OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
62606. Elküldve: 2022-07-19 20:54:33, OFF TOPIC
|
[6476.] |
Tisztelt Fórumtársak!
Vipsat fórumtárs eléréséhez kérnék segitséget.Az általam ismert e-mail cimen
kerestem,sajnos kb egy hónapja nem válaszol.Lehet,hogy megváltozott.
Aki tudna kapcsolatot hozzá:tel.szám,e-mail cím kérem segitsen.Köszönöm.
üdv:chilee
|
| |
|
Haladó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
62605. Elküldve: 2022-07-17 14:56:17, OFF TOPIC
|
[6477.] |
Xbox360 mellett érdemes a régi Nintendo Wii-t is megnézni. Használtan viszonylag olcsón árulják, okosítható és van hozzá autós játék...
:-)
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (62599) Oliver18, 2022-07-15 19:27:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
62604. Elküldve: 2022-07-16 08:22:26, OFF TOPIC
|
[6478.] |
Köszönöm szépen.
Amúgy már van két nagykorú lányom. Igaz ők már 18 illetve 20 évesek. Akkor más is volt a trend. Azért nem mondhatom hogy bárminek is a rabja lenne a fiam. Napközben az óvoda miatt nincs semmi. Amikor hazajovunk kicsit szokott mesét nézni illetve ha az anyja hazajön akkor az ő mobilján játszik. Apa mobilja tilos:).
Viszont ha mondom neki hogy elég leteszi és jön játszani velem. Nem nagyon hatja meg. Amúgy van egy Nintendo utánzat is itthon.neha játszunk vele ,de simán elmegy mellette. Próbálunk vele foglalkozni akkor nem nagyon érdekli más.
Amúgy én is a 360xbox ra gondoltam Köszönöm
Szép napot
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | |
[előzmény: (62603) gombilaci, 2022-07-16 00:44:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
62603. Elküldve: 2022-07-16 00:44:54, OFF TOPIC
|
[6479.] |
Nem nevelési tanácsadót keres ,hanem konzolt...
Ő az apja, majd eldönti miből és mennyi jó a gyereknek.
|
| | | [válaszok erre: #62604] |
[előzmény: (62601) Gabywap, 2022-07-15 22:09:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
62602. Elküldve: 2022-07-15 23:16:24, OFF TOPIC
|
[6480.] |
Rabja lesz?
Egyszer majd ráun.........
|
| | |
[előzmény: (62601) Gabywap, 2022-07-15 22:09:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62601. Elküldve: 2022-07-15 22:09:43, OFF TOPIC
|
[6481.] |
Én meg még nem erőltetném a játékot sem, mert eljön az idő és rabja lesz, hidd el látok eleget mire felcseperedik nem bírnak vele.
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62602 #62603] |
[előzmény: (62599) Oliver18, 2022-07-15 19:27:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
62600. Elküldve: 2022-07-15 21:35:59, OFF TOPIC
|
[6482.] |
Akkor már inkább egy xbox360 (akár RGH okosítva , (online játék rgh mellett nincs!)) kompatibilis kormánnyal.
Mellé még egy kinect szenzor kiváló szórakozást nyújthat a kicsiknek és nagyoknak is.
|
| | |
[előzmény: (62599) Oliver18, 2022-07-15 19:27:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
62599. Elküldve: 2022-07-15 19:27:16, OFF TOPIC
|
[6483.] |
sziasztok
Kicsit más téma.
Ismer valaki olyan játékkonzolt(kinai is jó) amihez van kormány is?A fiam(5 éves) szeretne játszani ilyesmivel.Viszont a számítógép és a komolyabb koznolokat még korainak tartom még.
Előre is köszönöm
Szép estét
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | | [válaszok erre: #62600 #62601 #62605] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
62598. Elküldve: 2022-07-15 18:35:52, OFF TOPIC
|
[6484.] |
Arra akartam utalni hogy majd 10 év után már egész jól sikerül beilleszkednünk.
A stabil munkahely mellett már igazából az egész itteni rendszert ismerjük.A keresetünk (a Feleségemmel együtt értem) biztonságot ad (még) az ilyen inflációk után is.
Németországi tapasztalataim az hogy sok magyar (tisztelet a kivétel) nem tudja az itteni lehetőségeket kihasználni.
Nagyon sokan hazamentek az elmúlt időben amúgy erről a környékről .Azt nem tudom akkor magyarországon hogy fognak tudni megélni ,de persze ez már a saját problémájuk.
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | |
[előzmény: (62593) miki2002, 2022-07-15 14:23:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62597. Elküldve: 2022-07-15 18:25:47, OFF TOPIC
|
[6485.] |
No, ez a téma pont nem illik a fórumba.
Nem műszaki téma, véget nem érő viták melegágya.
Ebben a kérdésben bárki lehet szép...............
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62594) garga pista, 2022-07-15 15:07:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vakegér1276

Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879 |
62596. Elküldve: 2022-07-15 16:54:17, OFF TOPIC
|
[6486.] |
Pont erre vettem meg régebben a HDMI splittert meg a 10m-es kábelt. Már nem használom, meguntam kihúzni. Okostén, laptopról a közelből rögtön nézheted a tévén szerintem telórol is átlehet küldeni.
Torrent oldalon nem hiszem hogy fent lesz a Tüskevár UHD-ban, bár akár az is előfordulhat.
|
| | |
[előzmény: (62595) masodikmusor, 2022-07-15 15:41:56] |
|
Törzstag
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
62595. Elküldve: 2022-07-15 15:41:56, OFF TOPIC
|
[6487.] |
Belenéztem az M3 három műsorába. A felirat szerint a filmet meg lehet nézni UHD felbontásban. Le is lehet tölteni? Mert akkor át tudnám vinni a TV-hez, és ott megnézni. De hogyan?
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | | [válaszok erre: #62596] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62594. Elküldve: 2022-07-15 15:07:58, OFF TOPIC
|
[6488.] |
Azt hiszem, ez most ideillik a múltkor tárgyalt témához, KWP említette az 5G tornyok felgyújtását, na ez megüti azt a szintet szerintem. Aztán ha jön 1-1 viharos jégeső jön a sírás...
https://24.hu/belfold/2022/07/08/halalos-fenyegetesek-jegkar-elleni-rendszer-leallas/
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62597] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62593. Elküldve: 2022-07-15 14:23:14, OFF TOPIC
|
[6489.] |
Miért nem panaszkodhattok?
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62598] |
[előzmény: (62590) Oliver18, 2022-07-15 13:02:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vakegér1276

Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879 |
62592. Elküldve: 2022-07-15 14:14:37, OFF TOPIC
|
[6490.] |
Nálam nem működött a passzív. Igaz 10m HDMI kábellel próbáltam, tápegységes a jobb megoldás!
Ez olyan minta ha a vinyót csatlakoztatsz a tv-hez. Valahova jó a passzív, másik készüléknél meg kell a táp is!
|
| | |
[előzmény: (62584) egedi, 2022-07-15 09:30:48] |
|
Törzstag
|
|
 gyógyegér

Tagság: 2006-05-11 18:38:35 Tagszám: #30477 Hozzászólások: 904 |
62591. Elküldve: 2022-07-15 13:51:43, OFF TOPIC
|
[6491.] |
Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy Adhezor trio 3in1 festékkel lehet antennát festeni? Kicsit fényesre sikeredett a próbafestés. Pedig azt írja, hogy matt.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
62590. Elküldve: 2022-07-15 13:02:48, OFF TOPIC
|
[6492.] |
viszonyitási alapnak németországból.
Tavaj vettünk egy házat ahol a kertben van a tank a gázfűtéshez.elöször(2021 marcius) mikor tankoltuk volt 0,32euro (32cent) literje.Mikor utoljára rákérdeztünk majusban volt 0,96 cent. ergo 300% emelkedés. nem panaszkodás képpen írom .Mi még megvagyunk ,de itt se fenékig tejfel az élet.Mi hogy egy Házaspár vagyunk (1 gyerekkel) még kényelmesen elvagyunk.Igaz annyit mint ezelőtt már nem tudunk sporolni ,de nem panaszkodthatunk.
Tudom nem rossz indulatból irtad a 3000euros keresetet ,de aki annyit keres az vagy 200óra felett dolgozik szabad hétvége nélkül és nincs családja vagy hazudik..Amit én tapasztalok (persze szakma választja) átlag 2000€-2500€ a kereset.villanyszerelő,Kommisszio munka,heggesztő,lakatos és betegápolok akik az ismeretségi köreimben vannak.
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | | [válaszok erre: #62593] |
[előzmény: (62586) egedi, 2022-07-15 11:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62588. Elküldve: 2022-07-15 12:47:25, OFF TOPIC
|
[6494.] |
Ha tudsz számolni, akkor kiszámíthatod hogy mennyi marad, az általad említett költségek után. 630 ezer. Ezt nagyon elfogadnám jövedelemnek.
A barátom most jött haza Ausztriából, kiakadt azon hogy ugyanaz a sampon, amit használ, Ausztriában 2,5 Euró, nálunk meg átszámítva 4. És ez még több lesz nálunk.
|
| | |
[előzmény: (62586) egedi, 2022-07-15 11:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62587. Elküldve: 2022-07-15 12:30:09, OFF TOPIC
|
[6495.] |
Akkor már értem hogy Münchenből miért nem járnak át ide dolgozni!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62586) egedi, 2022-07-15 11:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
62586. Elküldve: 2022-07-15 11:58:30, OFF TOPIC
|
[6496.] |
Ezt fizetés dolgot, mindig úgy értelmezik beszorzzák a pl. 3000 eurót 410-el aztán az összeg jajj, de nagy a mienkhez képest.
És tényleg ha innen járna be valaki Münchenbe naponta a támogatott benzin árral és rezsivel ez így is lenne.
Csak hogy ott van, ahol a rezsire lakásbérlésre elkérnek 500 ezert, az autókázás havi 100, máris nem olyan szép minden.
|
| | | [válaszok erre: #62587 #62588 #62590] |
[előzmény: (62585) sanca2, 2022-07-15 11:08:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
62585. Elküldve: 2022-07-15 11:08:02, OFF TOPIC
|
[6497.] |
Csak annyi a baj hogy "mindenütt" több a fizetés, csak itt kurva kevés
|
| | | [válaszok erre: #62586] |
[előzmény: (62582) Gabywap, 2022-07-15 02:17:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
62584. Elküldve: 2022-07-15 09:30:48, OFF TOPIC
|
[6498.] |
Ilyen kellene csak visszirányba. Nem kell erősítés semmi, legyen egy gomb monitor vagy TV.
|
| | | [válaszok erre: #62589 #62592] |
[előzmény: (62577) turulbird, 2022-07-14 18:19:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vakegér1276

Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879 |
62583. Elküldve: 2022-07-15 06:56:12, OFF TOPIC
|
[6499.] |
Ez nem jó neki, szétosztani akarja.
|
| | |
[előzmény: (62574) turulbird, 2022-07-14 17:48:05] |
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62582. Elküldve: 2022-07-15 02:17:19, OFF TOPIC
|
[6500.] |
Ez nem csak nálunk lett drága mindenütt. Nem kell csodálkozni akik szankcionálnak azoknak drága lesz.
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62585] |
[előzmény: (62581) gomey, 2022-07-15 01:55:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|