OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
12861. Elküldve: 2009-03-14 14:38:56, OFF TOPIC
|
[55501.] |
Yes of course!
Egyezik a véleményünk.
Annyit tennék hozzá,hogy a chrome-val csak annyi bajom volt ,hogy a könyvjelzö és az rss funkcio
nehezebben vagy sehogy sem elérhetö.Nem ugy mint a mozillánál.
De hát ki mit használ egy böngészöben.
Az Ie-8at nem véletlenül dobták ki a win7-böl.
Vagyis alternativa lesz az eltávolitása.
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #12878] |
[előzmény: (12860) hackman27697, 2009-03-14 13:40:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hackman27697

Tagság: 2009-03-04 14:54:53 Tagszám: #71356 Hozzászólások: 28 |
12860. Elküldve: 2009-03-14 13:40:09, OFF TOPIC
|
[55502.] |
itsiyang
Próbáltam mikor kiadták, de nem igazán nyerte el a tetszésem, amúgy ami elterjedt böngésző mindet leteszteltem, tapasztalatom szerint, lassú netre nagyon alkalmas az IE, és az opera, később próbáltam a Netscape-et, de azt három szóval tudom jellemezni ...(f@). Aztán próbáltam (linuxon) Konqueror -t (elmegy) , a karakteres böngészőket (Links, Lynx, w3m) ezekkel iszonyatos böngészési sebességet lehet elérni, ha nincs szükség képek, meg grafikák megjelenítésére (még betárcsázós netnél is). Próbáltam a Google Chrome -ot, meg a Safarit is, na a safari nagyon jó mac renszeren (mondjuk ahoz is csinálták) , de a legjobb a BEST OFF a Mozilla Firefox 3.0.7 ez nagyon rugalmas, rengeteg kiegészítője van és sokkal biztonságosabb is mint mondjuk az IE, de nem akarom elvenni a kedved a Google Chrome -tól próbáld ki, végülis el lehet bogarászni vele.
|
| | | [válaszok erre: #12861 #12877] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 itsiyang

Tagság: 2008-02-23 16:51:42 Tagszám: #56191 Hozzászólások: 66 |
12859. Elküldve: 2009-03-14 12:19:05, OFF TOPIC
|
[55503.] |
Helló all!
Érdeklődnék a Google Chrome böngészőről, és a tapasztalatokról ?
Üdv.: It Si Yang !
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Warez

Tagság: 2006-07-27 15:39:26 Tagszám: #33083 Hozzászólások: 171 |
12858. Elküldve: 2009-03-14 11:51:31, OFF TOPIC
|
[55504.] |
A Zenekar G-dur ban húzza.
|
| |
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12857. Elküldve: 2009-03-14 11:43:51, OFF TOPIC
|
[55505.] |
Vagy csak sok bort ittak
|
| | |
[előzmény: (12856) Gazember, 2009-03-14 11:18:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12856. Elküldve: 2009-03-14 11:18:01, OFF TOPIC
|
[55506.] |
Biztos így szűrik ki a tennoristákat
Jó hideg lehetett mert mindenkinek piros az orra
|
| | | [válaszok erre: #12857] |
[előzmény: (12854) raczandris, 2009-03-14 01:13:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12855. Elküldve: 2009-03-14 07:43:58, OFF TOPIC
|
[55507.] |
Szia
Ez nem semmi egy kamera
|
| | |
[előzmény: (12854) raczandris, 2009-03-14 01:13:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
12853. Elküldve: 2009-03-13 13:38:00, OFF TOPIC
|
[55509.] |
Ilyen szoftver, legfeljebb a NASA gépein lehetséges.
A sorozatokban is úgy csinálják, hogy jó minőségben veszik fel, és lépésemként lerontják a felvételt.
|
| | | [válaszok erre: #12854] |
[előzmény: (12851) zoro67, 2009-03-13 12:19:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12852. Elküldve: 2009-03-13 13:14:32, OFF TOPIC
|
[55510.] |
Ez nem javít rajta, de konvertre elég jó:
http://www.vdownloader.es/
|
| | |
[előzmény: (12851) zoro67, 2009-03-13 12:19:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12851. Elküldve: 2009-03-13 12:19:38, OFF TOPIC
|
[55511.] |
Sziasztok létezik olyan program amivel a you tube videókat tudnék úgy átkonvertálni hogy javuljon a minősége hogy dvd-re kiírva tv- élvezhető legyen a minősége vagy tudtok olyan helyet ahonét magyar video klipeket lehet letölteni jó minőségbenn
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12852 #12853] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12850. Elküldve: 2009-03-12 14:57:17, OFF TOPIC
|
[55512.] |
Az igaz
|
| | |
[előzmény: (12849) Szilveszter63, 2009-03-12 14:51:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12849. Elküldve: 2009-03-12 14:51:08, OFF TOPIC
|
[55513.] |
Azért egy Stinger nem ártana a trójai írtására.
|
| | | [válaszok erre: #12850] |
[előzmény: (12848) Zolien, 2009-03-12 14:46:10] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12848. Elküldve: 2009-03-12 14:46:10, OFF TOPIC
|
[55514.] |
Hát nekem például nincs. Miért is? Örülök ha elfut az oprendszer rajta. 233MHz, 96Mbyte ram. Csak mondom, írtó nélkül is van élet. Néha lefuttatok 1-2 spyt és ennyi. Különösebb gondjaim nem szoktak lenni. Mondjuk nem ma kezdtem, s Internet Explorert sem használok. Persze ezer dolgon múlik még. (Most aki azzal sziveskedne jönni hogy fejlesszek annak adnék egy számlaszámot, arra lehet fejleszteni ) Szóval ne.
|
| | | [válaszok erre: #12849 #12866] |
[előzmény: (12844) KWP, 2009-03-12 14:35:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12847. Elküldve: 2009-03-12 14:42:33, OFF TOPIC
|
[55515.] |
Osztom a véleményed. Én is álltalában 2 vagy 3 gépet használok, és mindegyiken van vírusírtó.
És ütrmezve van mindegyiken.
|
| | |
[előzmény: (12844) KWP, 2009-03-12 14:35:34] |
|
Haladó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12846. Elküldve: 2009-03-12 14:41:34, OFF TOPIC
|
[55516.] |
Intel Pro 100 kártyát vegyél, ímádja a box, xboxra negyedannyi idő alatt tolt át 5 gigát mint az alaplapi, vagy valami egyéb mocsok. Ha bekapcsoláskor beugat valamit, van rajta egy flashrom, azt dobd le róla. A világ legjobb hálókártyája.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | |
[előzmény: (12840) yaksi, 2009-03-12 14:16:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12845. Elküldve: 2009-03-12 14:37:14, OFF TOPIC
|
[55517.] |
ok végülis meddig tart felrakni egyet.
|
| | |
[előzmény: (12844) KWP, 2009-03-12 14:35:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
12844. Elküldve: 2009-03-12 14:35:34, OFF TOPIC
|
[55518.] |
De. Olyan nincs, hogy egy windowsos gépre nem kell vírusirtó. Sosincs. Csak ha páncélszekrényben van kikapcsolt állapotban, és a kulcs rég elveszett az ajtóhoz.
|
| | | [válaszok erre: #12845 #12847 #12848] |
[előzmény: (12843) Gazember, 2009-03-12 14:31:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12843. Elküldve: 2009-03-12 14:31:06, OFF TOPIC
|
[55519.] |
Vírusmentes a második gépem (egy laptop frissen telepített vista, viszont nincs tűzfal és vírusírtó) Mivel átmegy az asztali PC-n a net és azon van tűzfal és virusírtó (az egy xp sp2) akkor gondolom a laptopra nem kell, vagy igen?
|
| | | [válaszok erre: #12844] |
[előzmény: (12841) Szilveszter63, 2009-03-12 14:23:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12842. Elküldve: 2009-03-12 14:27:38, OFF TOPIC
|
[55520.] |
Esetleg a BIOS-ban, de ebben nem vagyok bisztos.
|
| | |
[előzmény: (12840) yaksi, 2009-03-12 14:16:37] |
|
Haladó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12841. Elküldve: 2009-03-12 14:23:35, OFF TOPIC
|
[55521.] |
A másik gépen a vinyón megosztás és kvóta belállítást kell végezni.
FONTOS!!! mind a két gép vírusmentes legyen!
|
| | | [válaszok erre: #12843] |
[előzmény: (12839) Gazember, 2009-03-12 14:16:17] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12840. Elküldve: 2009-03-12 14:16:37, OFF TOPIC
|
[55522.] |
Tehát az XP szórakozik velem? Ezek szerint, ha veszek egy másik kártyát, tehát nem alaplapi lesz, azt sem tudom lebutítani?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12842 #12846] |
[előzmény: (12838) Szilveszter63, 2009-03-12 14:06:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12839. Elküldve: 2009-03-12 14:16:17, OFF TOPIC
|
[55523.] |
Működik a dolog, még az internet is megy a második gépen pedig az nem kéne
Viszont én azt hittem hogy a teljes gépet látni fogom, nem csak a megosztott dokumentumokat. De tul.képp így is jó
|
| | | [válaszok erre: #12841] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12838. Elküldve: 2009-03-12 14:06:45, OFF TOPIC
|
[55524.] |
OP rendszer tipushiba.
|
| | | [válaszok erre: #12840] |
[előzmény: (12836) yaksi, 2009-03-12 13:27:34] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12837. Elküldve: 2009-03-12 13:47:17, OFF TOPIC
|
[55525.] |
én épp most is egy ilyet használok. mondjuk ezzel nem sokra mész
|
| | |
[előzmény: (12836) yaksi, 2009-03-12 13:27:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|