Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499888/19 Témák: 19749 Tagok: 113683 Legújabb tag: stupeter Online: (225/67
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Benedek012



Tagság: 2017-09-04 13:53:16
Tagszám: #134625
Hozzászólások: 2144
62381. Elküldve: 2022-06-22 13:36:02,

OFF TOPIC

[6701.]

És a régit,hogy lehet eltávolítani belőle?
[válaszok erre: #62382 #62383] [előzmény: (62380) Kenderice, 2022-06-22 13:14:03]
Kiváló dolgozó
Benedek012 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
62380. Elküldve: 2022-06-22 13:14:03,

OFF TOPIC

[6702.]

Win alapból felismeri az onboard halókártyákat. Driverek benne vannak.
Szerintem az alaplapi vezérlő mehetett tönkre.
Tegyél bele egy pci-os ethernet kártyát vagy egy wifi adapterrel próbálkozz...

Gigablue UHD UE 4K
[válaszok erre: #62381] [előzmény: (62378) Benedek012, 2022-06-22 11:40:17]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


longoria



Tagság: 2012-05-31 07:52:59
Tagszám: #105056
Hozzászólások: 292
62379. Elküldve: 2022-06-22 11:44:16,

OFF TOPIC

[6703.]

Ide mirol írogatsz?
[előzmény: (62378) Benedek012, 2022-06-22 11:40:17]
Haladó
longoria adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Benedek012



Tagság: 2017-09-04 13:53:16
Tagszám: #134625
Hozzászólások: 2144
62378. Elküldve: 2022-06-22 11:40:17,

OFF TOPIC

[6704.]

ha valaki ebben tudna segíteni,köszönöm.:,kérdésem adott egy korábbi ASUS M2N-MX alaplap ,és egyik napról a másikra eltünt,az internet hálózati kártya illesztő program,és így nem kap internetet,már több windowssal próbálkoztam de nem lesz megoldás,a típus-azaz a gyártó lapján is megnéztem,de lan ethernet driver nincs,vagy nem találok,és ezt írja nincs illesztőprogram,mit lehetne tenni,mert m ár 1 hete nem kap a gép így internetet.És Driver frissítés internet nélkül lehetetlen
[válaszok erre: #62379 #62380 #62384]
Kiváló dolgozó
Benedek012 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62377. Elküldve: 2022-06-21 21:18:00,

OFF TOPIC

[6705.]

Ú tényleg, gitáros havertól én is kaptam egy párat, azzal a legjobb icon50.gif
Mostanában szerencsére régen kellett távot szétszedni, el is felejtettem. Ott van a széthajtott gemkapcsot mellett, ami a router resetre van (meg régen a beszorult CD-tálcák kiadására icon53.gif )

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62374) Zoli049, 2022-06-21 20:13:47]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62376. Elküldve: 2022-06-21 20:52:10,

OFF TOPIC

[6706.]

Az már olyan mint a jó köröm. Sok éven át használtam, de eszembe nem jutott volna. Köszönöm Neked hogy felhoztad azokat a régi szép emlékeket.
[előzmény: (62374) Zoli049, 2022-06-21 20:13:47]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tottika



Tagság: 2008-08-14 21:54:57
Tagszám: #62576
Hozzászólások: 552
62375. Elküldve: 2022-06-21 20:35:31,

OFF TOPIC

[6707.]

A közelmúltban valami ifjú zenecsillagunk még egy csajt is meghámozott vele.

- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
[előzmény: (62374) Zoli049, 2022-06-21 20:13:47]
Törzstag
tottika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62374. Elküldve: 2022-06-21 20:13:47,

OFF TOPIC

[6708.]

Gitárpengető! icon32.gif
Még a telefonokat is ki lehet hámozni vele.
[válaszok erre: #62375 #62376 #62377] [előzmény: (62373) ITI, 2022-06-21 17:22:33]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62373. Elküldve: 2022-06-21 17:22:33,

OFF TOPIC

[6709.]

Köszönöm a válaszod. Kártyával még nem próbáltam, de jó ötletet adtál. Legközelebb ki fogom próbálni.
[válaszok erre: #62374] [előzmény: (62370) garga pista, 2022-06-21 10:41:22]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62372. Elküldve: 2022-06-21 13:29:35,

OFF TOPIC

[6710.]

Sokan a kézben izzasztják a távot,ettől trutyisodik be,többszázat javitottam.
Nem egyszerű szétszedni,sőt némelyiket roncsolás nélkül nem is lehet pl:kerekfejű Philips
[előzmény: (62370) garga pista, 2022-06-21 10:41:22]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62371. Elküldve: 2022-06-21 11:44:13,

OFF TOPIC

[6711.]

icon2.gif

"folpackos becsomagolás"

Ez, tetszik!

A családban több mit 20 éve, ez a megoldás „járja”, szinte minden esetben hasznos volt, soha nem volt szükség új távirányítóra, mi több, ha netán mégis eladásra került egy készülék, meglepően szép állapotban volt hozzá mellékelhető a távirányító.

Mondjuk, az nem állítom, hogy a „legelegánsabb” megoldás, de praktikus, ezt a kisfiam is igazolhatja :-)


[előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62370. Elküldve: 2022-06-21 10:41:22,

OFF TOPIC

[6712.]

Úgy közösen írtam, mindenkinek, csak a te hsz-edre válaszoltam :)
Köröm helyett még lehet nem túl éles késsel, vagy régi telefon vagy előfizetői kártyákkal próbálkozni. Én a kártyákat preferálom, az nem vágja el a kezem, ha meg törik nem bánom.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62372 #62373] [előzmény: (62369) ITI, 2022-06-20 20:36:47]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62369. Elküldve: 2022-06-20 20:36:47,

OFF TOPIC

[6713.]

Köszönöm hogy felvilágosítottál, de én ezt már nagyon régóta használom. Ennek ellenére mégis elkoszosodik némelyik távkapcs, de azt is meg tudtam eddig javítani. Igaz "jó köröm" kell a szétszedéshez, de eddig mindig sikerült. A 14 éves Sony távkapcsot is ki kellett tisztítani tavaly, pedig mindig volt rajta fólia. Kifogástalanul működik ma is.
[válaszok erre: #62370] [előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62368. Elküldve: 2022-06-20 20:20:17,

OFF TOPIC

[6714.]

Programozható!
http://www.nippur.hu/remote-control.html


Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62367. Elküldve: 2022-06-20 20:13:48,

OFF TOPIC

[6715.]

Ezt nem tudtam, hogy van már ilyen is.
Habár ezt a folpackos megoldást még 90-as években ismertem meg, akkor még nem volt előre gyártott csomagolás (legalábbis nálunk).

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62366) attila.scourgeofgod, 2022-06-20 19:48:41]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62366. Elküldve: 2022-06-20 19:48:41,

OFF TOPIC

[6716.]

Nem kell ilyen csomagolás, lehet kapni előre gyártott távkapocsvédő fóliát, tavaly vettem alin, még a vámmizéria előtt, volt vagy 600 forint postával együtt a 100 darab, sztem életem végéig kitart ez a mennyiség...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62367] [előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62365. Elküldve: 2022-06-20 19:44:53,

OFF TOPIC

[6717.]

Drágább voltál mint a Patyolat! icon21.gif icon50.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62364) petersg, 2022-06-20 18:41:02]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62364. Elküldve: 2022-06-20 18:41:02,

OFF TOPIC

[6718.]

Anno a 90-es ben sokat javitottam,napi egy 2 volt 500-ért-kb 200 ban volt az ebéd..
Amugy ultra volt a legjobb mosni,vágtam is ki a gumipogit ,ritka volt a nemmegoldhato.
[válaszok erre: #62365] [előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62363. Elküldve: 2022-06-20 17:26:29,

OFF TOPIC

[6719.]

A folpackos becsomagolást nem ismeritek? Sokan betekerik, cellux leragaszt, aztán lehet fogdosni zsíros kenyér evés közben is icon53.gif

Viszont ha tiszta kézzel van használva, sok évig elmegy a gyári táv. Meg lehet kapni már olyan taníthatót, amibe bele kell "írni" a kódot pc-s programmal, ott lehet variálni a gombokat is.
Meg persze ha már nem kezdenek nem menni a gombok és nem elem csere kell, óvatosan szét lehet szedni a legtöbb távot, alkhollal lepucolni a panelt és megy megint. A gumit meg a műanyag házat csap alatt szappanos vízzel le lehet mosni.
(És még a grafithoz is árulnak javító készletet!)

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62364 #62366 #62369 #62371] [előzmény: (62362) ITI, 2022-06-20 16:39:53]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62362. Elküldve: 2022-06-20 16:39:53,

OFF TOPIC

[6720.]

Ezzel én is így vagyok. Van 4 Tv a lakásunkban, de egyiknek a távját sem használjuk, kivéve az enyémet a nappaliban, mert 2 műholdvevő, kamera, meg dvd lejátszó van rákötve. De annak is ritkán használom a távját, mert leginkább a kedvenc műholdvevőt nézem rajta. A többi Tv is csak megjelenítő, a műholdvevők távja van használva. Van több univerzális távom is, de dobozban hevernek azok is, nincs rájuk szükség.
[válaszok erre: #62363] [előzmény: (62357) egedi, 2022-06-20 15:47:21]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62361. Elküldve: 2022-06-20 16:39:50,

OFF TOPIC

[6721.]

Idézet:
Mikor romlik el egy lakásba 3 Tv távirányító?

Lehet 1 háztartásban több TV, bár kényelmetlen lehet a távot ide-oda cipelni.

Ha érdekel, én azt csinálom, hogy taníthatót veszek, és a gyárit meg kímélem.
Legalább a legsűrűbben használt funkciókat betanítom neki....
[előzmény: (62357) egedi, 2022-06-20 15:47:21]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62360. Elküldve: 2022-06-20 16:29:40,

OFF TOPIC

[6722.]

A régebbi tervezésű, gyártású dolgok jobban bírták a strapát, a mai költségkímélősre, és a tervezett elavulást figyelembe vevő dolgok meg hát....finoman szóval nem bírják ki sokáig. De néha azért itt is van kivétel, pl. az URC-20-as uni táv már több, mint 10 éves, és még mindig teszi a dolgát, pedig kínai cucc. Ma már ennek csak a Somogyi féle helyettesítő változatát kapni, kétszeres áron.
[előzmény: (62359) attila.scourgeofgod, 2022-06-20 16:16:32]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62359. Elküldve: 2022-06-20 16:16:32,

OFF TOPIC

[6723.]

Hát, ez azért nem volt mindig így, nálam a mai napig kiválóan teszi a dolgát egy Logitech Harmony 515-ös, pedig erősen benne van már a korban...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62360] [előzmény: (62358) net_user, 2022-06-20 16:04:30]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62358. Elküldve: 2022-06-20 16:04:30,

OFF TOPIC

[6724.]

Vannak anyagilag jobban elengedett honfitársaink, akiknek lakásában, házában több tv készülék is lakozik, ilyenkor, elvileg célszerű egy ilyen cucc, amivel kiválthatod a gyári távot, amik ugyanolyan gyorsan tönkre mennek, mint az uni távok, de, míg a gyár csak egy ideig gyárt hozzá tartalék tv irányítót, viszont az uni távot mindig lehet kapni, és több fajtát is. A tv-hez meg nem minden utángyártott távirányító cucc jó, tapasztalat, de az is tapasztalat, hogy az ilyen uni távoknál meg hiába a tv beazonosító 4 számjegyű kód, az uni táv a tv nem minden funkcióját tudja majd elérni, sajnos ez is keserű tapasztalat.
[válaszok erre: #62359] [előzmény: (62357) egedi, 2022-06-20 15:47:21]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62357. Elküldve: 2022-06-20 15:47:21,

OFF TOPIC

[6725.]

Sosem értettem ezt a 3 Tv gombot. Mikor romlik el egy lakásba 3 Tv távirányító? Vagy viszem magammal vendégségbe és ott kapcsolgatok?
[válaszok erre: #62358 #62361 #62362] [előzmény: (62356) net_user, 2022-06-20 15:35:52]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013529062271118 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail