Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499878/9 Témák: 19748 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (243/101
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62581. Elküldve: 2022-07-15 01:55:14,

OFF TOPIC

[6501.]

Mit szóltok az energiaárakhoz?
Szerencsére a műholdvevő keveset fogyaszt.......
[válaszok erre: #62582]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Joci1966



Tagság: 2021-01-22 19:43:56
Tagszám: #137094
Hozzászólások: 40
62580. Elküldve: 2022-07-14 22:57:22,

OFF TOPIC

[6502.]

Értem.
Köszi
[előzmény: (62566) attila.scourgeofgod, 2022-07-14 09:05:40]
Zöldfülű
Joci1966 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Joci1966



Tagság: 2021-01-22 19:43:56
Tagszám: #137094
Hozzászólások: 40
62579. Elküldve: 2022-07-14 22:55:26,

OFF TOPIC

[6503.]

Tudom
[előzmény: (62561) Blindspot, 2022-07-13 22:16:14]
Zöldfülű
Joci1966 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62578. Elküldve: 2022-07-14 18:22:00,

OFF TOPIC

[6504.]

Valami nem volt jól csinálva akkor!
A tányér a szélben az árbocon is kibír 100Km/h szelet. Pofával a deszkákra fordítva és a hátlapmechanikán átvezetve a köteleket bírnia kel. Közben ablakon (nyár van) kinyúlni hogy érezni lehet-e remegést.
Én nem kockáztatnám meg a futárt.
Akkor már inkább a szlogen hogy "tapossa laposra" oszt feltekerem mint a tapétát. Vagy el gurítgatnám a Balcsihoz.
NEM bíznám másra!!!
De nem akarom erőltetni a Te bótod! icon50.gif
Ui.: A deszkák a szél okozta nyíróerőt is megszüntetik!

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62576) Merlot, 2022-07-14 17:58:13]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
62577. Elküldve: 2022-07-14 18:19:09,

OFF TOPIC

[6505.]

Vagy a fordítottjai:



https://www.pcx.hu/gembird-3-portos-fekte-hdmi-switch-dsw-hdmi-35--00592933

https://gembird.com/item.aspx?id=9720&lang=hu]https://gembird.com/item.aspx?id=9720&lang=hu



[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-07-14 18:40:19]
[válaszok erre: #62584] [előzmény: (62571) egedi, 2022-07-14 15:56:46]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
62576. Elküldve: 2022-07-14 17:58:13,

OFF TOPIC

[6506.]

Nem jó ötlet.
Kipróbálva 20 éve, 2x sem vált be kisebbekkel sem.
Ragaszkodom a zárt terű szállításhoz. Bocsi.
Te sem kockáztatnál egy ilyen értékes tükröt....


GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[válaszok erre: #62578] [előzmény: (62570) Barczik L, 2022-07-14 13:24:52]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62575. Elküldve: 2022-07-14 17:54:59,

OFF TOPIC

[6507.]

Nekem is passzív van , bármilyen konfigurációban , 10p után eldobja a jelet. Kihúz,bedig megoldja...

Szóval kalap sz. Legközelebb csak aktívat veszek.
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
62574. Elküldve: 2022-07-14 17:48:05,

OFF TOPIC

[6508.]

Pedig az:

res_0b5d03b78d80bde6bd820986583a36bc.jpg;

https://www.hama.com/webresources/article-documents/00042/man/00042553man_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr.pdf

Gold-plated plug with low contact resistance for secure signal transmission

Én is ilyent kapcsolgatok a monitor és a vu+se között, tökéletesen működik 4 szálnál többel is...
Hát nekem egyszer össze lett dugva és csak kapcsolgatom, nem megy el semmi sem órák múlva sem...

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-07-14 18:00:06]
[válaszok erre: #62583] [előzmény: (62572) miki2002, 2022-07-14 16:32:50]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62573. Elküldve: 2022-07-14 17:18:12,

OFF TOPIC

[6509.]

Hát tudod ha valamihez nem kell áram akkor az már nem is érdekelne itt minket!
Már 4-5 ezresért is találsz és lehet hogy jók. Ha csak rövid kábeleket raksz rá akkor nem kell a drága!
De ha 10méteres HDMI kábelt akarsz rá akkor zsebbe nyúlós a dolog.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62571) egedi, 2022-07-14 15:56:46]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62572. Elküldve: 2022-07-14 16:32:50,

OFF TOPIC

[6510.]

Azért a HDMI nem csak 4 szál vezeték amit hol ide, hol oda kapcsolgatok ... icon27.gif icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62574] [előzmény: (62571) egedi, 2022-07-14 15:56:46]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62571. Elküldve: 2022-07-14 15:56:46,

OFF TOPIC

[6511.]

De mire kell itt 5v, azt hittem olyan mint egy egyszerű splitter.
Valami manuálisan kapcsolható nincs? "
Azért egy beltéri árát sokallom.
[válaszok erre: #62572 #62573 #62577] [előzmény: (62568) Barczik L, 2022-07-14 10:41:59]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62570. Elküldve: 2022-07-14 13:24:52,

OFF TOPIC

[6512.]

Pedig a tetőcsomagtartódon a Te fejed felett lenne a leg nagyobb biztonságban.
Két kétméteres deszkát/pallót kell felrögzíteni és azokhoz kell pókokkal, hálóval lekötözni.
Csak útközben ne tarts sehol gyorsulásit! icon50.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62576] [előzmény: (62569) Merlot, 2022-07-14 13:11:59]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
62569. Elküldve: 2022-07-14 13:11:59,

OFF TOPIC

[6513.]

Kollégák!

Van valaki közületek olyan, vagy ismer olyan autóst, aki rendelkezik zárt kisteher kocsival, amibe simán elfér egy 150-es Gibertini?
De ez csak a kérdésem fele, mert azt még hozzá kell tennem, hogy az illető jár a Budapest - Balatonfüred, esetleg Veszprém útvonalon gyakrabban, más eszközök szállítása céljából???

Ennek hiányában kénytelen leszek pl. a GLS-el elküldeni magamnak Budáról, és átvenni a Balatonnál, ha egyáltalán bevállalnak ilyen méretű eszköz szállítását, és nem csak profi módon becsomagolt, "kipárnázott" kivitelben.

Mondjuk nekem elemi fontosságú, hogy sérülés nélkül leérjen, mert deformált állapotban kuka lenne csak a sorsa.
Ezért nem kötözöm fel a saját autóm tetőcsomagtartójára sem....

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[válaszok erre: #62570]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62568. Elküldve: 2022-07-14 10:41:59,

OFF TOPIC

[6514.]

Amiko A 2 bírja. De ha ezt korábban is tudom akkor lehet nem kockáznák! icon21.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62571] [előzmény: (62567) garga pista, 2022-07-14 09:09:04]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62567. Elküldve: 2022-07-14 09:09:04,

OFF TOPIC

[6515.]

Eszközöktől függ, hogy mennyi tápot tud levenni a HDMI portról. De én azt mondom nem érdemes kísérletezni, jobb a külső tápos, mert később lehetne furcsa hibák. Illetve akár a HDMI portot is ki tudja nyírni, nagyon sok (akár drágább) tv-monitor esetén nincs rendes védelem és akár a bemenet/kimentet megdöglik.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62568] [előzmény: (62565) Barczik L, 2022-07-14 08:11:45]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62566. Elküldve: 2022-07-14 09:05:40,

OFF TOPIC

[6516.]

Valamikor olyan volt, de ez év első felében már OT és azt követően 5 számjegy volt, július 1-ig, mert már elfogytak az OT és négy számjegy rendszámok... Az új meg ilyen:

old-timer-rendszam-457176.jpg



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62580] [előzmény: (62560) Joci1966, 2022-07-13 21:44:18]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62565. Elküldve: 2022-07-14 08:11:45,

OFF TOPIC

[6517.]

Még a saját adapteresek között is van olyan ami a HDMI kimenetről is működik. Nem kellett a táp hozzá.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62567] [előzmény: (62564) garga pista, 2022-07-14 07:38:13]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62564. Elküldve: 2022-07-14 07:38:13,

OFF TOPIC

[6518.]

Olyat vegyél, ami aktív (saját adapteres) osztó. Ismerős PS4-hez vett ilyet, azzal neki jól műxik:
https://kabelvilag.hu/Nedis-HDMI-Eloszto-2-portos-4K2K-60-HZ-VSPL3472AT

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62565] [előzmény: (62562) egedi, 2022-07-14 07:21:54]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62563. Elküldve: 2022-07-14 07:34:05,

OFF TOPIC

[6519.]

Igaz!
Azok nem igazi elosztók. A másik ága csak audió erősítőbe mehet. Igaz ekkor kép is megy.
Úgy 7-8 ezernél kezdődnek az elosztók. Azok már jók 2 független kijelzőre. Kb 5 évet bírnak ki.
Ennél persze vannak jobbak is.:
https://www.conrad.hu/p/manhattan-manhattan-2-port-hdmi-eloszto-4096-x-2160-pixel-fekete-1888242

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62562) egedi, 2022-07-14 07:21:54]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62562. Elküldve: 2022-07-14 07:21:54,

OFF TOPIC

[6520.]

Az Xbox Hdmi jelét szeretném szétosztani, minitor+TV.
Vannak 2000Ft alatt osztók, de van hogy a népek panaszkodnak, hogy bekapcsolva kell lennie mindkét kijelzőnek, hogy működjön az elosztás.
Igaz lehet ez? Miért nem mindegy pl. LCDTv-nek, hogy a monitor be van-e kapcsolva vagy nem?
Köszi
[válaszok erre: #62563 #62564]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blindspot



Tagság: 2016-07-23 22:01:36
Tagszám: #133271
Hozzászólások: 2891
62561. Elküldve: 2022-07-13 22:16:14,

OFF TOPIC

[6521.]

Tudod te egyáltalán, miről írsz? Már ez a hivatalos...
[válaszok erre: #62579] [előzmény: (62559) Joci1966, 2022-07-13 21:40:58]
Kiváló dolgozó
Blindspot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Joci1966



Tagság: 2021-01-22 19:43:56
Tagszám: #137094
Hozzászólások: 40
62560. Elküldve: 2022-07-13 21:44:18,

OFF TOPIC

[6522.]

Az öreg autókon OT a rendszám és 4 szám
különben nem öreg
Hali
[válaszok erre: #62566] [előzmény: (62558) miki2002, 2022-07-13 21:23:09]
Zöldfülű
Joci1966 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Joci1966



Tagság: 2021-01-22 19:43:56
Tagszám: #137094
Hozzászólások: 40
62559. Elküldve: 2022-07-13 21:40:58,

OFF TOPIC

[6523.]

Mi pénz ez a
remek kihivalkodó dolog?
Szép és egyedi Nem lenne elég a hivatalos?
Üdv
[válaszok erre: #62561] [előzmény: (62558) miki2002, 2022-07-13 21:23:09]
Zöldfülű
Joci1966 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62558. Elküldve: 2022-07-13 21:23:09,

OFF TOPIC

[6524.]

Felénk sok van, öreg autókon is.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62559 #62560] [előzmény: (62557) attila.scourgeofgod, 2022-07-13 20:13:21]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62557. Elküldve: 2022-07-13 20:13:21,

OFF TOPIC

[6525.]

Még szoknom kell az új rendszámokat, ma láttam először élesben, elsőre azt hittem, német...

ujrendszam.jpg



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62558]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011127948760986 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail