Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (33/8
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
63131. Elküldve: 2022-09-22 22:07:15,

OFF TOPIC

[5951.]

Miért is ne lehetne! Hiszen az első egy 4-es kimenet a másik valszeg egy másik holdon van, amiről az eladónak fingja sincs. Ő csak annyit tudott 2 helyen is ment a upc adás, de mire jó a másik gondolta az is azért van. Persze ez csak az én meglátásom.

Amúgy az antenna egy Gibertini alu lesz, ennyiért ez jó áron van. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (63115) Tom25, 2022-09-22 14:04:02]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
63130. Elküldve: 2022-09-22 21:07:33,

OFF TOPIC

[5952.]

Harcművészetekben 0% sajnos a jártasságom, viszont érdemes figyelembe venni, hogy amikor te lemész oda éjszaka, kivel vagy kikkel fogod szembe találni magad.
Ha mázlid van akkor csak egy magányos vénemberrel... de nem lehet kizárni, hogy a tettenért bűnöző első pánikjában előránt esetleg egy kést, ha másért nem akkor fenyegetés céljából.
Olyan ember menjen le oda, aki le fogja tudni kezelni az esetleges ilyen helyzetet is. Semmiképp se mennék le oda fegyvertelenül... egy jó vascső a minimum, remélhetőleg nem lesz szükséges használni, de ha mégis kellene és nincs nálunk, akkor nagyon kellemetlen lehet a hiánya. Ja meg persze aki lemegy, az tudjon és MERJEN is bánni azzal a vascsővel, ha szükségessé válik.
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
63129. Elküldve: 2022-09-22 19:28:37,

OFF TOPIC

[5953.]

Bocsánatodat kérem, nem akartalak megbántani. Távol áll tőlem.
Én is a technikai megoldást tartom célravezetőnek, nem a lopakodó tettenérést. Az sajnos tarthat meglepetéseket.
[előzmény: (63128) Voyager1977, 2022-09-22 19:18:58]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
63128. Elküldve: 2022-09-22 19:18:58,

OFF TOPIC

[5954.]

És szerinted most Te nem sértettél meg senkit, az írásoddal? És ha én kisebbség vagyok?

Egyébként csak Te beszéltél itt erőszakról. Én visszatartásról, ha az lehetséges.
Jézusom!

ui: Már értem, hogy miért javasolták azt, hogy kerüljelek. Mert neked kb. előre köszön a feketelyuk!


SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #63129] [előzmény: (63127) ITI, 2022-09-22 19:14:07]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
63127. Elküldve: 2022-09-22 19:14:07,

OFF TOPIC

[5955.]

Látom nem vagy képben. Nem erőszakkal kell az ilyen lehetséges esetet kivédeni, hanem technikával. Egy riasztó is elegendő. Erről írtam.
[válaszok erre: #63128] [előzmény: (63126) Voyager1977, 2022-09-22 19:03:08]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
63126. Elküldve: 2022-09-22 19:03:08,

OFF TOPIC

[5956.]

Bocsáss meg nekem, de nem tudok ezen a szinten beszélgetni.


SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #63127] [előzmény: (63125) ITI, 2022-09-22 18:58:54]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
63125. Elküldve: 2022-09-22 18:58:54,

OFF TOPIC

[5957.]

Meg két tagbaszakadt haver, hátha egy kisebbségi csapattal lenne megbeszélni valód.
[válaszok erre: #63126] [előzmény: (63124) Voyager1977, 2022-09-22 18:49:06]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
63124. Elküldve: 2022-09-22 18:49:06,

OFF TOPIC

[5958.]

Nem hülyébe kell a helyszínre menni! Istenem!

Halkan osonva és nem árt, ha van nálunk önvédelmi eszköz.


SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #63125] [előzmény: (63123) ITI, 2022-09-22 18:38:53]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
63123. Elküldve: 2022-09-22 18:38:53,

OFF TOPIC

[5959.]

KWP-nek van igaza. Te éjszaka lemennél egy riasztásra? És ha beléd böknek egy kést? Egy kompót megér annyit?
[válaszok erre: #63124] [előzmény: (63122) Voyager1977, 2022-09-22 18:28:45]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
63122. Elküldve: 2022-09-22 18:28:45,

OFF TOPIC

[5960.]

Elárulom! Szépen rázárja az ajtót és hívja a rendőrséget.
(ki ne találjátok, hogy személyi szabadság megsértése meg ilyenek)

Mert itt ez lép életbe:
A Be. 127. § (3) bekezdése szerint a bűncselekmény elkövetésén tetten ért személyt bárki elfoghatja, köteles azonban őt a nyomozóhatóságnak haladéktalanul átadni; ha erre nincs módja, akkor a rendőrséget értesíteni.


SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #63123] [előzmény: (63117) KWP, 2022-09-22 14:12:34]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
63121. Elküldve: 2022-09-22 18:23:43,

OFF TOPIC

[5961.]

Ha csak a kompótot kellene megvédeni, akkor felesleges minden, elég csak egy egyszerű mozgásérzékelős hangos riasztó. Profik nem alacsonyadnak le ennyire. A megtévedtnek meg elég a hangos riasztó.
[válaszok erre: #63135] [előzmény: (63118) net_user, 2022-09-22 14:21:33]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
63120. Elküldve: 2022-09-22 15:03:19,

OFF TOPIC

[5962.]

A cucc komolyságától függően ez beállítható, itt a cikkekben említenek erről is:
https://oktel.hu/szolgaltatas/riasztoberendezesek/mozgaserzekelok/a-passziv-infra-es-felepitese/
https://oktel.hu/szolgaltatas/riasztoberendezesek/mozgaserzekelok/mozgaserzekelok-fejlodese/
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-09-22 15:10:05]
[előzmény: (63119) gomey, 2022-09-22 14:41:22]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
63119. Elküldve: 2022-09-22 14:41:22,

OFF TOPIC

[5963.]

Azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha 1 ilyen mozgásérzékelős helyre betéved valami állat.... Pl. macska, egér, ilyesmi......
[válaszok erre: #63120] [előzmény: (63118) net_user, 2022-09-22 14:21:33]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
63118. Elküldve: 2022-09-22 14:21:33,

OFF TOPIC

[5964.]

Arról nem is beszélve, hogy egy mozgásérzékelőt a mai betörők simán kivédenek, lefújják, vagy kinyírják azt, és nem mindegy, hogy egy 30 ezres készüléket nyírnak ki így, vagy egy olcsóbbat, pl. ezt:
https://hu.euromart.com/details/ag50-al55-sorozat---vezetek-nelkuli-riasztore/3542?gclid=EAIaIQobChMIjoaK3K-o-gIVGhTUAR10owQQEAQYAiABEgLtpPD_BwE
A mozgásérzékelő max. a bepiált, és eltompult agyú betörők ellen ér valamit, akik esetleg nem néznek körbe azon a helyen gondosan, és persze amit kwp említett, az is probléma, mert mire elöltözöl, lecsattogsz a pincébe egyedül, már hűlt helye lesz a befőttnek...azt nix kompót!
[válaszok erre: #63119 #63121] [előzmény: (63114) Sarti, 2022-09-22 12:29:31]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
63117. Elküldve: 2022-09-22 14:12:34,

OFF TOPIC

[5965.]

Namost a másik fontos kérdés a dolog technikai jellegű megbeszélése után, hogy pontosan mit is fogsz csinálni, ha éjszaka közepén jön a jelzés, hogy épp lent van a tolvaj?

Nem olyan egyszerű a válasz a kérdésre, mint elsőre gondolhatnánk.
[válaszok erre: #63122] [előzmény: (63114) Sarti, 2022-09-22 12:29:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
63116. Elküldve: 2022-09-22 14:11:52,

OFF TOPIC

[5966.]

Úgy, hogy nem ugyanazt az adást nézi.
[előzmény: (63115) Tom25, 2022-09-22 14:04:02]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
63115. Elküldve: 2022-09-22 14:04:02,

OFF TOPIC

[5967.]

..''A két fejnek köszönhetően,egyszerre 2 helyen lehet nézni az adást..''
Ezt hogy? 😃😃😃

https://www.jofogas.hu/budapest/Muhold_vevo_parabola_antenna_2_vevofejjel__UPC_parabola_131376137.htm

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #63116 #63131]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
63114. Elküldve: 2022-09-22 12:29:31,

OFF TOPIC

[5968.]

persze ,hogy van térerő, olyan 4-5/5 csík ingadozik már többször is telefonáltam a pincéből, nem vettem észre semmi változást, majd jelentkezem ha megkaptam az árut és leteszteltem a pincében.
itt van róla videó bemutató a beállitásról , ez más márkájú de a princip ugyan az.
https://www.youtube.com/watch?v=AuCgC_l-hXI
[válaszok erre: #63117 #63118] [előzmény: (63113) Kenderice, 2022-09-22 10:50:33]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
63113. Elküldve: 2022-09-22 10:50:33,

OFF TOPIC

[5969.]

És ez működni fog a pincében?
Lesz ott térerő?

Gigablue UHD UE 4K
[válaszok erre: #63114] [előzmény: (63112) Sarti, 2022-09-22 10:25:57]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
63112. Elküldve: 2022-09-22 10:25:57,

OFF TOPIC

[5970.]

Sziasztok, ma felhívtam telefonon egy biztonsági rendszereket forgalmazó céget elmondtam a pince problémámat, és ezt ajánlották https://www.lampak.hu/gsm-riaszto-mozgaserzekelo-teviranyitas-feher/ azt is hozzá tették, hogy nyugodt szívvel megvehetem, maximálisan meg leszek elégedve a termékkel. Már meg is rendeltem. tehát ha valakinek esetleg, hasonló problémája lenne itt a megoldás. icon50.gif
[válaszok erre: #63113]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
63111. Elküldve: 2022-09-22 08:17:49,

OFF TOPIC

[5971.]

Idézet:
a beszélgetés elején el is mondja.


Pont ez a lényeg, hogy elmondja, hogy rögzíti, hiszen kötelezik rá. Magánszemélyként, vagy akár egy cég képviselőjeként te nem feltétlen fogod a másik fél figyelmét erre felhívni, ezért aggályos.
[előzmény: (63108) Barczik L, 2022-09-21 20:03:22]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
63110. Elküldve: 2022-09-21 22:06:23,

OFF TOPIC

[5972.]

Egyébként ettől a szabályozástól függetlenül, sokféleképpen lehet rögzíteni egy telefonhívást. 1. pl. ha kihangosítod és úgy feszed fel...

SAT QTH Térkép
[előzmény: (63108) Barczik L, 2022-09-21 20:03:22]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
63109. Elküldve: 2022-09-21 20:29:21,

OFF TOPIC

[5973.]

hmmm... magánszemélyre vonatkoznak a szabályozások....

SAT QTH Térkép
[előzmény: (63108) Barczik L, 2022-09-21 20:03:22]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
63108. Elküldve: 2022-09-21 20:03:22,

OFF TOPIC

[5974.]

Ez érdekes mert talán az összes szolgáltató rögzíti a beszélgetéseket!
Az automata hang a beszélgetés elején el is mondja............

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #63109 #63110 #63111]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Joci1966



Tagság: 2021-01-22 19:43:56
Tagszám: #137094
Hozzászólások: 40
63107. Elküldve: 2022-09-21 20:02:31,

OFF TOPIC

[5975.]

Szia.
A környező dug aljzatokat is kifordíthatnád,ha nincs teljesen szétszedve az áramkörSzoba1,Nappali,Fürdő,Konyha,stb.
Vagy lehet párhuzamosan vittek oda valamit és kicsúszott vagy mellé szúrták.
A védőföld szép,és jó, de csak akkor, ha megfelelő ohmos értéke is van.A fürdőszoba és a konyha pedig egy veszélyes üzem.Időszakosan nedves,védőföldes készülékkel teletömve. Érdemes az áramkört ÁVK-val védeni a kismegszakítón kívül.Én azt javaslom nézesd meg egy szakemberrel,akinek van még esetleg Euro Expert is.Ja meg hozzáértés és rutin
Üdv
[előzmény: (63089) Bigfic, 2022-09-20 02:42:26]
Zöldfülű
Joci1966 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011761903762817 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail