OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62205. Elküldve: 2022-06-04 17:52:29, OFF TOPIC
|
[6877.] |
Elfoglalták az oroszok?
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62206] |
[előzmény: (62204) gomey, 2022-06-04 13:43:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
62204. Elküldve: 2022-06-04 13:43:24, OFF TOPIC
|
[6878.] |
Meghalt Moldova!
|
| | | [válaszok erre: #62205 #62209] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62203. Elküldve: 2022-06-04 10:58:08, OFF TOPIC
|
[6879.] |
És sokba volt a séta és a belépő ára? :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62207] |
[előzmény: (62199) SaTom, 2022-06-03 22:46:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tomy27

Tagság: 2009-02-15 19:05:25 Tagszám: #70497 Hozzászólások: 1344 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
62201. Elküldve: 2022-06-04 10:52:41, OFF TOPIC
|
[6881.] |
Valakinek ötle a retek klub most-ra? Ezt is telefosták reklámmal.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
62200. Elküldve: 2022-06-03 23:02:38, OFF TOPIC
|
[6882.] |
Júúj de szuper köszönjük szépen a munkádat
nagyszerű már nagyon kíváncsi vagyok a kis kütyüre
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (62199) SaTom, 2022-06-03 22:46:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SaTom

Tagság: 2018-10-15 11:43:57 Tagszám: #135468 Hozzászólások: 1680 |
62199. Elküldve: 2022-06-03 22:46:10, OFF TOPIC
|
[6883.] |
@zoro67, Gabywap:
Sziasztok,
ma reggel érkezett a Posta értesítése, VÁM díjbekérő, ergo megérkezett Budapestre a csomag.
Ki is fizettem tarifát, ennek megfelelően valószínűleg Kedd, vagy Szerda magasságában ki is hozzák :-)
Üdv.
SaTom
|
| | | [válaszok erre: #62200 #62203] |
[előzmény: (62169) SaTom, 2022-05-30 11:02:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62198. Elküldve: 2022-06-02 08:45:03, OFF TOPIC
|
[6884.] |
Nekem ez van, emiatt mertem ajánlani, szerintem bosszúságot nem fog Neked sem okozni!
|
| | |
[előzmény: (62197) Leíratkozott felhasználó, 2022-06-02 07:52:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62197. Elküldve: 2022-06-02 07:52:28, OFF TOPIC
|
[6885.] |
Köszike a segítséget, természetesen másoknak is a nagylelkű segítséget. .... A Nextbase márka, első látásra meg is tetszett nagyon, a Youtubon láttam több tesztet, kiváló, profi kidolgozás..inkább kicsivel többet hozzáfizetek, de lesz egy jó autókamerám.
|
| | | [válaszok erre: #62198] |
[előzmény: (62188) Zoli049, 2022-06-01 17:08:33] |
|
|
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62196. Elküldve: 2022-06-01 22:34:18, OFF TOPIC
|
[6886.] |
Vagy lemerült, de akkor tökig. :)
|
| | |
[előzmény: (62195) Zoli049, 2022-06-01 22:13:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62195. Elküldve: 2022-06-01 22:13:28, OFF TOPIC
|
[6887.] |
Akkor amit meghajtottam, lehet game-over volt neki? Itt hagyták a bokorban, egy hete, mondom teszt. Simán gurult?!
|
| | | [válaszok erre: #62196] |
[előzmény: (62193) KWP, 2022-06-01 21:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
62194. Elküldve: 2022-06-01 22:00:22, OFF TOPIC
|
[6888.] |
Nem használom, csak kerülgetem őket úton útfélen...
|
| | |
[előzmény: (62191) ITI, 2022-06-01 21:26:55] |
|
Törzstag
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62193. Elküldve: 2022-06-01 21:38:17, OFF TOPIC
|
[6889.] |
Nem.
Befékez 10 méter után és csipog mint a disznó, ha ingyen akarod használni.
|
| | | [válaszok erre: #62195] |
[előzmény: (62192) Zoli049, 2022-06-01 21:28:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62192. Elküldve: 2022-06-01 21:28:29, OFF TOPIC
|
[6890.] |
Mint "analóg" roller, lehet a Lime-al menni.
|
| | | [válaszok erre: #62193] |
[előzmény: (62191) ITI, 2022-06-01 21:26:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62191. Elküldve: 2022-06-01 21:26:55, OFF TOPIC
|
[6891.] |
Akkor Te jobban ismered nálam. Én láttam párat, de nem figyeltem meg hogy hogyan lehet elindítani. Ha megáll, szerintem nem lehet tolni, csak letámasztani az oldalsztenderre. De ebben sem vagyok biztos.
|
| | | [válaszok erre: #62192 #62194] |
[előzmény: (62185) turulbird, 2022-06-01 14:16:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62190. Elküldve: 2022-06-01 21:26:53, OFF TOPIC
|
[6892.] |
Azokba a mocikba érdemes 15W-40-es olajat használni, az előírt 10W-40 vékony neki. Valahol a Lupaszigetnél van minden alkatrész hozzájuk.
|
| | |
[előzmény: (62189) Barczik L, 2022-06-01 18:48:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62189. Elküldve: 2022-06-01 18:48:30, OFF TOPIC
|
[6893.] |
Nem műholdas téma de műszaki és idényszerű probléma.
Tárgy.: Fűnyíró/rotakapa-Brigs motorral teljesítmény csökkenése. Lehetségek ok.: Szelephézag.
2 motorom is igen gyenge lett. Ellenőriztem a szelephézagot de megfelelőnek találtam.
Majd mikor tanácstalanul üldögélve mellette többször is körbeforgatva a motrot észrevettem hogy a szelepek mintha mégegyszer megnyitnának egy picit.
Így is volt. Minkét eltérő cm3-es motornál elfogyott a szelephézag és kissé meg is nyitott. A beszívó szelep Pl. éppen a robbanáskor.
Kis köszörüléssel nagyobb szelephézag megoldotta a végzetesnek tűnő hibát!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62190] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62188. Elküldve: 2022-06-01 17:08:33, OFF TOPIC
|
[6894.] |
Mivel most Texet-et nem biztos, hogy könnyű szerezni, így ajánlom a Nextbase cuccait. Nem olcsók, de legalább profik. Ha nem sürgős, akkor Ali, mert itthon kitalált áraik vannak.
|
| | | [válaszok erre: #62197] |
[előzmény: (62184) Leíratkozott felhasználó, 2022-06-01 13:47:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vakegér1276

Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879 |
62187. Elküldve: 2022-06-01 15:53:40, OFF TOPIC
|
[6895.] |
Igen, jogosan ugyanolyan állatul mennek, mint az elektromos kerékpárosok nagy része.
|
| | |
[előzmény: (62183) petersg, 2022-06-01 10:19:25] |
|
Törzstag
|
|
 ipx

Tagság: 2006-06-04 10:21:15 Tagszám: #31296 Hozzászólások: 483 |
62186. Elküldve: 2022-06-01 15:47:44, OFF TOPIC
|
[6896.] |
Szia!
LAMAX S9 Dual nekem ilyen van. Meg vagyok elégedve vele. Egy hátránya van, lassan kommunikál wifin. Ki kell venni a kártyát, ha másolni akarok. Ezt a tipust tudom ajánlani, de tegyél még rá 15ezret.
üdv
|
| | |
[előzmény: (62184) Leíratkozott felhasználó, 2022-06-01 13:47:17] |
|
Törzstag
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62184. Elküldve: 2022-06-01 13:47:17, OFF TOPIC
|
[6898.] |
Helló mindenkinek, segítségeteket kérem, ritkán fordulok hozzátok segítség kérésért, de most igazán, jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni. Szeretnék venni autóba kamerát, olyan amilyet oda a visszapillantó tükör alá tesznek fel, már lassan 2 hónapja nézegetem, olvasgatom a technikai információkat, véleményeket a vásárlóktól de valahogy nem tudok választani, míg az egyik szaküzletben dicsérik az általam választott márkát a másik szaküzletben megkapom, hogy egy rakás kínai sz@r (bocsánat). Tényleg már ki vagyok akadva teljesen...
Tehát az elképzelésem, egy JOBB középkategóriás FullHD kamera , széles látószögű objektív, éjszakai látás ,hang felvétel, GPS, és mozgásérzékelő , árban kb 50 000 ig.
|
| | | [válaszok erre: #62186 #62188] |
|
|
|
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62183. Elküldve: 2022-06-01 10:19:25, OFF TOPIC
|
[6899.] |
Tegnap hallottam a radioban,most lesz bevezetve a sok baleset miatt.
|
| | | [válaszok erre: #62187] |
[előzmény: (62177) Zoli049, 2022-06-01 06:36:50] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
62182. Elküldve: 2022-06-01 09:37:15, OFF TOPIC
|
[6900.] |
Tudom, hogy azt írta, de az, hogy lopnák/törnék, oda is vonatkozik, ezért sztem ott sincs pénzbedobós... Tavaly nyár vége felé jártam arra, a Lime eszközeit láttam kizárólag, ami köztudottan nem bedobós...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (62181) Kenderice, 2022-06-01 09:31:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|