OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12461. Elküldve: 2009-02-24 12:28:19, OFF TOPIC
|
[55901.] |
Nálatok megy a gmail? Nálam '502 Server Error'.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12462 #12464] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 riolit

Tagság: 2008-07-15 23:23:00 Tagszám: #61511 Hozzászólások: 1432 |
12460. Elküldve: 2009-02-23 23:38:16, OFF TOPIC
|
[55902.] |
Bakker ez be sz@rás majdnem összecsináltam magam a röhejtöl
|
| | |
[előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
12459. Elküldve: 2009-02-23 23:16:48, OFF TOPIC
|
[55903.] |
Ööö, bár igaz amit mondasz, de azt azért meghagynám, hogyha IGÉNYES Drupal oldalt akarsz, amiről egyrészt nem ordít azonnal hogy valamelyik alap Drupal sablon... plusz ha televan valódi Advanced funkciókkal, amik egyedivé teszik az oldalt... akkor igenis megizzadsz vele tisztességgel, ha nincs korábbi webprogramozói tudásod. :)
Tudom, mert az én oldalam is Drupalos, és elég egyedi. Heteken át dolgoztam rajta, és még mindig feljesztgetem. Ha minőségi - értsd: nem klisékre alapuló, szabványmodulokból összekattintgatott - munkát akarsz, el vagy te azzal tisztességesen, és még a php-t is rendesen megtanulod alatta.:)
Nem egyenlő egy szar gportal vagy mégszarabb mlap.hu-s 'oldallal' :)
(csak hogy védjem kicsit a valódi Drupalozók becsületét :P )
|
| | |
[előzmény: (12412) Oriza_Triznyák, 2009-02-23 10:31:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12458. Elküldve: 2009-02-23 22:43:33, OFF TOPIC
|
[55904.] |
macska idomitas
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12457. Elküldve: 2009-02-23 22:42:08, OFF TOPIC
|
[55905.] |
Fleto igy bulizik
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12456. Elküldve: 2009-02-23 22:31:14, OFF TOPIC
|
[55906.] |
De csak egy fejes.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (12455) dream.box, 2009-02-23 22:19:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dream.box

Tagság: 2009-02-20 09:22:15 Tagszám: #70713 Hozzászólások: 1 |
12455. Elküldve: 2009-02-23 22:19:31, OFF TOPIC
|
[55907.] |
Így könnyű! Gyerekkortól nagy antennával. Teleszópos?
|
| | | [válaszok erre: #12456] |
[előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12454. Elküldve: 2009-02-23 22:07:12, OFF TOPIC
|
[55908.] |
Ez te voltál kis korodban? nem semmi
Barátnőd igen volt bajba....................
|
| | | [válaszok erre: #12463] |
[előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12453. Elküldve: 2009-02-23 21:16:43, OFF TOPIC
|
[55909.] |
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12451. Elküldve: 2009-02-23 20:59:45, OFF TOPIC
|
[55911.] |
remelem nem zavar benneteket ez a par kep. csak unatkozom.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12450. Elküldve: 2009-02-23 20:51:35, OFF TOPIC
|
[55912.] |
nem haragudtam meg,nem tudhattad. Gina 14 eves volt,ebböl az utolso 4 evben / amiota kint elek itt / en gondoztam.ez volt az utolso karacsonya.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12449) himi, 2009-02-23 20:45:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12449. Elküldve: 2009-02-23 20:45:46, OFF TOPIC
|
[55913.] |
Ok akkor te vagy a hátúl térdelő!
Ha már nincs veled akkor bocs a poénomért!
Én most veszítettem el a bobtailomat napra pontossan 12 évet élt velünk! Tudom mennyire tud hiányozni.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12450] |
[előzmény: (12448) sztar1, 2009-02-23 20:43:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12448. Elküldve: 2009-02-23 20:43:19, OFF TOPIC
|
[55914.] |
aki elöl ül,na ö mar nincs. sajnos.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12449] |
[előzmény: (12446) himi, 2009-02-23 20:40:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12447. Elküldve: 2009-02-23 20:42:01, OFF TOPIC
|
[55915.] |
|
| | |
[előzmény: (12446) himi, 2009-02-23 20:40:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12446. Elküldve: 2009-02-23 20:40:06, OFF TOPIC
|
[55916.] |
Melyik aki elől űl, vagy aki hátúl térdel?
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12447 #12448] |
[előzmény: (12445) sztar1, 2009-02-23 20:38:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12445. Elküldve: 2009-02-23 20:38:29, OFF TOPIC
|
[55917.] |
ez meg en vagyok :-)
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12446] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12444. Elküldve: 2009-02-23 20:27:34, OFF TOPIC
|
[55918.] |
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12443. Elküldve: 2009-02-23 20:19:28, OFF TOPIC
|
[55919.] |
|
| | |
[előzmény: (12442) kex2, 2009-02-23 20:14:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12442. Elküldve: 2009-02-23 20:14:54, OFF TOPIC
|
[55920.] |
Pistike, az 5 éves téblábol a konyhában, és mivel láb alatt van, az anyja
kiküldi az udvarra játszani, illetve alternatívaként megemlíti, hogy
megnézheti, ahogy a szomszéd házban az asztalosok beteszik az új ajtót...
Órák múlva visszaér a kölök, kérdi az anyja:
-Na merre jártál, megnézted a mesterembereket? Tudod már hogyan kell
ajtót berakni?
-Ja! - mondja az elvetemült: Először abból a kibaszott keretből kell
legyalulni egy pinahajszálnyit, hogy beférjen, aztán kibaszottul ki kell
ékelni, hogy ne lötyögjön, mint a lankadt fasz a picsában, a
zsanércsavarokat meg úgy meg kell tekerni mint a Marcsát, hogy mozdulni se
tudjon, aztán kibaszottul kell illeszteni az ajtólapot, mert különben
nyálazhatod folyton, mint a pinát!
Anyuka elhűl, gyorsan körülnéz, mivel is fegyelmezhetné meg a gyermeket.
Meglátja a telefonzsinórt, na gondolja azzal jól a seggére ver ennek a
mocskos szájú kölöknek.
-Hozd csak ide fiam azt a telefonzsinórt!
-Lófaszt, az a geci matávosok dóga!
|
| | | [válaszok erre: #12443] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12441. Elküldve: 2009-02-23 20:08:42, OFF TOPIC
|
[55921.] |
még egy és egyben az utolso
A pöcegödör szélén ül egy síró gyerek. Arra megy a rendôr és megkérdezi:
- Miért sírsz, kisfiú?
- Beleesett az anyám a pöcegödörbe!
- És mikor?
- Pár perce.
A rendôr rögtön ledobálja a ruháját, beleugrik, kotorászik, lemerül, majd kijön:
- Fiam, én nem találtam semmit!
- De rendôr bácsi, beleesett!!
A rendôr megint alámerül, keres egy darabig, majd kimászik:
- Sajnos nem találom, fiam!!!
- Akkor a csavar sem kell! - kiált fel a gyerek, és azt is bevágja a gödörbe.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12440. Elküldve: 2009-02-23 20:07:44, OFF TOPIC
|
[55922.] |
A rendôr matematikát tanul, egy nap sugárzó arccal jön haza, és a feleségéhez fordul:
- Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0!
- ??!!
- Elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos?
- Nem értem - mondja az asszony, - de mondj egy példát.
- Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé. 5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en. Hát persze hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12439. Elküldve: 2009-02-23 20:06:59, OFF TOPIC
|
[55923.] |
|
| | |
[előzmény: (12437) embertelen, 2009-02-23 20:04:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12438. Elküldve: 2009-02-23 20:06:00, OFF TOPIC
|
[55924.] |
Ez nem százas!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (12437) embertelen, 2009-02-23 20:04:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12437. Elküldve: 2009-02-23 20:04:44, OFF TOPIC
|
[55925.] |
A tuzoltók és a rendôrök nyaralni indulnak egy emeletes busszal. Fönt a rendôrök, lent a tuzoltók ülnek le.
Ahogy elindulnak, a tuzoltózenekar rázendít, elkezdenek mulatni. Amikor egy kis idôre abbahagyják, hallják, hogy a rendôrök síri csendben ülnek. Gondolják a tájban gyönyörködnek. A tuzoltók megint elkezdik a mulatást, majd amikor újra abbahagyják egy kicsit, hogy a rendôröknél még mindig csönd van. Ez már kissé gyanús nekik, így a tuzoltóparancsnok felmegy megnézni mi a gond. Látja ám, hogy minden rendôr fal fehéren kapaszkodik az ülésekbe.
- Hát veletek mi van? Nem örültök, hogy megyünk nyaralni?
Mi legalább jól érezzük magunkat.
- Könnyu nektek. Nektek van sofôrötök!!
|
| | | [válaszok erre: #12438 #12439] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|