OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12636. Elküldve: 2009-02-28 17:38:52, OFF TOPIC
|
[55726.] |
JDownloader, nekem nagyon bejön, javas, így megy linux és win alatt is, és minden hostot ismer.
|
| | | [válaszok erre: #12646] |
[előzmény: (12635) @malacka@, 2009-02-28 17:09:35] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12635. Elküldve: 2009-02-28 17:09:35, OFF TOPIC
|
[55727.] |
Van-e olyan program, amibe be lehet dobálni a rapidshare linkjeit és szépen sorban letöltögeti őket és linuxos?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12636] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
12634. Elküldve: 2009-02-28 16:38:26, OFF TOPIC
|
[55728.] |
simán belemegy
|
| | | [válaszok erre: #12645] |
[előzmény: (12632) Rönó, 2009-02-28 16:18:55] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
12632. Elküldve: 2009-02-28 16:18:55, OFF TOPIC
|
[55730.] |
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől hogy a micro ATX-es alaplapot bele lehet-e tenni normál ATX-es házba? Aki tudja kérem írja meg.
Üdv: Rönó
|
| | | [válaszok erre: #12634] |
|
|
Törzstag
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12631. Elküldve: 2009-02-28 16:08:11, OFF TOPIC
|
[55731.] |
köszi kár hogy azt nem tudom nézni
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (12630) @malacka@, 2009-02-28 15:29:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12630. Elküldve: 2009-02-28 15:29:32, OFF TOPIC
|
[55732.] |
poén! -on van délután órákon át magyar klip (ma délután Sub Bass Szabolcsot láttam "rátótkodni")
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12631] |
[előzmény: (12629) zoro67, 2009-02-28 13:33:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12629. Elküldve: 2009-02-28 13:33:18, OFF TOPIC
|
[55733.] |
Tud valaki olyan online vagy műholdas tv-t ami sugároz magyar vodeo kllipeket a viva és a magyar mtv-n kivűl
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12630] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
12628. Elküldve: 2009-02-28 11:41:27, OFF TOPIC
|
[55734.] |
Drága!
a WinTV-HVR-4000 DVB-S/-S2/-T/+analóg
kb. 140 közös pénz.
(Igaz, nincs FireWire és PCIe csatlakozója.)
|
| | |
[előzmény: (12627) @malacka@, 2009-02-28 11:32:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12627. Elküldve: 2009-02-28 11:32:02, OFF TOPIC
|
[55735.] |
Sokallom érte.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12628] |
[előzmény: (12620) huni66, 2009-02-28 09:22:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12626. Elküldve: 2009-02-28 11:31:17, OFF TOPIC
|
[55736.] |
Ha "türelmesebb fajta" vagy, akkor Vista, ha nem, akkor XP
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12622) Gazember, 2009-02-28 10:43:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12625. Elküldve: 2009-02-28 11:28:04, OFF TOPIC
|
[55737.] |
Nálam Visták vannak és Linksys router. A jelzett hibával nem találkoztam.
Nem inkább valamilyen magasra állított vírusirtó fogja meg a hálózati másolást, mert mondjuk nagy méretű, tömörített állományt ellenőriz?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12621) mekukoki, 2009-02-28 09:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12624. Elküldve: 2009-02-28 10:56:06, OFF TOPIC
|
[55738.] |
Jah, te ajánlottad elsőnek, aztán még sokan mások is :) Még egy láma kérdésem van ez 32bites ugye? Ugyértem a procija.
|
| | |
[előzmény: (12623) Zolien, 2009-02-28 10:53:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12623. Elküldve: 2009-02-28 10:53:41, OFF TOPIC
|
[55739.] |
háhh! ezekszerint rábeszéltelek Toshira:) Vista elmegy rajta bár ha rendesen a lovak közé akarsz csapni, Photoshop CSx, játék, egyéb nyalánkságok akkor inkább XP. egyéb esetekben Vista okés. szerintem.
|
| | | [válaszok erre: #12624] |
[előzmény: (12622) Gazember, 2009-02-28 10:43:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12622. Elküldve: 2009-02-28 10:43:59, OFF TOPIC
|
[55740.] |
Milyen Oprendszert rakjak egy ilyen konfigra? Vista vagy XP
|
| | | [válaszok erre: #12623 #12626] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12621. Elküldve: 2009-02-28 09:58:30, OFF TOPIC
|
[55741.] |
Vistád van? Ott az okos hálózati forgalom elosztás miatt lehet. Próbáld meg ezt a leírást, hátha:
http://lacy.hu/windows_vista/adatatviteli_sebesseg_novelese
Van még néhány kikapcsolnivaló, de azokra most hirtelen nem bukkantam rá, próbálj keresgélni a témában, ha ez nem oldja meg a problémát.
|
| | | [válaszok erre: #12625] |
[előzmény: (12615) yaksi, 2009-02-27 20:30:52] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
12620. Elküldve: 2009-02-28 09:22:02, OFF TOPIC
|
[55742.] |
Érdekes szerkezetnek látszik.....169 euro-ért találtam.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-28 09:32:24]
|
| | | [válaszok erre: #12627] |
[előzmény: (12619) @malacka@, 2009-02-28 09:07:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12618. Elküldve: 2009-02-27 20:52:45, OFF TOPIC
|
[55744.] |
Néha ránézel a Routered (lelki) állapotára, Log-okat takarítod?
Mennyire használod a 10/100-as csatlakozást, mennyire van szétosztva.
Első körben itt kezd a keresést.
Utána hardveres okokat kell keresni.
(Router táp, Router, és az UTP kábelek.)
|
| | |
[előzmény: (12615) yaksi, 2009-02-27 20:30:52] |
|
|
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12617. Elküldve: 2009-02-27 20:48:45, OFF TOPIC
|
[55745.] |
Kis antennával lehet párat. Meg nagy antennával C-sáv-ban de amerikából gyér a kínálat!
|
| | |
[előzmény: (12610) Farkas44, 2009-02-27 19:40:24] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12616. Elküldve: 2009-02-27 20:37:46, OFF TOPIC
|
[55746.] |
Az Invitel percdíjai (régi szerződés) és a Matáv vonala (Régi szerződés) decemberben lett áttekintve.
|
| | |
[előzmény: (12614) Atilu, 2009-02-27 20:27:39] |
|
|
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12615. Elküldve: 2009-02-27 20:30:52, OFF TOPIC
|
[55747.] |
Lenne egy érdekes kérdésem. Van egy Linksys routerem, és az utóbbi időben már aggasztóan leesett a hálózat sebessége. A nettel nincs gond, de ha egyik gépről másolok a másikra, akkor akár 100-200 kb/sec-re is leesik a sebesség. Ez mitől lehet?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12618 #12621] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12613. Elküldve: 2009-02-27 20:00:32, OFF TOPIC
|
[55749.] |
himi
Nekem is ajánlották és én lennék az első, ha jobb lenne - mindent összevetve -.
A jelenlegi analóg telefon használattal (Matáv terület + Invitel csomag), T-sat családi és 2 Mb/s internetemmel kerekítve 10eFt-ot fizetek.
Ugyanakkor megmaradt a fax és az analóg modem használati lehetőségem is, ha szükségem lenne rá.
|
| | | [válaszok erre: #12614] |
[előzmény: (12611) himi, 2009-02-27 19:41:48] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12612. Elküldve: 2009-02-27 19:47:28, OFF TOPIC
|
[55750.] |
Sebesség szempontjából sokat, ha egy komolyabb Router-ed van.
(Belső zónák, külső zónák DMZ. Jó beállításoknál hatékonyabb.)
Ugyanakkor, nem váltja ki a géped be és kimenő forgalmának szűrését.
|
| | |
[előzmény: (12609) fiat1954, 2009-02-27 19:35:53] |
|
|
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|