OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5232. Elküldve: 2007-06-06 13:35:02, OFF TOPIC
|
[63101.] |
viccesek vagytok a gyerekes vitaitokkal:)
<IMG src=" " border="0">
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5231. Elküldve: 2007-06-04 14:44:53, OFF TOPIC
|
[63102.] |
Nem kell a HP nyomtatómnak az utántöltött patron, lehet ez ellen tenni valamit, vagy vegyek újat ?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5230. Elküldve: 2007-06-03 18:56:04, OFF TOPIC
|
[63103.] |
hmm
Üdv.: Madison'
|
| | |
[előzmény: (5229) erdoscsaba, 2007-06-03 18:54:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 erdoscsaba

Tagság: 2003-07-03 20:03:32 Tagszám: #5506 Hozzászólások: 1988 |
5229. Elküldve: 2007-06-03 18:54:36, OFF TOPIC
|
[63104.] |
Idióta droid!
|
| | | [válaszok erre: #5230] |
[előzmény: (5228) Madison 07, 2007-06-03 18:43:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5228. Elküldve: 2007-06-03 18:43:40, OFF TOPIC
|
[63105.] |
Háát még mindig nemjöttél rá,persze ki nem sz*rj* le
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #5229] |
[előzmény: (5226) erdoscsaba, 2007-06-03 18:26:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 erdoscsaba

Tagság: 2003-07-03 20:03:32 Tagszám: #5506 Hozzászólások: 1988 |
5227. Elküldve: 2007-06-03 18:30:23, OFF TOPIC
|
[63106.] |
Tán telihold van, hogy droidfelkelés van?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 erdoscsaba

Tagság: 2003-07-03 20:03:32 Tagszám: #5506 Hozzászólások: 1988 |
5226. Elküldve: 2007-06-03 18:26:14, OFF TOPIC
|
[63107.] |
Ez bizony!
Komolyan mondom ezért nem jövök már ide, mert ilyen emberek vannak mint te!
Nem szóltam egy büdös szót sem hozzád és te meg belémkötsz, pedig sat-os témában soká fogod azt megenni, amit én már rég kikakiltam.
És ha ezen megsértődsz lelked rajta!
Még mindíg nem értem kit irígylek???
|
| | | [válaszok erre: #5228] |
[előzmény: (5225) Madison 07, 2007-06-03 18:20:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5225. Elküldve: 2007-06-03 18:20:40, OFF TOPIC
|
[63108.] |
Ez vagy te!
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #5226] |
[előzmény: (5224) erdoscsaba, 2007-06-03 18:18:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 erdoscsaba

Tagság: 2003-07-03 20:03:32 Tagszám: #5506 Hozzászólások: 1988 |
5224. Elküldve: 2007-06-03 18:18:42, OFF TOPIC
|
[63109.] |
Ki a tökömet irígylek én?
Te miről beszélsz?
Menj zuhanyozni!
|
| | | [válaszok erre: #5225] |
[előzmény: (5223) Madison 07, 2007-06-03 18:13:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5223. Elküldve: 2007-06-03 18:13:01, OFF TOPIC
|
[63110.] |
Miért irigyled hogy tud türelmesen,közvetlen emberi hangnemben válaszolni a feltett kérdésekre,nem lenézve & kioktatva
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #5224] |
[előzmény: (5221) erdoscsaba, 2007-06-03 17:56:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5222. Elküldve: 2007-06-03 18:10:36, OFF TOPIC
|
[63111.] |
Nem vagyok nagy ember csak - esetleg - korábban kezdtem mint te.
Én 15 éve sat-ozok,ebből 2000 óta digitálisan (is) TV-zek.
Te mióta ?
És aki korábban kezd, az nem egyenértékű a most kezdővel, aki volt katona, az tudja miről beszélek de ez így van a világon mindenütt, még az USA hadseregében is, sőt az összes munkahelyen is, ÚGYHOGY NEM KELL FELKAPNI A VIZET, mert még kiborul a bili......
Én is voltam zöldfülű, de gyakorlással felhoztam magam, mint az iskolás gyerek.
Tanulni, tanulni, tanulni , 6. lenin is ezt mondta -bár ezt kétlem- meg a sok gyakorlás mesterré tesz.
Bármibe is vagy kezdő, sport, sereg, munka, először mindig kinevetnek, és megleckéztetnek de tanitó szándékkal és nem felháborodni kell hanem tovább dolgozni, igaz ez a nehezebbik út de felháborodni mindenki tud, fejlődni meg csak egyesek.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (5220) Gyu-La 51Géza, 2007-06-03 17:53:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 erdoscsaba

Tagság: 2003-07-03 20:03:32 Tagszám: #5506 Hozzászólások: 1988 |
5221. Elküldve: 2007-06-03 17:56:24, OFF TOPIC
|
[63112.] |
Mert soxor igaza van!
Még ha nem is olyan nyálasan, és köntörfalazva mondja ki a dolgokat!
|
| | | [válaszok erre: #5223] |
[előzmény: (5220) Gyu-La 51Géza, 2007-06-03 17:53:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5220. Elküldve: 2007-06-03 17:53:02, OFF TOPIC
|
[63113.] |
K Tibor!
Na látod,pont erről írtam!
Nem kérdeztem tőled semmit!
De te kioktatsz!
Általában nem kérdezni szoktam,már jóideje!
Viszont nem esik le az aranygyűrű az ujjamról,hogy válaszoljak,ha kérdeznek.
Ha nem válaszolsz a zöldfülünek,akkor nem fogja soha az életben megtanulni a dolgokat,
és mindig "droid" kérdéseket fog feltenni.
Sokszor az is elég,ha leírod neki,hol keresse a választ.
Amikor kezdőként idecsöppentem,elég volt,hogy elirányitottak a megfelelő TOPIKhoz,
hogy ott olvasgassak.
Ja és még csak arra lennék kiváncsi,hogy te mitől vagy olyan nagy ember?
|
| | | [válaszok erre: #5221 #5222] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
5219. Elküldve: 2007-06-03 17:40:32, OFF TOPIC
|
[63114.] |
és persze le is tölthető onnan
|
| | |
[előzmény: (5218) vizes, 2007-06-03 17:21:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
5218. Elküldve: 2007-06-03 17:21:24, OFF TOPIC
|
[63115.] |
hali
tud valaki 1 linket ahol ez megtalálható
nem a beta kellene
florikey v3.4
köszi
|
| | | [válaszok erre: #5219] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5217. Elküldve: 2007-06-03 15:48:56, OFF TOPIC
|
[63116.] |
Köszi, probálkozunk.
Szia
@gy
|
| | |
[előzmény: (5215) embertelen, 2007-06-03 12:48:03] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
5216. Elküldve: 2007-06-03 12:51:18, OFF TOPIC
|
[63117.] |
kerestesd meg ujjra+ujkod bevitele az orvossag ra
|
| | |
[előzmény: (5214) Morci21, 2007-06-03 10:38:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
5215. Elküldve: 2007-06-03 12:48:03, OFF TOPIC
|
[63118.] |
tavolisd el es ismertesd fel ujjra nallam utana ment rendesen
|
| | | [válaszok erre: #5217] |
[előzmény: (5213) agy, 2007-06-03 08:44:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5214. Elküldve: 2007-06-03 10:38:26, OFF TOPIC
|
[63119.] |
a beltérimen márcsak a sportklubb megy, a többi konyec az amoson, lehet velük valamit kezdeni?
|
| | | [válaszok erre: #5216] |
|
|
Törzstag
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5213. Elküldve: 2007-06-03 08:44:51, OFF TOPIC
|
[63120.] |
Szia! rendesen felismeri a tipusát az eszközkezelöben ( a laptop 2000 évjárat)
Köszi:
@gy
|
| | | [válaszok erre: #5215] |
[előzmény: (5211) embertelen, 2007-06-02 22:06:28] |
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
5211. Elküldve: 2007-06-02 22:06:28, OFF TOPIC
|
[63122.] |
hogyan latja az eszkozkezeloben
|
| | | [válaszok erre: #5213] |
[előzmény: (5208) agy, 2007-06-02 21:09:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5210. Elküldve: 2007-06-02 21:58:31, OFF TOPIC
|
[63123.] |
oksi megnézem :)
|
| | |
[előzmény: (5209) huni66, 2007-06-02 21:17:40] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5209. Elküldve: 2007-06-02 21:17:40, OFF TOPIC
|
[63124.] |
Szia!
Altdvb.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #5210] |
[előzmény: (5207) Morci21, 2007-06-02 11:38:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5208. Elküldve: 2007-06-02 21:09:36, OFF TOPIC
|
[63125.] |
Sziasztok! Segitség kellene Toshiba laptophoz.
CD-DVD rom-rol bebutol és feltelepül az XP, de utánna xp alatt azt irja ki hogy nincs CD-rom.Eszközkezelö mutatja , hogy van . Mi lehet a hiba? Találkoztatok ilyen hibával?
Köszi a válaszokat
@gy
|
| | | [válaszok erre: #5211] |
|
|
Törzstag
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|