OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
12761. Elküldve: 2009-03-05 23:18:57, OFF TOPIC
|
[55601.] |
Szóval ez az a probléma,amit nehéz úgy megítélni,hogy nem vagyunk a helyszínen.
Leírtad,hogy többször frissítettél firmwaret,csak az a kérdés,hogy ezek mennyire voltak szabályosak,nem csináltál-e közben "téglát"-e a routerből,és most egy jumbled stuffot látsz-e.
Próbálj meg egy HW-s resetet,és visszarakni a DD-WRT micro-t(stable 2.40-t!),aztán meglátjuk,reménykedj :)
Remélem,mindig HW reset után raktad fel az új SW-t...
Szóval megvárod,amíg a bal oldali gomb tartós nyomására a fehér fény villogása kialszik..,ill. tartósan világít
Bocs,az utóbbi nagyon ovis volt,csak az ember a keleti rohanásban hajlamos az ilyen elemi dolgokat elfelejteni....
Szóval ,tényleg bocs,de a konfigodat Te ismered....
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-05 23:30:08]
|
| | |
[előzmény: (12760) yaksi, 2009-03-05 23:11:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12760. Elküldve: 2009-03-05 23:11:32, OFF TOPIC
|
[55602.] |
De utána a gyárit tettem vissza rá, és akkoris ugyanez volt...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12761] |
[előzmény: (12759) rakal, 2009-03-05 23:10:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
12759. Elküldve: 2009-03-05 23:10:07, OFF TOPIC
|
[55603.] |
Ilyenekre tudok gondolni:
Jó firmware-val frissítettél?
HTTP protokol egedélyezve--ok
DHCP type:DHCP server
Access policy ok?
Valahogy az a sanda gyanúm,hogy nem volt ok a firmware frissítés...
(nem teljes kompatibilitás)
|
| | | [válaszok erre: #12760] |
[előzmény: (12757) yaksi, 2009-03-05 23:02:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12758. Elküldve: 2009-03-05 23:04:48, OFF TOPIC
|
[55604.] |
Az ez lenne: dd-wrt.v24_micro_generic.bin
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12765] |
[előzmény: (12756) rakal, 2009-03-05 22:59:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12757. Elküldve: 2009-03-05 23:02:03, OFF TOPIC
|
[55605.] |
Igen, meg is kapja az IP-t. A belső hálózat oké, a gépek látják egymást, csak a net hal be.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12759] |
[előzmény: (12756) rakal, 2009-03-05 22:59:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
12756. Elküldve: 2009-03-05 22:59:40, OFF TOPIC
|
[55606.] |
dd-wrt 2.40 micro,nem updateltem,csak az alapcucc.
DHCP-t engedélyezted?
|
| | | [válaszok erre: #12757 #12758] |
[előzmény: (12755) yaksi, 2009-03-05 22:54:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12755. Elküldve: 2009-03-05 22:54:19, OFF TOPIC
|
[55607.] |
Szia!
De ha felteszek egy új firmet rá, az alaphelyzetbe kerül, nem? Tehát mennie kéne mindennek, ami kábeles.
Az érdetesség az, hogy pl. a hálózati nyomtatót, és a Dreamboxot ráköthetem, azzal nincs probléma, működnek is. De ahogy egy számítógépet kötök rá, leáll az internet mindenhol (madzagvégen, és wirelessen egyaránt).
Ráadásul ez úgy jött elő, hogy egyik nap még ment vígan, aztán semmi. Semmi nem lett elállítva. csak ezt követően cseréltem le az addigi Thibort dd-wrt-re, originalra, majd tomato-ra, de ez a hiba mindnél megmaradt
Te melyik verziószámú dd-wrt-t használod?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12756] |
[előzmény: (12754) rakal, 2009-03-05 22:40:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
12754. Elküldve: 2009-03-05 22:40:16, OFF TOPIC
|
[55608.] |
Hello :)
Ismered a reklámot:egy Toyota sohase robban le!
Nekem is ilyen routerem van,és semmi ilyet nem tapasztaltam.
A beállításokkal viszont sok mindent el lehet....
Mindenképpen a DD-WRT-t rakd fel,és minden beállítást ellenőrizz,egy kipipáláson sok minden múlik...
|
| | | [válaszok erre: #12755 #12762] |
[előzmény: (12752) yaksi, 2009-03-05 15:17:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12753. Elküldve: 2009-03-05 16:48:52, OFF TOPIC
|
[55609.] |
http://www.heimcomputer.de/english/
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12752. Elküldve: 2009-03-05 15:17:32, OFF TOPIC
|
[55610.] |
Lenne egy nagyon érdekes problémám:
Adott egy Linksys WRT54GL router. Ha vezeték nélkül csatlakozom hozzá, minden rendben van. Amennyiben az egyik számítógépet vezetékkel kapcsolom hozz, a belső háózat rendben van, de az internet megáll, még a vezeték nélküli csatlakozásokon is. Ha kihúzom a kábelt, minden újra működik rendesen. Próbáltam már firmware cserével (dd-wrt, Thibor, tomato, original gyári) mindig ezt csinálja. Besz*rt a router?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12754] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
12751. Elküldve: 2009-03-05 13:13:41, OFF TOPIC
|
[55611.] |
Szevasz stmiklos!
Kösz a választ,közönséges teleszkóp
antennája van.Ez egy elta fadobozos
rádió,a konyhába vettem,most járt le
a garija,eddig jól működött.Amikor el-
hallgat,a hangkijelzője ugyanúgy mű-
ködik.Van,hogy napokig megy,aztán
jön a kussolás.Megnéztem,a hangszó-
róknál nincs szakadás.
|
| | |
[előzmény: (12750) stmiklos, 2009-03-05 10:16:17] |
|
Törzstag
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
12750. Elküldve: 2009-03-05 10:16:17, OFF TOPIC
|
[55612.] |
Szevasz!
Egy lehetséges magyarázat..
Határon van a vett jel térerőssége /antenna milyen?/, ha egy szint alá esik, hogy ne sisteregjen, bejon a MUTE /némító áramkör/, elhallgat.
Kihúzod, bedugod, akkor éppen elegendőnek találja, szól.
Üdv: StMiklos
|
| | | [válaszok erre: #12751] |
[előzmény: (12749) gyurkabá, 2009-03-05 10:09:25] |
|
Törzstag
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
12749. Elküldve: 2009-03-05 10:09:25, OFF TOPIC
|
[55613.] |
Szevasztok!Mi a frász baja lehet egy
hálózatról üzemelő rádiónak,ha egy-
szer szól,egyszer nem.Pl.kihúzva a
hálózatból,majd visszadugva megszó-
lal.Kösz a tippeket.
|
| | | [válaszok erre: #12750] |
|
|
Törzstag
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
12748. Elküldve: 2009-03-05 08:27:14, OFF TOPIC
|
[55614.] |
A probléma a következõ tíz másodpercben keletkezett, amikor a romák átfestették az autót, átütötték a gyártási számát, és eladták az egész gépet a pilótával együtt a Ferrarinak.....
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | |
[előzmény: (12747) Alien, 2009-03-05 08:26:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
12747. Elküldve: 2009-03-05 08:26:48, OFF TOPIC
|
[55615.] |
Eleinte minden a legnagyobb rendben zajlik. A romák fantasztikus három másodperc alatt le- és felszerelik a versenyautó kerekeit.
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #12748] |
[előzmény: (12746) Alien, 2009-03-05 08:26:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
12746. Elküldve: 2009-03-05 08:26:19, OFF TOPIC
|
[55616.] |
A McLaren istálló Magyarországon állít össze új csapatot, mivel észrevették, hogy a roma fiatalok hihetetlen rövid idő alatt képesek leszerelni az autók kerekeit.
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #12747] |
[előzmény: (12741) fiat1954, 2009-03-04 19:41:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
12745. Elküldve: 2009-03-05 06:15:01, OFF TOPIC
|
[55617.] |
Azért az egészséges életmód milyen érdekesen váltózik.
Régen mindig azt mondták, hogy minél többet tartózkodjanak a szabad levegőn.
Most meg "kevesebbet tartózkodjanak a szabad levegőn".
|
| | |
[előzmény: (12744) fiat1954, 2009-03-05 06:07:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12743. Elküldve: 2009-03-04 19:48:25, OFF TOPIC
|
[55619.] |
|
| | |
[előzmény: (12741) fiat1954, 2009-03-04 19:41:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12742. Elküldve: 2009-03-04 19:47:11, OFF TOPIC
|
[55620.] |
igen erre gondoltam. Az a vicc, hogy ha én próbálok a crosatra felmenni nem engedi a jelszó miatt. Ha a te általad berakott linkre katt ott meg rögtön ott van himi és be vagyok lépve érdekes.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | |
[előzmény: (12739) TonySoprano, 2009-03-04 18:24:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12741. Elküldve: 2009-03-04 19:41:58, OFF TOPIC
|
[55621.] |
két amerikai turista beszélget az EIFEL toronynál: te ezek a franciák nagyon hülyék,tiz éve is itt jártam és azóta nem találtak olajat...
|
| | | [válaszok erre: #12743 #12746] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitynyesz

Tagság: 2006-03-16 07:43:10 Tagszám: #28457 Hozzászólások: 468 |
12740. Elküldve: 2009-03-04 18:24:35, OFF TOPIC
|
[55622.] |
reménykedjünk ,hogy orvosolják....
jó böngészni rajta....
Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
|
| |
|
Törzstag
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitynyesz

Tagság: 2006-03-16 07:43:10 Tagszám: #28457 Hozzászólások: 468 |
12738. Elküldve: 2009-03-04 18:23:18, OFF TOPIC
|
[55624.] |
ok! de csak az upload van át irányitva
Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
|
| | |
[előzmény: (12737) himi, 2009-03-04 18:20:34] |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12737. Elküldve: 2009-03-04 18:20:34, OFF TOPIC
|
[55625.] |
Nállam nincs káosz!
Csak át van irányítva az oldal egy másik oldalra! Természetessen az az oldal nem helyetesíti a régi jó oldalt. Bízzunk benne, hogy ez csak átmeneti hiba.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12738 #12739] |
[előzmény: (12736) pitynyesz, 2009-03-04 18:16:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|