OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
62581. Elküldve: 2022-07-15 01:55:14, OFF TOPIC
|
[6501.] |
Mit szóltok az energiaárakhoz?
Szerencsére a műholdvevő keveset fogyaszt.......
|
| | | [válaszok erre: #62582] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Joci1966

Tagság: 2021-01-22 19:43:56 Tagszám: #137094 Hozzászólások: 40 |
62580. Elküldve: 2022-07-14 22:57:22, OFF TOPIC
|
[6502.] |
Értem.
Köszi
|
| | |
[előzmény: (62566) attila.scourgeofgod, 2022-07-14 09:05:40] |
|
Zöldfülű
|
|
 Joci1966

Tagság: 2021-01-22 19:43:56 Tagszám: #137094 Hozzászólások: 40 |
62579. Elküldve: 2022-07-14 22:55:26, OFF TOPIC
|
[6503.] |
Tudom
|
| | |
[előzmény: (62561) Blindspot, 2022-07-13 22:16:14] |
|
Zöldfülű
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62578. Elküldve: 2022-07-14 18:22:00, OFF TOPIC
|
[6504.] |
Valami nem volt jól csinálva akkor!
A tányér a szélben az árbocon is kibír 100Km/h szelet. Pofával a deszkákra fordítva és a hátlapmechanikán átvezetve a köteleket bírnia kel. Közben ablakon (nyár van) kinyúlni hogy érezni lehet-e remegést.
Én nem kockáztatnám meg a futárt.
Akkor már inkább a szlogen hogy "tapossa laposra" oszt feltekerem mint a tapétát. Vagy el gurítgatnám a Balcsihoz.
NEM bíznám másra!!!
De nem akarom erőltetni a Te bótod!
Ui.: A deszkák a szél okozta nyíróerőt is megszüntetik!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62576) Merlot, 2022-07-14 17:58:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
62576. Elküldve: 2022-07-14 17:58:13, OFF TOPIC
|
[6506.] |
Nem jó ötlet.
Kipróbálva 20 éve, 2x sem vált be kisebbekkel sem.
Ragaszkodom a zárt terű szállításhoz. Bocsi.
Te sem kockáztatnál egy ilyen értékes tükröt....
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #62578] |
[előzmény: (62570) Barczik L, 2022-07-14 13:24:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
62575. Elküldve: 2022-07-14 17:54:59, OFF TOPIC
|
[6507.] |
Nekem is passzív van , bármilyen konfigurációban , 10p után eldobja a jelet. Kihúz,bedig megoldja...
Szóval kalap sz. Legközelebb csak aktívat veszek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62573. Elküldve: 2022-07-14 17:18:12, OFF TOPIC
|
[6509.] |
Hát tudod ha valamihez nem kell áram akkor az már nem is érdekelne itt minket!
Már 4-5 ezresért is találsz és lehet hogy jók. Ha csak rövid kábeleket raksz rá akkor nem kell a drága!
De ha 10méteres HDMI kábelt akarsz rá akkor zsebbe nyúlós a dolog.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62571) egedi, 2022-07-14 15:56:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62572. Elküldve: 2022-07-14 16:32:50, OFF TOPIC
|
[6510.] |
Azért a HDMI nem csak 4 szál vezeték amit hol ide, hol oda kapcsolgatok ...
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62574] |
[előzmény: (62571) egedi, 2022-07-14 15:56:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
62571. Elküldve: 2022-07-14 15:56:46, OFF TOPIC
|
[6511.] |
De mire kell itt 5v, azt hittem olyan mint egy egyszerű splitter.
Valami manuálisan kapcsolható nincs? "
Azért egy beltéri árát sokallom.
|
| | | [válaszok erre: #62572 #62573 #62577] |
[előzmény: (62568) Barczik L, 2022-07-14 10:41:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62570. Elküldve: 2022-07-14 13:24:52, OFF TOPIC
|
[6512.] |
Pedig a tetőcsomagtartódon a Te fejed felett lenne a leg nagyobb biztonságban.
Két kétméteres deszkát/pallót kell felrögzíteni és azokhoz kell pókokkal, hálóval lekötözni.
Csak útközben ne tarts sehol gyorsulásit!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62576] |
[előzmény: (62569) Merlot, 2022-07-14 13:11:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
62569. Elküldve: 2022-07-14 13:11:59, OFF TOPIC
|
[6513.] |
Kollégák!
Van valaki közületek olyan, vagy ismer olyan autóst, aki rendelkezik zárt kisteher kocsival, amibe simán elfér egy 150-es Gibertini?
De ez csak a kérdésem fele, mert azt még hozzá kell tennem, hogy az illető jár a Budapest - Balatonfüred, esetleg Veszprém útvonalon gyakrabban, más eszközök szállítása céljából???
Ennek hiányában kénytelen leszek pl. a GLS-el elküldeni magamnak Budáról, és átvenni a Balatonnál, ha egyáltalán bevállalnak ilyen méretű eszköz szállítását, és nem csak profi módon becsomagolt, "kipárnázott" kivitelben.
Mondjuk nekem elemi fontosságú, hogy sérülés nélkül leérjen, mert deformált állapotban kuka lenne csak a sorsa.
Ezért nem kötözöm fel a saját autóm tetőcsomagtartójára sem....
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #62570] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62568. Elküldve: 2022-07-14 10:41:59, OFF TOPIC
|
[6514.] |
Amiko A 2 bírja. De ha ezt korábban is tudom akkor lehet nem kockáznák!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62571] |
[előzmény: (62567) garga pista, 2022-07-14 09:09:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62567. Elküldve: 2022-07-14 09:09:04, OFF TOPIC
|
[6515.] |
Eszközöktől függ, hogy mennyi tápot tud levenni a HDMI portról. De én azt mondom nem érdemes kísérletezni, jobb a külső tápos, mert később lehetne furcsa hibák. Illetve akár a HDMI portot is ki tudja nyírni, nagyon sok (akár drágább) tv-monitor esetén nincs rendes védelem és akár a bemenet/kimentet megdöglik.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62568] |
[előzmény: (62565) Barczik L, 2022-07-14 08:11:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
62566. Elküldve: 2022-07-14 09:05:40, OFF TOPIC
|
[6516.] |
Valamikor olyan volt, de ez év első felében már OT és azt követően 5 számjegy volt, július 1-ig, mert már elfogytak az OT és négy számjegy rendszámok... Az új meg ilyen:
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #62580] |
[előzmény: (62560) Joci1966, 2022-07-13 21:44:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62565. Elküldve: 2022-07-14 08:11:45, OFF TOPIC
|
[6517.] |
Még a saját adapteresek között is van olyan ami a HDMI kimenetről is működik. Nem kellett a táp hozzá.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62567] |
[előzmény: (62564) garga pista, 2022-07-14 07:38:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62564. Elküldve: 2022-07-14 07:38:13, OFF TOPIC
|
[6518.] |
Olyat vegyél, ami aktív (saját adapteres) osztó. Ismerős PS4-hez vett ilyet, azzal neki jól műxik:
https://kabelvilag.hu/Nedis-HDMI-Eloszto-2-portos-4K2K-60-HZ-VSPL3472AT
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62565] |
[előzmény: (62562) egedi, 2022-07-14 07:21:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62563. Elküldve: 2022-07-14 07:34:05, OFF TOPIC
|
[6519.] |
Igaz!
Azok nem igazi elosztók. A másik ága csak audió erősítőbe mehet. Igaz ekkor kép is megy.
Úgy 7-8 ezernél kezdődnek az elosztók. Azok már jók 2 független kijelzőre. Kb 5 évet bírnak ki.
Ennél persze vannak jobbak is.:
https://www.conrad.hu/p/manhattan-manhattan-2-port-hdmi-eloszto-4096-x-2160-pixel-fekete-1888242
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62562) egedi, 2022-07-14 07:21:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
62562. Elküldve: 2022-07-14 07:21:54, OFF TOPIC
|
[6520.] |
Az Xbox Hdmi jelét szeretném szétosztani, minitor+TV.
Vannak 2000Ft alatt osztók, de van hogy a népek panaszkodnak, hogy bekapcsolva kell lennie mindkét kijelzőnek, hogy működjön az elosztás.
Igaz lehet ez? Miért nem mindegy pl. LCDTv-nek, hogy a monitor be van-e kapcsolva vagy nem?
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #62563 #62564] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
62561. Elküldve: 2022-07-13 22:16:14, OFF TOPIC
|
[6521.] |
Tudod te egyáltalán, miről írsz? Már ez a hivatalos...
|
| | | [válaszok erre: #62579] |
[előzmény: (62559) Joci1966, 2022-07-13 21:40:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Joci1966

Tagság: 2021-01-22 19:43:56 Tagszám: #137094 Hozzászólások: 40 |
62560. Elküldve: 2022-07-13 21:44:18, OFF TOPIC
|
[6522.] |
Az öreg autókon OT a rendszám és 4 szám
különben nem öreg
Hali
|
| | | [válaszok erre: #62566] |
[előzmény: (62558) miki2002, 2022-07-13 21:23:09] |
|
Zöldfülű
|
|
 Joci1966

Tagság: 2021-01-22 19:43:56 Tagszám: #137094 Hozzászólások: 40 |
62559. Elküldve: 2022-07-13 21:40:58, OFF TOPIC
|
[6523.] |
Mi pénz ez a
remek kihivalkodó dolog?
Szép és egyedi Nem lenne elég a hivatalos?
Üdv
|
| | | [válaszok erre: #62561] |
[előzmény: (62558) miki2002, 2022-07-13 21:23:09] |
|
Zöldfülű
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62558. Elküldve: 2022-07-13 21:23:09, OFF TOPIC
|
[6524.] |
Felénk sok van, öreg autókon is.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62559 #62560] |
[előzmény: (62557) attila.scourgeofgod, 2022-07-13 20:13:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|