Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (92/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12461. Elküldve: 2009-02-24 12:28:19,

OFF TOPIC

[55901.]

Nálatok megy a gmail? Nálam '502 Server Error'.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12462 #12464]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


riolit



Tagság: 2008-07-15 23:23:00
Tagszám: #61511
Hozzászólások: 1432
12460. Elküldve: 2009-02-23 23:38:16,

OFF TOPIC

[55902.]

Bakker ez be sz@rás majdnem összecsináltam magam a röhejtöl icon32.gif icon32.gif icon32.gif
[előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06]
Kiváló dolgozó
riolit adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
12459. Elküldve: 2009-02-23 23:16:48,

OFF TOPIC

[55903.]

Ööö, bár igaz amit mondasz, de azt azért meghagynám, hogyha IGÉNYES Drupal oldalt akarsz, amiről egyrészt nem ordít azonnal hogy valamelyik alap Drupal sablon... plusz ha televan valódi Advanced funkciókkal, amik egyedivé teszik az oldalt... akkor igenis megizzadsz vele tisztességgel, ha nincs korábbi webprogramozói tudásod. :)

Tudom, mert az én oldalam is Drupalos, és elég egyedi. Heteken át dolgoztam rajta, és még mindig feljesztgetem. Ha minőségi - értsd: nem klisékre alapuló, szabványmodulokból összekattintgatott - munkát akarsz, el vagy te azzal tisztességesen, és még a php-t is rendesen megtanulod alatta.:)

Nem egyenlő egy szar gportal vagy mégszarabb mlap.hu-s 'oldallal' :)

(csak hogy védjem kicsit a valódi Drupalozók becsületét :P )
[előzmény: (12412) Oriza_Triznyák, 2009-02-23 10:31:27]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12458. Elküldve: 2009-02-23 22:43:33,

OFF TOPIC

[55904.]

macska idomitas
vicces_funny_003898.jpg
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12457. Elküldve: 2009-02-23 22:42:08,

OFF TOPIC

[55905.]

Fleto igy bulizik
20090223224354vicces_funny_003906.jpg
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
12456. Elküldve: 2009-02-23 22:31:14,

OFF TOPIC

[55906.]

De csak egy fejes. icon2.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (12455) dream.box, 2009-02-23 22:19:31]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dream.box



Tagság: 2009-02-20 09:22:15
Tagszám: #70713
Hozzászólások: 1
12455. Elküldve: 2009-02-23 22:19:31,

OFF TOPIC

[55907.]

Így könnyű! Gyerekkortól nagy antennával. Teleszópos?
[válaszok erre: #12456] [előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06]
Zöldfülű
dream.box adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12454. Elküldve: 2009-02-23 22:07:12,

OFF TOPIC

[55908.]

Ez te voltál kis korodban? nem semmi icon32.gif

Barátnőd igen volt bajba.................... icon21.gif
[válaszok erre: #12463] [előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12453. Elküldve: 2009-02-23 21:16:43,

OFF TOPIC

[55909.]

7.gif


DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (12452) kex2, 2009-02-23 21:09:06]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12452. Elküldve: 2009-02-23 21:09:06,

OFF TOPIC

[55910.]

Ovodába!
[válaszok erre: #12453 #12454 #12455 #12460 #12467]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12451. Elküldve: 2009-02-23 20:59:45,

OFF TOPIC

[55911.]

6monday39.gif

remelem nem zavar benneteket ez a par kep. csak unatkozom.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12450. Elküldve: 2009-02-23 20:51:35,

OFF TOPIC

[55912.]

nem haragudtam meg,nem tudhattad. Gina 14 eves volt,ebböl az utolso 4 evben / amiota kint elek itt / en gondoztam.ez volt az utolso karacsonya.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (12449) himi, 2009-02-23 20:45:46]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12449. Elküldve: 2009-02-23 20:45:46,

OFF TOPIC

[55913.]

Ok akkor te vagy a hátúl térdelő!
Ha már nincs veled akkor bocs a poénomért!
Én most veszítettem el a bobtailomat napra pontossan 12 évet élt velünk! Tudom mennyire tud hiányozni.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12450] [előzmény: (12448) sztar1, 2009-02-23 20:43:19]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12448. Elküldve: 2009-02-23 20:43:19,

OFF TOPIC

[55914.]

aki elöl ül,na ö mar nincs. sajnos.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12449] [előzmény: (12446) himi, 2009-02-23 20:40:06]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12447. Elküldve: 2009-02-23 20:42:01,

OFF TOPIC

[55915.]

icon21.gif
[előzmény: (12446) himi, 2009-02-23 20:40:06]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12446. Elküldve: 2009-02-23 20:40:06,

OFF TOPIC

[55916.]

Melyik aki elől űl, vagy aki hátúl térdel?
icon21.gif

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12447 #12448] [előzmény: (12445) sztar1, 2009-02-23 20:38:29]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12445. Elküldve: 2009-02-23 20:38:29,

OFF TOPIC

[55917.]

0008051nTi9.jpg

ez meg en vagyok :-)

icon53.gif icon53.gif

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12446]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12444. Elküldve: 2009-02-23 20:27:34,

OFF TOPIC

[55918.]

0005051nTi9.jpg

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12443. Elküldve: 2009-02-23 20:19:28,

OFF TOPIC

[55919.]

icon53.gif
[előzmény: (12442) kex2, 2009-02-23 20:14:54]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12442. Elküldve: 2009-02-23 20:14:54,

OFF TOPIC

[55920.]

Pistike, az 5 éves téblábol a konyhában, és mivel láb alatt van, az anyja
kiküldi az udvarra játszani, illetve alternatívaként megemlíti, hogy
megnézheti, ahogy a szomszéd házban az asztalosok beteszik az új ajtót...
Órák múlva visszaér a kölök, kérdi az anyja:
-Na merre jártál, megnézted a mesterembereket? Tudod már hogyan kell
ajtót berakni?
-Ja! - mondja az elvetemült: Először abból a kibaszott keretből kell
legyalulni egy pinahajszálnyit, hogy beférjen, aztán kibaszottul ki kell
ékelni, hogy ne lötyögjön, mint a lankadt fasz a picsában, a
zsanércsavarokat meg úgy meg kell tekerni mint a Marcsát, hogy mozdulni se
tudjon, aztán kibaszottul kell illeszteni az ajtólapot, mert különben
nyálazhatod folyton, mint a pinát!
Anyuka elhűl, gyorsan körülnéz, mivel is fegyelmezhetné meg a gyermeket.
Meglátja a telefonzsinórt, na gondolja azzal jól a seggére ver ennek a
mocskos szájú kölöknek.

-Hozd csak ide fiam azt a telefonzsinórt!
-Lófaszt, az a geci matávosok dóga!
[válaszok erre: #12443]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12441. Elküldve: 2009-02-23 20:08:42,

OFF TOPIC

[55921.]

még egy és egyben az utolso

A pöcegödör szélén ül egy síró gyerek. Arra megy a rendôr és megkérdezi:
- Miért sírsz, kisfiú?
- Beleesett az anyám a pöcegödörbe!
- És mikor?
- Pár perce.
A rendôr rögtön ledobálja a ruháját, beleugrik, kotorászik, lemerül, majd kijön:
- Fiam, én nem találtam semmit!
- De rendôr bácsi, beleesett!!
A rendôr megint alámerül, keres egy darabig, majd kimászik:
- Sajnos nem találom, fiam!!!
- Akkor a csavar sem kell! - kiált fel a gyerek, és azt is bevágja a gödörbe.
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12440. Elküldve: 2009-02-23 20:07:44,

OFF TOPIC

[55922.]

A rendôr matematikát tanul, egy nap sugárzó arccal jön haza, és a feleségéhez fordul:
- Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0!
- ??!!
- Elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos?
- Nem értem - mondja az asszony, - de mondj egy példát.
- Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé. 5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en. Hát persze hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12439. Elküldve: 2009-02-23 20:06:59,

OFF TOPIC

[55923.]

icon53.gif icon32.gif
[előzmény: (12437) embertelen, 2009-02-23 20:04:44]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
12438. Elküldve: 2009-02-23 20:06:00,

OFF TOPIC

[55924.]

Ez nem százas! icon2.gif icon2.gif icon2.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (12437) embertelen, 2009-02-23 20:04:44]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12437. Elküldve: 2009-02-23 20:04:44,

OFF TOPIC

[55925.]

A tuzoltók és a rendôrök nyaralni indulnak egy emeletes busszal. Fönt a rendôrök, lent a tuzoltók ülnek le.
Ahogy elindulnak, a tuzoltózenekar rázendít, elkezdenek mulatni. Amikor egy kis idôre abbahagyják, hallják, hogy a rendôrök síri csendben ülnek. Gondolják a tájban gyönyörködnek. A tuzoltók megint elkezdik a mulatást, majd amikor újra abbahagyják egy kicsit, hogy a rendôröknél még mindig csönd van. Ez már kissé gyanús nekik, így a tuzoltóparancsnok felmegy megnézni mi a gond. Látja ám, hogy minden rendôr fal fehéren kapaszkodik az ülésekbe.
- Hát veletek mi van? Nem örültök, hogy megyünk nyaralni?
Mi legalább jól érezzük magunkat.
- Könnyu nektek. Nektek van sofôrötök!!
[válaszok erre: #12438 #12439]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010348081588745 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail