OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12611. Elküldve: 2009-02-27 19:41:48, OFF TOPIC
|
[55751.] |
természetessen tud annyit beszélni Tré home telefon előfizetés 3600 Ft alapdíj, Internet 8megás 8600 FT a kettő együtt 12200.- Ha voipos adsl telefonja van adsl egyut 8390.- Tehát rögtön van dúrván 4000 ft különbség a voip javára amit lebeszélhet.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12613] |
[előzmény: (12603) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-27 18:48:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Farkas44

Tagság: 2009-01-20 15:28:41 Tagszám: #69432 Hozzászólások: 313 |
12610. Elküldve: 2009-02-27 19:40:24, OFF TOPIC
|
[55752.] |
Lehetséges fogni az amerikai holdakat itt mert állítólag jó nagy tányérral tudják fogni amerikában a bptv-t, ezért gondolom fordítva is megy a dolog?
|
| | | [válaszok erre: #12617] |
|
|
Törzstag
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12609. Elküldve: 2009-02-27 19:35:53, OFF TOPIC
|
[55753.] |
köszi a választ,akkor egyelőre a dsl felejtős,örülök,hogy te is nézed a fogyasztást...tényleg mennyit ér a router mint tűzfal?..mert ha nem sokat akkor kiiktatom
|
| | | [válaszok erre: #12612] |
[előzmény: (12608) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-27 19:20:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12608. Elküldve: 2009-02-27 19:20:59, OFF TOPIC
|
[55754.] |
Most gondoltam a bővebb válaszra.
Én szeretem, ha mindig eltudnak érni.
Igen DSL alapú, ugyanakkor az üzembiztossága alatta van akár a mobil, akár a vezetékes készüléknek.
A DSL modem és a routernek állandóan üzemelnie kell. (Áram fogyasztás)
Ugyanakkor, kétség kívül ez a jövő!
|
| | | [válaszok erre: #12609] |
[előzmény: (12607) fiat1954, 2009-02-27 19:10:39] |
|
|
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12607. Elküldve: 2009-02-27 19:10:39, OFF TOPIC
|
[55755.] |
bocsi a határtalan tudatlanságomért ,én azt olvastam a trékomon, a dsl-jük internet alapú..
|
| | | [válaszok erre: #12608] |
[előzmény: (12606) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-27 19:03:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12606. Elküldve: 2009-02-27 19:03:30, OFF TOPIC
|
[55756.] |
IP telefon. :(
|
| | | [válaszok erre: #12607] |
[előzmény: (12605) fiat1954, 2009-02-27 19:02:15] |
|
|
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12605. Elküldve: 2009-02-27 19:02:15, OFF TOPIC
|
[55757.] |
szia akkor azt mondod a DSL alapú telefont ne,mindegy hogy ki a szolgáltató?
|
| | | [válaszok erre: #12606] |
[előzmény: (12604) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-27 18:52:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12603. Elküldve: 2009-02-27 18:48:53, OFF TOPIC
|
[55759.] |
Szia!
Az internet alapú telefont, csak másod megoldásként javaslom.
Persze, ekkor felvetődik a kérdés.
Tudsz-e annyit beszélni, hogy megérje.
|
| | | [válaszok erre: #12611] |
[előzmény: (12598) Atilu, 2009-02-27 17:55:40] |
|
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12602. Elküldve: 2009-02-27 18:15:12, OFF TOPIC
|
[55760.] |
ma már nevetségesek a nem korlátlan csomagok, nem is értem hogy kerültek szóba.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12600. Elküldve: 2009-02-27 18:02:57, OFF TOPIC
|
[55762.] |
szia akkor két malomban örlünk,mert a classic solo 0.5 GB adatforgalmat enged
|
| | |
[előzmény: (12598) Atilu, 2009-02-27 17:55:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
12599. Elküldve: 2009-02-27 17:58:30, OFF TOPIC
|
[55763.] |
Hááát mondjuk úgy inkább, hogy azok, amik biztonsági réseket foltoznak... :)
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (12597) Zolien, 2009-02-27 17:51:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
12598. Elküldve: 2009-02-27 17:55:40, OFF TOPIC
|
[55764.] |
"Szupergyors internet a világháló megszállottjainak Max. 8 Mbit/sec., min 480 kbit/sec., korlátlan adatforgalommal 1 éves hűségidővel bruttó
8 390 Ft/hó"
+
"DSL-telefon 0 Ft-os havidíjért!"
himi erről írt.
|
| | | [válaszok erre: #12600 #12603] |
[előzmény: (12592) fiat1954, 2009-02-27 17:20:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12597. Elküldve: 2009-02-27 17:51:44, OFF TOPIC
|
[55765.] |
jaaz más. biztos vagy benne hogy _minden_ frissítés kell? fele csak nyűg és nemkicsit lassítja az XP-t.
|
| | | [válaszok erre: #12599] |
[előzmény: (12596) sat_nobody, 2009-02-27 17:37:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
12596. Elküldve: 2009-02-27 17:37:33, OFF TOPIC
|
[55766.] |
A gépemen Vista X64 fut, de egy XP-s telepítőbe akarom integrálni. Sajnos WU nem játszik... :(
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #12597] |
[előzmény: (12594) Zolien, 2009-02-27 17:34:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12595. Elküldve: 2009-02-27 17:35:51, OFF TOPIC
|
[55767.] |
egyáltalán nembiztos hogy olcsóbb a 2 együtt.
|
| | |
[előzmény: (12592) fiat1954, 2009-02-27 17:20:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12594. Elküldve: 2009-02-27 17:34:02, OFF TOPIC
|
[55768.] |
ajuto update a windowsodban, nem?
|
| | | [válaszok erre: #12596] |
[előzmény: (12593) sat_nobody, 2009-02-27 17:31:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
12593. Elküldve: 2009-02-27 17:31:40, OFF TOPIC
|
[55769.] |
Nem tudtok olyan MS oldalt, ahol egyben tudnék letölteni XP SP3 után megjelent összes(!) biztonsági frissítést?
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #12594] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12592. Elküldve: 2009-02-27 17:20:01, OFF TOPIC
|
[55770.] |
szia igen csak az adatforgalom 0.5 GB limit,ami egyenlő a nullával az invitelest nem ismered?
|
| | | [válaszok erre: #12595 #12598] |
[előzmény: (12577) himi, 2009-02-27 07:16:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12591. Elküldve: 2009-02-27 16:53:59, OFF TOPIC
|
[55771.] |
jóhangú dvd-t keresek. zenére. félmillió alatt:D
lehetőleg ne mai gagyi házzal rendelkezőket ajánljatok. mindenre nyitott vagyok.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dj tami

Tagság: 2006-12-21 18:52:14 Tagszám: #38811 Hozzászólások: 1127 |
12590. Elküldve: 2009-02-27 15:57:39, OFF TOPIC
|
[55772.] |
Hlai!Orion dvdr 9000 aztali dvd felvevő.Használati utmutatot keresek vagy ha valaki ismeri pár dolgot irhatna rola.Pl:felvétel,vágás,időzitett felvétel stb. Köszönöm elöre is .
90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12589. Elküldve: 2009-02-27 15:45:19, OFF TOPIC
|
[55773.] |
Start menű-Beállítások-Vezérlőpult. Ott betudod állítani.
|
| | |
[előzmény: (12588) kovacska01, 2009-02-27 15:29:48] |
|
Haladó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
12588. Elküldve: 2009-02-27 15:29:48, OFF TOPIC
|
[55774.] |
Segitsen már vki,hogy tudom xp-n jobb egérgomb stb. a virtuális meghajtót beállitani.Leirná vki részletesen,köszi.Most egy fél órája mondták el,csak elfelejtettem.Köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #12589] |
[előzmény: (12587) @malacka@, 2009-02-27 12:15:51] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|