Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (72/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5888. Elküldve: 2007-08-12 11:01:51,

OFF TOPIC

[62451.]

1 hónapja estem ezen a cserén át én is.
Mondjuk nekem csak alaplapot +xpress kártyát kellett vennem.
Hirdetésből szedtem össze.
vidk. 12000
alaplap10000
Sztem ez elég jó.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5887) hatos66, 2007-08-12 10:55:59]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hatos66



Tagság: 2003-06-30 09:38:13
Tagszám: #5439
Hozzászólások: 726
5887. Elküldve: 2007-08-12 10:55:59,

OFF TOPIC

[62452.]

igen ez így van, a Dx10-es kártyák már 10 (!) eFt körül is vannak, de ezek már pci-expressel működnek és hd támogatásuk is van de ez már új alaplapot, processzort és memóriát használ , azaz új gépet.

Neked kell eldöntened mire is kell neked a pc-d és mennyit áldozol rá.
[válaszok erre: #5888] [előzmény: (5886) rézdrót, 2007-08-12 10:35:45]
Törzstag
hatos66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5886. Elküldve: 2007-08-12 10:35:45,

OFF TOPIC

[62453.]

Jó vólna tudni a géped hw adatait mert nembiztos, hogy egy full vga -c beváltja a hozzáfűzött reményeket.
Nem akarok más pénztárcájába nyúkálni, de mostmár nagyon meg kell fontolni, hogy mire ruházol be.
Mert ugye itt van a PCI xpress kártya..........
Ha megnézed tele van az apróhirdetés AGP-s vid kártyákkal. Hát ugyebár ez úgy néz ki, hogy szabadúl ám tőlle mindenki de nagyon. :))
És ami érdekes nézd meg az árakat. Hasonló; sokesetben nagyobb tudású xpress karit ólcsobban beszerzel mint AGP-t.
De ugye ehhez hozzájön egy alaplap csere is.
Megmerem kockáztatni, hogy még így sem olyan rossz bólt ez.
Meghát ugye jönnek ki az új játékok........... amik már tisztán az új rendszerre épülnek.
Na reméllem sikerült mégjobban összezavarni. :))

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5887] [előzmény: (5882) huni66, 2007-08-12 09:04:33]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hatos66



Tagság: 2003-06-30 09:38:13
Tagszám: #5439
Hozzászólások: 726
5885. Elküldve: 2007-08-12 10:33:19,

OFF TOPIC

[62454.]

szívesen,
ha Ati kártyát szeretnél akkor ez egy olcsóbb megoldás:AGP R9600XT 256MB 128bit DDR TV-OUT ,
ez már 11 eFt körül a tied lehet ellenben az nvidiás dupla ennyiért van icon28.gif
[előzmény: (5884) huni66, 2007-08-12 10:16:03]
Törzstag
hatos66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5884. Elküldve: 2007-08-12 10:16:03,

OFF TOPIC

[62455.]

Köszönöm a választ.
Ez jónak tűnik így első ránézésre.Gondolom jók a tapasztalataid vele kapcsolatban......Érdekesség , hogy Oroszországban ez a kari csak 3 ezer forint körül mozog.

Várom a további ajánlatokat , érveket.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #5885] [előzmény: (5883) hatos66, 2007-08-12 09:44:55]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hatos66



Tagság: 2003-06-30 09:38:13
Tagszám: #5439
Hozzászólások: 726
5883. Elküldve: 2007-08-12 09:44:55,

OFF TOPIC

[62456.]

Én ezt ajánlom:
Asus AGP N7600GS Silent/HTD/256MB 128bit DDR2 (Engine 400MHz, Memory 800MHz) (3év gari )
[válaszok erre: #5884] [előzmény: (5882) huni66, 2007-08-12 09:04:33]
Törzstag
hatos66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5882. Elküldve: 2007-08-12 09:04:33,

OFF TOPIC

[62457.]

Sziasztok!

Van valaki aki tudna segíteni a választásban?

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #5883 #5886] [előzmény: (5864) huni66, 2007-08-11 09:59:43]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
5881. Elküldve: 2007-08-12 06:48:16,

OFF TOPIC

[62458.]

'Ha valaki élni szeretne az egészségével, írjon. Mindent megoldunk. Merd vállalni az egészséged.'

Ha korán reggel olvasok olvasok ilyen droid fogó dumát, mindig arra gondolok, hogy tejelsz a fórumüzemeltetőjének vagy sem a hírdetéseid közzétételeéért.

Ha minden megoldható, akkor hírdess a rendes helyen, ott legalább ki lehet blokkolni.
[előzmény: (5880) brunomezenga, 2007-08-12 02:09:17]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brunomezenga



Tagság: 2007-04-07 07:29:53
Tagszám: #43675
Hozzászólások: 558
5880. Elküldve: 2007-08-12 02:09:17,

OFF TOPIC

[62459.]

He-he-he!
Megint itt vagyok!
Látom már nem csak én foglalkozom az egészségetekkel, hanem Rézdrót barátunk is. Nagyon helyes! Csak így tovább.
Azért én is felrakom a mondandóm:
Akit érdekel az egészsége, az igyon ALOE VERA gélt. Szinte minden betegségre van valami megoldás. Ez nem gyógyszer, de nem is csodaszer. Ez egy természetadta lehetőség, csak élni kell vele. Nem fáj ha iszol napi 5 centet. Ha valaki élni szeretne az egészségével, írjon. Mindent megoldunk. Merd vállalni az egészséged.
[válaszok erre: #5881]
Törzstag
brunomezenga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
5879. Elküldve: 2007-08-11 22:27:28,

OFF TOPIC

[62460.]

vettem egy KTECH H300 tipuso mobiltelefont ami elmeletileg lejatsza az MP4 formatumot.de csak elmeletileg.a 3gp formatumot nem tamogatja,probaltam.tudtok valami magyar nyelvu progit ajanlani?? csak ne a xilosoftosat mert az nem jo.mar kb 18 felet probaltam,de allandoan csak invalid file uzenetet kapok a lejatszotol.ja es a lenyeg,hogy ne dvd-röl akarjon konvertalni,hanem a c meghajtomrol.azon vannak a fimek.kb 25 darab.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
5878. Elküldve: 2007-08-11 22:05:29,

OFF TOPIC

[62461.]

Megpróbálom, feltelepíteni. icon77.gif
[előzmény: (5872) rézdrót, 2007-08-11 14:40:50]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
5877. Elküldve: 2007-08-11 17:34:58,

OFF TOPIC

[62462.]

Akkor lehet hogy tényleg nincsenek jól beállítva az antennák és nincs elég jeltartalék ilyen esetben.
[előzmény: (5876) zozo76, 2007-08-11 17:14:32]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zozo76



Tagság: 2006-04-30 20:24:15
Tagszám: #30129
Hozzászólások: 1626
5876. Elküldve: 2007-08-11 17:14:32,

OFF TOPIC

[62463.]

Városközpontba van,az irodaszékhelyen.Legalábbis ott van pár parabola a tetőn,szerintem onnan továbbítják.Mostmár 1-2 kivételével visszajött minden.
[válaszok erre: #5877] [előzmény: (5875) mlaszlo, 2007-08-11 17:09:45]
Kiváló dolgozó
zozo76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
5875. Elküldve: 2007-08-11 17:09:45,

OFF TOPIC

[62464.]

Lehet hogy a fejállomás messzebb van a lakóhelyedtől és lehet hogy a fölött éppen egy vastag zivatarfelhő halad el. Ide Érdre Budapest belvárosából juttatják el a jelcsomagot, ami kb. 25-30 km-re van. Volt olyan hogy tőlünk már elvonult a vihar, ment tovább a főváros felé, itt már tiszta volt az ég, amikor a kábel tv-n kezdtek elmenni a műholdas adások.
[válaszok erre: #5876] [előzmény: (5874) zozo76, 2007-08-11 17:00:28]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zozo76



Tagság: 2006-04-30 20:24:15
Tagszám: #30129
Hozzászólások: 1626
5874. Elküldve: 2007-08-11 17:00:28,

OFF TOPIC

[62465.]

T-Kábelnek érdekes beállított antennái lehetnek felénk.Szakad az eső kb. 4 csati jön kábelen.Nekem még most is 60% jelem van.
[válaszok erre: #5875]
Kiváló dolgozó
zozo76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
5873. Elküldve: 2007-08-11 15:19:23,

OFF TOPIC

[62466.]

Sajnos nem megy...próbáltam egyszer írható, újraírható CD-vel, lezárva, DAO módban, mégsem olvassa be...tuti a CD lejátszó a hibás.
Egyébként egy autóba szerelhető "Grundig Advance CD" típusról van szó. Asszem '96-os. Szerinted lézezik hozzá firmware?



*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[előzmény: (5871) amdrulez, 2007-08-11 13:17:59]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5872. Elküldve: 2007-08-11 14:40:50,

OFF TOPIC

[62467.]

Office 2003

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5878] [előzmény: (5865) hikjma, 2007-08-11 10:24:00]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
5871. Elküldve: 2007-08-11 13:17:59,

OFF TOPIC

[62468.]

Ezt úgy értettem, hogy bizonyos CD lejátszók pl nem képesek pl újraírható CD-t beolvasni.
Ekkor szoktak firmware-t frissíteni rajtuk, és felismeri.
Ha pl egyszer írható CD-t írsz, akkor ügyelj arra, hogy legyen lezárva. Ha így sem olvasa be, akkor vagy másik tipusú lemezt használj, vagy cseréld le a lejátszót - régihez nem hinném, hogy van frissítés.

Fontos az, hogy CDAudio formátumban írd! Ha így írod, akkor TotalCommanderben, csak 44 bájtos cda kitejesztésű fájlokat látsz, ha nem ilyen a CD, akkor biztos nem olvasa be!
[válaszok erre: #5873] [előzmény: (5870) kaja008, 2007-08-11 13:09:53]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
5870. Elküldve: 2007-08-11 13:09:53,

OFF TOPIC

[62469.]

Köszi.
Nem tudja beolvasni a CD lejátszó. Erre van valami megoldás?

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #5871] [előzmény: (5868) amdrulez, 2007-08-11 12:53:31]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


batka



Tagság: 2005-06-16 00:48:05
Tagszám: #19759
Hozzászólások: 1352
5869. Elküldve: 2007-08-11 12:54:10,

OFF TOPIC

[62470.]

Nero
[előzmény: (5867) kaja008, 2007-08-11 12:49:22]
Kiváló dolgozó
batka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
5868. Elküldve: 2007-08-11 12:53:31,

OFF TOPIC

[62471.]

Szia!

Akármelyik CD író progi képes készíteni ilyen CD-t.
CDaudio-t kell kiválasztani, írási módnak.

Amúgy a formátum: PCM 44100Hz, 16bit stereo.
A lemezt DAO módban kell írni, és le kell zárni - ekkor tuttira kezeli a CD lejátszó - ha a lemezt be tudja olvasni.

ITT találsz egy ingyenes progit erre. Ha van Nero-d az is automatikusan meg tudja írni.
[válaszok erre: #5870] [előzmény: (5867) kaja008, 2007-08-11 12:49:22]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
5867. Elküldve: 2007-08-11 12:49:22,

OFF TOPIC

[62472.]

Milyen programmal lehet MP3-ból szabványos audio formátumot csinálni, amit le is játszik egy nem éppen mostani CD lejátszó?

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #5868 #5869]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


madacsavo



Tagság: 2007-04-02 22:03:10
Tagszám: #43520
Hozzászólások: 741
5866. Elküldve: 2007-08-11 10:29:47,

OFF TOPIC

[62473.]

na szóval van nekem egy skystar 2-em és ugye fogok vele jonéhány csatornát és a pr*mierek 5.1-be jönnek és én rászeretném kötni a házimozira!!! ezzel idáig megvolnák csak egy gond van stereo hangot tudokcsak átküldeni , szerintem itt az ac3 filrterrel van gond ebben kérnék segítséget!!! please help!!!
[előzmény: (5865) hikjma, 2007-08-11 10:24:00]
Törzstag
madacsavo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
5865. Elküldve: 2007-08-11 10:24:00,

OFF TOPIC

[62474.]

Sajnos nincs. Neked melyik verzió van ? icon77.gif
[válaszok erre: #5866 #5872] [előzmény: (5863) rézdrót, 2007-08-10 18:31:23]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5864. Elküldve: 2007-08-11 09:59:43,

OFF TOPIC

[62475.]

Sziasztok!

Hozzáértők segítségét kérném.Le akarom cserélni a videokártyámat.Akkora a választék , hogy nem tudom eldönteni , milyet is érdemes venni.AGP kártyáról lenne szó.15 - 20 ezer forint körül tudok rákölteni.
Jelenleg egy ati radeon 9250-es 128 Mb-os van benne , csak ezt át akarom rakni a gyerekek gépébe.És hát , ennél erősebb , jobb kellene.
Ami igény lenne , annyi , hogy tudja a HDTV-t , és legyen tv out.
Kösz előre is.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #5882]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096440315246582 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail