Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (73/22
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12961. Elküldve: 2009-03-16 17:23:17,

OFF TOPIC

[55401.]

ez így ebben a formában nem... icon53.gif
Zolien-nél van a pont...
millió féle van -millió tulajdonsággal...
egy példa: a fiamnak vettem anno egy dimarson- ( + - dvd-t ír; USB van, vinyó nincs).
nos, ez az öreg trotyli, külső vinyóról mindent lejátszik.
közben teszteltem vagy 20 félét, aminek van USB-je; de azok csak pendrive-t látnak; vagy vinyót max. ha nem nagy és egy partíciós...
nálam volt a gyereké karácsonyi időben -tisztításra.
kipróbáltam egy 500gb vinyóval, amin 5 partíció van; hogy bonyolítsuk: 3 NTFS és 2 FAT32; ráadásul nem sorrendben.
nos, ez a hulladék dimarson, erről (természetesen csak a fat partíciókról) is lejátszott zokszó nélkül...
a gyerek nem is hajlandó lecserélni -hehe...
és ezen a gyári fw. van még mindíg...
kivételesen, nem volt egy rossz választás anno...

de a mostani tesco-s szériák...
millenium; orion és társaik...
a lézerük nem bír ki egy évet; az USB dísznek van, mert vinyót nem tudsz használni...
annyit ér, amibe kerül... semmit.
de márkásabban is van gond.
pl. LG.... majd' mindegyiknek hibás a lézere -hiába cseréled ki, amit beraksz, annak is ereszt a csillapítása (olaj) és ráég >aztán újra tangó...
ismeretségi körben, nagyon sokkal szívtam (sokan vették, mert ban egy türhető árú; és viszonyleg jó hangú házimozija). vagy 5 volt nálam ilyen gonddal - a végén azt mondtam, adja el, és vegyen másikat, mert ha kicserélem a lézert, akkor is fél-egy év múlva, újra behal...
hát ez a tömeg-cikkek átka... icon74.gif
[előzmény: (12957) @malacka@, 2009-03-16 15:08:44]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12960. Elküldve: 2009-03-16 17:06:49,

OFF TOPIC

[55402.]

dehogy sertödtem meg.nem volt miert. es igazat is adok neked,mert a legtöbb ember / en magam is / neha abba vagy olyan dologba akar okosabb lenni amihez nem is ert,vagy vajmi keveset. masreszröl ami valaszt kap az ember abbol tanulni is lehet,föleg ha az illetö erintett a dologban.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12962] [előzmény: (12959) charli, 2009-03-16 17:01:27]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12959. Elküldve: 2009-03-16 17:01:27,

OFF TOPIC

[55403.]

nehogy mar megbántódj... icon70.gif
nem azért írtam > nincs miért elnézést kérned...
csak valóban sok sületlenséget hallok -ez olyan mint a foci; hogy mindenki beledumál, de érteni kevesen értenek hozzá... icon71.gif
[válaszok erre: #12960] [előzmény: (12951) sztar1, 2009-03-16 12:50:47]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12958. Elküldve: 2009-03-16 15:34:24,

OFF TOPIC

[55404.]

az enyem pl nem csak a DAO lemezeket latja es tudja feldolgozni, de ne altalanositsunk, a tomegtermeles egyik leginkabb preferalt terulete a szorakoztatoelektronika, van tehat mindenfele, okosabb, hulyebb, szebb, csunyabb kepu. bar nem adok nekik 3 evet, atveszik az uralmat a halozati lejatszok, mind audio mind video teren. szerintem.
[előzmény: (12957) @malacka@, 2009-03-16 15:08:44]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12957. Elküldve: 2009-03-16 15:08:44,

OFF TOPIC

[55405.]

És ha képes is *.srt fáljok lejátszására még mindíg nem biztos, hogy fel is teszi a feliratot a képernyőre. Ugyanis, ha a filmet felírták lemezre, majd csak később tették mellé a feliratot, akkor már nem az első sessionben van a film mellett, így azt fel sem ismeri. Az asztali lejátszók a többmenetes lemezek első, lezárt menetét látják csak, a többit nem. A számítógép azonban kezelni fogja rendesen.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12958 #12961] [előzmény: (12938) charli, 2009-03-16 10:55:09]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zkollar



Tagság: 2006-05-17 13:48:20
Tagszám: #30658
Hozzászólások: 375
12956. Elküldve: 2009-03-16 14:26:09,

OFF TOPIC

[55406.]

Időközben megtaláltam! Neked működik rajta a MOBILE SETTINGS funkció? Nekem hibát jelez mindig!
[előzmény: (12955) donsony1, 2009-03-16 13:52:22]
Törzstag
zkollar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


donsony1



Tagság: 2007-04-29 08:53:03
Tagszám: #44425
Hozzászólások: 980
12955. Elküldve: 2009-03-16 13:52:22,

OFF TOPIC

[55407.]

Fastsatfinder.v2.6.0
[válaszok erre: #12956] [előzmény: (12953) zkollar, 2009-03-16 12:58:52]
Törzstag
donsony1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12954. Elküldve: 2009-03-16 13:06:29,

OFF TOPIC

[55408.]

Köszi, sajna 60cm nem akar jönni semmi.
Megnézem mégegyszer a 10964 H-t, hátha.
[előzmény: (12952) donsony1, 2009-03-16 12:56:08]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zkollar



Tagság: 2006-05-17 13:48:20
Tagszám: #30658
Hozzászólások: 375
12953. Elküldve: 2009-03-16 12:58:52,

OFF TOPIC

[55409.]

Ezt milyen prigival csináltad? Nekem is megvolt, de már nem emlékszem a nevére!
[válaszok erre: #12955] [előzmény: (12952) donsony1, 2009-03-16 12:56:08]
Törzstag
zkollar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


donsony1



Tagság: 2007-04-29 08:53:03
Tagszám: #44425
Hozzászólások: 980
12952. Elküldve: 2009-03-16 12:56:08,

OFF TOPIC

[55410.]

80 as tükörel- ha segit:

80_as_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
[válaszok erre: #12953 #12954] [előzmény: (12950) Gazember, 2009-03-16 12:47:04]
Törzstag
donsony1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12951. Elküldve: 2009-03-16 12:50:47,

OFF TOPIC

[55411.]

nem akartam en kioktatni senkit,föleg nem mert nem vagyok rendszergazda.csak ugy a gondolataim irtam le.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12959]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12950. Elküldve: 2009-03-16 12:47:04,

OFF TOPIC

[55412.]

Szerintetek az Astra 28.2E-n melyik a legerősebb TP, UPC antennával bejön valami?
[válaszok erre: #12952]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12949. Elküldve: 2009-03-16 11:31:59,

OFF TOPIC

[55413.]

nincs mit...
-én a katedra másik felén állok icon71.gif
amúgy a többi stimmel...
ha elakadsz; privátot írj...

Szép napot!
[előzmény: (12948) davekyr, 2009-03-16 11:29:26]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davekyr



Tagság: 2009-03-10 18:46:58
Tagszám: #71578
Hozzászólások: 25
12948. Elküldve: 2009-03-16 11:29:26,

OFF TOPIC

[55414.]

ezt a véletlent én is egyetemre megyek most
kösz és minden jót icon32.gif
[válaszok erre: #12949]
Zöldfülű
davekyr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12947. Elküldve: 2009-03-16 11:28:26,

OFF TOPIC

[55415.]

bocsi, elmegyek ebédelni az egyetemre; utánna órám lesz...
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12946. Elküldve: 2009-03-16 11:27:01,

OFF TOPIC

[55416.]

http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showtopic=1209

nem a leg szerencsésebb választás -nem csak azért mert régebbi típus; de másnak is vannak feliratokkal gondjai -olvasd el...

Az alternatív firmware (a hardvereszközbe beépülő, és a hardver működtetéséhez szükséges soft) a nem hivatalos (nem a gyártó által készített) jelenti.
Álltalában jobbak mint a gyártóé... (csak saját felelőségre!)
[előzmény: (12945) davekyr, 2009-03-16 11:17:07]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davekyr



Tagság: 2009-03-10 18:46:58
Tagszám: #71578
Hozzászólások: 25
12945. Elküldve: 2009-03-16 11:17:07,

OFF TOPIC

[55417.]

inkább mondok egy típust Panasonic dvd-s325, de közbe nézem én is a neten hogy mit írnak róla...ez mit jelent, hogy alternativ fw?
[válaszok erre: #12946]
Zöldfülű
davekyr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12944. Elküldve: 2009-03-16 11:14:18,

OFF TOPIC

[55418.]

igen; de ha ez egy olyan típus, amihez van un. alternatív fw.; akkor lehet, hogy többet fog tudni avval, mint a gyárival...
[előzmény: (12942) davekyr, 2009-03-16 11:12:23]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12943. Elküldve: 2009-03-16 11:13:09,

OFF TOPIC

[55419.]

nem tudok álltalánosítani.
típus-függő.
tudni kell milyen típus; milyen fw. van rajta...
de ezek alapján magad is találsz róla infót...
[előzmény: (12940) davekyr, 2009-03-16 11:10:46]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davekyr



Tagság: 2009-03-10 18:46:58
Tagszám: #71578
Hozzászólások: 25
12942. Elküldve: 2009-03-16 11:12:23,

OFF TOPIC

[55420.]

gondolom a használati leírásba feltüntetik,hogy tudja e az srt játszani....
[válaszok erre: #12944]
Zöldfülű
davekyr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12941. Elküldve: 2009-03-16 11:10:58,

OFF TOPIC

[55421.]

megint nem tiszta így...
eddig pc-s dologról beszéltem -avval zártam le. hogy az asztali, más téma...

-az asztali lejátszóknál pl. nem mindegyik kezeli az .srt-t.
van amelyik csak .sub felirat megjelenítésére képes...
ez típus függő!
[előzmény: (12939) davekyr, 2009-03-16 11:07:44]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davekyr



Tagság: 2009-03-10 18:46:58
Tagszám: #71578
Hozzászólások: 25
12940. Elküldve: 2009-03-16 11:10:46,

OFF TOPIC

[55422.]

bocsi te a dvd progira értetted, már értem,
de akkor légyszives mesélj kicsit az asztali dvd lejátszóban való lejátszásról, hogy ez hogyan működik, hogyan lehet az srt fájlt elindítani alatta?
[válaszok erre: #12943]
Zöldfülű
davekyr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davekyr



Tagság: 2009-03-10 18:46:58
Tagszám: #71578
Hozzászólások: 25
12939. Elküldve: 2009-03-16 11:07:44,

OFF TOPIC

[55423.]

igen értem a lényeget amit mondasz, megnéztem és ugyanaz az srt fájl neve, mint az avi fájl neve, mégis mikor a dvd lejátszóban megjelenítem a lemezen a mappa tartalmát csak a két avi fájlt jeleníti meg, az srt-ket nem...
[válaszok erre: #12941]
Zöldfülű
davekyr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12938. Elküldve: 2009-03-16 10:55:09,

OFF TOPIC

[55424.]

szerintem kevered a dolgokat...
a dvd lejátszó progi -állatlában- NEM tudja betölteni az .srt.
Azt egy automatikus feritaozó meg tudja jeleníteni a dvd lejátszó futtatása közben is; mert ő nem azt figyeli, hogy milyen program; hanem, hogy milyen codek indult el, és ahhoz rendei hozzá.
na most: amelyik dvd lejátszó progi pl. lejátszik .srt-t, ott pedig a trükk mindössze annyi, hogy ugyan abban a mappában kell lennie a feliratnak, mint a filmnek, és pontosan ugyan az kell hogy legyen a címe, mint az avi file-nek (csak értelemszerűen .srt kiterjesztéssel)

Az asztali lejátszó egy külön téma...
[válaszok erre: #12957] [előzmény: (12935) davekyr, 2009-03-16 10:49:22]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davekyr



Tagság: 2009-03-10 18:46:58
Tagszám: #71578
Hozzászólások: 25
12937. Elküldve: 2009-03-16 10:53:34,

OFF TOPIC

[55425.]

igen divx-es
Zöldfülű
davekyr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010138988494873 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail