OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
62381. Elküldve: 2022-06-22 13:36:02, OFF TOPIC
|
[6701.] |
És a régit,hogy lehet eltávolítani belőle?
|
| | | [válaszok erre: #62382 #62383] |
[előzmény: (62380) Kenderice, 2022-06-22 13:14:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62380. Elküldve: 2022-06-22 13:14:03, OFF TOPIC
|
[6702.] |
Win alapból felismeri az onboard halókártyákat. Driverek benne vannak.
Szerintem az alaplapi vezérlő mehetett tönkre.
Tegyél bele egy pci-os ethernet kártyát vagy egy wifi adapterrel próbálkozz...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62381] |
[előzmény: (62378) Benedek012, 2022-06-22 11:40:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 longoria

Tagság: 2012-05-31 07:52:59 Tagszám: #105056 Hozzászólások: 292 |
62379. Elküldve: 2022-06-22 11:44:16, OFF TOPIC
|
[6703.] |
Ide mirol írogatsz?
|
| | |
[előzmény: (62378) Benedek012, 2022-06-22 11:40:17] |
|
Haladó
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
62378. Elküldve: 2022-06-22 11:40:17, OFF TOPIC
|
[6704.] |
ha valaki ebben tudna segíteni,köszönöm.:,kérdésem adott egy korábbi ASUS M2N-MX alaplap ,és egyik napról a másikra eltünt,az internet hálózati kártya illesztő program,és így nem kap internetet,már több windowssal próbálkoztam de nem lesz megoldás,a típus-azaz a gyártó lapján is megnéztem,de lan ethernet driver nincs,vagy nem találok,és ezt írja nincs illesztőprogram,mit lehetne tenni,mert m ár 1 hete nem kap a gép így internetet.És Driver frissítés internet nélkül lehetetlen
|
| | | [válaszok erre: #62379 #62380 #62384] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62377. Elküldve: 2022-06-21 21:18:00, OFF TOPIC
|
[6705.] |
Ú tényleg, gitáros havertól én is kaptam egy párat, azzal a legjobb
Mostanában szerencsére régen kellett távot szétszedni, el is felejtettem. Ott van a széthajtott gemkapcsot mellett, ami a router resetre van (meg régen a beszorult CD-tálcák kiadására )
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (62374) Zoli049, 2022-06-21 20:13:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62376. Elküldve: 2022-06-21 20:52:10, OFF TOPIC
|
[6706.] |
Az már olyan mint a jó köröm. Sok éven át használtam, de eszembe nem jutott volna. Köszönöm Neked hogy felhoztad azokat a régi szép emlékeket.
|
| | |
[előzmény: (62374) Zoli049, 2022-06-21 20:13:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tottika

Tagság: 2008-08-14 21:54:57 Tagszám: #62576 Hozzászólások: 552 |
62375. Elküldve: 2022-06-21 20:35:31, OFF TOPIC
|
[6707.] |
A közelmúltban valami ifjú zenecsillagunk még egy csajt is meghámozott vele.
- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
|
| | |
[előzmény: (62374) Zoli049, 2022-06-21 20:13:47] |
|
Törzstag
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62374. Elküldve: 2022-06-21 20:13:47, OFF TOPIC
|
[6708.] |
Gitárpengető!
Még a telefonokat is ki lehet hámozni vele.
|
| | | [válaszok erre: #62375 #62376 #62377] |
[előzmény: (62373) ITI, 2022-06-21 17:22:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62373. Elküldve: 2022-06-21 17:22:33, OFF TOPIC
|
[6709.] |
Köszönöm a válaszod. Kártyával még nem próbáltam, de jó ötletet adtál. Legközelebb ki fogom próbálni.
|
| | | [válaszok erre: #62374] |
[előzmény: (62370) garga pista, 2022-06-21 10:41:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62372. Elküldve: 2022-06-21 13:29:35, OFF TOPIC
|
[6710.] |
Sokan a kézben izzasztják a távot,ettől trutyisodik be,többszázat javitottam.
Nem egyszerű szétszedni,sőt némelyiket roncsolás nélkül nem is lehet pl:kerekfejű Philips
|
| | |
[előzmény: (62370) garga pista, 2022-06-21 10:41:22] |
|
Törzstag
|
|
 SaTom

Tagság: 2018-10-15 11:43:57 Tagszám: #135468 Hozzászólások: 1680 |
62371. Elküldve: 2022-06-21 11:44:13, OFF TOPIC
|
[6711.] |
"folpackos becsomagolás"
Ez, tetszik!
A családban több mit 20 éve, ez a megoldás „járja”, szinte minden esetben hasznos volt, soha nem volt szükség új távirányítóra, mi több, ha netán mégis eladásra került egy készülék, meglepően szép állapotban volt hozzá mellékelhető a távirányító.
Mondjuk, az nem állítom, hogy a „legelegánsabb” megoldás, de praktikus, ezt a kisfiam is igazolhatja :-)
|
| | |
[előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62370. Elküldve: 2022-06-21 10:41:22, OFF TOPIC
|
[6712.] |
Úgy közösen írtam, mindenkinek, csak a te hsz-edre válaszoltam :)
Köröm helyett még lehet nem túl éles késsel, vagy régi telefon vagy előfizetői kártyákkal próbálkozni. Én a kártyákat preferálom, az nem vágja el a kezem, ha meg törik nem bánom.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62372 #62373] |
[előzmény: (62369) ITI, 2022-06-20 20:36:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62369. Elküldve: 2022-06-20 20:36:47, OFF TOPIC
|
[6713.] |
Köszönöm hogy felvilágosítottál, de én ezt már nagyon régóta használom. Ennek ellenére mégis elkoszosodik némelyik távkapcs, de azt is meg tudtam eddig javítani. Igaz "jó köröm" kell a szétszedéshez, de eddig mindig sikerült. A 14 éves Sony távkapcsot is ki kellett tisztítani tavaly, pedig mindig volt rajta fólia. Kifogástalanul működik ma is.
|
| | | [válaszok erre: #62370] |
[előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62367. Elküldve: 2022-06-20 20:13:48, OFF TOPIC
|
[6715.] |
Ezt nem tudtam, hogy van már ilyen is.
Habár ezt a folpackos megoldást még 90-as években ismertem meg, akkor még nem volt előre gyártott csomagolás (legalábbis nálunk).
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (62366) attila.scourgeofgod, 2022-06-20 19:48:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
62366. Elküldve: 2022-06-20 19:48:41, OFF TOPIC
|
[6716.] |
Nem kell ilyen csomagolás, lehet kapni előre gyártott távkapocsvédő fóliát, tavaly vettem alin, még a vámmizéria előtt, volt vagy 600 forint postával együtt a 100 darab, sztem életem végéig kitart ez a mennyiség...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #62367] |
[előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62365. Elküldve: 2022-06-20 19:44:53, OFF TOPIC
|
[6717.] |
Drágább voltál mint a Patyolat!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62364) petersg, 2022-06-20 18:41:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62364. Elküldve: 2022-06-20 18:41:02, OFF TOPIC
|
[6718.] |
Anno a 90-es ben sokat javitottam,napi egy 2 volt 500-ért-kb 200 ban volt az ebéd..
Amugy ultra volt a legjobb mosni,vágtam is ki a gumipogit ,ritka volt a nemmegoldhato.
|
| | | [válaszok erre: #62365] |
[előzmény: (62363) garga pista, 2022-06-20 17:26:29] |
|
Törzstag
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62363. Elküldve: 2022-06-20 17:26:29, OFF TOPIC
|
[6719.] |
A folpackos becsomagolást nem ismeritek? Sokan betekerik, cellux leragaszt, aztán lehet fogdosni zsíros kenyér evés közben is
Viszont ha tiszta kézzel van használva, sok évig elmegy a gyári táv. Meg lehet kapni már olyan taníthatót, amibe bele kell "írni" a kódot pc-s programmal, ott lehet variálni a gombokat is.
Meg persze ha már nem kezdenek nem menni a gombok és nem elem csere kell, óvatosan szét lehet szedni a legtöbb távot, alkhollal lepucolni a panelt és megy megint. A gumit meg a műanyag házat csap alatt szappanos vízzel le lehet mosni.
(És még a grafithoz is árulnak javító készletet!)
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62364 #62366 #62369 #62371] |
[előzmény: (62362) ITI, 2022-06-20 16:39:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62362. Elküldve: 2022-06-20 16:39:53, OFF TOPIC
|
[6720.] |
Ezzel én is így vagyok. Van 4 Tv a lakásunkban, de egyiknek a távját sem használjuk, kivéve az enyémet a nappaliban, mert 2 műholdvevő, kamera, meg dvd lejátszó van rákötve. De annak is ritkán használom a távját, mert leginkább a kedvenc műholdvevőt nézem rajta. A többi Tv is csak megjelenítő, a műholdvevők távja van használva. Van több univerzális távom is, de dobozban hevernek azok is, nincs rájuk szükség.
|
| | | [válaszok erre: #62363] |
[előzmény: (62357) egedi, 2022-06-20 15:47:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
62361. Elküldve: 2022-06-20 16:39:50, OFF TOPIC
|
[6721.] |
Idézet:
| Mikor romlik el egy lakásba 3 Tv távirányító?
| | Lehet 1 háztartásban több TV, bár kényelmetlen lehet a távot ide-oda cipelni.
Ha érdekel, én azt csinálom, hogy taníthatót veszek, és a gyárit meg kímélem.
Legalább a legsűrűbben használt funkciókat betanítom neki....
|
| | |
[előzmény: (62357) egedi, 2022-06-20 15:47:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
62360. Elküldve: 2022-06-20 16:29:40, OFF TOPIC
|
[6722.] |
A régebbi tervezésű, gyártású dolgok jobban bírták a strapát, a mai költségkímélősre, és a tervezett elavulást figyelembe vevő dolgok meg hát....finoman szóval nem bírják ki sokáig. De néha azért itt is van kivétel, pl. az URC-20-as uni táv már több, mint 10 éves, és még mindig teszi a dolgát, pedig kínai cucc. Ma már ennek csak a Somogyi féle helyettesítő változatát kapni, kétszeres áron.
|
| | |
[előzmény: (62359) attila.scourgeofgod, 2022-06-20 16:16:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
62358. Elküldve: 2022-06-20 16:04:30, OFF TOPIC
|
[6724.] |
Vannak anyagilag jobban elengedett honfitársaink, akiknek lakásában, házában több tv készülék is lakozik, ilyenkor, elvileg célszerű egy ilyen cucc, amivel kiválthatod a gyári távot, amik ugyanolyan gyorsan tönkre mennek, mint az uni távok, de, míg a gyár csak egy ideig gyárt hozzá tartalék tv irányítót, viszont az uni távot mindig lehet kapni, és több fajtát is. A tv-hez meg nem minden utángyártott távirányító cucc jó, tapasztalat, de az is tapasztalat, hogy az ilyen uni távoknál meg hiába a tv beazonosító 4 számjegyű kód, az uni táv a tv nem minden funkcióját tudja majd elérni, sajnos ez is keserű tapasztalat.
|
| | | [válaszok erre: #62359] |
[előzmény: (62357) egedi, 2022-06-20 15:47:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
62357. Elküldve: 2022-06-20 15:47:21, OFF TOPIC
|
[6725.] |
Sosem értettem ezt a 3 Tv gombot. Mikor romlik el egy lakásba 3 Tv távirányító? Vagy viszem magammal vendégségbe és ott kapcsolgatok?
|
| | | [válaszok erre: #62358 #62361 #62362] |
[előzmény: (62356) net_user, 2022-06-20 15:35:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|