OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62456. Elküldve: 2022-06-26 18:47:12, OFF TOPIC
|
[6626.] |
A nyugati-nemnyugati dologról egy személyes dolgot mondanék csak el:
13 éves keresztfiammal néhány hete voltunk kint Bécsben, csak úgy kiruccanni másfél napra.
Egy 13 éves gyereknek, alig egyetlen nap(!) elegendő volt ahhoz, hogy rájöjjön, hogy ahol épp van, jelentősen jobb hely, mint ahol ő él.
Egyetlen dologért örülök annak, hogy kivittem: SOHA TÖBBET nem fogja a tévében elhinni ezt a maszlagot, hogy a "romlott nyugat", meg hogy odakint mennyire szar minden. A saját szemével látta, érezte a különbséget, innentől nem hiszi el az ezzel kapcsolatos hazugságokat, amikkel etetni próbálják a népet, hogy odakint minden milyen szar, a gyerekek micsoda óriási veszélyben vannak, a migránsok meg lelakták az egészet.
Egyszerűen másfél nap elég volt neki odakint, hogy ne akarjon hazajönni ebbe a 'szarfészekbe', ahogy hazafelé fogalmazott. Nem tudtam hibáztatni érte.
Szóval ne haragudj, de nem... ez a 'nyugatfelszopó', gonosz Európa amit vizionálni akarsz, ez nálam nem fog bejönni. Szoktam kijárni fejlett Európai országokba. Általában nincs kedvem hazajönni onnan.
Javaslom Neked is ha nem tetted az utóbbi években, hogy tegyél egy-egy kirándulást Ausztriába, Dániába, Hollandiába. Kétlem, hogy olyan érzésekkel jönnél haza onnan, hogy "de szar volt kint, de jó újra itthon lenni".
Általában inkább a fordítottját érzik az emberek.
Persze, az M1 híradóból és a Tényekből nyilván nem ez fog lejönni. Javaslom állj fel a székből a tévé és az internet elől, és menj el a saját szemeddel megnézni ezeket az országokat. Gyorsan rá fogsz jönni, hogy ki az aki hazudik, és hogy mi mindenről.
|
| | | [válaszok erre: #62457 #62458 #62460 #62460 #62463] |
[előzmény: (62454) Voyager1977, 2022-06-26 18:38:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62455. Elküldve: 2022-06-26 18:39:37, OFF TOPIC
|
[6627.] |
" A sok negatív hír között, semmi pozitív nem jelenik, meg Magyarországról. "
Bele se menjünk ennél mélyebben, de maradjunk annyiban, hogy ezen azért nem csodálkozom. Túl sok jót jelenleg magam sem tudok elmondani, pedig itt lakom a közepén.
|
| | |
[előzmény: (62454) Voyager1977, 2022-06-26 18:38:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
62454. Elküldve: 2022-06-26 18:38:06, OFF TOPIC
|
[6628.] |
Itt az a fő kérdés, hogy "Európát" az Orosz hírektől elzárni akaró, nyugatfelszopó, Zelenszkij támogató és seggét nyaló, folyamatos a mainstream szennyet civilizációként idehányó hatalom szerint, ez teljesen rendben van-e?
És természetesen nagyon komoly cenzúra van a Nyugat európai sajtóban. Elég csak azt felhozni példának, hogy a sok negatív hír között, semmi pozitív nem jelenik, meg Magyarországról. Egy Német átlagember aki napilapot olvas azt gondolja, hogy mi Magyarok benszülöttek és barbárok vagyunk. Csak nézzetek utána, a nezetközi NYUGATI sajtó 70%-a ilyen. Milyen érdekes?
Egy nagy humbug ez az egész háború a nyugat részéről. Semmi másról nem szól, csakhogy minden nyom eltünjön egy kifosztott országból a háború nyomán.
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #62455 #62456] |
[előzmény: (62453) KWP, 2022-06-26 18:01:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62453. Elküldve: 2022-06-26 18:01:12, OFF TOPIC
|
[6629.] |
Erre azért én is kíváncsi volnék, hogy pontosan szerintetek MIT cenzúráznak az európai csatornák?
Mutassatok már néhány hírt, vagy eseményt a világban, amiről egy európai csatorna valamiféle cenzúra miatt nem számolhat be.
Csak nagyon szépen kérek mindenkit, hogy se ne valami ország alternatív-valóságos kormánypropagandájából, és se ne a néhány nappal ezelőtt túltárgyalt összeesküvés-elmélet részlegből válogasson, bár félek, hogy nagyon más példa nemigen fog menni. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-26 18:21:57]
|
| | | [válaszok erre: #62454 #62462 #62496] |
[előzmény: (62447) longoria, 2022-06-26 12:59:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62452. Elküldve: 2022-06-26 17:29:11, OFF TOPIC
|
[6630.] |
Jó neked, ha lejáratod magad?
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (62450) Kenderice, 2022-06-26 17:17:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62450. Elküldve: 2022-06-26 17:17:38, OFF TOPIC
|
[6632.] |
Nincs cenzúrázva.
Az orosz meg törvénybe iktatta a cenzúrát.
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62452] |
[előzmény: (62447) longoria, 2022-06-26 12:59:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62449. Elküldve: 2022-06-26 17:09:14, OFF TOPIC
|
[6633.] |
Szemét banda!
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (62436) banok5, 2022-06-25 23:03:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
62448. Elküldve: 2022-06-26 13:09:53, OFF TOPIC
|
[6634.] |
Hol írtam, hogy az orosz (vagy bármelyik) hírcsatorna csakis az igazat mondja?
Ha erre értelmes választ kapok Tőled, akkor visszavonok mindent és remete leszek a Mátrában...:)
Értő és értelmező olvasást kérek - a béke legyen Veled.
|
| | |
[előzmény: (62446) Kenderice, 2022-06-26 12:35:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 longoria

Tagság: 2012-05-31 07:52:59 Tagszám: #105056 Hozzászólások: 292 |
62447. Elküldve: 2022-06-26 12:59:21, OFF TOPIC
|
[6635.] |
"Az eu-ban nincs cenzúrázva egy hírcsatorna sem."
No majdnem mindd cenzúrázva van
Meg nem csak a TV csatornák, a facebooktól kezdve minden.
|
| | | [válaszok erre: #62450 #62453] |
[előzmény: (62440) Kenderice, 2022-06-26 10:04:04] |
|
Haladó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62446. Elküldve: 2022-06-26 12:35:42, OFF TOPIC
|
[6636.] |
Ostoba érvelés.
Nyilván egy orosz ellenőrzés alatt lévő hírcsatorna csakis igazat mondhat, ellenben a nyugati, magánkézben lévő és legtöbbször részvénytársaságként működő számtalan hírcsatorna meg mind hazudik és mind cenzúrázva van...
Taníts még Mester!
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62448] |
[előzmény: (62443) Amatőr61, 2022-06-26 10:22:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
62445. Elküldve: 2022-06-26 12:00:33, OFF TOPIC
|
[6637.] |
Bőven megéri, függetlenül attól, hogy tetszik-e az MS-nak vagy sem.
SAT QTH Térkép
|
| | |
[előzmény: (62444) attila.scourgeofgod, 2022-06-26 11:53:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
62443. Elküldve: 2022-06-26 10:22:36, OFF TOPIC
|
[6639.] |
Ezen a bolygón érdekek vannak, ezek mentén összerakott ilyen-olyan "demokráciákkal".
Ebből pedig egyenesen következik, hogy mindenhol van cenzúra, csak másképpen hívják és országonként eltérő a "mélységük", a mennyiségük, a kifinomultságuk, stb.
Ami az oroszokat illeti: háborúban áll, háborús helyzetben pedig nem engedheti meg, egyszerűen nem teheti meg, hogy a fővonaltól eltérő (amerikai érdekeket szolgáló) vélemények is elhangozzanak.
|
| | | [válaszok erre: #62446] |
[előzmény: (62440) Kenderice, 2022-06-26 10:04:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
62442. Elküldve: 2022-06-26 10:13:06, OFF TOPIC
|
[6640.] |
Idézet:
| Az eu-ban nincs cenzúrázva egy hírcsatorna sem.
| |
SAT QTH Térkép
|
| | |
[előzmény: (62440) Kenderice, 2022-06-26 10:04:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
62441. Elküldve: 2022-06-26 10:12:04, OFF TOPIC
|
[6641.] |
Ez mind rendben is van. Azt viszont tudni kell, hogy ezek OEM kulcsok, tehát processzor vagy alaplap csere után nem aktiválható újra.
Mondjuk 2000 HUF-ért kit érdekel?
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #62444] |
[előzmény: (62430) gombilaci, 2022-06-25 17:37:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62440. Elküldve: 2022-06-26 10:04:04, OFF TOPIC
|
[6642.] |
Az eu-ban nincs cenzúrázva egy hírcsatorna sem.
Az oroszoknál meg 15 év börtön jár olyan hír közléséért, ami nem megy át a kreml ellenőrzésén.
Akkor szerinted melyik hazudik nagyobb eséllyel?
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62442 #62443 #62447] |
[előzmény: (62439) yaksi, 2022-06-26 09:30:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
62439. Elküldve: 2022-06-26 09:30:56, OFF TOPIC
|
[6643.] |
Egyszerű: nem azt hazudja, ami a hivatalos eu álláspont.
Eleve aggasztó, hogy bárki így betilthat egy csatornát a nagy demokrata euban.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #62440] |
[előzmény: (62437) Gabywap, 2022-06-25 23:33:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
62438. Elküldve: 2022-06-26 06:34:40, OFF TOPIC
|
[6644.] |
Tiszta 60-as évek érzése
Üdv.
Egon
|
| | |
[előzmény: (62437) Gabywap, 2022-06-25 23:33:05] |
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62437. Elküldve: 2022-06-25 23:33:05, OFF TOPIC
|
[6645.] |
Csak azt nem értem mitől lesz az a csatorna szélsőséges? A nyugati csatornák talán még jobban terjesztik a szenyt! :)
Aki nézni akarja megtalálja a módját, főleg a net világában itt az IPTV + vpn, sat is megoldható, aki tehet fel antennát az eu meg pisloghat! :D
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62438 #62439] |
[előzmény: (62436) banok5, 2022-06-25 23:03:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
62435. Elküldve: 2022-06-25 21:08:01, OFF TOPIC
|
[6647.] |
Ha a windows update frissítés rendszergazda problémás,hogy lehet feloldani,mert sehogy sem megy.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
62434. Elküldve: 2022-06-25 20:02:49, OFF TOPIC
|
[6648.] |
Köszönjük ,hogy szinesebbé tetted a napot, úgy is már csak Putyin folyik a csapból is...
|
| | |
[előzmény: (62433) miki2002, 2022-06-25 19:13:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
62432. Elküldve: 2022-06-25 18:02:34, OFF TOPIC
|
[6650.] |
Így van, teljesen legális (Microsoft accounthoz hozzárendelt, nem tört vagy mókolt), számtalan cég árulja már itthon is... Ugyan így, igen kedvező áron van Office is, két kategóriában, a telefonos vagy az online regisztrációs, utóbbi némileg drágább általában...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-25 18:10:15]
|
| | |
[előzmény: (62430) gombilaci, 2022-06-25 17:37:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|