OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62306. Elküldve: 2022-06-18 09:28:06, OFF TOPIC
|
[6776.] |
A logikus gondolkodás és a tanultság dönti el mi a konteó és mi nem az.
Akinek mind a kettő hiányzik, az szokott benyalni konteókat.
De visszatérve a lényegre, még egy konteó (azaz titkos összeesküvés elmélet) sem igazolódott be.
Konteók:
Chemtrail
HAARP időjárásmódosítás
5G káros hatásai
Holdraszállás meg nem történte
Laposföld
9/11 "nemisúgyvóót"
Világháborúk meg nem történte
Billgécc meg akar gyilkolni 7500millió embert
Rákgyógyszer megléte csak titkolása
stb...
Amiket te írtál (Covid eredete, oltás hatása az immunrendszerre, elfogadott (nem kísérleti) covid oltóanyag, majomvírus elleni oltás) azok egyike sem konteó.
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62307 #62312] |
[előzmény: (62305) miki2002, 2022-06-18 08:40:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62305. Elküldve: 2022-06-18 08:40:00, OFF TOPIC
|
[6777.] |
"A tömény marhaság, a minden józan ésszel ellenkező kártékony álláspont egyszerűen nem ér annyit, hogy energiát szánjunk a kimondójának a megismerésére."
Persze Te döntöd el, hogy mi a marhaság és mi az igazság!
Volt akiket máglyára küldtek, majd az idő Őket igazolta.
A tájékozottság még senkinek sem ártott.
Én tényekre, hivatalosan kiadott álláspontokra (álláspont változásokra) céloztam, csak itt nem lehet nyíltan leírni.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62306] |
[előzmény: (62304) KWP, 2022-06-17 21:10:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62304. Elküldve: 2022-06-17 21:10:21, OFF TOPIC
|
[6778.] |
Nem osztom ezt a véleményt. Vannak emberek, akiket lehet, és KELL is egyszerűen idiótának nevezni. A tömény marhaság, a minden józan ésszel ellenkező kártékony álláspont egyszerűen nem ér annyit, hogy energiát szánjunk a kimondójának a megismerésére.
Ahogy a diliházban sem akarjuk az őrültek álláspontjait részletesen megismerni, akármilyen meggyőződéssel is állítják, hogy a piros az valójában kék, a föld pedig igenis lapos. Szóval köszönöm, kihagyom az összeesküvés-elméletek szövőinek részletes végighallgatását, meghagyom ezt az önálló véleménnyel nem rendelkező, gyermekien könnyen manipulálható embereknek, akik általában nem annak hisznek, aki az észérveket sorolja, hanem csak annak, aki épp a leghangosabb. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-17 21:15:34]
|
| | | [válaszok erre: #62305] |
[előzmény: (62302) miki2002, 2022-06-17 19:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62303. Elküldve: 2022-06-17 19:27:00, OFF TOPIC
|
[6779.] |
Azt azért el kell ismerni hogy az "idióták" voltak kik elkövették a legnagyobb gaztetteket és az emberiség legnagyobb előrelépését is.
Volt mikor ez más-más, de volt mikor egy és ugyan azon személyben.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62302) miki2002, 2022-06-17 19:18:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62302. Elküldve: 2022-06-17 19:18:51, OFF TOPIC
|
[6780.] |
Lehet másokat betegesnek, komplett idiótának és ostobának nevezni, - csak semmi értelme.
Többet ér, több álláspontot megismerni, és több nézőpont alapján kialakítani a saját véleményt.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62303 #62304] |
[előzmény: (62299) KWP, 2022-06-17 11:02:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62301. Elküldve: 2022-06-17 18:38:46, OFF TOPIC
|
[6781.] |
Vagyis párszáz éve segítettél volna meggyújtani a mágját azok alatt akik azt vallották hogy a Föld nem lapos és nem az a vilák közepe.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62299) KWP, 2022-06-17 11:02:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
62300. Elküldve: 2022-06-17 17:53:38, OFF TOPIC
|
[6782.] |
Konteó ide vagy oda.
Bármi is az igazság , hülyítés vagy most épp tényleg szétcsesződik a föld , úgysem fogja senki sem megmenteni. Az emberi kapzsiságot és a pénzt/hatalmat nem érdekli a föld.
A bolygónk is pont leszar minket...
Kicsit megrázza magát , és pár millió év szünet után kezdődhet újra a móka.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62299. Elküldve: 2022-06-17 11:02:56, OFF TOPIC
|
[6783.] |
"Az a baj az "összeesküvés elméletekkel", hogy gyakran kiderül, hogy sajnos igaz. "
A te esetedben pedig (az elmúlt évek fórumos írásaidból megítélve) ezek a dolgok BETEGES méreteket öltenek.
Tudom, megkaptam már, amikor nyíltan vállaltam, hogy nem hiszem el sem azt, hogy az egész világot egyetlen gonosz háttérhatalom irányítja, sem azt, hogy a föld valójában lapos, sem pedig azt, hogy a mobiltornyok szórják a Covidot... na ilyen esetekben megkaptam már, hogy én valójában mennyire 'korlátolt' vagyok, de sebaj... inkább vagyok korlátolt, mintsem terjesszem valaki elmebeteg sci-fi agymenését.
Nagyon nehezen tudom elviselni azokat az embereket, akik MINDENRE rá tudnak húzni valami összeesküvés-elméletet. Konkrétan ostobának tartom őket, és mint olyat, rég kiszitáltam már a személyes ismerősi körömből, "ez egy komplett idióta, akit egyszerűen nem kell komolyan venni" jelmondattal.
|
| | | [válaszok erre: #62301 #62302] |
[előzmény: (62297) miki2002, 2022-06-16 22:17:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62298. Elküldve: 2022-06-16 23:09:12, OFF TOPIC
|
[6784.] |
Nem, egy konteó sem igazolódott még be.
Egyre enyhébbek a telek, egyre melegebbek a nyarak.
Az, hogy valahol LOKÁLISAN hidegrekordot mértek még nem cáfolja azt, hogy GLOBÁLIS felmelegedés tapasztalható.
Covid eredete mikor volt konteó?
Szerintem te a szó jelentésével sem vagy tisztában.
De látom te is a semmitnemtudás egyetemére járt fotelvirológus vagy.
Gigablue UHD UE 4K
|
| | |
[előzmény: (62297) miki2002, 2022-06-16 22:17:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62297. Elküldve: 2022-06-16 22:17:23, OFF TOPIC
|
[6785.] |
https://index.hu/kulfold/2021/10/06/antarktisz-deli-sark-hidegrekord-amundsen-scott-idojaras-meteorologia/
A sarkok feletti légkör lehűléséről sem hallottál, - gondolom ...
"Na látod, a kontók itt kezdődnek.."
Nem, annak semmi köze hozzá!
Az a baj az "összeesküvés elméletekkel", hogy gyakran kiderül, hogy sajnos igaz.
Lásd: Covid eredete, oltás hatása az immunrendszerre, elfogadott (nem kísérleti) covid oltóanyag, majomvírus elleni oltás stb.
Az európai gyógyszerügynökség és a WHO nyilatkozatait érdemes keresni.
Üdv: miki2002
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-16 22:31:28]
|
| | | [válaszok erre: #62298 #62299] |
[előzmény: (62296) Kenderice, 2022-06-16 22:10:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62296. Elküldve: 2022-06-16 22:10:54, OFF TOPIC
|
[6786.] |
Szóval a klimatológusok összebeszéltek, hogy átverjék a világot.
Na látod, a kontók itt kezdődnek...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62297] |
[előzmény: (62294) miki2002, 2022-06-16 21:38:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62294. Elküldve: 2022-06-16 21:38:40, OFF TOPIC
|
[6788.] |
Nézz utána, főleg a délinek ...
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62296] |
[előzmény: (62293) Zoli049, 2022-06-16 21:24:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62293. Elküldve: 2022-06-16 21:24:20, OFF TOPIC
|
[6789.] |
Nem esküszök elméleti összeesküvést és nem megyek bele semmi polba, arra van más dühöngő.
De azért az É-i és D-i sarki jégolvadás már megvan?
|
| | | [válaszok erre: #62294] |
[előzmény: (62292) miki2002, 2022-06-16 21:13:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62292. Elküldve: 2022-06-16 21:13:07, OFF TOPIC
|
[6790.] |
A 70 -es években mást sem lehetett hallani, mint hogy jön a lehűlés, meg fogunk fagyni.
Most a felmelegedéssel sokkolják az embereket.
Aki csak egy kicsit is tájékozódik, az tudhatja hogy átverés és hatalmas üzlet az egész.
Üdv: miki2002
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-16 21:19:46]
|
| | | [válaszok erre: #62293] |
[előzmény: (62290) Zoli049, 2022-06-16 20:50:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62291. Elküldve: 2022-06-16 21:06:56, OFF TOPIC
|
[6791.] |
Ez így van. Azt is tudni kell hogy már több mint 20 éve aszály van Magyarországon. Ezt a kutak vízszintje pontosan jelzi. Esős időszakban az én kutamban 6 méteren van a vízszint, most 10 méter körül van. Egy felhőszakadás sem változtat ezen.
|
| | |
[előzmény: (62290) Zoli049, 2022-06-16 20:50:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62290. Elküldve: 2022-06-16 20:50:16, OFF TOPIC
|
[6792.] |
Attól, hogy ott sok a csapadék, 3-400km-re, de akár itt a fővárosban már nem biztos, hogy ugyanannyi esik. Na, ez már így mindjárt nem a klasszikus kontinentális éghajlat jellemzője.
|
| | | [válaszok erre: #62291 #62292] |
[előzmény: (62289) miki2002, 2022-06-16 19:58:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62289. Elküldve: 2022-06-16 19:58:14, OFF TOPIC
|
[6793.] |
Nálunk két hete minden nap esik, most is locsog.
Medárd nagyon bejött.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62290] |
[előzmény: (62286) Brunó1945, 2022-06-16 19:21:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62288. Elküldve: 2022-06-16 19:47:30, OFF TOPIC
|
[6794.] |
Az Alföld nagy részén aszály van, nálunk csak közepes/enyhe, így is rengeteget kell locsolni, különben semmi termés nem lenne a kertben.
https://www.met.hu/idojaras/agrometeorologia/aszalyinfo/
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (62287) Barczik L, 2022-06-16 19:23:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62287. Elküldve: 2022-06-16 19:23:46, OFF TOPIC
|
[6795.] |
"Tisztán látszik, ennyi eső nagyon régen nem volt ... "
Hol? Fél méterig szárazak a földek. Városi szennyvíztelepen élsz hogy annyi vizet látsz?
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62288] |
[előzmény: (62285) miki2002, 2022-06-16 18:56:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Brunó1945

Tagság: 2009-01-05 16:38:13 Tagszám: #68782 Hozzászólások: 708 |
62286. Elküldve: 2022-06-16 19:21:52, OFF TOPIC
|
[6796.] |
Miklóskám.A tiszántúl délkeleti részén hetek óta nem volt egyetlen csepp sem.Azelőt is a sokéves átlag töredéke.Egyébként igazad van.
brunó1945
|
| | | [válaszok erre: #62289] |
[előzmény: (62285) miki2002, 2022-06-16 18:56:12] |
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62285. Elküldve: 2022-06-16 18:56:12, OFF TOPIC
|
[6797.] |
"egy melegedő, száradó éghajlat várható sajnos a közeljövőben"
Tisztán látszik, ennyi eső nagyon régen nem volt ...
Mindig meg tudnak lepni, az önjelölt jósok!
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62286 #62287] |
[előzmény: (62284) hopper, 2022-06-16 14:33:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877 |
62284. Elküldve: 2022-06-16 14:33:56, OFF TOPIC
|
[6798.] |
A támfalak nagyon igénybevett építmények, és hajlamosak elmozdulásra az évenként fellépő fagy és csapadéknyomás hatására. Ezért szokták ferdén építeni, mert jobban tart és később kell átépíteni, mert jó ideig nem is látszik, hogy elmozdult.
Rézsűvel is meg lehet fogni, növény vagy terméskő borítással egy kisebb szintkülönbséget, és tartós olcsó megoldást jelent, a vizet is átereszti.
A pázsit, mire szép lesz, kimegy a divatból, mert egy melegedő, száradó éghajlat várható sajnos a közeljövőben, ahol egy bokros, vegyes kert jobban fenntartható.
hopper
|
| | | [válaszok erre: #62285] |
[előzmény: (62276) Oliver18, 2022-06-14 11:47:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
62282. Elküldve: 2022-06-16 10:13:21, OFF TOPIC
|
[6800.] |
Köszönöm, jónak tűnik.
|
| | | [válaszok erre: #62283] |
[előzmény: (62281) Zoli049, 2022-06-16 08:02:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|