Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (64/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62231. Elküldve: 2022-06-07 12:48:46,

OFF TOPIC

[6851.]

NINCS!
[válaszok erre: #62232] [előzmény: (62230) petersg, 2022-06-07 12:44:27]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62230. Elküldve: 2022-06-07 12:44:27,

OFF TOPIC

[6852.]

Van ablakbacsukhato átmenet is..
[válaszok erre: #62231] [előzmény: (62226) sztar1, 2022-06-07 08:16:58]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62229. Elküldve: 2022-06-07 11:51:04,

OFF TOPIC

[6853.]

Sziasztok,

amennyiben homlokzaton nem megengedett a klíma kültéri egység, vagy parabola antenna elhelyezés, azt a HÉSZ, vagy a KÉSZ is szabályozhatja, nem kizárólag, vagy kifejezetten a társasház egyedi előírása.

Klíma esetében, ilyenkor megoldás lehet az ablakklíma elhelyezése, mely bár zajszintben nem vetekszik egy split paramétereivel, mégis kedvezőbb, mint a 28-32 Celsius fokos lakásban sínylődni.
Benedek01 számára, parabola antenna esetén, pedig Én is a tetőn történő elhelyezést javasoltam, szintúgy légakna, vagy a már kiépített homlokzati kábelcsatorna rendszer felhasználásával…

Mindig akad valamilyen alternatíva….

Üdv.
SaTom
[válaszok erre: #62239] [előzmény: (62227) tamás_bátya, 2022-06-07 09:44:20]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62228. Elküldve: 2022-06-07 10:36:53,

OFF TOPIC

[6854.]

Ráday eszme túlspirázva!
Vannak ízléstelenül megtervezett épületek amiket nem szabad megengedni. De a konvektor, antenna ...........szerves része az életünknek és nem feltűnési vágyból valók.
Ízlések és pfonok!
Jónéhány mai "modern" építészt felakasztanák és művüket lebontanám. De ma ez a "divat".

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62227) tamás_bátya, 2022-06-07 09:44:20]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62227. Elküldve: 2022-06-07 09:44:20,

OFF TOPIC

[6855.]

hát ezzel a klímás dologgal nem vagy egyedül, én is fel akartam szereltetni az ablak alá a klímát de nem engedték, de ha csak a tvben mutatják Ukrajnát a tömblakáson több a klíma mint az ablak, ottani lakások miben különböznek mint nálunk, ott megengedik , nálunk nem engedik meg, érti ezt valaki ????
[válaszok erre: #62228 #62229] [előzmény: (62226) sztar1, 2022-06-07 08:16:58]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62226. Elküldve: 2022-06-07 08:16:58,

OFF TOPIC

[6856.]

Nincs. 1 darab ablakom van semmi több. Mèg a mobil klimàt is oda kellett tennem,mert rendes klimàt nem engednek felszerelni.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62227 #62230] [előzmény: (62224) Zoli049, 2022-06-07 08:02:29]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62225. Elküldve: 2022-06-07 08:03:33,

OFF TOPIC

[6857.]

H2000???
Nálam az jön le, de az nem gyenge kaliber és merevség! icon53.gif
[előzmény: (62222) petersg, 2022-06-06 19:02:19]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62224. Elküldve: 2022-06-07 08:02:29,

OFF TOPIC

[6858.]

Lehet hülye kérdés:
- nyílászárón nincs légáteresztő szelep?
[válaszok erre: #62226] [előzmény: (62223) sztar1, 2022-06-07 07:01:44]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62223. Elküldve: 2022-06-07 07:01:44,

OFF TOPIC

[6859.]

Sajnos màs megoldás nem jöhet szòba. Bèrelt lakàs. Falat nem furhatok,mert szigetelt. A zetön keresztül tudom csak bevinni a kàbelt ès a 100m bundbol 75 mèter az egyik szál. Akkor èr le a koax kábel a szobàba. Most az antenna a padlàstèrben van,de a palatetö sokat felfog a jelböl.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62224] [előzmény: (62222) petersg, 2022-06-06 19:02:19]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62222. Elküldve: 2022-06-06 19:02:19,

OFF TOPIC

[6860.]

Hasznalhatsz H2000 flex käbelt,N csatival fejelve,van hozzä n-sma alakito.
Az 58-59 mobil käbel kb 5 M ig hasznäljuk.
Ily magas frekihez Lcf vagy Scf valo 30-50es hosszra.
Ahol nezelödhetsz :Funktechnik Böck regebben sokat väsäroltam ott..
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-06 19:16:32]
[válaszok erre: #62223 #62225] [előzmény: (62221) sztar1, 2022-06-06 19:00:02]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62221. Elküldve: 2022-06-06 19:00:02,

OFF TOPIC

[6861.]

5g netem van. Legalàbbis lenne. A munkahelyen van is,ha oda viszem a routert. Itthon màr alig alig. Pedig 200m lakom a munkahelytöl.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62222] [előzmény: (62219) petersg, 2022-06-06 18:47:11]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
62220. Elküldve: 2022-06-06 18:53:37,

OFF TOPIC

[6862.]

https://rtl.hu/tudomany-tech/2022/06/06/muhold-parittya-ur-spinlaunch


110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62219. Elküldve: 2022-06-06 18:47:11,

OFF TOPIC

[6863.]

Az 5G freki,amugy az RG58 75ohmos pärja az 59!
[válaszok erre: #62221] [előzmény: (62218) sztar1, 2022-06-06 17:37:53]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62218. Elküldve: 2022-06-06 17:37:53,

OFF TOPIC

[6864.]

3.4GHz ès 3.8GHz

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62219] [előzmény: (62217) EnJoe, 2022-06-06 14:45:13]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
62217. Elküldve: 2022-06-06 14:45:13,

OFF TOPIC

[6865.]

...az eredmény eléggé kérdéses - melyik sávban üzemel nálad az 4G/LTE?
https://aboltom.com/mobil_internet_2g_3g_4g_frekvencia_sav_magyarorszag.php
Ha "nem megy be" a lakásba, akkor nagy valószínűséggel 1800-as tartomány. Egy kültéri passzív sugárzó is csak akkor fog jól üzemelni, ha a kábel csillapítása jóval kisebb, mint az antenna nyeresége. RG58 csillapítása 1800 MHz-en 70dB/100m, az RG6-nak csak 30dB/100m viszont a helytelen illesztés veszteséggel fog járni. A következő kérdés a csatlakozó - majd a célszerszám amivel felszereled...anno egyik mobilszolgáltatónak ilyeneket telepítettünk, gyárilag szerelt kábeleket használtunk, 1-3-5-7-10m-es kész kábeleket lehetett venni. Ha 10m-nél több kábel kell, az felejtős, mert már jelentős a csillapítása.
Amúgy mivel szeretnéd az LTE-t közösíteni? - SAT-KF-el nem lehet, mert átfedés van a frekvencia tartományban, földi tévével elméletileg megoldható, de nagyon jó elválasztást kell a két sáv között megvalósítani...(ha nem jó, akkor adatforgalom esetén 'nincs' TV).
[válaszok erre: #62218] [előzmény: (62212) sztar1, 2022-06-06 09:54:57]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62216. Elküldve: 2022-06-06 14:32:42,

OFF TOPIC

[6866.]

tudom mi mennyi,csak mivel a kültéri lte antennát akartam volt a ház elötti tetöre rakni,ahol már jön be egy koax kábael igy arra akartam volna rákötni,bent meg ujra szétosztani a routernek. mivel mimo antenna és 2 kimenetele van.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (62214) Zoli049, 2022-06-06 12:25:17]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62215. Elküldve: 2022-06-06 14:30:18,

OFF TOPIC

[6867.]

köszönöm,ezeket megtaláltam én is,de nem postáznak külföldre,vagy csak vastag pénzért.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (62213) net_user, 2022-06-06 12:10:30]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62214. Elküldve: 2022-06-06 12:25:17,

OFF TOPIC

[6868.]

A csillapítására vetnél egy pillantást?
https://www.farnell.com/datasheets/2095749.pdf
CB-re (27MHz) való kábel! icon21.gif
Túl van árazva, ez tény!
LNB-től a vevőig 75 Ohmos kell, az az RG-6
[válaszok erre: #62216] [előzmény: (62212) sztar1, 2022-06-06 09:54:57]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62213. Elküldve: 2022-06-06 12:10:30,

OFF TOPIC

[6869.]

Itt csak 33 ezer Ft a 100 méteres koax kábel.
https://daniella.hu/koaxkabel-rg-58-fekete-50-ohm-id-somrg58?gclid=EAIaIQobChMI7_CnpcqY-AIViKjVCh1mSwjYEAAYASAAEgK0l_D_BwE
Itt még olcsóbb...
https://www.anico.hu/rg_58u?utm_source=google_shopping&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link&gclid=EAIaIQobChMI7_CnpcqY-AIViKjVCh1mSwjYEAQYASABEgI5nPD_BwE
Ez meg a legolcsóbb, és az ár eleve 100 méteres kiszerelésre vonatkozik....
https://www.lakitech.hu/somogyi-koax-kabel-50-ohm-100-mtekercs-rg-58-7161?utm_source=argep.hu&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comparison_site&utm_term=SE-RG58
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-06 12:16:14]
[válaszok erre: #62215] [előzmény: (62212) sztar1, 2022-06-06 09:54:57]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62212. Elküldve: 2022-06-06 09:54:57,

OFF TOPIC

[6870.]

ez nekem is megvan. de mivel az rg58 müholdas anntennához is jo....

az eredmény érdekelne leginkább. nem fogok venni 100ezerért rg58as kábel 100métert az biztos.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62213 #62214 #62217] [előzmény: (62211) Zoli049, 2022-06-06 08:35:38]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62211. Elküldve: 2022-06-06 08:35:38,

OFF TOPIC

[6871.]

Az egyik 50 Ohm, a másik 75!
[válaszok erre: #62212] [előzmény: (62210) sztar1, 2022-06-06 08:10:10]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62210. Elküldve: 2022-06-06 08:10:10,

OFF TOPIC

[6872.]

Lehet egy kültèri lte antenna jelèt 1 kàbelen bevinni a szobàba, majd ott ujra 2 kàbelre osztani? Rg58 kábele van az antennának ès rg6 megy be a lakàsba.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62211]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62209. Elküldve: 2022-06-04 21:24:45,

OFF TOPIC

[6873.]

Ha megemlékeznél róla ,akkor illene a teljes nevét leírni!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-04 21:32:02]
[előzmény: (62204) gomey, 2022-06-04 13:43:24]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62208. Elküldve: 2022-06-04 21:11:16,

OFF TOPIC

[6874.]

Igen mert a 27% ÁFA + vámeljárás díja! :)
Ha elosztod nem is sok jön ki, mondjuk nem tom hány darabra. :)

De én már fotókat tudok adni róla. :)
Gold-Master-SR-525-HD-1.jpg

Gold-Master-SR-525-HD-2.jpg

Gold-Master-SR-525-HD-3.jpg

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o][Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-04 21:30:20]
[előzmény: (62207) SaTom, 2022-06-04 20:20:50]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62207. Elküldve: 2022-06-04 20:20:50,

OFF TOPIC

[6875.]

Szia,

online lehetett fizetni, 10 950 ... majd a végén elszámolunk.

Üdv.

SaTom
[válaszok erre: #62208] [előzmény: (62203) Gabywap, 2022-06-04 10:58:08]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010921955108643 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail