Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (74/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
12761. Elküldve: 2009-03-05 23:18:57,

OFF TOPIC

[55601.]

Szóval ez az a probléma,amit nehéz úgy megítélni,hogy nem vagyunk a helyszínen.
Leírtad,hogy többször frissítettél firmwaret,csak az a kérdés,hogy ezek mennyire voltak szabályosak,nem csináltál-e közben "téglát"-e a routerből,és most egy jumbled stuffot látsz-e.
Próbálj meg egy HW-s resetet,és visszarakni a DD-WRT micro-t(stable 2.40-t!),aztán meglátjuk,reménykedj :)
Remélem,mindig HW reset után raktad fel az új SW-t...
Szóval megvárod,amíg a bal oldali gomb tartós nyomására a fehér fény villogása kialszik..,ill. tartósan világít
Bocs,az utóbbi nagyon ovis volt,csak az ember a keleti rohanásban hajlamos az ilyen elemi dolgokat elfelejteni....
Szóval ,tényleg bocs,de a konfigodat Te ismered....
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-05 23:30:08]
[előzmény: (12760) yaksi, 2009-03-05 23:11:32]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12760. Elküldve: 2009-03-05 23:11:32,

OFF TOPIC

[55602.]

De utána a gyárit tettem vissza rá, és akkoris ugyanez volt...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12761] [előzmény: (12759) rakal, 2009-03-05 23:10:07]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
12759. Elküldve: 2009-03-05 23:10:07,

OFF TOPIC

[55603.]

Ilyenekre tudok gondolni:
Jó firmware-val frissítettél?
HTTP protokol egedélyezve--ok
DHCP type:DHCP server
Access policy ok?
Valahogy az a sanda gyanúm,hogy nem volt ok a firmware frissítés...
(nem teljes kompatibilitás)
[válaszok erre: #12760] [előzmény: (12757) yaksi, 2009-03-05 23:02:03]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12758. Elküldve: 2009-03-05 23:04:48,

OFF TOPIC

[55604.]

Az ez lenne: dd-wrt.v24_micro_generic.bin

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12765] [előzmény: (12756) rakal, 2009-03-05 22:59:40]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12757. Elküldve: 2009-03-05 23:02:03,

OFF TOPIC

[55605.]

Igen, meg is kapja az IP-t. A belső hálózat oké, a gépek látják egymást, csak a net hal be.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12759] [előzmény: (12756) rakal, 2009-03-05 22:59:40]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
12756. Elküldve: 2009-03-05 22:59:40,

OFF TOPIC

[55606.]

dd-wrt 2.40 micro,nem updateltem,csak az alapcucc.
DHCP-t engedélyezted?
[válaszok erre: #12757 #12758] [előzmény: (12755) yaksi, 2009-03-05 22:54:19]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12755. Elküldve: 2009-03-05 22:54:19,

OFF TOPIC

[55607.]

Szia!

De ha felteszek egy új firmet rá, az alaphelyzetbe kerül, nem? Tehát mennie kéne mindennek, ami kábeles.
Az érdetesség az, hogy pl. a hálózati nyomtatót, és a Dreamboxot ráköthetem, azzal nincs probléma, működnek is. De ahogy egy számítógépet kötök rá, leáll az internet mindenhol (madzagvégen, és wirelessen egyaránt).

Ráadásul ez úgy jött elő, hogy egyik nap még ment vígan, aztán semmi. Semmi nem lett elállítva. csak ezt követően cseréltem le az addigi Thibort dd-wrt-re, originalra, majd tomato-ra, de ez a hiba mindnél megmaradt

Te melyik verziószámú dd-wrt-t használod?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12756] [előzmény: (12754) rakal, 2009-03-05 22:40:16]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
12754. Elküldve: 2009-03-05 22:40:16,

OFF TOPIC

[55608.]

Hello :)
Ismered a reklámot:egy Toyota sohase robban le!
Nekem is ilyen routerem van,és semmi ilyet nem tapasztaltam.
A beállításokkal viszont sok mindent el lehet....
Mindenképpen a DD-WRT-t rakd fel,és minden beállítást ellenőrizz,egy kipipáláson sok minden múlik...
[válaszok erre: #12755 #12762] [előzmény: (12752) yaksi, 2009-03-05 15:17:32]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12753. Elküldve: 2009-03-05 16:48:52,

OFF TOPIC

[55609.]

http://www.heimcomputer.de/english/
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12752. Elküldve: 2009-03-05 15:17:32,

OFF TOPIC

[55610.]

Lenne egy nagyon érdekes problémám:
Adott egy Linksys WRT54GL router. Ha vezeték nélkül csatlakozom hozzá, minden rendben van. Amennyiben az egyik számítógépet vezetékkel kapcsolom hozz, a belső háózat rendben van, de az internet megáll, még a vezeték nélküli csatlakozásokon is. Ha kihúzom a kábelt, minden újra működik rendesen. Próbáltam már firmware cserével (dd-wrt, Thibor, tomato, original gyári) mindig ezt csinálja. Besz*rt a router?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12754]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
12751. Elküldve: 2009-03-05 13:13:41,

OFF TOPIC

[55611.]

Szevasz stmiklos!
Kösz a választ,közönséges teleszkóp
antennája van.Ez egy elta fadobozos
rádió,a konyhába vettem,most járt le
a garija,eddig jól működött.Amikor el-
hallgat,a hangkijelzője ugyanúgy mű-
ködik.Van,hogy napokig megy,aztán
jön a kussolás.Megnéztem,a hangszó-
róknál nincs szakadás.
[előzmény: (12750) stmiklos, 2009-03-05 10:16:17]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
12750. Elküldve: 2009-03-05 10:16:17,

OFF TOPIC

[55612.]

Szevasz!
Egy lehetséges magyarázat..
Határon van a vett jel térerőssége /antenna milyen?/, ha egy szint alá esik, hogy ne sisteregjen, bejon a MUTE /némító áramkör/, elhallgat.
Kihúzod, bedugod, akkor éppen elegendőnek találja, szól.
Üdv: StMiklos
[válaszok erre: #12751] [előzmény: (12749) gyurkabá, 2009-03-05 10:09:25]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
12749. Elküldve: 2009-03-05 10:09:25,

OFF TOPIC

[55613.]


Szevasztok!Mi a frász baja lehet egy
hálózatról üzemelő rádiónak,ha egy-
szer szól,egyszer nem.Pl.kihúzva a
hálózatból,majd visszadugva megszó-
lal.Kösz a tippeket.
[válaszok erre: #12750]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
12748. Elküldve: 2009-03-05 08:27:14,

OFF TOPIC

[55614.]

A probléma a következõ tíz másodpercben keletkezett, amikor a romák átfestették az autót, átütötték a gyártási számát, és eladták az egész gépet a pilótával együtt a Ferrarinak.....

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[előzmény: (12747) Alien, 2009-03-05 08:26:48]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
12747. Elküldve: 2009-03-05 08:26:48,

OFF TOPIC

[55615.]

Eleinte minden a legnagyobb rendben zajlik. A romák fantasztikus három másodperc alatt le- és felszerelik a versenyautó kerekeit.

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[válaszok erre: #12748] [előzmény: (12746) Alien, 2009-03-05 08:26:19]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
12746. Elküldve: 2009-03-05 08:26:19,

OFF TOPIC

[55616.]

A McLaren istálló Magyarországon állít össze új csapatot, mivel észrevették, hogy a roma fiatalok hihetetlen rövid idő alatt képesek leszerelni az autók kerekeit.

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[válaszok erre: #12747] [előzmény: (12741) fiat1954, 2009-03-04 19:41:58]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
12745. Elküldve: 2009-03-05 06:15:01,

OFF TOPIC

[55617.]

Azért az egészséges életmód milyen érdekesen váltózik.
Régen mindig azt mondták, hogy minél többet tartózkodjanak a szabad levegőn.
Most meg "kevesebbet tartózkodjanak a szabad levegőn". icon25.gif
[előzmény: (12744) fiat1954, 2009-03-05 06:07:18]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12744. Elküldve: 2009-03-05 06:07:18,

OFF TOPIC

[55618.]

köszönjük neked RUDOLPH DIESEL ! http://index.hu/belfold/budapest/2009/03/04/rossz_levego_a_budapesten/?rnd=552
[válaszok erre: #12745]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12743. Elküldve: 2009-03-04 19:48:25,

OFF TOPIC

[55619.]

icon21.gif icon21.gif icon32.gif
[előzmény: (12741) fiat1954, 2009-03-04 19:41:58]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12742. Elküldve: 2009-03-04 19:47:11,

OFF TOPIC

[55620.]

igen erre gondoltam. Az a vicc, hogy ha én próbálok a crosatra felmenni nem engedi a jelszó miatt. Ha a te általad berakott linkre katt ott meg rögtön ott van himi és be vagyok lépve érdekes.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (12739) TonySoprano, 2009-03-04 18:24:23]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12741. Elküldve: 2009-03-04 19:41:58,

OFF TOPIC

[55621.]

két amerikai turista beszélget az EIFEL toronynál: te ezek a franciák nagyon hülyék,tiz éve is itt jártam és azóta nem találtak olajat... icon53.gif
[válaszok erre: #12743 #12746]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitynyesz



Tagság: 2006-03-16 07:43:10
Tagszám: #28457
Hozzászólások: 468
12740. Elküldve: 2009-03-04 18:24:35,

OFF TOPIC

[55622.]

reménykedjünk ,hogy orvosolják....
jó böngészni rajta....

Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
Törzstag
pitynyesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
12739. Elküldve: 2009-03-04 18:24:23,

OFF TOPIC

[55623.]

Erre gondolsz Himi?
http://www.digital-target.org/upload/filemanager.php?PHPSESSID=3f3e122dbc73a77dadebf7d29badfe2c
Mert ezen nem fogadja el a jelszavamat.

High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #12742] [előzmény: (12737) himi, 2009-03-04 18:20:34]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitynyesz



Tagság: 2006-03-16 07:43:10
Tagszám: #28457
Hozzászólások: 468
12738. Elküldve: 2009-03-04 18:23:18,

OFF TOPIC

[55624.]

ok! de csak az upload van át irányitva

Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
[előzmény: (12737) himi, 2009-03-04 18:20:34]
Törzstag
pitynyesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12737. Elküldve: 2009-03-04 18:20:34,

OFF TOPIC

[55625.]

Nállam nincs káosz!
Csak át van irányítva az oldal egy másik oldalra! Természetessen az az oldal nem helyetesíti a régi jó oldalt. Bízzunk benne, hogy ez csak átmeneti hiba.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12738 #12739] [előzmény: (12736) pitynyesz, 2009-03-04 18:16:39]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0102698802948 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail