Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (79/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62081. Elküldve: 2022-05-13 12:00:54,

OFF TOPIC

[7001.]

Nem arról megy a diskurzus, hanem arról, ha már valaki belinkel egy oldalt, legalább nézze meg, hogy azon mi is van, mert ez történt itt. A kérdéses Brand név esetében meg csak annyit még a történéshez, hogy a Gogen termékek garanciahosszabbítását is a honos magyar forgalmazó végzi el, ez nálunk a Gogen név birtokosának a képviselője, lásd:
https://www.gogen.hu/garancia-feltetelei/
oda van írva ékes magyarsággal, hogy ki, és kivel áll kapcsolatban.
Szóval itt nem a Google-ban való keresgélés a lényeg, hanem az, hogy ha már belinkelek egy oldalt, olvassam már el,hogy mi is van odaírva, mert az nem árt.
[előzmény: (62080) KWP, 2022-05-13 11:42:50]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62080. Elküldve: 2022-05-13 11:42:50,

OFF TOPIC

[7002.]

Most tényleg, azon megy a VITA, hogy kinek sikerült jobban megtalálni Google-ön az eredményt? icon65.gif

13 éves keresztfiamnak Informatika (bocsánat: most már 'Digitális Kultúra') tantárgyból van olyan órai munka, hogy keressenek meg az interneten ezt meg azt, aki pedig a legjobban megtalálja, kap dicséretet.

Kicsit fura látni, hogy felnőtt emberek itt ugyanazt csinálják.
[válaszok erre: #62081]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62079. Elküldve: 2022-05-13 11:38:09,

OFF TOPIC

[7003.]

Ha valamit nem tudsz konkrétan, vagy nem érted hogy mi van odaírva arra az oldalra, amit belinkeltél, inkább te nézz utána, jó!
Mert azon az oldalon ez áll:
...A Vestel számos fehér márkás terméket gyárt, amelyeket ügyfelei általában saját márkajelzéssel forgalmaznak. A Vestel licenc alapján értékesített "nagy márkás" berendezéseket is gyárt.
GoGen, egy kelet-európai televíziókészülék és egyéb elektronikai termékek márkája. ....
Szóval, a török Vestel, más Brand-eknek gyárt címke nélküli termékeket, amikre a Brand tulajdonosa(megbízó) által megkívánt logót, terméknevet teszi rá. Olyan is előfordulhat, hogy nem ő dobozol, hanem a Brand név tulajdonosa általi egyik összeszerelő üzem. Szóval a török Vestel az nem a Gogen Brand tulajdonosa, hanem egy Brand-oknak gyártó cég, ahogyan az az általad linkelt oldalon le is van írva!
[válaszok erre: #62083] [előzmény: (62078) longoria, 2022-05-13 09:16:42]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


longoria



Tagság: 2012-05-31 07:52:59
Tagszám: #105056
Hozzászólások: 292
62078. Elküldve: 2022-05-13 09:16:42,

OFF TOPIC

[7004.]

Bocs, hogy beleszólok, de tovább is googlizhattál volna. A GoGen brand név tulajdonosa a torok Vestel cég, ami már nagyon sok eddig ismert brand név tulajdonosa.
https://www.wikipe.wiki/wiki/fr/Vestel
Nem az ETA Slovakia találta ki. Az ETA Slovakia, ETA Hungary, ETA Poland a cseh ETA a.s. cég leányvállalata. A cégnyilvántartásokban meg lehet nézni.
Egyébkén Csehország, Magyarország, Szlovákia, Lengyelolrszág részére a Vestel cég gyártattja Csehországban Nymburk város mellett kínai alkatrészekból. Tulajdonképpen csak a "dobozt" gyártják ott és beleteszik a kínában legyártott belso részt. AZ ETA a.s. terjeszti a fent említett államokban.
[válaszok erre: #62079] [előzmény: (62072) net_user, 2022-05-12 16:00:11]
Haladó
longoria adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62077. Elküldve: 2022-05-13 08:20:25,

OFF TOPIC

[7005.]

Szia, nekem is van ilyen Gogen márkájú internet Rádióm, még valamikor 4-5 éve vettem, brutális , csak ajánlani tudom! Szlovákiában hallgatom a Rádió1, Radió 88, Aktiv rádió stb. a kedvenc Rádióim, Kell regisztráltam itt, https://www.mediayou.net/web/ és a Rádió Mac címét is be kell regisztrálni ,itt kikeresem, a kedvenc Rádó állomást, és egy gombnyomás és átküldi a csatornákat a Rádióba, nagyon egyszerű, és pl. mindig mutatja az aktuális időjárást is de akár előre 1 hétre is, ha lesz időm délután csinálok egy rövid videót a Rádióról. icon42.gif
[válaszok erre: #62082] [előzmény: (62072) net_user, 2022-05-12 16:00:11]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62076. Elküldve: 2022-05-12 20:59:24,

OFF TOPIC

[7006.]

De NEM akarok semmit venni. Xarok az egészre.
A faxomért írok én ide, már a blog.hu szintjén van ez a fórum is?
NÉGY órája osztod a feleslegest, ha visszaolvasol. Nem én hoztam ide ezt a témát.
Leléptem.
[előzmény: (62075) net_user, 2022-05-12 19:15:32]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62075. Elküldve: 2022-05-12 19:15:32,

OFF TOPIC

[7007.]

Ráadásul, ha nem kell a bluetooth-os tudomány, a cuccot egyszerűbb külsővel, és jóval olcsóbban is megveheted.
https://www.electronic-star.hu/HiFi-es-TV/Radiok/Internet-radiok/TuneUp-ST-internet-radio-10-W-WLAN-USB-HCC-vonalkimenet-sotetszurke-Sotetszurke.html?gclid=EAIaIQobChMIwbyExLTa9wIVjMx3Ch13FASGEAQYASABEgImUPD_BwE
Kcsit drágábban meg itt az Auna cucc, DAB+FM-el, bluetooth-al.
https://www.electronic-star.hu/HiFi-es-TV/Radiok/Internet-radiok/IR-260-internetradio-WLAN-USB-AUX-UPnP-2-8-HCC-kijelzo-taviranyito-fa-Barna.html?gclid=EAIaIQobChMIwbyExLTa9wIVjMx3Ch13FASGEAQYDyABEgK2z_D_BwE
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-12 19:31:15]
[válaszok erre: #62076]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62074. Elküldve: 2022-05-12 18:40:36,

OFF TOPIC

[7008.]

Nem rohanok én sehova, főleg ebben a melegben nem. Meg amúgy is.....minek.
Csak megjegyeztem, ha már a jonny fiú belinkelte a vett Gogen-es cuccot, -ami amúgy pont nem azonos azzal, amit a Nedis árul!- azon az oldalon csak még egyet kellett volna kattyintanod, hogy megleld a választ. Na, jó kettőt....mert a magyar forgalmazót is meg kellett volna keresned. Amúgy érdekes, hogy a lengyel distributor meg saját névvel van jelen, nem ETA-névvel...
A kérdéses netes rádió meg gyanúsan hasonló egy régebbi Auna-s, vagy Auris-os termékre, viszont ennyi pénzt nem adtam volna érte! Igaz, ez csak az én véleményem.(főleg, mert itthon M.országon jelenleg nincs is DAB adás...)

A NEDIS rádió dobozának eleje más, mint a Gogen-é,
781Multifunkcion_lis_inte.png
és máshol is árulják.
https://pandapiac.hu/termek/multifunkcionalis-internet-radio/?utm_source=argep&utm_campaign=ArGep&utm_medium=cpc&utm_term=ND890
Továbbá ugyanez a cucc Sencor néven is előfordul:
https://www.alza.hu/sencor-sir-6000wdb-d5778640.htm
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-12 19:05:42]
[előzmény: (62073) Zoli049, 2022-05-12 18:10:41]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62073. Elküldve: 2022-05-12 18:10:41,

OFF TOPIC

[7009.]

Bocs, nem, nem néztem meg, de manapság elektronikai cikkek zöme így van, mivel ugyan az a kettő, a gyártó a dobozon lesz. Az pedig nyilván Kínai cég, ahogy írtad.
De most ezt a kirohanást nem vágom? icon25.gif
[válaszok erre: #62074] [előzmény: (62072) net_user, 2022-05-12 16:00:11]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
62072. Elküldve: 2022-05-12 16:00:11,

OFF TOPIC

[7010.]

Nem, nem a Gogen a gyártó! - az csak egy kitalált, felépített új Brand. Ha már belinkelték, megnézhetted volna az igazi nagykereskedőt, ami jelen esetben a
ETA - Slovakia, spol. s r. o.
Stará Vajnorská 8
831 04 Bratislava
Ez a nagykereskedő ún. alkotta meg a Gogen Brand terméknevet, termékcsaládot, és nem véletlen, hogy a Gogen.hu oldalon is a magyar képviseletét a
ETA Hungary Kft.
Építész u. 8-12. 2.emelet 7-8.
1116 Budapest
végzi el M.országon.
Az ETA sem gyártó ez esetben, (maximum esetleg összeszerelőként van jelen ebben az esetben)hanem az egyik partnere, egy főleg olcsó kínai cég a tényleges gyártó, akik nem költenek marketingre, így olcsóbb a termékük is, viszont annak a megrendelőnek a Brand nevét varják, karcolják, ragasztják rá a termékre, akivel kapcsolatban áll a sokszor nevesincs, vagy kevésbé ismert kínai gyártó. Így fordulhat elő, hogy az ETA és a HQNEDIS kereskedő cég is forgalmazza ugyanezt a DAB rádiót, és még egyéb más cuccot, a saját megalkotott Brand nevük alapján.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-12 16:13:15]
[válaszok erre: #62073 #62077 #62078] [előzmény: (62066) Zoli049, 2022-05-12 08:52:30]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62071. Elküldve: 2022-05-12 12:01:11,

OFF TOPIC

[7011.]

Egy brand-et kifejleszteni ismertté tenni külön szakma rengeteg idő és pénz. Vannak cégek meg elégszenek kisebb haszonnal.
[előzmény: (62070) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-12 11:22:41]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62070. Elküldve: 2022-05-12 11:22:41,

OFF TOPIC

[7012.]

Gondolom ez is úgy van, mint a kínai elektromos rollerral, hogy legyártanak egy bizonyos modellt és minden viszont eladó, ad neki saját nevet.
[válaszok erre: #62071]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62069. Elküldve: 2022-05-12 11:03:04,

OFF TOPIC

[7013.]

Pl. van készülék ami Auna és Trevi néven is fut.
Vagy pl. Auna Pro lett a Malonéból.

:)
[előzmény: (62068) gomey, 2022-05-12 10:36:17]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62068. Elküldve: 2022-05-12 10:36:17,

OFF TOPIC

[7014.]

Elő szokott fordulni az ilyesmi.
Ha az alkatrészkészletet látnád, még jobban csodálkoznál.
[válaszok erre: #62069] [előzmény: (62065) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-12 08:49:46]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62067. Elküldve: 2022-05-12 10:21:24,

OFF TOPIC

[7015.]

Pl: Mixvill
[előzmény: (62062) Oliver18, 2022-05-12 08:02:40]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62066. Elküldve: 2022-05-12 08:52:30,

OFF TOPIC

[7016.]

Itt talán a "Gogen" a vélt gyártó, a "Nedis" pedig egy bolthálózat, viszonteladó, ahogy szimpibb.
[válaszok erre: #62072] [előzmény: (62065) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-12 08:49:46]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62065. Elküldve: 2022-05-12 08:49:46,

OFF TOPIC

[7017.]

Sziasztok, a napokban vettem egy internet rádiót, igazán minden szuper, csak azt nem értem, hogy lehet egy terméknek két neve?
internet Radió Gogen és internet Rádió Nedis, mind a kettő ugyan az 100% egyforma, érti ezt valaki ? ez klón, vagy ellopták a licencet
https://www.gogen.hu/gogen-ir167btb/
vagy
https://www.arukereso.hu/radio-radiomagno-c3612/nedis/rdin5005-p625818858/#termek-leiras
[válaszok erre: #62066 #62068]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62064. Elküldve: 2022-05-12 08:45:39,

OFF TOPIC

[7018.]

Ebben utazom, ilyen így nincs.
Mit szeretnél venni és azokból is mennyit?
Vásároltál-e már egy adott cégnél és mennyiért?
Sok változós egyenlet ez.
[előzmény: (62062) Oliver18, 2022-05-12 08:02:40]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
62063. Elküldve: 2022-05-12 08:38:47,

OFF TOPIC

[7019.]

Milyen szempontrendszer szerint vizsgálva a legjobb? Ár, minőség, megbízhatóság, szállítási határidő? És miként súlyoznánk az egyes kritériumokat? Ki lenne az az objektív társaság, aki ezt a beható vizsgálódást elvégezné?
Képtelenség megállapítani, hogy melyik a legjobb.

A legtöbb nagykereskedő több helyről vásárol, ráadásul különböző minőségű termékeket és eltérő az árképzésük is.
Továbbá gondot jelent az is, hogy a termelés nagyrésze már nem Európában zajlik, hanem kínai, indiai, török stb. városokban.
[előzmény: (62062) Oliver18, 2022-05-12 08:02:40]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62062. Elküldve: 2022-05-12 08:02:40,

OFF TOPIC

[7020.]

Sziasztok

Magyarországon m3lyik a legjobb villanyszerelési nagykereskedés.
Tapasztalat alapján érdekel nem a Google alapján:)
Köszönöm

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #62063 #62064 #62067]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62061. Elküldve: 2022-05-11 09:01:20,

OFF TOPIC

[7021.]

Köszönöm a segítséget, de közben írtak PÜ ben is ,ezt az appot ajánlották , megkérdeztem és, kitehetem nyilvánosan is, hátha valakinek még jól jön.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.erudite.translator
vagy Offline verzió
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.voicetranslator.SpeakAndTranslateFree
[előzmény: (62060) SaTom, 2022-05-10 19:39:44]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62060. Elküldve: 2022-05-10 19:39:44,

OFF TOPIC

[7022.]

Szia,
jól beszélnek Angolul is, nem szükséges Német nyelven kommunikálni.
Üdv.
SaTom
[válaszok erre: #62061] [előzmény: (62058) Sarti, 2022-05-10 18:54:16]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62059. Elküldve: 2022-05-10 19:28:03,

OFF TOPIC

[7023.]

Segitenek szivesen ,ingyen is de Egerben lakom...
[előzmény: (62058) Sarti, 2022-05-10 18:54:16]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62058. Elküldve: 2022-05-10 18:54:16,

OFF TOPIC

[7024.]

Sziasztok, olyan problémám van, a hétvégén megyek Osztrákba vásárolni ruházat, cipő, stb. csak ,hogy nem tudok beszélni németül, de láttam a televízióban, hogy van olyan fordító app az android telefonba, hogy belemondjuk magyarul és hang alapon, de ki is írja az átfordított szöveget németül, már kipróbáltam egy pár appot, de valahogy egyik sem az amit keresek, tudna valaki segíteni...?
[válaszok erre: #62059 #62060]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62057. Elküldve: 2022-05-08 12:39:57,

OFF TOPIC

[7025.]

és igy néz ki a telefonon ha nincs térerő, ha átkapcsolok, más kiszolgálóhoz
d64dd60efa1808f2b19ff5168075e09f.md.jpg
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010475873947144 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail