Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499901/11 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (86/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
61931. Elküldve: 2022-04-23 20:23:22,

OFF TOPIC

[7151.]

Gondoltam azért értesz szlengül, kijársz az utcára... icon25.gif
Amikor értesít a szoftver, akkor beírod a kifizetett aktiváló kódot, én b...tam már rá ilyenekkel.
[előzmény: (61928) Sarti, 2022-04-23 18:37:33]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
61930. Elküldve: 2022-04-23 18:59:13,

OFF TOPIC

[7152.]

Köszönöm, ez megnyugtató válasz volt icon70.gif
[előzmény: (61929) Voyager1977, 2022-04-23 18:44:00]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
61929. Elküldve: 2022-04-23 18:44:00,

OFF TOPIC

[7153.]

Nem lesz gond. "Sorba fog állni" és amikor lejár a jelenlegi, akkor aktiválja az újat.

icon32.gif

SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #61930] [előzmény: (61926) Sarti, 2022-04-23 18:27:01]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
61928. Elküldve: 2022-04-23 18:37:33,

OFF TOPIC

[7154.]

légyszives ird le magyar nyelven ,hogy megértsem és ne 1 éves gyerek nyelvén , mert nem tudok belőle kimenni ???
[válaszok erre: #61931] [előzmény: (61927) Zoli049, 2022-04-23 18:28:55]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
61927. Elküldve: 2022-04-23 18:28:55,

OFF TOPIC

[7155.]

Beírod, ha "szól" a soft!
[válaszok erre: #61928] [előzmény: (61926) Sarti, 2022-04-23 18:27:01]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
61926. Elküldve: 2022-04-23 18:27:01,

OFF TOPIC

[7156.]

Sziasztok, 2 éve vettem kaspersky internet security , 2xPC, már jelezte , hogy 20 nap múlva lejár a licenc, meg is vettem a hosszabbítást következő 2 évre, csak azt nem tudom , hogy beírhatom az új licencet előre? nem-e fogom elveszíteni azt a 20 napot, vagy először lejár a 20 nap és csak utána kezdi az új licencet, vagy hogy is van ez... ?
[válaszok erre: #61927 #61929]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
61925. Elküldve: 2022-04-23 09:53:05,

OFF TOPIC

[7157.]

....és most hogy a napi politika rovat megvolt inkább lapozni kellene.

Azt gondolom nagyon sokan nem vagyunk kíváncsiak itt erre,még offtopikban sem.
[előzmény: (61921) Amatőr61, 2022-04-23 09:28:18]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
61924. Elküldve: 2022-04-23 09:47:48,

OFF TOPIC

[7158.]

Ezért nem nyerhet az ellenzék!
Még most sem értik, hogy ha lenézik a szavazókat, - esélyük sincs. icon20.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #61944] [előzmény: (61919) Zoli049, 2022-04-23 08:41:22]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5631
61923. Elküldve: 2022-04-23 09:46:37,

OFF TOPIC

[7159.]

Milyen xbox-od van? A one joystickjában van infra, szerintem az kapcsolja a tv-t. Próbáld meg,hogy másik szobából próbálod az xbox-ot bekapcsolni, csukott ajtó mellett (hogy az infra biztos ne jusson át a tvhez). Ha így nem kapcsol be a tv, a joytick lesz a "ludas".

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #61935] [előzmény: (61911) egedi, 2022-04-22 22:03:51]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
61922. Elküldve: 2022-04-23 09:46:18,

OFF TOPIC

[7160.]

"Ha egy ország fel akar emelkedni, az oktatással kell kezdeni."

Egyetértek!
A tények viszont makacs dolgok.
Ki vezette be, hogy nem szabad osztályozni, nem lehet egyest adni?
Kik zártak be iskolákat, óvodákat?
Kik harcolnak a minél kevesebb tananyagért?
Mikor kezdődtek a tanárverések? Ki "kötötte" meg a tanárok kezét? icon18.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (61915) ITI, 2022-04-22 22:53:09]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
61921. Elküldve: 2022-04-23 09:28:18,

OFF TOPIC

[7161.]

Sötétség, (nem délben /Arthur Koestler) sajnos, egyeseknél éjjel-nappal - felesleges itt minden további billentyűleütés.

[válaszok erre: #61925] [előzmény: (61914) miki2002, 2022-04-22 22:46:20]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
61920. Elküldve: 2022-04-23 09:03:06,

OFF TOPIC

[7162.]

Ez a válasz, ez a reakció példaértékű az elmélyült, felelősségteljes gondolkodás teljes hiányára.

Szomorú, hogy csak ennyit tudtál magadból kipréselni.
[előzmény: (61908) gomey, 2022-04-22 21:34:01]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
61919. Elküldve: 2022-04-23 08:41:22,

OFF TOPIC

[7163.]

A választ láthattad a választást követő riportokban. Aki buta, nem tud gondolkodni és egy ilyen ember tökéletes szavazó.
[válaszok erre: #61924] [előzmény: (61915) ITI, 2022-04-22 22:53:09]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
61918. Elküldve: 2022-04-23 03:53:25,

OFF TOPIC

[7164.]

A kérdés arról szól hogy melyik az "ok" és melyik az "okozat"!
Ennyi és nem több/kevesebb!
Ha erdőt akarsz látni ne menj bele mert akkor csak fákat látsz. (vagy a dínódat)
Mindig a teljes egészet kell vizsgálni ha tisztán akarsz látni.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-04-23 04:07:59]
[előzmény: (61906) alex4, 2022-04-22 20:38:53]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
61917. Elküldve: 2022-04-22 23:58:58,

OFF TOPIC

[7165.]

Igen, sajnos, ez így van - itt a legújabb elemzés: szegénység és iskolázatlanság...
https://g7.hu/adat/20220408/egyetlen-tenyezo-befolyasolja-igazan-hogy-hol-mennyien-szavaztak-a-fideszre/
[előzmény: (61915) ITI, 2022-04-22 22:53:09]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
61916. Elküldve: 2022-04-22 23:25:44,

OFF TOPIC

[7166.]

https://tanfolyamokj.hu/blog/gepkezelo-fizetes/

323p_k_fizet_se.jpg

Az áramszolgáltatós villanyszerelők fizetéséért senki sem aggódik, pedig az sem sok és ki van téve az időjárás mellett még a villamos áram és a leesés veszélyének is.
A munkaideje pedig nem heti 20-40 óra.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6952
61915. Elküldve: 2022-04-22 22:53:09,

OFF TOPIC

[7167.]

Igazad van. Sajnos ez komoly probléma. Ha egy ország fel akar emelkedni, az oktatással kell kezdeni. A mostani hatalom inkább ellene van, nem látja, vagy nem akarja látni hogy az ország jövője ettől függ, nem az összeszerelő munkásoktól.
[válaszok erre: #61917 #61919 #61922] [előzmény: (61913) Amatőr61, 2022-04-22 22:38:49]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
61914. Elküldve: 2022-04-22 22:46:20,

OFF TOPIC

[7168.]

"Például emiatt lesz 3-5 éven belül nagyon komoly hiány óvónőből és pedagógusból (háziorvosból)"

Ezt szajkózzák már legalább 20 éve.
Sajnos még most is csak sírnak, tüntetnek a munka helyett.
Más szakmában dolgozók vajon miért nem mennek az utcára?
A tanárok miért használják fel a diákokat?
Miért viszik be a politikát az iskolába?
Igen, jól látod - nem a kedvenceim, de tesznek érte rendesen.



Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #61921] [előzmény: (61913) Amatőr61, 2022-04-22 22:38:49]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
61913. Elküldve: 2022-04-22 22:38:49,

OFF TOPIC

[7169.]

Már megint egy teljesen felesleges és értelmetlen reakció a részedről: kicsiben nyomod a "süket" kormányzati propagandát, ráadásul - mint e témában már párszor bebizonyosodott - kiviláglik, hogy nem érted és nem érzékeled a problémákat, azok súlyát meg végképp nem. Sőt, korábbi és a mostani "megnyilatkozásaidban" mindezt még tetézted is nyilvánvaló pedagógus ellenességgel.

Szóval, nem kellene valótlan dolgot, sületlenséget állítani: 2022-ben Magyarországon nincs olyan pedagógus, aki jól él abból, amit pedagógusként keres, ilyen ember egyszerűen nem létezik.
Ha egy kicsit tájékozottabb lennél történelemből, akkor tudhatnád, hogy a pedagógusok utoljára a két világháború közötti időszakban voltak megbecsülve mind erkölcsileg, mind anyagilag.
Azóta süllyedések, stagnálások, újabb süllyedések váltakoznak.
Sajnos, a mélyrepülés az elmúlt három Orbán-kormányzati ciklus alatt felgyorsult. Ennek legsúlyosabb következményei az egyre nagyobb pedagógus hiány, a pályaelhagyás és az elöregedő pedagógustársadalom. További rossz hír, hogy ez csak fokozódni fog...

Javaslom ismerd meg a valóságot, tájékozódjál, például kezdheted azzal, hogy olvasgatol a Bethlen-kormányról, Klebelsberg Kuno oktatás- és vallásügyi miniszterről stb.
[válaszok erre: #61914 #61915 #61932] [előzmény: (61904) miki2002, 2022-04-22 20:01:33]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6952
61912. Elküldve: 2022-04-22 22:10:10,

OFF TOPIC

[7170.]

Egy feszültség impulzust, gondolom én, mert én se értem miért csinálja ezt.
[előzmény: (61911) egedi, 2022-04-22 22:03:51]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
61911. Elküldve: 2022-04-22 22:03:51,

OFF TOPIC

[7171.]

Ja a hálózaton keresztül. De milyen jelet küld?
[válaszok erre: #61912 #61923] [előzmény: (61909) ITI, 2022-04-22 21:46:54]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6952
61910. Elküldve: 2022-04-22 21:58:04,

OFF TOPIC

[7172.]

"Próbálnak tanítani, de elmondásuk szerint, sajnos egyre több az olyan diák akit nem lehet."
A hibát ne a diákban keressük, a tanár dolga hogy érdekessé tegye azt, amit "át akar adni."
Van rá módszer, alkalmazni kell.
[előzmény: (61904) miki2002, 2022-04-22 20:01:33]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6952
61909. Elküldve: 2022-04-22 21:46:54,

OFF TOPIC

[7173.]

Nem hosszabbítón, hanem a hálózaton (230V) keresztül csinálja. Nálam a beltéri akad ki egy lámpa ki, vagy bekapcsolásától. Próbáld egy távolabbi aljzatból megtáplálni valamelyiket hogy akkor is csinálja?
[válaszok erre: #61911] [előzmény: (61907) egedi, 2022-04-22 21:11:55]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
61908. Elküldve: 2022-04-22 21:34:01,

OFF TOPIC

[7174.]

Idézet:
3-5 éven belül nagyon komoly hiány óvónőből és pedagógusból

Más állami szektorokban sincsenek az emberek megfizetve; és mégsem csinálják a cirkuszt....
[válaszok erre: #61920] [előzmény: (61901) Amatőr61, 2022-04-22 16:57:13]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
61907. Elküldve: 2022-04-22 21:11:55,

OFF TOPIC

[7175.]

Van egy Sony LCD tv nem okos, régebben Hdmi-vel össze volt kötve egy Xbox-al. Az Xbox most már egy monitorra van kötve, SEMMILYEN kapcsolat nincs a tv-vel mégis indításkor leálláskor ki be kapcsolja a Tv-ét.
Hogy csinálja? Létezik hogy a hosszabbíton keresztül kommunikál?
[válaszok erre: #61909]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01172399520874 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail