OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
61931. Elküldve: 2022-04-23 20:23:22, OFF TOPIC
|
[7151.] |
Gondoltam azért értesz szlengül, kijársz az utcára...
Amikor értesít a szoftver, akkor beírod a kifizetett aktiváló kódot, én b...tam már rá ilyenekkel.
|
| | |
[előzmény: (61928) Sarti, 2022-04-23 18:37:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
61930. Elküldve: 2022-04-23 18:59:13, OFF TOPIC
|
[7152.] |
Köszönöm, ez megnyugtató válasz volt
|
| | |
[előzmény: (61929) Voyager1977, 2022-04-23 18:44:00] |
|
Haladó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
61929. Elküldve: 2022-04-23 18:44:00, OFF TOPIC
|
[7153.] |
Nem lesz gond. "Sorba fog állni" és amikor lejár a jelenlegi, akkor aktiválja az újat.
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #61930] |
[előzmény: (61926) Sarti, 2022-04-23 18:27:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
61928. Elküldve: 2022-04-23 18:37:33, OFF TOPIC
|
[7154.] |
légyszives ird le magyar nyelven ,hogy megértsem és ne 1 éves gyerek nyelvén , mert nem tudok belőle kimenni ???
|
| | | [válaszok erre: #61931] |
[előzmény: (61927) Zoli049, 2022-04-23 18:28:55] |
|
Haladó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
61927. Elküldve: 2022-04-23 18:28:55, OFF TOPIC
|
[7155.] |
Beírod, ha "szól" a soft!
|
| | | [válaszok erre: #61928] |
[előzmény: (61926) Sarti, 2022-04-23 18:27:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
61926. Elküldve: 2022-04-23 18:27:01, OFF TOPIC
|
[7156.] |
Sziasztok, 2 éve vettem kaspersky internet security , 2xPC, már jelezte , hogy 20 nap múlva lejár a licenc, meg is vettem a hosszabbítást következő 2 évre, csak azt nem tudom , hogy beírhatom az új licencet előre? nem-e fogom elveszíteni azt a 20 napot, vagy először lejár a 20 nap és csak utána kezdi az új licencet, vagy hogy is van ez... ?
|
| | | [válaszok erre: #61927 #61929] |
|
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
61925. Elküldve: 2022-04-23 09:53:05, OFF TOPIC
|
[7157.] |
....és most hogy a napi politika rovat megvolt inkább lapozni kellene.
Azt gondolom nagyon sokan nem vagyunk kíváncsiak itt erre,még offtopikban sem.
|
| | |
[előzmény: (61921) Amatőr61, 2022-04-23 09:28:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
61924. Elküldve: 2022-04-23 09:47:48, OFF TOPIC
|
[7158.] |
Ezért nem nyerhet az ellenzék!
Még most sem értik, hogy ha lenézik a szavazókat, - esélyük sincs.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #61944] |
[előzmény: (61919) Zoli049, 2022-04-23 08:41:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5631 |
61923. Elküldve: 2022-04-23 09:46:37, OFF TOPIC
|
[7159.] |
Milyen xbox-od van? A one joystickjában van infra, szerintem az kapcsolja a tv-t. Próbáld meg,hogy másik szobából próbálod az xbox-ot bekapcsolni, csukott ajtó mellett (hogy az infra biztos ne jusson át a tvhez). Ha így nem kapcsol be a tv, a joytick lesz a "ludas".
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #61935] |
[előzmény: (61911) egedi, 2022-04-22 22:03:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
61922. Elküldve: 2022-04-23 09:46:18, OFF TOPIC
|
[7160.] |
"Ha egy ország fel akar emelkedni, az oktatással kell kezdeni."
Egyetértek!
A tények viszont makacs dolgok.
Ki vezette be, hogy nem szabad osztályozni, nem lehet egyest adni?
Kik zártak be iskolákat, óvodákat?
Kik harcolnak a minél kevesebb tananyagért?
Mikor kezdődtek a tanárverések? Ki "kötötte" meg a tanárok kezét?
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (61915) ITI, 2022-04-22 22:53:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
61921. Elküldve: 2022-04-23 09:28:18, OFF TOPIC
|
[7161.] |
Sötétség, (nem délben /Arthur Koestler) sajnos, egyeseknél éjjel-nappal - felesleges itt minden további billentyűleütés.
|
| | | [válaszok erre: #61925] |
[előzmény: (61914) miki2002, 2022-04-22 22:46:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
61920. Elküldve: 2022-04-23 09:03:06, OFF TOPIC
|
[7162.] |
Ez a válasz, ez a reakció példaértékű az elmélyült, felelősségteljes gondolkodás teljes hiányára.
Szomorú, hogy csak ennyit tudtál magadból kipréselni.
|
| | |
[előzmény: (61908) gomey, 2022-04-22 21:34:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
61919. Elküldve: 2022-04-23 08:41:22, OFF TOPIC
|
[7163.] |
A választ láthattad a választást követő riportokban. Aki buta, nem tud gondolkodni és egy ilyen ember tökéletes szavazó.
|
| | | [válaszok erre: #61924] |
[előzmény: (61915) ITI, 2022-04-22 22:53:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
61918. Elküldve: 2022-04-23 03:53:25, OFF TOPIC
|
[7164.] |
A kérdés arról szól hogy melyik az "ok" és melyik az "okozat"!
Ennyi és nem több/kevesebb!
Ha erdőt akarsz látni ne menj bele mert akkor csak fákat látsz. (vagy a dínódat)
Mindig a teljes egészet kell vizsgálni ha tisztán akarsz látni.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-04-23 04:07:59]
|
| | |
[előzmény: (61906) alex4, 2022-04-22 20:38:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
61916. Elküldve: 2022-04-22 23:25:44, OFF TOPIC
|
[7166.] |
https://tanfolyamokj.hu/blog/gepkezelo-fizetes/
Az áramszolgáltatós villanyszerelők fizetéséért senki sem aggódik, pedig az sem sok és ki van téve az időjárás mellett még a villamos áram és a leesés veszélyének is.
A munkaideje pedig nem heti 20-40 óra.
Üdv: miki2002
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6952 |
61915. Elküldve: 2022-04-22 22:53:09, OFF TOPIC
|
[7167.] |
Igazad van. Sajnos ez komoly probléma. Ha egy ország fel akar emelkedni, az oktatással kell kezdeni. A mostani hatalom inkább ellene van, nem látja, vagy nem akarja látni hogy az ország jövője ettől függ, nem az összeszerelő munkásoktól.
|
| | | [válaszok erre: #61917 #61919 #61922] |
[előzmény: (61913) Amatőr61, 2022-04-22 22:38:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
61914. Elküldve: 2022-04-22 22:46:20, OFF TOPIC
|
[7168.] |
"Például emiatt lesz 3-5 éven belül nagyon komoly hiány óvónőből és pedagógusból (háziorvosból)"
Ezt szajkózzák már legalább 20 éve.
Sajnos még most is csak sírnak, tüntetnek a munka helyett.
Más szakmában dolgozók vajon miért nem mennek az utcára?
A tanárok miért használják fel a diákokat?
Miért viszik be a politikát az iskolába?
Igen, jól látod - nem a kedvenceim, de tesznek érte rendesen.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #61921] |
[előzmény: (61913) Amatőr61, 2022-04-22 22:38:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
61913. Elküldve: 2022-04-22 22:38:49, OFF TOPIC
|
[7169.] |
Már megint egy teljesen felesleges és értelmetlen reakció a részedről: kicsiben nyomod a "süket" kormányzati propagandát, ráadásul - mint e témában már párszor bebizonyosodott - kiviláglik, hogy nem érted és nem érzékeled a problémákat, azok súlyát meg végképp nem. Sőt, korábbi és a mostani "megnyilatkozásaidban" mindezt még tetézted is nyilvánvaló pedagógus ellenességgel.
Szóval, nem kellene valótlan dolgot, sületlenséget állítani: 2022-ben Magyarországon nincs olyan pedagógus, aki jól él abból, amit pedagógusként keres, ilyen ember egyszerűen nem létezik.
Ha egy kicsit tájékozottabb lennél történelemből, akkor tudhatnád, hogy a pedagógusok utoljára a két világháború közötti időszakban voltak megbecsülve mind erkölcsileg, mind anyagilag.
Azóta süllyedések, stagnálások, újabb süllyedések váltakoznak.
Sajnos, a mélyrepülés az elmúlt három Orbán-kormányzati ciklus alatt felgyorsult. Ennek legsúlyosabb következményei az egyre nagyobb pedagógus hiány, a pályaelhagyás és az elöregedő pedagógustársadalom. További rossz hír, hogy ez csak fokozódni fog...
Javaslom ismerd meg a valóságot, tájékozódjál, például kezdheted azzal, hogy olvasgatol a Bethlen-kormányról, Klebelsberg Kuno oktatás- és vallásügyi miniszterről stb.
|
| | | [válaszok erre: #61914 #61915 #61932] |
[előzmény: (61904) miki2002, 2022-04-22 20:01:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6952 |
61912. Elküldve: 2022-04-22 22:10:10, OFF TOPIC
|
[7170.] |
Egy feszültség impulzust, gondolom én, mert én se értem miért csinálja ezt.
|
| | |
[előzmény: (61911) egedi, 2022-04-22 22:03:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
61911. Elküldve: 2022-04-22 22:03:51, OFF TOPIC
|
[7171.] |
Ja a hálózaton keresztül. De milyen jelet küld?
|
| | | [válaszok erre: #61912 #61923] |
[előzmény: (61909) ITI, 2022-04-22 21:46:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6952 |
61910. Elküldve: 2022-04-22 21:58:04, OFF TOPIC
|
[7172.] |
"Próbálnak tanítani, de elmondásuk szerint, sajnos egyre több az olyan diák akit nem lehet."
A hibát ne a diákban keressük, a tanár dolga hogy érdekessé tegye azt, amit "át akar adni."
Van rá módszer, alkalmazni kell.
|
| | |
[előzmény: (61904) miki2002, 2022-04-22 20:01:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6952 |
61909. Elküldve: 2022-04-22 21:46:54, OFF TOPIC
|
[7173.] |
Nem hosszabbítón, hanem a hálózaton (230V) keresztül csinálja. Nálam a beltéri akad ki egy lámpa ki, vagy bekapcsolásától. Próbáld egy távolabbi aljzatból megtáplálni valamelyiket hogy akkor is csinálja?
|
| | | [válaszok erre: #61911] |
[előzmény: (61907) egedi, 2022-04-22 21:11:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
61908. Elküldve: 2022-04-22 21:34:01, OFF TOPIC
|
[7174.] |
Idézet:
| 3-5 éven belül nagyon komoly hiány óvónőből és pedagógusból
| | Más állami szektorokban sincsenek az emberek megfizetve; és mégsem csinálják a cirkuszt....
|
| | | [válaszok erre: #61920] |
[előzmény: (61901) Amatőr61, 2022-04-22 16:57:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
61907. Elküldve: 2022-04-22 21:11:55, OFF TOPIC
|
[7175.] |
Van egy Sony LCD tv nem okos, régebben Hdmi-vel össze volt kötve egy Xbox-al. Az Xbox most már egy monitorra van kötve, SEMMILYEN kapcsolat nincs a tv-vel mégis indításkor leálláskor ki be kapcsolja a Tv-ét.
Hogy csinálja? Létezik hogy a hosszabbíton keresztül kommunikál?
|
| | | [válaszok erre: #61909] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|