OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12661. Elküldve: 2009-03-01 13:05:14, OFF TOPIC
|
[55701.] |
Hp val lett annak a progiába csak kép ként lehet
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12662 #12663] |
[előzmény: (12660) Szilveszter63, 2009-03-01 13:00:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12660. Elküldve: 2009-03-01 13:00:27, OFF TOPIC
|
[55702.] |
Attól függ milyen fájlformátumban lett beszkennelve.
|
| | | [válaszok erre: #12661] |
[előzmény: (12659) zoro67, 2009-03-01 12:36:43] |
|
Haladó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12659. Elküldve: 2009-03-01 12:36:43, OFF TOPIC
|
[55703.] |
Létezik olyan progi amellyel egy be Schnellt Word-Excel dokumentumot lehet szerkeszteni?ahogyan egy sima dokumentumot lehet szerkeszteni
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12660] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
12658. Elküldve: 2009-03-01 11:19:16, OFF TOPIC
|
[55704.] |
létezik.
USB to SATA adapter.
Merevlemez, CD/DVD működik vele.
|
| | |
[előzmény: (12657) vigen, 2009-03-01 11:03:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vigen

Tagság: 2008-10-22 11:31:55 Tagszám: #64721 Hozzászólások: 501 |
12657. Elküldve: 2009-03-01 11:03:28, OFF TOPIC
|
[55705.] |
letezik olyan kabel aminek az egyik oldalan e-sata a masikon usb csatlakozo van
|
| | | [válaszok erre: #12658] |
|
|
Törzstag
|
|
 zolcsi68

Tagság: 2005-12-10 17:19:49 Tagszám: #24478 Hozzászólások: 781 |
12656. Elküldve: 2009-03-01 09:16:21, OFF TOPIC
|
[55706.] |
Adott egy lasat clone belteri. Kivettem belole a flash chipet , willem programozoval kiolvastam a tartalmat majd visszatettem. A belteri mukodik de nem nyitja azota a zavart csatikat. Nincs kartya a belteriben, a progi nyitja a csatikat. Amikor meg mukodott aramtalanitas utan nem kellett semmifele kodot beutni ,hogy nyissa a zavart csatornakat. Jtaggal is kiolvastam belole meg regebben a progit. A ki es beforrasztas utan viszont mar nem tudok rendesen jtaggal kapcsolodni a belterihez. Lehetseges ,hogy a forrasztas nem sikerult rendesen? Mi lehet a problema?
Wood floor SaRaSota
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
12655. Elküldve: 2009-03-01 04:57:46, OFF TOPIC
|
[55707.] |
Mozdúljatok ki a tv elől!
|
| | | [válaszok erre: #12666] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
12654. Elküldve: 2009-02-28 22:39:01, OFF TOPIC
|
[55708.] |
Én a napokban akartam egy próbát tenni Ubuntuval.Nem akarom részletezni a próbát de még ennyire nem örültem a windowsnak amikor wissza felraktam a linux után.Szóval egy napra vissza tettem az xp-t ami még tehnap frissített.Ma feltettem a visztát és semmi.Azt hittem nálam van a gond de amint látom nektek is.Ugy hogy most egy kicsit meg nyugodtam.
High Quality 771 hetvenegy
|
| | |
[előzmény: (12653) huni66, 2009-02-28 22:32:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
12653. Elküldve: 2009-02-28 22:32:50, OFF TOPIC
|
[55709.] |
Nekem tegnap 9.27-kor frissített utoljára.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #12654] |
[előzmény: (12652) TonySoprano, 2009-02-28 22:29:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
12652. Elküldve: 2009-02-28 22:29:11, OFF TOPIC
|
[55710.] |
Nem nálad volt a baj,gondolom.Mert nekem sem ment ma egyáltalán.
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #12653] |
[előzmény: (12650) embertelen, 2009-02-28 21:19:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12651. Elküldve: 2009-02-28 21:28:32, OFF TOPIC
|
[55711.] |
|
| | |
[előzmény: (12650) embertelen, 2009-02-28 21:19:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12650. Elküldve: 2009-02-28 21:19:00, OFF TOPIC
|
[55712.] |
Smart Security
|
| | | [válaszok erre: #12651 #12652] |
[előzmény: (12649) sanca2, 2009-02-28 21:16:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12649. Elküldve: 2009-02-28 21:16:02, OFF TOPIC
|
[55713.] |
Melyiket vetted meg??
|
| | | [válaszok erre: #12650] |
[előzmény: (12644) embertelen, 2009-02-28 19:11:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12648. Elküldve: 2009-02-28 20:55:26, OFF TOPIC
|
[55714.] |
Kösz!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12647) mekukoki, 2009-02-28 20:47:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12647. Elküldve: 2009-02-28 20:47:16, OFF TOPIC
|
[55715.] |
Be lehet állítani, hogy piszkálja, meg ki is lehet kapcsolni. (Beállítások/Újracsatlakozás)
Elég sok routert ismert, de én inkább nem adtam meg neki a jelszavamat hozzá. Most meg már amúgy is kábeles netem van.
Próbáltam korábban az RSD-t meg a Cryptload-ot, de ez a legstabilabb, vírusmentes, meg szinte naponta van hozzá frissítés.
|
| | | [válaszok erre: #12648] |
[előzmény: (12646) @malacka@, 2009-02-28 20:42:00] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12646. Elküldve: 2009-02-28 20:42:00, OFF TOPIC
|
[55716.] |
Köszi!
Tetszik nekem is nagyon,
annyit árulj még el, hogy a routerben a netkapcsolatot nem piszkálja ugye?
gondolok arra, hogy bontja a kapcsolatot, majd újra felépíti, és így új IP-t kérve rövidíti az időt pl. rapidshare esetén
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12647] |
[előzmény: (12636) mekukoki, 2009-02-28 17:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
12645. Elküldve: 2009-02-28 20:17:37, OFF TOPIC
|
[55717.] |
Szia!
Köszi az infót!
Üdv: Rönó
|
| | |
[előzmény: (12634) serwer, 2009-02-28 16:38:26] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12644. Elküldve: 2009-02-28 19:11:10, OFF TOPIC
|
[55718.] |
kosz mindenkinek a segitseget csak sikerult megvenni
|
| | | [válaszok erre: #12649] |
[előzmény: (12642) @malacka@, 2009-02-28 19:07:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mukidsl

Tagság: 2007-03-03 19:56:35 Tagszám: #42390 Hozzászólások: 889 |
12643. Elküldve: 2009-02-28 19:09:22, OFF TOPIC
|
[55719.] |
Telepitésnél be lehet állitani,hogy ha van uj verzio,automatikusan letöltse.Nálam ma 12:31-kor érkezett meg a 3896-os adatbázis.Egyébként maga a nod verzioja 3.0.669.0.
|
| | |
[előzmény: (12637) embertelen, 2009-02-28 18:36:23] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12642. Elküldve: 2009-02-28 19:07:52, OFF TOPIC
|
[55720.] |
magyar nyelvű Smart Security 3.0.684.0 van fenn nálam (64bites)
és updatel rendesen az elküldött "kis segítséggel" automatikusan
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12644] |
[előzmény: (12641) embertelen, 2009-02-28 19:01:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12641. Elküldve: 2009-02-28 19:01:43, OFF TOPIC
|
[55721.] |
ezzelsem indul
|
| | | [válaszok erre: #12642] |
[előzmény: (12640) sanca2, 2009-02-28 18:42:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12640. Elküldve: 2009-02-28 18:42:11, OFF TOPIC
|
[55722.] |
Hali
ezzel vedd meg
http://www.for-ever.cn/nod32/
nekem is nehezen indúlt el tegnapelőtt lett újra rakva de sikerült
|
| | | [válaszok erre: #12641] |
[előzmény: (12639) embertelen, 2009-02-28 18:40:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12639. Elküldve: 2009-02-28 18:40:30, OFF TOPIC
|
[55723.] |
az adat bazisat lelehet kulon tolteni vegy ez remenytelen
|
| | | [válaszok erre: #12640] |
[előzmény: (12638) @malacka@, 2009-02-28 18:37:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12638. Elküldve: 2009-02-28 18:37:29, OFF TOPIC
|
[55724.] |
a smart security frissít rendesen
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12639] |
[előzmény: (12637) embertelen, 2009-02-28 18:36:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12637. Elküldve: 2009-02-28 18:36:23, OFF TOPIC
|
[55725.] |
megnezne valaki hogy manualisan tudja e frissiteni a nodot most telepitettem a gepet es az istenert nemhajlando frissiteni
|
| | | [válaszok erre: #12638 #12643] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|