Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499753/16 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (76/41
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12686. Elküldve: 2009-03-01 21:06:55,

OFF TOPIC

[55676.]

Szia sztár1 engem levélben bombáztak egy darabig ezzel! Volt itt nálunk aki válaszolt nekik de egy k.. nagy átverés ez is!! Mostanában ennek van egy mutáns verziója amiben kocsit és 100millió dolcsit nyer a boldog tulaj!!
[válaszok erre: #12687] [előzmény: (12685) sztar1, 2009-03-01 20:56:54]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12685. Elküldve: 2009-03-01 20:56:54,

OFF TOPIC

[55677.]

en ieneket kapok naponta. ha ez igaz lenne,akkor mar a top100-as listat en vezetnem!

DATE:27/2/2009
REF NUMBER:575061725
BATCHNUMBER:8056490902/188
WINNING NUMBER:KB8701/LPRC
CONGRATULATION!CONGRATULATION!! CONGRATULATION!!!

Dear Sir/Madam,
We are delighted to inform you of your prize release on the 26th of FEBRUARY 2009 from the AUSTRALIA INTERNATIONAL LOTTERY PROGRAMME,Which is fully based on an electronic selection of winners using their e-mail addresses,Your name was attached to ticket number; number;575061725 8056490902 serial
number 6741137002.

This batch draws the lucky numbers as follows 4-13-33-37-42bonus number 17,which consequently won the lottery in the second category. you have been approved a lump sum pay of US$750,000.00 (SEVEN HUNDRED AND FIFTY THOUSAND DOLLARS) in cash credit file ref: ILP/HW 47509/02 from the total cash prize shared amongst eight lucky winners in 2nd category. All participant were selected through computer balloting system drawn form Nine hundred thousand E-mail addresses from Canada,Australia, United States,Asia,Europe,Middle East,Africa and Oceania as part of our international promotions program which is conducted annually.This Lottery was promoted and
sponsored by a conglomerate of some international companies as part of their social responsibility to the citizens in the communities where they have operational base.

Furthermore your detail (e-mail address) falls within our Nigeria representative office in Africa as indicated in your play coupon and your prize of US$750,000.00 will be released to you from this regional branch office in NIGERIA.We hope with part of your prize,you will participate in our end of year high stakes for US$1.3 Billion international draw.

HOW TO CLAIM YOUR PRIZE:
Simply contact our fiducial agent MR.WILKINSON HUGGARD
Email : [email protected]

To file for your claim. Please quote your reference, batch and winning number which can be found on the top left corner of this notification as well as your full name, address and telephone number to help locate your file easily.

For security reasons, we advice all winners to keep this information confidential from the public until your claim is processed and your prize released to you. This is part of our security protocol to avoid double claiming and unwarranted taking advantage
of this programme by non-participant or unofficial personnel.

Congratulations once again on your winnings!!!

Best Regards Rev.Willy Anderson.(co-ordinator).
PLEASE DO NOT REPLY TO THIS EMAIL.CONTACT YOUR CLAIMS
AGENT MR.WILKINSON HUGGARD
Email : [email protected]
YOU MUST CONTACT YOUR CLAIMS AGENT WITH THE E-MAIL ADDRESSES THAT HAVE BEEN INDICATED FOR CLARIFICATIONS.



DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12686 #12701]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12684. Elküldve: 2009-03-01 20:51:08,

OFF TOPIC

[55678.]

Gondoltam! A k....... anyjukat ha már ki gondoltam sejtettem hogy bűnöző!!! Vigyázzon minden kedves fórumtárs!!! Köszi neked subbidubbi!!! Ngyon tudnak mesélni biztosan van aki bedől nekik! Az ilyet le kellene icon38.gif
[előzmény: (12683) subbidubbi, 2009-03-01 20:41:38]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
12683. Elküldve: 2009-03-01 20:41:38,

OFF TOPIC

[55679.]

http://www.sarok.org/users/dimi/m_153237/
Ez már régi. icon44.gif
[válaszok erre: #12684] [előzmény: (12682) cz80, 2009-03-01 20:38:02]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12682. Elküldve: 2009-03-01 20:38:02,

OFF TOPIC

[55680.]

Köszi szépen a felvilágosítást! Továbbá kérdezném nem e "tetszett" meg valamelyikőtök egy Grace Haruni nevű csajnak? Ez a csaj közösségi portálon talál rád. küld egy e-mailt amiben érdeklődik felőled. választ vár aztán küld egy fényképes e-mailt! Válaszol eképpen hogy Xmillíó dolcsit be akar fektetni a te országodban de csak te segíthetsz neki! A folytatást nem tudom mert nem válaszoltam neki tovább! Szerintetek ez netes bűnöző adathalász lehet vagy mi?? Ezért kérdeztem az előbb a .ie végződést mert a csaj szenegálinak mondja magát de tud magyarul s angolul is!! Véleményetek?? Egyébbként a csaj icon49.gif
[válaszok erre: #12683] [előzmény: (12679) mekukoki, 2009-03-01 20:22:08]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
12681. Elküldve: 2009-03-01 20:26:45,

OFF TOPIC

[55681.]

De az amerikaiak sem hülyék!
icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (12676) sztar1, 2009-03-01 19:45:40]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
12680. Elküldve: 2009-03-01 20:24:51,

OFF TOPIC

[55682.]

http://www.whois.ie/
[előzmény: (12679) mekukoki, 2009-03-01 20:22:08]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
12679. Elküldve: 2009-03-01 20:22:08,

OFF TOPIC

[55683.]

Írország.
[válaszok erre: #12680 #12682] [előzmény: (12678) cz80, 2009-03-01 20:18:09]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12678. Elküldve: 2009-03-01 20:18:09,

OFF TOPIC

[55684.]

Vagy weblapjai végződnek .ie-re
[válaszok erre: #12679] [előzmény: (12677) cz80, 2009-03-01 20:14:46]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12677. Elküldve: 2009-03-01 20:14:46,

OFF TOPIC

[55685.]

Sziasztok! Tudja valaki melyik ország E-mail címe végződik: ie módon??
[válaszok erre: #12678]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12676. Elküldve: 2009-03-01 19:45:40,

OFF TOPIC

[55686.]

http://docler.hu/video/1192

hehe na most mondja valaki,hogy a halál után nincs gyönyör

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12681]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
12675. Elküldve: 2009-03-01 17:53:32,

OFF TOPIC

[55687.]

Koszi! icon50.gif
[előzmény: (12674) @malacka@, 2009-03-01 17:49:05]
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12674. Elküldve: 2009-03-01 17:49:05,

OFF TOPIC

[55688.]

Online rádiók rögzítéséhez:

http://www.2baksa.net/news/34230/


______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12675] [előzmény: (12673) Suede, 2009-03-01 17:47:15]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
12673. Elküldve: 2009-03-01 17:47:15,

OFF TOPIC

[55689.]

Nem szeretnem letorolni,mert ezzel tudok radiobol zeneket leszedni es ennek van legjobb hangja a lejatszoim kozul! Koszi a valaszt mindenesetre.. icon2.gif
[válaszok erre: #12674] [előzmény: (12672) serwer, 2009-03-01 17:06:25]
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
12672. Elküldve: 2009-03-01 17:06:25,

OFF TOPIC

[55690.]

a realplayer felejtős kb 5-7 éve
agresszív a telepítője és már kiment a divatból
használj helyette windvd-t, vlc-playert vagy windows mediaplayert

szerintem...
[válaszok erre: #12673] [előzmény: (12671) Suede, 2009-03-01 15:57:34]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
12671. Elküldve: 2009-03-01 15:57:34,

OFF TOPIC

[55691.]

Sziasztok! Real Player letudja jatszani a dvd lemezeket? Mert ha igen,nem tudom mi a baj nalam;a Vob file-kat megnyitja,de magat az egesz lemezt nem tudom lejatszani vele..van ra megoldas? icon72.gif
[válaszok erre: #12672]
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
12670. Elküldve: 2009-03-01 15:46:04,

OFF TOPIC

[55692.]

kipróbáltam nagyon király köszi

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (12662) amdrulez, 2009-03-01 13:08:59]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
12669. Elküldve: 2009-03-01 14:59:50,

OFF TOPIC

[55693.]

hi

valaki használja a snagit nevű képlopót??

videoban akarok vele rögzíteni de nemmegy mert mindegyik kodekkal hibát ír amikor megállítom a felvételt.

Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
12668. Elküldve: 2009-03-01 14:32:34,

OFF TOPIC

[55694.]

Ujra müködik a Nod frissitése.

High Quality 771 hetvenegy
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12667. Elküldve: 2009-03-01 13:57:57,

OFF TOPIC

[55695.]

Nem semmi egy kutyus azért! Okos!! icon32.gif
[előzmény: (12666) Gazember, 2009-03-01 13:52:03]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12666. Elküldve: 2009-03-01 13:52:03,

OFF TOPIC

[55696.]

A kutyáról jutott eszembe :)

http://www.youtube.com/watch?v=FNpuc7-Rc0o
[válaszok erre: #12667] [előzmény: (12655) Utalatos Manyika, 2009-03-01 04:57:46]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12665. Elküldve: 2009-03-01 13:12:47,

OFF TOPIC

[55697.]

XP-én a Paint.
[előzmény: (12664) zoro67, 2009-03-01 13:11:23]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
12664. Elküldve: 2009-03-01 13:11:23,

OFF TOPIC

[55698.]

köszi kipróbálom

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #12665] [előzmény: (12662) amdrulez, 2009-03-01 13:08:59]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12663. Elküldve: 2009-03-01 13:09:54,

OFF TOPIC

[55699.]

Akkor csak képszerkesztő jöhet számításba, az meg minden oprendszerben van.
[előzmény: (12661) zoro67, 2009-03-01 13:05:14]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
12662. Elküldve: 2009-03-01 13:08:59,

OFF TOPIC

[55700.]

Hali!

Bescanneled képként. A képeket meg betöltöd úgynevezett OCR progiba (pl ilyen az Aby Fine Reader) az felismeri karaktereket, amit nem, azt képként illeszti be a doksiba. Nagy része OK szokott lenni, de van amit rosszul ismer.. Érdemes átnézni, mielőtt leadod ;)
[válaszok erre: #12664 #12670] [előzmény: (12661) zoro67, 2009-03-01 13:05:14]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011085987091064 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail