OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12686. Elküldve: 2009-03-01 21:06:55, OFF TOPIC
|
[55676.] |
Szia sztár1 engem levélben bombáztak egy darabig ezzel! Volt itt nálunk aki válaszolt nekik de egy k.. nagy átverés ez is!! Mostanában ennek van egy mutáns verziója amiben kocsit és 100millió dolcsit nyer a boldog tulaj!!
|
| | | [válaszok erre: #12687] |
[előzmény: (12685) sztar1, 2009-03-01 20:56:54] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12685. Elküldve: 2009-03-01 20:56:54, OFF TOPIC
|
[55677.] |
en ieneket kapok naponta. ha ez igaz lenne,akkor mar a top100-as listat en vezetnem!
DATE:27/2/2009
REF NUMBER:575061725
BATCHNUMBER:8056490902/188
WINNING NUMBER:KB8701/LPRC
CONGRATULATION!CONGRATULATION!! CONGRATULATION!!!
Dear Sir/Madam,
We are delighted to inform you of your prize release on the 26th of FEBRUARY 2009 from the AUSTRALIA INTERNATIONAL LOTTERY PROGRAMME,Which is fully based on an electronic selection of winners using their e-mail addresses,Your name was attached to ticket number; number;575061725 8056490902 serial
number 6741137002.
This batch draws the lucky numbers as follows 4-13-33-37-42bonus number 17,which consequently won the lottery in the second category. you have been approved a lump sum pay of US$750,000.00 (SEVEN HUNDRED AND FIFTY THOUSAND DOLLARS) in cash credit file ref: ILP/HW 47509/02 from the total cash prize shared amongst eight lucky winners in 2nd category. All participant were selected through computer balloting system drawn form Nine hundred thousand E-mail addresses from Canada,Australia, United States,Asia,Europe,Middle East,Africa and Oceania as part of our international promotions program which is conducted annually.This Lottery was promoted and
sponsored by a conglomerate of some international companies as part of their social responsibility to the citizens in the communities where they have operational base.
Furthermore your detail (e-mail address) falls within our Nigeria representative office in Africa as indicated in your play coupon and your prize of US$750,000.00 will be released to you from this regional branch office in NIGERIA.We hope with part of your prize,you will participate in our end of year high stakes for US$1.3 Billion international draw.
HOW TO CLAIM YOUR PRIZE:
Simply contact our fiducial agent MR.WILKINSON HUGGARD
Email : [email protected]
To file for your claim. Please quote your reference, batch and winning number which can be found on the top left corner of this notification as well as your full name, address and telephone number to help locate your file easily.
For security reasons, we advice all winners to keep this information confidential from the public until your claim is processed and your prize released to you. This is part of our security protocol to avoid double claiming and unwarranted taking advantage
of this programme by non-participant or unofficial personnel.
Congratulations once again on your winnings!!!
Best Regards Rev.Willy Anderson.(co-ordinator).
PLEASE DO NOT REPLY TO THIS EMAIL.CONTACT YOUR CLAIMS
AGENT MR.WILKINSON HUGGARD
Email : [email protected]
YOU MUST CONTACT YOUR CLAIMS AGENT WITH THE E-MAIL ADDRESSES THAT HAVE BEEN INDICATED FOR CLARIFICATIONS.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12686 #12701] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12684. Elküldve: 2009-03-01 20:51:08, OFF TOPIC
|
[55678.] |
Gondoltam! A k....... anyjukat ha már ki gondoltam sejtettem hogy bűnöző!!! Vigyázzon minden kedves fórumtárs!!! Köszi neked subbidubbi!!! Ngyon tudnak mesélni biztosan van aki bedől nekik! Az ilyet le kellene
|
| | |
[előzmény: (12683) subbidubbi, 2009-03-01 20:41:38] |
|
Törzstag
|
|
 subbidubbi

Tagság: 2005-12-25 15:06:25 Tagszám: #24943 Hozzászólások: 140 |
|
Haladó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12682. Elküldve: 2009-03-01 20:38:02, OFF TOPIC
|
[55680.] |
Köszi szépen a felvilágosítást! Továbbá kérdezném nem e "tetszett" meg valamelyikőtök egy Grace Haruni nevű csajnak? Ez a csaj közösségi portálon talál rád. küld egy e-mailt amiben érdeklődik felőled. választ vár aztán küld egy fényképes e-mailt! Válaszol eképpen hogy Xmillíó dolcsit be akar fektetni a te országodban de csak te segíthetsz neki! A folytatást nem tudom mert nem válaszoltam neki tovább! Szerintetek ez netes bűnöző adathalász lehet vagy mi?? Ezért kérdeztem az előbb a .ie végződést mert a csaj szenegálinak mondja magát de tud magyarul s angolul is!! Véleményetek?? Egyébbként a csaj
|
| | | [válaszok erre: #12683] |
[előzmény: (12679) mekukoki, 2009-03-01 20:22:08] |
|
Törzstag
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12681. Elküldve: 2009-03-01 20:26:45, OFF TOPIC
|
[55681.] |
De az amerikaiak sem hülyék!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (12676) sztar1, 2009-03-01 19:45:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 subbidubbi

Tagság: 2005-12-25 15:06:25 Tagszám: #24943 Hozzászólások: 140 |
|
Haladó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12679. Elküldve: 2009-03-01 20:22:08, OFF TOPIC
|
[55683.] |
Írország.
|
| | | [válaszok erre: #12680 #12682] |
[előzmény: (12678) cz80, 2009-03-01 20:18:09] |
|
Törzstag
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12678. Elküldve: 2009-03-01 20:18:09, OFF TOPIC
|
[55684.] |
Vagy weblapjai végződnek .ie-re
|
| | | [válaszok erre: #12679] |
[előzmény: (12677) cz80, 2009-03-01 20:14:46] |
|
Törzstag
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12677. Elküldve: 2009-03-01 20:14:46, OFF TOPIC
|
[55685.] |
Sziasztok! Tudja valaki melyik ország E-mail címe végződik: ie módon??
|
| | | [válaszok erre: #12678] |
|
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12676. Elküldve: 2009-03-01 19:45:40, OFF TOPIC
|
[55686.] |
http://docler.hu/video/1192
hehe na most mondja valaki,hogy a halál után nincs gyönyör
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12681] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
12675. Elküldve: 2009-03-01 17:53:32, OFF TOPIC
|
[55687.] |
Koszi!
|
| | |
[előzmény: (12674) @malacka@, 2009-03-01 17:49:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12674. Elküldve: 2009-03-01 17:49:05, OFF TOPIC
|
[55688.] |
Online rádiók rögzítéséhez:
http://www.2baksa.net/news/34230/
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12675] |
[előzmény: (12673) Suede, 2009-03-01 17:47:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
12673. Elküldve: 2009-03-01 17:47:15, OFF TOPIC
|
[55689.] |
Nem szeretnem letorolni,mert ezzel tudok radiobol zeneket leszedni es ennek van legjobb hangja a lejatszoim kozul! Koszi a valaszt mindenesetre..
|
| | | [válaszok erre: #12674] |
[előzmény: (12672) serwer, 2009-03-01 17:06:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
12672. Elküldve: 2009-03-01 17:06:25, OFF TOPIC
|
[55690.] |
a realplayer felejtős kb 5-7 éve
agresszív a telepítője és már kiment a divatból
használj helyette windvd-t, vlc-playert vagy windows mediaplayert
szerintem...
|
| | | [válaszok erre: #12673] |
[előzmény: (12671) Suede, 2009-03-01 15:57:34] |
|
Haladó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
12671. Elküldve: 2009-03-01 15:57:34, OFF TOPIC
|
[55691.] |
Sziasztok! Real Player letudja jatszani a dvd lemezeket? Mert ha igen,nem tudom mi a baj nalam;a Vob file-kat megnyitja,de magat az egesz lemezt nem tudom lejatszani vele..van ra megoldas?
|
| | | [válaszok erre: #12672] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12670. Elküldve: 2009-03-01 15:46:04, OFF TOPIC
|
[55692.] |
kipróbáltam nagyon király köszi
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (12662) amdrulez, 2009-03-01 13:08:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12669. Elküldve: 2009-03-01 14:59:50, OFF TOPIC
|
[55693.] |
hi
valaki használja a snagit nevű képlopót??
videoban akarok vele rögzíteni de nemmegy mert mindegyik kodekkal hibát ír amikor megállítom a felvételt.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
12668. Elküldve: 2009-03-01 14:32:34, OFF TOPIC
|
[55694.] |
Ujra müködik a Nod frissitése.
High Quality 771 hetvenegy
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12667. Elküldve: 2009-03-01 13:57:57, OFF TOPIC
|
[55695.] |
Nem semmi egy kutyus azért! Okos!!
|
| | |
[előzmény: (12666) Gazember, 2009-03-01 13:52:03] |
|
Törzstag
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12665. Elküldve: 2009-03-01 13:12:47, OFF TOPIC
|
[55697.] |
XP-én a Paint.
|
| | |
[előzmény: (12664) zoro67, 2009-03-01 13:11:23] |
|
Haladó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12664. Elküldve: 2009-03-01 13:11:23, OFF TOPIC
|
[55698.] |
köszi kipróbálom
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12665] |
[előzmény: (12662) amdrulez, 2009-03-01 13:08:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12663. Elküldve: 2009-03-01 13:09:54, OFF TOPIC
|
[55699.] |
Akkor csak képszerkesztő jöhet számításba, az meg minden oprendszerben van.
|
| | |
[előzmény: (12661) zoro67, 2009-03-01 13:05:14] |
|
Haladó
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
12662. Elküldve: 2009-03-01 13:08:59, OFF TOPIC
|
[55700.] |
Hali!
Bescanneled képként. A képeket meg betöltöd úgynevezett OCR progiba (pl ilyen az Aby Fine Reader) az felismeri karaktereket, amit nem, azt képként illeszti be a doksiba. Nagy része OK szokott lenni, de van amit rosszul ismer.. Érdemes átnézni, mielőtt leadod ;)
|
| | | [válaszok erre: #12664 #12670] |
[előzmény: (12661) zoro67, 2009-03-01 13:05:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|