Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499876/7 Témák: 19748 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (162/50
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

chilee



Tagság: 2006-02-06 15:58:50
Tagszám: #26704
Hozzászólások: 203
62606. Elküldve: 2022-07-19 20:54:33,

OFF TOPIC

[6476.]

Tisztelt Fórumtársak!

Vipsat fórumtárs eléréséhez kérnék segitséget.Az általam ismert e-mail cimen
kerestem,sajnos kb egy hónapja nem válaszol.Lehet,hogy megváltozott.
Aki tudna kapcsolatot hozzá:tel.szám,e-mail cím kérem segitsen.Köszönöm.

üdv:chilee icon50.gif
Haladó
chilee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
62605. Elküldve: 2022-07-17 14:56:17,

OFF TOPIC

[6477.]

Xbox360 mellett érdemes a régi Nintendo Wii-t is megnézni. Használtan viszonylag olcsón árulják, okosítható és van hozzá autós játék...
:-)

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[előzmény: (62599) Oliver18, 2022-07-15 19:27:16]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62604. Elküldve: 2022-07-16 08:22:26,

OFF TOPIC

[6478.]

Köszönöm szépen.
Amúgy már van két nagykorú lányom. Igaz ők már 18 illetve 20 évesek. Akkor más is volt a trend. Azért nem mondhatom hogy bárminek is a rabja lenne a fiam. Napközben az óvoda miatt nincs semmi. Amikor hazajovunk kicsit szokott mesét nézni illetve ha az anyja hazajön akkor az ő mobilján játszik. Apa mobilja tilos:).
Viszont ha mondom neki hogy elég leteszi és jön játszani velem. Nem nagyon hatja meg. Amúgy van egy Nintendo utánzat is itthon.neha játszunk vele ,de simán elmegy mellette. Próbálunk vele foglalkozni akkor nem nagyon érdekli más.
Amúgy én is a 360xbox ra gondoltam Köszönöm
Szép napot

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[előzmény: (62603) gombilaci, 2022-07-16 00:44:54]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62603. Elküldve: 2022-07-16 00:44:54,

OFF TOPIC

[6479.]

Nem nevelési tanácsadót keres ,hanem konzolt...

icon25.gif

Ő az apja, majd eldönti miből és mennyi jó a gyereknek.
[válaszok erre: #62604] [előzmény: (62601) Gabywap, 2022-07-15 22:09:43]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62602. Elküldve: 2022-07-15 23:16:24,

OFF TOPIC

[6480.]

Rabja lesz?
Egyszer majd ráun.........
[előzmény: (62601) Gabywap, 2022-07-15 22:09:43]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62601. Elküldve: 2022-07-15 22:09:43,

OFF TOPIC

[6481.]

Én meg még nem erőltetném a játékot sem, mert eljön az idő és rabja lesz, hidd el látok eleget mire felcseperedik nem bírnak vele.

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62602 #62603] [előzmény: (62599) Oliver18, 2022-07-15 19:27:16]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62600. Elküldve: 2022-07-15 21:35:59,

OFF TOPIC

[6482.]

Akkor már inkább egy xbox360 (akár RGH okosítva , (online játék rgh mellett nincs!)) kompatibilis kormánnyal.

Mellé még egy kinect szenzor kiváló szórakozást nyújthat a kicsiknek és nagyoknak is.
[előzmény: (62599) Oliver18, 2022-07-15 19:27:16]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62599. Elküldve: 2022-07-15 19:27:16,

OFF TOPIC

[6483.]

sziasztok

Kicsit más téma.
Ismer valaki olyan játékkonzolt(kinai is jó) amihez van kormány is?A fiam(5 éves) szeretne játszani ilyesmivel.Viszont a számítógép és a komolyabb koznolokat még korainak tartom még.
Előre is köszönöm
Szép estét

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #62600 #62601 #62605]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62598. Elküldve: 2022-07-15 18:35:52,

OFF TOPIC

[6484.]

Arra akartam utalni hogy majd 10 év után már egész jól sikerül beilleszkednünk.
A stabil munkahely mellett már igazából az egész itteni rendszert ismerjük.A keresetünk (a Feleségemmel együtt értem) biztonságot ad (még) az ilyen inflációk után is.
Németországi tapasztalataim az hogy sok magyar (tisztelet a kivétel) nem tudja az itteni lehetőségeket kihasználni.
Nagyon sokan hazamentek az elmúlt időben amúgy erről a környékről .Azt nem tudom akkor magyarországon hogy fognak tudni megélni ,de persze ez már a saját problémájuk.

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[előzmény: (62593) miki2002, 2022-07-15 14:23:14]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62597. Elküldve: 2022-07-15 18:25:47,

OFF TOPIC

[6485.]

No, ez a téma pont nem illik a fórumba.
Nem műszaki téma, véget nem érő viták melegágya.
Ebben a kérdésben bárki lehet szép............... icon53.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62594) garga pista, 2022-07-15 15:07:58]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
62596. Elküldve: 2022-07-15 16:54:17,

OFF TOPIC

[6486.]

Pont erre vettem meg régebben a HDMI splittert meg a 10m-es kábelt. Már nem használom, meguntam kihúzni. Okostén, laptopról a közelből rögtön nézheted a tévén szerintem telórol is átlehet küldeni.
Torrent oldalon nem hiszem hogy fent lesz a Tüskevár UHD-ban, bár akár az is előfordulhat.
[előzmény: (62595) masodikmusor, 2022-07-15 15:41:56]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
62595. Elküldve: 2022-07-15 15:41:56,

OFF TOPIC

[6487.]

Belenéztem az M3 három műsorába. A felirat szerint a filmet meg lehet nézni UHD felbontásban. Le is lehet tölteni? Mert akkor át tudnám vinni a TV-hez, és ott megnézni. De hogyan?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #62596]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62594. Elküldve: 2022-07-15 15:07:58,

OFF TOPIC

[6488.]

Azt hiszem, ez most ideillik a múltkor tárgyalt témához, KWP említette az 5G tornyok felgyújtását, na ez megüti azt a szintet szerintem. Aztán ha jön 1-1 viharos jégeső jön a sírás...

https://24.hu/belfold/2022/07/08/halalos-fenyegetesek-jegkar-elleni-rendszer-leallas/

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62597]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62593. Elküldve: 2022-07-15 14:23:14,

OFF TOPIC

[6489.]

Miért nem panaszkodhattok?

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62598] [előzmény: (62590) Oliver18, 2022-07-15 13:02:48]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
62592. Elküldve: 2022-07-15 14:14:37,

OFF TOPIC

[6490.]

Nálam nem működött a passzív. Igaz 10m HDMI kábellel próbáltam, tápegységes a jobb megoldás!
Ez olyan minta ha a vinyót csatlakoztatsz a tv-hez. Valahova jó a passzív, másik készüléknél meg kell a táp is!
[előzmény: (62584) egedi, 2022-07-15 09:30:48]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 904
62591. Elküldve: 2022-07-15 13:51:43,

OFF TOPIC

[6491.]

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy Adhezor trio 3in1 festékkel lehet antennát festeni? Kicsit fényesre sikeredett a próbafestés. Pedig azt írja, hogy matt.
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62590. Elküldve: 2022-07-15 13:02:48,

OFF TOPIC

[6492.]

viszonyitási alapnak németországból.
Tavaj vettünk egy házat ahol a kertben van a tank a gázfűtéshez.elöször(2021 marcius) mikor tankoltuk volt 0,32euro (32cent) literje.Mikor utoljára rákérdeztünk majusban volt 0,96 cent. ergo 300% emelkedés. nem panaszkodás képpen írom .Mi még megvagyunk ,de itt se fenékig tejfel az élet.Mi hogy egy Házaspár vagyunk (1 gyerekkel) még kényelmesen elvagyunk.Igaz annyit mint ezelőtt már nem tudunk sporolni ,de nem panaszkodthatunk.

Tudom nem rossz indulatból irtad a 3000euros keresetet ,de aki annyit keres az vagy 200óra felett dolgozik szabad hétvége nélkül és nincs családja vagy hazudik..Amit én tapasztalok (persze szakma választja) átlag 2000€-2500€ a kereset.villanyszerelő,Kommisszio munka,heggesztő,lakatos és betegápolok akik az ismeretségi köreimben vannak.

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #62593] [előzmény: (62586) egedi, 2022-07-15 11:58:30]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
62589. Elküldve: 2022-07-15 12:59:48,

OFF TOPIC

[6493.]

Szerintem működik visszafele is.
Ő lesz a jó:

https://gembird.com/item.aspx?id=9666

https://gembird.com/item.aspx?id=9144

https://kabel-csatlakozo.arukereso.hu/gembird/dsp-2ph4-04-p396579879/?utm_medium=organic&utm_source=google

Kép szerint az, de leírásban rosszul vga-t ír...

https://www.pcx.hu/gembird-dsp-2ph4-04-hdmi-dual-port-passziv-fekete-adapter-00222075
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-07-15 13:19:06]
[előzmény: (62584) egedi, 2022-07-15 09:30:48]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62588. Elküldve: 2022-07-15 12:47:25,

OFF TOPIC

[6494.]

Ha tudsz számolni, akkor kiszámíthatod hogy mennyi marad, az általad említett költségek után. 630 ezer. Ezt nagyon elfogadnám jövedelemnek.
A barátom most jött haza Ausztriából, kiakadt azon hogy ugyanaz a sampon, amit használ, Ausztriában 2,5 Euró, nálunk meg átszámítva 4. És ez még több lesz nálunk.
[előzmény: (62586) egedi, 2022-07-15 11:58:30]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62587. Elküldve: 2022-07-15 12:30:09,

OFF TOPIC

[6495.]

Akkor már értem hogy Münchenből miért nem járnak át ide dolgozni! icon21.gif icon53.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62586) egedi, 2022-07-15 11:58:30]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62586. Elküldve: 2022-07-15 11:58:30,

OFF TOPIC

[6496.]

Ezt fizetés dolgot, mindig úgy értelmezik beszorzzák a pl. 3000 eurót 410-el aztán az összeg jajj, de nagy a mienkhez képest.
És tényleg ha innen járna be valaki Münchenbe naponta a támogatott benzin árral és rezsivel ez így is lenne.
Csak hogy ott van, ahol a rezsire lakásbérlésre elkérnek 500 ezert, az autókázás havi 100, máris nem olyan szép minden.
[válaszok erre: #62587 #62588 #62590] [előzmény: (62585) sanca2, 2022-07-15 11:08:02]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
62585. Elküldve: 2022-07-15 11:08:02,

OFF TOPIC

[6497.]

Csak annyi a baj hogy "mindenütt" több a fizetés, csak itt kurva kevés
[válaszok erre: #62586] [előzmény: (62582) Gabywap, 2022-07-15 02:17:19]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62584. Elküldve: 2022-07-15 09:30:48,

OFF TOPIC

[6498.]

Ilyen kellene csak visszirányba. Nem kell erősítés semmi, legyen egy gomb monitor vagy TV.
[válaszok erre: #62589 #62592] [előzmény: (62577) turulbird, 2022-07-14 18:19:09]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
62583. Elküldve: 2022-07-15 06:56:12,

OFF TOPIC

[6499.]

Ez nem jó neki, szétosztani akarja.
[előzmény: (62574) turulbird, 2022-07-14 17:48:05]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62582. Elküldve: 2022-07-15 02:17:19,

OFF TOPIC

[6500.]

Ez nem csak nálunk lett drága mindenütt. Nem kell csodálkozni akik szankcionálnak azoknak drága lesz.

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62585] [előzmény: (62581) gomey, 2022-07-15 01:55:14]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011389970779419 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail