz fizető parkoló órák üzemeltetése is hozzá tartozik.
Pedig egy ízzig vérig Linux buzi, ö csak azt szereti. Mindenütt Windows gépek vannak.
Sürün le is fagynak, panaszkodni nem lehet rá, mert aki mer az ki van rugva az állásából.
|
| | |
[előzmény: (12973) charli, 2009-03-16 19:16:03] |
|
Haladó
|
|
 madacsavo

Tagság: 2007-04-02 22:03:10 Tagszám: #43520 Hozzászólások: 741 |
12974. Elküldve: 2009-03-16 19:45:19, OFF TOPIC
|
[55388.] |
hali!
lenne egy problémám: amikor belépek az xp-be a következő hibaüzenet fogad: a rundll32.exe modul nem tölthető be! ennek a hibának folytán hiába van net pl. msn az megy de ha firefoxot ha internet explorert nyitok meg akkor mind a kettő ugyan azt írja ki: a hálózat alaphelyzetbe állt a az oldal letöltése közben, próbálja meg újból! na mi lehet a probléma. a rundll32.exe-ét már lecseréltem nem oldotta meg a hibát!
|
| | | [válaszok erre: #12977] |
[előzmény: (12973) charli, 2009-03-16 19:16:03] |
|
Törzstag
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12973. Elküldve: 2009-03-16 19:16:03, OFF TOPIC
|
[55389.] |
van egy kis vidéki házam a dunántúlon, ahová vissza vonulunk néha pihenni...
ott is ez megy...
a polgármester nem az, aki a legokosabb; rátermetteb -hanem az a bunkó, akinek a legtöbb "rokonnya" van...
komolyan mondom, olyan tuskó, hogy tavasszal kihajt...
de már másodszor választották újra a rokonai...
gondolhatod...
a faluban a fejlesztéseket felejtsd el -kábel tv, stb... azt se érti mi az...
a fiatalok 80% meg segélyen él - a többi 18% Kaposvárra jár be (a bérlet kifizetése után alig marad a keresetükből) 2% meg helyi gazdáknál gályázik -éh' bérért...
ez a magyarok XXI százada...
|
| | | [válaszok erre: #12974 #12975] |
[előzmény: (12971) Szilveszter63, 2009-03-16 18:55:58] |
|
Haladó
|
|
 hackman27697

Tagság: 2009-03-04 14:54:53 Tagszám: #71356 Hozzászólások: 28 |
12972. Elküldve: 2009-03-16 19:00:19, OFF TOPIC
|
[55390.] |
Sziasztok!
Valaki nem tudna nekem segíteni, hogy hogyan tudnék BBcode_ot alkalmazni, az aláírás résznél?
Vagyis a //Profil//Netboard beállítások//Aláírás résznél. Nem működik, de gondoltam valahogy hátha lehetne.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12971. Elküldve: 2009-03-16 18:55:58, OFF TOPIC
|
[55391.] |
Itt vagyok szinte munka nélkül, ami akad az meg nulla.
Mivel nem egy miliomos családból származom.
Ahol a pénz, ott a hatalom. minden fronton.
|
| | | [válaszok erre: #12973] |
[előzmény: (12970) charli, 2009-03-16 18:41:51] |
|
Haladó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12970. Elküldve: 2009-03-16 18:41:51, OFF TOPIC
|
[55392.] |
igen, ez is létező probléma...
azok a fránya rokonok...
Móricz Zsiga bácsi, meg forog a sírjában >hogy hiába beszélt -írt...
|
| | | [válaszok erre: #12971] |
[előzmény: (12966) Szilveszter63, 2009-03-16 18:34:41] |
|
Haladó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12969. Elküldve: 2009-03-16 18:39:21, OFF TOPIC
|
[55393.] |
sokmindennel egyetértek, amit leírsz -de néhány dolgot árnaltabban; vagy másként látok...
Pl.
>ha meg analfabeta akkor ne hasznalja,es ne legyen tanar
ez nem ilyen egszerű -sajna...
a rendszer az ÖVÉK hogy úgy mondjam; hisz nekik lett létrehozva...
a másik gáz, hogy a mai harmincas korosztály még nem kapott semmilyen informatikai oktatást az életben -és ez a korosztály a tanárok java... tehát nem is várhatsz tőlük túl sokat -ahogy egy kolléga írta előttem: a diákokkal kevesebb már a macera...
de nem csak a felhasználókkal van gond. itt a saját szakmánkat is had szidjam kicsit... szerintem a világ legnagyobb f@szsága volt (elnézéet mindenkitől; de iszonyúan dühít a dolog), hogy létrehoztak középfokú "rendzsergazda" ""szakmát""...
csak a gond van velük -persze ez a saját tapasztalatom csupán...
másrészt devalválja a szakmát is.
nekem már volt olyan másodéves mérnök hallgatóm, aki ezért lépett le... azt mondja, úgy sem kap magas szintű állást; elvégez egy tanfolyamot és inkább elmegy pénztkeresni...
sajnos ez van...
a többit inkább privátban...
|
| | |
[előzmény: (12964) sztar1, 2009-03-16 18:10:07] |
|
Haladó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12968. Elküldve: 2009-03-16 18:39:02, OFF TOPIC
|
[55394.] |
Én Cserkeszőlőn lakok.
|
| | |
[előzmény: (12967) sztar1, 2009-03-16 18:36:40] |
|
Haladó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12967. Elküldve: 2009-03-16 18:36:40, OFF TOPIC
|
[55395.] |
ismerös a szitu. települest inkabb nem mondok de közel oroshazahoz. amugy Gádoros.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12968] |
[előzmény: (12966) Szilveszter63, 2009-03-16 18:34:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12966. Elküldve: 2009-03-16 18:34:41, OFF TOPIC
|
[55396.] |
Ha jól emlékszem te Orosházi vagy. Én is délalfőldi vagyok.
De itt a mi kis falunkban ezen a fronton egyenuralmi diktatúra van.
És itt ha nem vagy családi, vagy rokoni kapcsolatban a polgármesterrel, ne is számíts munkára.
Még a környékben sem. Itt ez járja.
|
| | | [válaszok erre: #12967 #12970] |
[előzmény: (12965) sztar1, 2009-03-16 18:14:19] |
|
Haladó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12965. Elküldve: 2009-03-16 18:14:19, OFF TOPIC
|
[55397.] |
nezd ha azt nezzük en is videki vagyok,de hogy jobbat mondja,inkabb hontalan vagyok. nem az szamit honnan jöttel,hanem az hogy mit teszel le az asztalra.aki a sajat szakterületen eler-elert valamit,annak a szavanak van sulya.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12966] |
[előzmény: (12963) Szilveszter63, 2009-03-16 17:50:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12964. Elküldve: 2009-03-16 18:10:07, OFF TOPIC
|
[55398.] |
en mar csak ilyen vagyok. 30 eves fejjel lattam mar sokmindent es tapasztaltam sokmindent. ahol es akitöl lehetett attol mindig ellestem-ellesem a trükköket,mert kitudja mikor jöhet jol az eletben. igy van ez a szamitastechnikaval is. nem vagyok rendszergezda,alap szamitogeppel azert elboldogulok.összerakni összetudom meg installalni stb. persze ensem ertek mindenhez,es isten sem vagyok. ezeket a gepeket amiket bugazok,ezeket eleg kitakaritgetni összerakni es telepiteni. aztan penz van belöle.magyar vagyok,de nem szegyenlek az osztrakokkal sem bizniszelni.eleinte pedig nem nagyon szerettek ha a kontenerben turkalok.de a fönök is tudja,es amikor meglat mar csak legyint,hogy csinalj amit akarsz.igaz nem vagyok pofatlan mert azert nem rakom fullra az autot,de nem is hagyok disznoolat magam utan,igy nem is szolnak erte.en mondtam nekik hogy mennyit keresek,es azt is hogy ebböl egeszitem ki a fizut. abbol amit egy osztrak kidob,abbol nekem meg haszon van. tavaly hoztam egy 108cm-es lcd tv-t haza.nem volt hozza taviranyito,meg a kabel megvolt törve. kicsereltem es kapott egy uj tavot,majd elpasszoltam 50ezer forintert.lenyegeben nyertem rajta 40 ezret. akkor mit sirjak. azert mondom hogy egy rendszergazda biztos tud tenni azert hogy a gepek vedve legyenek a virusokkal szemben,hiszen ezt tanulta-tanulja es ez a munkaja.ezert kapja a manit 10.-en.en biztos odavernek a virusos fertözöknek.azert egy tanar ne tegye mar tönkre azt a rendszert amit ö is hasznal.ha meg analfabeta akkor ne hasznalja,es ne legyen tanar.na de meg valami.a rendszergazdi meg mondhatna a fertözönek hogy 2000 forintert ki irtja a virust az othonaban is,persze csak ha szepen mosolyog. a 2000 forintot csak peldakent irtam.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12969] |
[előzmény: (12962) charli, 2009-03-16 17:29:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12963. Elküldve: 2009-03-16 17:50:27, OFF TOPIC
|
[55399.] |
Én egy vidéki vagyok, de elvégeztem pesten egy rendszergazdai iskolát a GTM Technik-nél.
Idönként előfordul véletlen is hogy hülyeséget mond vagy ír az ember, főleg ha máshol jár a gondolata.
|
| | | [válaszok erre: #12965] |
|
|
Haladó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12962. Elküldve: 2009-03-16 17:29:38, OFF TOPIC
|
[55400.] |
tudod mi a baj?
hogy a "nyáj" nem így gondolkodik, mint te.
ha mindenki alázattal állna a tudás előtt -nem itt tartanánk.
nekem meggyőződésem, hogy USA ezért lett nagyhatalom. megbecsülik a tudást.
magam még egy cipészt is meg tudok becsülni -ha nem kontár; ért a szakmájához. tisztelem-becsülöm az ilyen embereket.
csak azt gondolom, mindkettőből kifogyóban vagyunk... jó szakikból (akik értenek ahhoz, amivel foglalkoznak) és azokból is, akik nem nézik le, mondjuk az asztalost; aki ki tud javítani egy régi íróasztalt...
(bocs a saját példáért; de én két hónapig kerestem olyan mester embert, aki meg tudta csinálni -és örömömre nem egy idős szaki; hanem egy fiatal, harmincas srác volt)
|
| | | [válaszok erre: #12964] |
[előzmény: (12960) sztar1, 2009-03-16 17:06:49] |
|
Haladó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|