OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Shtirley

Tagság: 2005-02-21 00:16:11 Tagszám: #16009 Hozzászólások: 725 |
5712. Elküldve: 2007-07-21 19:21:20, OFF TOPIC
|
[62626.] |
42 éves feleségem két 21 évesre cserélném "szendvics" jeligére a kiadóba!
One to the left, one to the right.
We are a big sandwich tonight!
|
| | |
[előzmény: (5702) Gyu-La 51Géza, 2007-07-21 13:28:02] |
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5711. Elküldve: 2007-07-21 19:05:50, OFF TOPIC
|
[62627.] |
sztar1 hát nemtom egészdélután éri a nap az egész cumót..
azért köszi
gyula most nincs ügyes válaszom. most folyik ki a maradék agyamis a fülemen.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5710. Elküldve: 2007-07-21 18:32:38, OFF TOPIC
|
[62628.] |
Nem tudtam
Azt hittem hogy írtál valami frappáns választ
Ja Egy Kis Off
A motorra időnként önts egy kis HIDEG SÖRT,az lehűti
|
| | |
[előzmény: (5708) Morci21, 2007-07-21 18:26:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
5709. Elküldve: 2007-07-21 18:28:58, OFF TOPIC
|
[62629.] |
+60 c° birjak
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (5707) Morci21, 2007-07-21 18:09:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5708. Elküldve: 2007-07-21 18:26:41, OFF TOPIC
|
[62630.] |
te gyula most mirosszat írtam?
:D csak annyi volt az üzenetben hogy a képemet jelenítette meg, de én csak a linket szerettem volna beírni no mind.
|
| | | [válaszok erre: #5710] |
|
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5707. Elküldve: 2007-07-21 18:09:02, OFF TOPIC
|
[62631.] |
nem megy semmi sem má ebben a kibacott melegben. tényleg! a forgatómotorok meddig bírják a meleget?????
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-07-21 18:21:52]
|
| | | [válaszok erre: #5709] |
|
|
Törzstag
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
5706. Elküldve: 2007-07-21 14:21:39, OFF TOPIC
|
[62632.] |
Törlöd, ha tudod, Fél óra után nem biztos, hogy menni fog.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (5704) Morci21, 2007-07-21 13:57:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 postatib

Tagság: 2002-07-23 00:00:00 Tagszám: #147 Hozzászólások: 1220 |
5705. Elküldve: 2007-07-21 14:16:48, OFF TOPIC
|
[62633.] |
barthezz: a nyaláb közepe éppen Francia Polinéziát célozza.
A műsorok is többnyire franciák.
Tehát nem hajókat céloznak vele, hanem nyaralókat
Ránéztem a Google Earth-el
elég szuper hely :-)
üdv: Posta Tibor
bolt.sat.hu
hoteltv.sat.hu
|
| | |
[előzmény: (5662) barthezz, 2007-07-20 19:17:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5704. Elküldve: 2007-07-21 13:57:43, OFF TOPIC
|
[62634.] |
váá ezt nemígy, no mindegy, vélemény után törlöm xD
|
| | | [válaszok erre: #5706] |
|
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5703. Elküldve: 2007-07-21 13:56:57, OFF TOPIC
|
[62635.] |
.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-07-21 14:26:45]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5702. Elküldve: 2007-07-21 13:28:02, OFF TOPIC
|
[62636.] |
Halihó
Eladnám,vagy elcserélném,még működő,alighasznált "Vas és Edényorrú" Banyámat
Lehetőleg,két Szép Szőke Királylányra
Az egyiket Morci-nak szeretném kűldeni
|
| | | [válaszok erre: #5712] |
[előzmény: (5700) Morci21, 2007-07-21 13:10:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5701. Elküldve: 2007-07-21 13:11:22, OFF TOPIC
|
[62637.] |
Detto!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | |
[előzmény: (5699) Morci21, 2007-07-21 13:09:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5700. Elküldve: 2007-07-21 13:10:46, OFF TOPIC
|
[62638.] |
szeva Gyu-La bátyám! mizujs arra felé! bandit már fel lőték? :D
|
| | | [válaszok erre: #5702] |
|
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5699. Elküldve: 2007-07-21 13:09:48, OFF TOPIC
|
[62639.] |
már izzad a szemem és vörösödik a kezem, de majd én meg kergetem azt a majmot...
|
| | | [válaszok erre: #5701] |
[előzmény: (5695) valaki 1979, 2007-07-21 13:02:55] |
|
Törzstag
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5698. Elküldve: 2007-07-21 13:05:14, OFF TOPIC
|
[62640.] |
Majdnem!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | |
[előzmény: (5694) Gyu-La 51Géza, 2007-07-21 13:00:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5697. Elküldve: 2007-07-21 13:04:46, OFF TOPIC
|
[62641.] |
.
Üdv.: Madison'
|
| | |
[előzmény: (5694) Gyu-La 51Géza, 2007-07-21 13:00:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5696. Elküldve: 2007-07-21 13:03:56, OFF TOPIC
|
[62642.] |
Halihó
Bemondta a Madison Radio
Úgy ám, " Kecskét fejni JÓ "
|
| | |
[előzmény: (5693) Madison 07, 2007-07-21 13:00:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5695. Elküldve: 2007-07-21 13:02:55, OFF TOPIC
|
[62643.] |
Ehhez mit szólsz!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | | [válaszok erre: #5699] |
[előzmény: (5690) Morci21, 2007-07-21 12:50:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5694. Elküldve: 2007-07-21 13:00:59, OFF TOPIC
|
[62644.] |
Hurrrrá
Az "elveszett" Valaki meglett
Nem vitték el az UFO-k
|
| | | [válaszok erre: #5697 #5698] |
[előzmény: (5691) valaki 1979, 2007-07-21 12:53:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5693. Elküldve: 2007-07-21 13:00:35, OFF TOPIC
|
[62645.] |
& tessék mondani jól tejelnek
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #5696] |
[előzmény: (5692) Gyu-La 51Géza, 2007-07-21 12:57:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5692. Elküldve: 2007-07-21 12:57:10, OFF TOPIC
|
[62646.] |
Hali Morci !
Ezek ám a " Belevaló Menyecskék "
Nem ám a " Vidéki Kecskék "
|
| | | [válaszok erre: #5693] |
[előzmény: (5690) Morci21, 2007-07-21 12:50:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5691. Elküldve: 2007-07-21 12:53:16, OFF TOPIC
|
[62647.] |
A Jó nyugdijáért fel tudod izgatni
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | | [válaszok erre: #5694] |
[előzmény: (5690) Morci21, 2007-07-21 12:50:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5690. Elküldve: 2007-07-21 12:50:52, OFF TOPIC
|
[62648.] |
na igen! meggondolandó! biztos jólfőznek
|
| | | [válaszok erre: #5691 #5692 #5695] |
[előzmény: (5688) sat_nobody, 2007-07-21 12:41:10] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
5689. Elküldve: 2007-07-21 12:47:42, OFF TOPIC
|
[62649.] |
beirod a google-be hogy motorola t720i ulock,es lesz egy par forum oldal ahol biztos talalsz hozza programot.vagy keres ra a gsm forum-ra a google-val.ott szeriankent es tipusonkent vannak a dolgok.angol nyelvu de rengeteg info van a telefonokkal kapcsolatban.sajnos sok link csak akkor nezhetö meg vagy tölthetö le ha regisztralva vagy az oldalon.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (5687) Zolien, 2007-07-21 11:51:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
5688. Elküldve: 2007-07-21 12:41:10, OFF TOPIC
|
[62650.] |
A múltkor "belevaló" nőket kerestél. Tessék, ezeket tudom felkínálni neked:
<IMG src=" ">
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #5690] |
[előzmény: (5686) Morci21, 2007-07-21 10:43:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|