Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (58/23
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62206. Elküldve: 2022-06-04 18:04:13,

OFF TOPIC

[6876.]

Ez azért elég xar "poén" volt...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (62205) miki2002, 2022-06-04 17:52:29]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62205. Elküldve: 2022-06-04 17:52:29,

OFF TOPIC

[6877.]

Elfoglalták az oroszok?

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62206] [előzmény: (62204) gomey, 2022-06-04 13:43:24]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62204. Elküldve: 2022-06-04 13:43:24,

OFF TOPIC

[6878.]

Meghalt Moldova!
[válaszok erre: #62205 #62209]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62203. Elküldve: 2022-06-04 10:58:08,

OFF TOPIC

[6879.]

És sokba volt a séta és a belépő ára? :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62207] [előzmény: (62199) SaTom, 2022-06-03 22:46:10]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tomy27



Tagság: 2009-02-15 19:05:25
Tagszám: #70497
Hozzászólások: 1344
62202. Elküldve: 2022-06-04 10:57:07,

OFF TOPIC

[6880.]

Üdv,

Film nézéshez szeretnék venni egy viszonylag olcsóbb, de használható BT- os fejhallgatót.Ami leginkább szempont, hogy minél pontosabb,
illetve valósághűbben adja vissza a hangokat.vagyis nem feltétlen kell V hangzás, vagy hasonló.Egyenlőre ezek a jelöltek, de bármit meghallgatok.
Ezek közül szerintetek melyik lehet legoptimálisabb? Na meg nem utolsó szempont a kényelmes viselet, bár ha a hang kompenzál, akkor kompromisszumos...

https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/jbl/tune-510bt-p638332989/
https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/lamax/blaze-b-1-p336750082/
https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/jbl/tune-500-bt-t500bt-p431723514/
https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/house-of-marley/positive-vibration-2-wireless-em-jh133-p384975701/

"A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)
Kiváló dolgozó
Tomy27 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62201. Elküldve: 2022-06-04 10:52:41,

OFF TOPIC

[6881.]

Valakinek ötle a retek klub most-ra? Ezt is telefosták reklámmal.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
62200. Elküldve: 2022-06-03 23:02:38,

OFF TOPIC

[6882.]

Júúj de szuper köszönjük szépen a munkádat
nagyszerű már nagyon kíváncsi vagyok a kis kütyüre

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (62199) SaTom, 2022-06-03 22:46:10]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62199. Elküldve: 2022-06-03 22:46:10,

OFF TOPIC

[6883.]

@zoro67, Gabywap:

Sziasztok,
ma reggel érkezett a Posta értesítése, VÁM díjbekérő, ergo megérkezett Budapestre a csomag.
Ki is fizettem tarifát, ennek megfelelően valószínűleg Kedd, vagy Szerda magasságában ki is hozzák :-)

335package2.jpg

Üdv.
SaTom
[válaszok erre: #62200 #62203] [előzmény: (62169) SaTom, 2022-05-30 11:02:29]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62198. Elküldve: 2022-06-02 08:45:03,

OFF TOPIC

[6884.]

Nekem ez van, emiatt mertem ajánlani, szerintem bosszúságot nem fog Neked sem okozni! icon32.gif
[előzmény: (62197) Leíratkozott felhasználó, 2022-06-02 07:52:28]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62197. Elküldve: 2022-06-02 07:52:28,

OFF TOPIC

[6885.]

Köszike a segítséget, természetesen másoknak is a nagylelkű segítséget. .... A Nextbase márka, első látásra meg is tetszett nagyon, a Youtubon láttam több tesztet, kiváló, profi kidolgozás..inkább kicsivel többet hozzáfizetek, de lesz egy jó autókamerám.
[válaszok erre: #62198] [előzmény: (62188) Zoli049, 2022-06-01 17:08:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62196. Elküldve: 2022-06-01 22:34:18,

OFF TOPIC

[6886.]

Vagy lemerült, de akkor tökig. :)
[előzmény: (62195) Zoli049, 2022-06-01 22:13:28]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62195. Elküldve: 2022-06-01 22:13:28,

OFF TOPIC

[6887.]

Akkor amit meghajtottam, lehet game-over volt neki? Itt hagyták a bokorban, egy hete, mondom teszt. Simán gurult?!
[válaszok erre: #62196] [előzmény: (62193) KWP, 2022-06-01 21:38:17]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
62194. Elküldve: 2022-06-01 22:00:22,

OFF TOPIC

[6888.]

Nem használom, csak kerülgetem őket úton útfélen...
[előzmény: (62191) ITI, 2022-06-01 21:26:55]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62193. Elküldve: 2022-06-01 21:38:17,

OFF TOPIC

[6889.]

Nem.
Befékez 10 méter után és csipog mint a disznó, ha ingyen akarod használni.
[válaszok erre: #62195] [előzmény: (62192) Zoli049, 2022-06-01 21:28:29]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62192. Elküldve: 2022-06-01 21:28:29,

OFF TOPIC

[6890.]

Mint "analóg" roller, lehet a Lime-al menni. icon33.gif
[válaszok erre: #62193] [előzmény: (62191) ITI, 2022-06-01 21:26:55]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62191. Elküldve: 2022-06-01 21:26:55,

OFF TOPIC

[6891.]

Akkor Te jobban ismered nálam. Én láttam párat, de nem figyeltem meg hogy hogyan lehet elindítani. Ha megáll, szerintem nem lehet tolni, csak letámasztani az oldalsztenderre. De ebben sem vagyok biztos.
[válaszok erre: #62192 #62194] [előzmény: (62185) turulbird, 2022-06-01 14:16:58]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62190. Elküldve: 2022-06-01 21:26:53,

OFF TOPIC

[6892.]

Azokba a mocikba érdemes 15W-40-es olajat használni, az előírt 10W-40 vékony neki. Valahol a Lupaszigetnél van minden alkatrész hozzájuk.
[előzmény: (62189) Barczik L, 2022-06-01 18:48:30]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62189. Elküldve: 2022-06-01 18:48:30,

OFF TOPIC

[6893.]

Nem műholdas téma de műszaki és idényszerű probléma.
Tárgy.: Fűnyíró/rotakapa-Brigs motorral teljesítmény csökkenése. Lehetségek ok.: Szelephézag.
2 motorom is igen gyenge lett. Ellenőriztem a szelephézagot de megfelelőnek találtam.
Majd mikor tanácstalanul üldögélve mellette többször is körbeforgatva a motrot észrevettem hogy a szelepek mintha mégegyszer megnyitnának egy picit.
Így is volt. Minkét eltérő cm3-es motornál elfogyott a szelephézag és kissé meg is nyitott. A beszívó szelep Pl. éppen a robbanáskor.
Kis köszörüléssel nagyobb szelephézag megoldotta a végzetesnek tűnő hibát!


Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62190]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62188. Elküldve: 2022-06-01 17:08:33,

OFF TOPIC

[6894.]

Mivel most Texet-et nem biztos, hogy könnyű szerezni, így ajánlom a Nextbase cuccait. Nem olcsók, de legalább profik. Ha nem sürgős, akkor Ali, mert itthon kitalált áraik vannak.
[válaszok erre: #62197] [előzmény: (62184) Leíratkozott felhasználó, 2022-06-01 13:47:17]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
62187. Elküldve: 2022-06-01 15:53:40,

OFF TOPIC

[6895.]

Igen, jogosan ugyanolyan állatul mennek, mint az elektromos kerékpárosok nagy része.
[előzmény: (62183) petersg, 2022-06-01 10:19:25]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ipx



Tagság: 2006-06-04 10:21:15
Tagszám: #31296
Hozzászólások: 483
62186. Elküldve: 2022-06-01 15:47:44,

OFF TOPIC

[6896.]

Szia!
LAMAX S9 Dual nekem ilyen van. Meg vagyok elégedve vele. Egy hátránya van, lassan kommunikál wifin. Ki kell venni a kártyát, ha másolni akarok. Ezt a tipust tudom ajánlani, de tegyél még rá 15ezret.

üdv
[előzmény: (62184) Leíratkozott felhasználó, 2022-06-01 13:47:17]
Törzstag
ipx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
62185. Elküldve: 2022-06-01 14:16:58,

OFF TOPIC

[6897.]

https://82nullanulla.hu/cikkek/2021/06/05/vegre-veszpremben-is-elerhetok-a-lime-elektromos-rollerei.html

Szanaszét is hagyják mindenhol, ahol lefogy a pénz, leáll...
Akár a körforgalomban is, vagy a járda közepén, bárhol...


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-01 14:27:26]
[válaszok erre: #62191] [előzmény: (62178) ITI, 2022-06-01 08:38:29]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62184. Elküldve: 2022-06-01 13:47:17,

OFF TOPIC

[6898.]

Helló mindenkinek, segítségeteket kérem, ritkán fordulok hozzátok segítség kérésért, de most igazán, jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni. Szeretnék venni autóba kamerát, olyan amilyet oda a visszapillantó tükör alá tesznek fel, már lassan 2 hónapja nézegetem, olvasgatom a technikai információkat, véleményeket a vásárlóktól de valahogy nem tudok választani, míg az egyik szaküzletben dicsérik az általam választott márkát a másik szaküzletben megkapom, hogy egy rakás kínai sz@r (bocsánat). Tényleg már ki vagyok akadva teljesen...
Tehát az elképzelésem, egy JOBB középkategóriás FullHD kamera , széles látószögű objektív, éjszakai látás ,hang felvétel, GPS, és mozgásérzékelő , árban kb 50 000 ig.
[válaszok erre: #62186 #62188]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62183. Elküldve: 2022-06-01 10:19:25,

OFF TOPIC

[6899.]

Tegnap hallottam a radioban,most lesz bevezetve a sok baleset miatt.
[válaszok erre: #62187] [előzmény: (62177) Zoli049, 2022-06-01 06:36:50]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62182. Elküldve: 2022-06-01 09:37:15,

OFF TOPIC

[6900.]

Tudom, hogy azt írta, de az, hogy lopnák/törnék, oda is vonatkozik, ezért sztem ott sincs pénzbedobós... Tavaly nyár vége felé jártam arra, a Lime eszközeit láttam kizárólag, ami köztudottan nem bedobós...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (62181) Kenderice, 2022-06-01 09:31:40]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011563777923584 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail