Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499892/2 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (194/53
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
62306. Elküldve: 2022-06-18 09:28:06,

OFF TOPIC

[6776.]

A logikus gondolkodás és a tanultság dönti el mi a konteó és mi nem az.
Akinek mind a kettő hiányzik, az szokott benyalni konteókat.

De visszatérve a lényegre, még egy konteó (azaz titkos összeesküvés elmélet) sem igazolódott be.

Konteók:
Chemtrail
HAARP időjárásmódosítás
5G káros hatásai
Holdraszállás meg nem történte
Laposföld
9/11 "nemisúgyvóót"
Világháborúk meg nem történte
Billgécc meg akar gyilkolni 7500millió embert
Rákgyógyszer megléte csak titkolása
stb...


Amiket te írtál (Covid eredete, oltás hatása az immunrendszerre, elfogadott (nem kísérleti) covid oltóanyag, majomvírus elleni oltás) azok egyike sem konteó.



Gigablue UHD UE 4K
[válaszok erre: #62307 #62312] [előzmény: (62305) miki2002, 2022-06-18 08:40:00]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62305. Elküldve: 2022-06-18 08:40:00,

OFF TOPIC

[6777.]

"A tömény marhaság, a minden józan ésszel ellenkező kártékony álláspont egyszerűen nem ér annyit, hogy energiát szánjunk a kimondójának a megismerésére."

Persze Te döntöd el, hogy mi a marhaság és mi az igazság! icon18.gif
Volt akiket máglyára küldtek, majd az idő Őket igazolta. icon21.gif

A tájékozottság még senkinek sem ártott.
Én tényekre, hivatalosan kiadott álláspontokra (álláspont változásokra) céloztam, csak itt nem lehet nyíltan leírni. icon50.gif icon43.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62306] [előzmény: (62304) KWP, 2022-06-17 21:10:21]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62304. Elküldve: 2022-06-17 21:10:21,

OFF TOPIC

[6778.]

Nem osztom ezt a véleményt. Vannak emberek, akiket lehet, és KELL is egyszerűen idiótának nevezni. A tömény marhaság, a minden józan ésszel ellenkező kártékony álláspont egyszerűen nem ér annyit, hogy energiát szánjunk a kimondójának a megismerésére.
Ahogy a diliházban sem akarjuk az őrültek álláspontjait részletesen megismerni, akármilyen meggyőződéssel is állítják, hogy a piros az valójában kék, a föld pedig igenis lapos. Szóval köszönöm, kihagyom az összeesküvés-elméletek szövőinek részletes végighallgatását, meghagyom ezt az önálló véleménnyel nem rendelkező, gyermekien könnyen manipulálható embereknek, akik általában nem annak hisznek, aki az észérveket sorolja, hanem csak annak, aki épp a leghangosabb.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-17 21:15:34]
[válaszok erre: #62305] [előzmény: (62302) miki2002, 2022-06-17 19:18:51]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62303. Elküldve: 2022-06-17 19:27:00,

OFF TOPIC

[6779.]

Azt azért el kell ismerni hogy az "idióták" voltak kik elkövették a legnagyobb gaztetteket és az emberiség legnagyobb előrelépését is.
Volt mikor ez más-más, de volt mikor egy és ugyan azon személyben.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62302) miki2002, 2022-06-17 19:18:51]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62302. Elküldve: 2022-06-17 19:18:51,

OFF TOPIC

[6780.]

Lehet másokat betegesnek, komplett idiótának és ostobának nevezni, - csak semmi értelme.
Többet ér, több álláspontot megismerni, és több nézőpont alapján kialakítani a saját véleményt.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62303 #62304] [előzmény: (62299) KWP, 2022-06-17 11:02:56]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62301. Elküldve: 2022-06-17 18:38:46,

OFF TOPIC

[6781.]

Vagyis párszáz éve segítettél volna meggyújtani a mágját azok alatt akik azt vallották hogy a Föld nem lapos és nem az a vilák közepe. icon50.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62299) KWP, 2022-06-17 11:02:56]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62300. Elküldve: 2022-06-17 17:53:38,

OFF TOPIC

[6782.]

Konteó ide vagy oda.

Bármi is az igazság , hülyítés vagy most épp tényleg szétcsesződik a föld , úgysem fogja senki sem megmenteni. Az emberi kapzsiságot és a pénzt/hatalmat nem érdekli a föld.

A bolygónk is pont leszar minket...
Kicsit megrázza magát , és pár millió év szünet után kezdődhet újra a móka.

icon25.gif
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62299. Elküldve: 2022-06-17 11:02:56,

OFF TOPIC

[6783.]

"Az a baj az "összeesküvés elméletekkel", hogy gyakran kiderül, hogy sajnos igaz. "

A te esetedben pedig (az elmúlt évek fórumos írásaidból megítélve) ezek a dolgok BETEGES méreteket öltenek.

Tudom, megkaptam már, amikor nyíltan vállaltam, hogy nem hiszem el sem azt, hogy az egész világot egyetlen gonosz háttérhatalom irányítja, sem azt, hogy a föld valójában lapos, sem pedig azt, hogy a mobiltornyok szórják a Covidot... na ilyen esetekben megkaptam már, hogy én valójában mennyire 'korlátolt' vagyok, de sebaj... inkább vagyok korlátolt, mintsem terjesszem valaki elmebeteg sci-fi agymenését.

Nagyon nehezen tudom elviselni azokat az embereket, akik MINDENRE rá tudnak húzni valami összeesküvés-elméletet. Konkrétan ostobának tartom őket, és mint olyat, rég kiszitáltam már a személyes ismerősi körömből, "ez egy komplett idióta, akit egyszerűen nem kell komolyan venni" jelmondattal.
[válaszok erre: #62301 #62302] [előzmény: (62297) miki2002, 2022-06-16 22:17:23]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
62298. Elküldve: 2022-06-16 23:09:12,

OFF TOPIC

[6784.]

Nem, egy konteó sem igazolódott még be.

Egyre enyhébbek a telek, egyre melegebbek a nyarak.

Az, hogy valahol LOKÁLISAN hidegrekordot mértek még nem cáfolja azt, hogy GLOBÁLIS felmelegedés tapasztalható.

Covid eredete mikor volt konteó?
Szerintem te a szó jelentésével sem vagy tisztában.
icon21.gif

De látom te is a semmitnemtudás egyetemére járt fotelvirológus vagy. icon21.gif icon21.gif icon21.gif

Gigablue UHD UE 4K
[előzmény: (62297) miki2002, 2022-06-16 22:17:23]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62297. Elküldve: 2022-06-16 22:17:23,

OFF TOPIC

[6785.]

https://index.hu/kulfold/2021/10/06/antarktisz-deli-sark-hidegrekord-amundsen-scott-idojaras-meteorologia/

A sarkok feletti légkör lehűléséről sem hallottál, - gondolom ...

"Na látod, a kontók itt kezdődnek.."
Nem, annak semmi köze hozzá! icon72.gif

Az a baj az "összeesküvés elméletekkel", hogy gyakran kiderül, hogy sajnos igaz.
Lásd: Covid eredete, oltás hatása az immunrendszerre, elfogadott (nem kísérleti) covid oltóanyag, majomvírus elleni oltás stb.
Az európai gyógyszerügynökség és a WHO nyilatkozatait érdemes keresni. icon25.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-16 22:31:28]
[válaszok erre: #62298 #62299] [előzmény: (62296) Kenderice, 2022-06-16 22:10:54]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
62296. Elküldve: 2022-06-16 22:10:54,

OFF TOPIC

[6786.]

Szóval a klimatológusok összebeszéltek, hogy átverjék a világot.
Na látod, a kontók itt kezdődnek...
icon21.gif

Gigablue UHD UE 4K
[válaszok erre: #62297] [előzmény: (62294) miki2002, 2022-06-16 21:38:40]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62295. Elküldve: 2022-06-16 21:41:38,

OFF TOPIC

[6787.]

Segitsetek motorosnak.
https://www.qrpforum.de/index.php?attachment/19116-284971-sp-01-en-rotor-4e-6200-neu-ar-302-2-pdf/
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62294. Elküldve: 2022-06-16 21:38:40,

OFF TOPIC

[6788.]

Nézz utána, főleg a délinek ... icon25.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62296] [előzmény: (62293) Zoli049, 2022-06-16 21:24:20]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62293. Elküldve: 2022-06-16 21:24:20,

OFF TOPIC

[6789.]

Nem esküszök elméleti összeesküvést és nem megyek bele semmi polba, arra van más dühöngő. icon33.gif icon32.gif
De azért az É-i és D-i sarki jégolvadás már megvan?
[válaszok erre: #62294] [előzmény: (62292) miki2002, 2022-06-16 21:13:07]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62292. Elküldve: 2022-06-16 21:13:07,

OFF TOPIC

[6790.]

A 70 -es években mást sem lehetett hallani, mint hogy jön a lehűlés, meg fogunk fagyni.
Most a felmelegedéssel sokkolják az embereket.
Aki csak egy kicsit is tájékozódik, az tudhatja hogy átverés és hatalmas üzlet az egész. icon25.gif icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-16 21:19:46]
[válaszok erre: #62293] [előzmény: (62290) Zoli049, 2022-06-16 20:50:16]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62291. Elküldve: 2022-06-16 21:06:56,

OFF TOPIC

[6791.]

Ez így van. Azt is tudni kell hogy már több mint 20 éve aszály van Magyarországon. Ezt a kutak vízszintje pontosan jelzi. Esős időszakban az én kutamban 6 méteren van a vízszint, most 10 méter körül van. Egy felhőszakadás sem változtat ezen.
[előzmény: (62290) Zoli049, 2022-06-16 20:50:16]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62290. Elküldve: 2022-06-16 20:50:16,

OFF TOPIC

[6792.]

Attól, hogy ott sok a csapadék, 3-400km-re, de akár itt a fővárosban már nem biztos, hogy ugyanannyi esik. Na, ez már így mindjárt nem a klasszikus kontinentális éghajlat jellemzője.
[válaszok erre: #62291 #62292] [előzmény: (62289) miki2002, 2022-06-16 19:58:14]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62289. Elküldve: 2022-06-16 19:58:14,

OFF TOPIC

[6793.]

Nálunk két hete minden nap esik, most is locsog.
Medárd nagyon bejött. icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62290] [előzmény: (62286) Brunó1945, 2022-06-16 19:21:52]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62288. Elküldve: 2022-06-16 19:47:30,

OFF TOPIC

[6794.]

Az Alföld nagy részén aszály van, nálunk csak közepes/enyhe, így is rengeteget kell locsolni, különben semmi termés nem lenne a kertben.

https://www.met.hu/idojaras/agrometeorologia/aszalyinfo/

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62287) Barczik L, 2022-06-16 19:23:46]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62287. Elküldve: 2022-06-16 19:23:46,

OFF TOPIC

[6795.]

"Tisztán látszik, ennyi eső nagyon régen nem volt ... "

Hol? Fél méterig szárazak a földek. Városi szennyvíztelepen élsz hogy annyi vizet látsz?

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62288] [előzmény: (62285) miki2002, 2022-06-16 18:56:12]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Brunó1945



Tagság: 2009-01-05 16:38:13
Tagszám: #68782
Hozzászólások: 708
62286. Elküldve: 2022-06-16 19:21:52,

OFF TOPIC

[6796.]

Miklóskám.A tiszántúl délkeleti részén hetek óta nem volt egyetlen csepp sem.Azelőt is a sokéves átlag töredéke.Egyébként igazad van. icon2.gif

brunó1945
[válaszok erre: #62289] [előzmény: (62285) miki2002, 2022-06-16 18:56:12]
Törzstag
Brunó1945 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62285. Elküldve: 2022-06-16 18:56:12,

OFF TOPIC

[6797.]

"egy melegedő, száradó éghajlat várható sajnos a közeljövőben"
Tisztán látszik, ennyi eső nagyon régen nem volt ...
Mindig meg tudnak lepni, az önjelölt jósok! icon18.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62286 #62287] [előzmény: (62284) hopper, 2022-06-16 14:33:56]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
62284. Elküldve: 2022-06-16 14:33:56,

OFF TOPIC

[6798.]

A támfalak nagyon igénybevett építmények, és hajlamosak elmozdulásra az évenként fellépő fagy és csapadéknyomás hatására. Ezért szokták ferdén építeni, mert jobban tart és később kell átépíteni, mert jó ideig nem is látszik, hogy elmozdult.
Rézsűvel is meg lehet fogni, növény vagy terméskő borítással egy kisebb szintkülönbséget, és tartós olcsó megoldást jelent, a vizet is átereszti.
A pázsit, mire szép lesz, kimegy a divatból, mert egy melegedő, száradó éghajlat várható sajnos a közeljövőben, ahol egy bokros, vegyes kert jobban fenntartható.

hopper
[válaszok erre: #62285] [előzmény: (62276) Oliver18, 2022-06-14 11:47:42]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
62283. Elküldve: 2022-06-16 13:20:17,

OFF TOPIC

[6799.]

Saját célra kínai, kulcstartós, usb, nem műszerkivitel, 5-6 eFt.
https://rendeljkinait.hu/hirek/gyorshirek/olcso-kulcstarto-meretu-alkoholszondat-talaltunk/

hopper
[előzmény: (62282) hikjma, 2022-06-16 10:13:21]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
62282. Elküldve: 2022-06-16 10:13:21,

OFF TOPIC

[6800.]

Köszönöm, jónak tűnik.
[válaszok erre: #62283] [előzmény: (62281) Zoli049, 2022-06-16 08:02:48]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010424852371216 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail