Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (54/22
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
12987. Elküldve: 2009-03-18 19:14:53,

OFF TOPIC

[55376.]

Kösz szépen.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (12986) himi, 2009-03-18 17:57:31]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12986. Elküldve: 2009-03-18 17:57:31,

OFF TOPIC

[55377.]

nem csak a 30 napos sz..ol a frissítésnél. A tört verzió is először nehezen frissíti le kézzel de utánna már megy a frissítés gond nélkül aun is.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12987] [előzmény: (12984) huni66, 2009-03-18 16:50:24]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12985. Elküldve: 2009-03-18 17:41:35,

OFF TOPIC

[55378.]

Hali


vedd meg http://www.for-ever.cn/nod32/ icon21.gif icon32.gif
[válaszok erre: #12988] [előzmény: (12984) huni66, 2009-03-18 16:50:24]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
12984. Elküldve: 2009-03-18 16:50:24,

OFF TOPIC

[55379.]

30 napos NOD másnál is olyan nehezen frissít?Manuálisan is nehézkes a dolog valamiért.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #12985 #12986]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoloka1976



Tagság: 2007-12-06 14:31:19
Tagszám: #52598
Hozzászólások: 864
12983. Elküldve: 2009-03-18 15:20:44,

OFF TOPIC

[55380.]

Hálózatban 2 számítógép teljesen más értékeket kap a speedtest oldalon.
Letöltés:
1 : 7200 kb/s
2: 19800 kb/s
Miért lehet ez a 2. hibás érték?


DM7020HD--DM800HD-DM500--Triax TD110--Kecske--meg a káposzta :)
Törzstag
zoloka1976 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gyu-La 51Géza



Tagság: 2006-11-28 14:04:23
Tagszám: #37843
Hozzászólások: 9385
12982. Elküldve: 2009-03-18 13:53:56,

OFF TOPIC

[55381.]

Hali !
Te ezért jutalékot kapsz, hogy berakod minden Topikba ? icon52.gif icon72.gif icon52.gif
[előzmény: (12981) blero15, 2009-03-18 13:38:35]
Kiváló dolgozó
Gyu-La 51Géza adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
12980. Elküldve: 2009-03-18 13:26:50,

OFF TOPIC

[55382.]

no eggyel közelebb kerültem a hd világ felé. megrendeltem a 512mbos hd tamogatas es direktx 10 tamogatasu kartyat. mert ugye kaptam jelzéseket hogy ez kéne a skystar hdhoz ha akadas mentesen akarom nezni a a hdtvt.a kartyat majd akkor veszem meg ha lesz miböl :) szép napot mindenkinek
icon53.gif ennyire azert ez a kep :D

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
[válaszok erre: #12981]
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12979. Elküldve: 2009-03-18 12:09:57,

OFF TOPIC

[55383.]

Láttatok már "pinalien"-t?

pinalien_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

icon21.gif
[válaszok erre: #12989]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


madacsavo



Tagság: 2007-04-02 22:03:10
Tagszám: #43520
Hozzászólások: 741
12978. Elküldve: 2009-03-16 20:21:15,

OFF TOPIC

[55384.]

áhh sikerült megoldani! nem is hittem volna h ilyen gyorsan! a nod 32 törölte valamelyik részét ennek a fájlnak mert ő úgy gondlota h vírusos ezért hiába windows összetevő azt neki törölni kell! visszaállítottam és kész! icon32.gif
Törzstag
madacsavo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12977. Elküldve: 2009-03-16 20:04:11,

OFF TOPIC

[55385.]

Felülírni a jelenlegi XP-ét. Vagyis újra teledíteni.
[előzmény: (12974) madacsavo, 2009-03-16 19:45:19]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hackman27697



Tagság: 2009-03-04 14:54:53
Tagszám: #71356
Hozzászólások: 28
12976. Elküldve: 2009-03-16 19:58:47,

OFF TOPIC

[55386.]

madacsavo

Szerintem csak is a rendszercsere jöhet szóba, nekem akármilyen rundll32 -es problémám volt csak a rendszercsere oldotta meg, a rundll32.exe -t hiába cseréled mert más rendszerösszetevő sérült, az meg kinyomozni, hogy mi, elég necces.
Zöldfülű
hackman27697 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12975. Elküldve: 2009-03-16 19:48:39,

OFF TOPIC

[55387.]

Nálluk csak a fürdőfejlesztés és a négy gyárának a profitálása a lényeg. Itt ilyen polgármester van.
A számítógép az neki túl magas.
A mostoha fia az uralkodó a számításteknikában.
Plussz fizető parkoló órák üzemeltetése is hozzá tartozik.
Pedig egy ízzig vérig Linux buzi, ö csak azt szereti. Mindenütt Windows gépek vannak.
Sürün le is fagynak, panaszkodni nem lehet rá, mert aki mer az ki van rugva az állásából.

[előzmény: (12973) charli, 2009-03-16 19:16:03]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


madacsavo



Tagság: 2007-04-02 22:03:10
Tagszám: #43520
Hozzászólások: 741
12974. Elküldve: 2009-03-16 19:45:19,

OFF TOPIC

[55388.]

hali!
lenne egy problémám: amikor belépek az xp-be a következő hibaüzenet fogad: a rundll32.exe modul nem tölthető be! ennek a hibának folytán hiába van net pl. msn az megy de ha firefoxot ha internet explorert nyitok meg akkor mind a kettő ugyan azt írja ki: a hálózat alaphelyzetbe állt a az oldal letöltése közben, próbálja meg újból! na mi lehet a probléma. a rundll32.exe-ét már lecseréltem nem oldotta meg a hibát!
[válaszok erre: #12977] [előzmény: (12973) charli, 2009-03-16 19:16:03]
Törzstag
madacsavo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12973. Elküldve: 2009-03-16 19:16:03,

OFF TOPIC

[55389.]

van egy kis vidéki házam a dunántúlon, ahová vissza vonulunk néha pihenni...
ott is ez megy...
a polgármester nem az, aki a legokosabb; rátermetteb -hanem az a bunkó, akinek a legtöbb "rokonnya" van...
komolyan mondom, olyan tuskó, hogy tavasszal kihajt...
de már másodszor választották újra a rokonai...
gondolhatod...
a faluban a fejlesztéseket felejtsd el -kábel tv, stb... azt se érti mi az...
a fiatalok 80% meg segélyen él - a többi 18% Kaposvárra jár be (a bérlet kifizetése után alig marad a keresetükből) 2% meg helyi gazdáknál gályázik -éh' bérért...
ez a magyarok XXI százada...
[válaszok erre: #12974 #12975] [előzmény: (12971) Szilveszter63, 2009-03-16 18:55:58]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hackman27697



Tagság: 2009-03-04 14:54:53
Tagszám: #71356
Hozzászólások: 28
12972. Elküldve: 2009-03-16 19:00:19,

OFF TOPIC

[55390.]

Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem segíteni, hogy hogyan tudnék BBcode_ot alkalmazni, az aláírás résznél?
Vagyis a //Profil//Netboard beállítások//Aláírás résznél. Nem működik, de gondoltam valahogy hátha lehetne.
Zöldfülű
hackman27697 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12971. Elküldve: 2009-03-16 18:55:58,

OFF TOPIC

[55391.]

Itt vagyok szinte munka nélkül, ami akad az meg nulla.
Mivel nem egy miliomos családból származom.
Ahol a pénz, ott a hatalom. minden fronton.
[válaszok erre: #12973] [előzmény: (12970) charli, 2009-03-16 18:41:51]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12970. Elküldve: 2009-03-16 18:41:51,

OFF TOPIC

[55392.]

igen, ez is létező probléma...
azok a fránya rokonok...
Móricz Zsiga bácsi, meg forog a sírjában >hogy hiába beszélt -írt...
[válaszok erre: #12971] [előzmény: (12966) Szilveszter63, 2009-03-16 18:34:41]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12969. Elküldve: 2009-03-16 18:39:21,

OFF TOPIC

[55393.]

sokmindennel egyetértek, amit leírsz -de néhány dolgot árnaltabban; vagy másként látok...
Pl.
>ha meg analfabeta akkor ne hasznalja,es ne legyen tanar
ez nem ilyen egszerű -sajna...
a rendszer az ÖVÉK hogy úgy mondjam; hisz nekik lett létrehozva...
a másik gáz, hogy a mai harmincas korosztály még nem kapott semmilyen informatikai oktatást az életben -és ez a korosztály a tanárok java... tehát nem is várhatsz tőlük túl sokat -ahogy egy kolléga írta előttem: a diákokkal kevesebb már a macera...
de nem csak a felhasználókkal van gond. itt a saját szakmánkat is had szidjam kicsit... szerintem a világ legnagyobb f@szsága volt (elnézéet mindenkitől; de iszonyúan dühít a dolog), hogy létrehoztak középfokú "rendzsergazda" ""szakmát""...
csak a gond van velük -persze ez a saját tapasztalatom csupán...
másrészt devalválja a szakmát is.
nekem már volt olyan másodéves mérnök hallgatóm, aki ezért lépett le... azt mondja, úgy sem kap magas szintű állást; elvégez egy tanfolyamot és inkább elmegy pénztkeresni...
sajnos ez van...
a többit inkább privátban...
[előzmény: (12964) sztar1, 2009-03-16 18:10:07]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12968. Elküldve: 2009-03-16 18:39:02,

OFF TOPIC

[55394.]

Én Cserkeszőlőn lakok.
[előzmény: (12967) sztar1, 2009-03-16 18:36:40]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12967. Elküldve: 2009-03-16 18:36:40,

OFF TOPIC

[55395.]

ismerös a szitu. települest inkabb nem mondok de közel oroshazahoz. amugy Gádoros.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12968] [előzmény: (12966) Szilveszter63, 2009-03-16 18:34:41]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12966. Elküldve: 2009-03-16 18:34:41,

OFF TOPIC

[55396.]

Ha jól emlékszem te Orosházi vagy. Én is délalfőldi vagyok.
De itt a mi kis falunkban ezen a fronton egyenuralmi diktatúra van.
És itt ha nem vagy családi, vagy rokoni kapcsolatban a polgármesterrel, ne is számíts munkára.
Még a környékben sem. Itt ez járja.
[válaszok erre: #12967 #12970] [előzmény: (12965) sztar1, 2009-03-16 18:14:19]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12965. Elküldve: 2009-03-16 18:14:19,

OFF TOPIC

[55397.]

nezd ha azt nezzük en is videki vagyok,de hogy jobbat mondja,inkabb hontalan vagyok. nem az szamit honnan jöttel,hanem az hogy mit teszel le az asztalra.aki a sajat szakterületen eler-elert valamit,annak a szavanak van sulya.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12966] [előzmény: (12963) Szilveszter63, 2009-03-16 17:50:27]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12964. Elküldve: 2009-03-16 18:10:07,

OFF TOPIC

[55398.]

en mar csak ilyen vagyok. 30 eves fejjel lattam mar sokmindent es tapasztaltam sokmindent. ahol es akitöl lehetett attol mindig ellestem-ellesem a trükköket,mert kitudja mikor jöhet jol az eletben. igy van ez a szamitastechnikaval is. nem vagyok rendszergezda,alap szamitogeppel azert elboldogulok.összerakni összetudom meg installalni stb. persze ensem ertek mindenhez,es isten sem vagyok. ezeket a gepeket amiket bugazok,ezeket eleg kitakaritgetni összerakni es telepiteni. aztan penz van belöle.magyar vagyok,de nem szegyenlek az osztrakokkal sem bizniszelni.eleinte pedig nem nagyon szerettek ha a kontenerben turkalok.de a fönök is tudja,es amikor meglat mar csak legyint,hogy csinalj amit akarsz.igaz nem vagyok pofatlan mert azert nem rakom fullra az autot,de nem is hagyok disznoolat magam utan,igy nem is szolnak erte.en mondtam nekik hogy mennyit keresek,es azt is hogy ebböl egeszitem ki a fizut. abbol amit egy osztrak kidob,abbol nekem meg haszon van. tavaly hoztam egy 108cm-es lcd tv-t haza.nem volt hozza taviranyito,meg a kabel megvolt törve. kicsereltem es kapott egy uj tavot,majd elpasszoltam 50ezer forintert.lenyegeben nyertem rajta 40 ezret. akkor mit sirjak. azert mondom hogy egy rendszergazda biztos tud tenni azert hogy a gepek vedve legyenek a virusokkal szemben,hiszen ezt tanulta-tanulja es ez a munkaja.ezert kapja a manit 10.-en.en biztos odavernek a virusos fertözöknek.azert egy tanar ne tegye mar tönkre azt a rendszert amit ö is hasznal.ha meg analfabeta akkor ne hasznalja,es ne legyen tanar.na de meg valami.a rendszergazdi meg mondhatna a fertözönek hogy 2000 forintert ki irtja a virust az othonaban is,persze csak ha szepen mosolyog. a 2000 forintot csak peldakent irtam.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12969] [előzmény: (12962) charli, 2009-03-16 17:29:38]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12963. Elküldve: 2009-03-16 17:50:27,

OFF TOPIC

[55399.]

Én egy vidéki vagyok, de elvégeztem pesten egy rendszergazdai iskolát a GTM Technik-nél.
Idönként előfordul véletlen is hogy hülyeséget mond vagy ír az ember, főleg ha máshol jár a gondolata.
[válaszok erre: #12965]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12962. Elküldve: 2009-03-16 17:29:38,

OFF TOPIC

[55400.]

tudod mi a baj?
hogy a "nyáj" nem így gondolkodik, mint te.
ha mindenki alázattal állna a tudás előtt -nem itt tartanánk.
nekem meggyőződésem, hogy USA ezért lett nagyhatalom. megbecsülik a tudást.
magam még egy cipészt is meg tudok becsülni -ha nem kontár; ért a szakmájához. tisztelem-becsülöm az ilyen embereket.
csak azt gondolom, mindkettőből kifogyóban vagyunk... jó szakikból (akik értenek ahhoz, amivel foglalkoznak) és azokból is, akik nem nézik le, mondjuk az asztalost; aki ki tud javítani egy régi íróasztalt...
(bocs a saját példáért; de én két hónapig kerestem olyan mester embert, aki meg tudta csinálni -és örömömre nem egy idős szaki; hanem egy fiatal, harmincas srác volt)
[válaszok erre: #12964] [előzmény: (12960) sztar1, 2009-03-16 17:06:49]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010042190551758 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail