Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (69/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110229, Sat)
 

LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82665. Elküldve: 2010-08-22 19:43:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28876.]

Raktárból mindenki annyi kábelt vesz fel amennyit akar azzal még soha nem volt gond(hiányzott volna..)
50- 60Ft/m ?? szerintem nem oszt nem soroz, szerintem....
[válaszok erre: #82667] [előzmény: (82662) Vico78, 2010-08-22 19:07:03]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82664. Elküldve: 2010-08-22 19:41:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28877.]

Azért mert nálad úgy volt ahogy írod nem kéne a másikat lehülyézni.
Jónéhány kollégával állok kapcsolatban, egy elég nagy területet lefedünk és sehol nincs ilyen amit Te írsz, ettöl még elfogadom, hogy megtörtént csak azt írtam erre felé nem divat, nem kéne álltalánosítani!
Amúgy sem értem a logokát mi abban a jó ha veszem az anyagot - koax v. bármit - mikor a cégtől "csak" úgy kapom annyit amennyi kell???
Jó leltárkor elszámoltatnak mindenkit...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-08-22 19:51:53]
[előzmény: (82661) Atilu, 2010-08-22 18:49:52]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82663. Elküldve: 2010-08-22 19:24:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28878.]

Triax gondolom jó lesz.


Köszi.
[válaszok erre: #82666] [előzmény: (82660) LiMiX, 2010-08-22 18:34:04]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
82662. Elküldve: 2010-08-22 19:07:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28879.]

Felétek lehet,hogy nem,errefelé meg elég gyakran.Akkor a 60 ft egy kicsit drága azért a kábelért szerintem.Én 50 ft/m áron vettem fekete uv álló koax kábelt,ami azóta is tökéletesen működik a jelenlegi tányéromnál.Ha a kábelt viszont nem időben adja a cég,akkor a szerelő kénytelen venni és valszeg. a legolcsóbbat fogja választani. icon33.gif
[válaszok erre: #82665] [előzmény: (82658) LiMiX, 2010-08-22 18:24:48]
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
82661. Elküldve: 2010-08-22 18:49:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28880.]

"nem a T gazdaságos egyszál árnyékolásút adják normális 3 szorosan árnyékolt koaxot ad a cég. "
Hülyeségeket miért írsz.
A Digi lehet, hogy azt adja, de a szerelők nem mindig azt használják nálam mikor szerelték a kinai szarral szerelték, gondolom amit a digi ad az ment a piacra.
Amit Vico78 ír az meg nem pletyka én tőlem is kérte az ügyfél szolgálatos, meg is kapta 4db-ban darabokban.
[válaszok erre: #82664] [előzmény: (82658) LiMiX, 2010-08-22 18:24:48]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82660. Elküldve: 2010-08-22 18:34:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28881.]

Igen lehet kérni csak dekóder is amennyiben a saját kültéri egységed megfelelő jelszintet biztosít és nem a konkurencia logója díszeleg rajta
[válaszok erre: #82663] [előzmény: (82649) taurus, 2010-08-22 12:39:55]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82659. Elküldve: 2010-08-22 18:33:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28882.]

Így van koax marad nem kell az nekünk :)
[előzmény: (82658) LiMiX, 2010-08-22 18:24:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82658. Elküldve: 2010-08-22 18:24:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28883.]

Igen 10m jár dekóderenként. A + kábelért 60Ft számolnak méterenként, nem a T gazdaságos egyszál árnyékolásút adják normális 3 szorosan árnyékolt koaxot ad a cég.

A pletykáról csak hallottam Én is... de felénk nem visznek el mást csak a fej+antenna+falikar
dekóder+hálózaticsatlakozó+átjátszókábel (Scart v. RCA)+távirányító+kártya, ezeknek kell meglenni soha egyetlen méter koaxot nem szereltek le felénk a kolékák
[válaszok erre: #82659 #82661 #82662] [előzmény: (82648) Vico78, 2010-08-22 12:39:27]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82657. Elküldve: 2010-08-22 17:42:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28884.]

Kaphatsz igen de érdemes duált kérni az hyundai és most akciós tehát 2 tv-re digi+ esetén 2900 ft nincs második dekóder bérleti díj.
[előzmény: (82656) zoro67, 2010-08-22 17:01:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
82656. Elküldve: 2010-08-22 17:01:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28885.]

köszi vajon ha csak sima beltérit kérnék (nem dualt)kaphatok-e vajon és ha igen vajon milyet (humax hunday) az a régi hunday tetszett

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #82657] [előzmény: (82655) Amatőr61, 2010-08-22 15:43:31]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82655. Elküldve: 2010-08-22 15:43:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28886.]

Szia.

Akár negyediket is.

http://www.digikabel.hu/dupla_dual_
[válaszok erre: #82656] [előzmény: (82653) zoro67, 2010-08-22 14:28:34]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82654. Elküldve: 2010-08-22 15:43:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28887.]

Szia.

Csak kártyát nem fogsz kapni...
[előzmény: (82652) salou14, 2010-08-22 14:02:15]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
82653. Elküldve: 2010-08-22 14:28:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28888.]

lehet kérni harmadik beltérit vagy kártyát?
milyen+ költségel jár?

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #82655]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


salou14



Tagság: 2007-01-12 05:55:36
Tagszám: #39880
Hozzászólások: 10
82652. Elküldve: 2010-08-22 14:02:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28889.]

Szia!

Csak kizárólag kártyát lehet igényelni?
Régi lemondott előfizetésemből megmaradt egy 1165-ös beltéri, ami az enyém mivel kifizettem!
Ezt nem tudnám hasznosítani az új (mini) előfizetéshez?
Csak kártyára lenne így szükségem.
Vagy marad a beltéri (3000 Ft egyszeri díj ) + havi előfizetési díj (1200 Ft) megoldás?
[válaszok erre: #82654]
Zöldfülű
salou14 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82651. Elküldve: 2010-08-22 13:21:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28890.]

Szia.

A helyi forgalmazó többnyire előnyt jelent, főleg, ha személyesen is ismered őket és kedvezőek a tapasztalatok...
[előzmény: (82646) Vico78, 2010-08-22 12:04:25]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


letaylajos



Tagság: 2009-05-05 09:15:19
Tagszám: #73551
Hozzászólások: 1984
82650. Elküldve: 2010-08-22 12:51:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28891.]

Én, anno, csak a beltérit, no meg a karit kértem és kaptam. Azzal ijesztegettek, hogy elvesztem a garit, ha nem ők szerelik, meg ha nem az ők alkatrészeivel, de ez csak behúzás volt, mert egy villám kioltotta szegény beltérim életét és láss csodát, kicserélték. icon32.gif
[előzmény: (82649) taurus, 2010-08-22 12:39:55]
Kiváló dolgozó
letaylajos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82649. Elküldve: 2010-08-22 12:39:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28892.]

Gondolom lehet csak beltérit is kérni ugye?
[válaszok erre: #82650 #82660] [előzmény: (82647) LiMiX, 2010-08-22 12:13:11]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
82648. Elküldve: 2010-08-22 12:39:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28893.]

icon27.gif Csak 10 m koaxkábel jár az alapszereléshez!?Ezt a smucig bandát!Most már tudom miről beszélt az egyik ismerősöm,mikor leszerelésnél még elvitték tőle az utolsó rozsdás F csatlakozót is.Akkor inkább veszek magamnak saját pénzből olyan koaxot,amilyent én szeretnék,aztán csesszék meg a TS gazdaságos kábeljüket!Csak aztán a lemondást követő leszerelésnél nehogy elvigyék azt is,amit nem ők adtak,mert már erről is hallottam pletykát több helyről is!
[válaszok erre: #82658] [előzmény: (82647) LiMiX, 2010-08-22 12:13:11]
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82647. Elküldve: 2010-08-22 12:13:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28894.]

ALAPSZERELÉS MEGHATÁROZÁSA DIGITV SZETT SZERELÉSÉRE
Alapszerelés meghatározása: A DIGI Kft. által biztosított műholdvevő szett szakszerű
felszerelése, beüzemelése és működőképes állapotban Ügyfél részére történő átadása, és
Felhasználó tájékoztatása a készülék alapfunkcióiról és működéséről.
Az alapszerelés részei:
A DIGI Kft. által biztosított DIGI TV szett felszerelése és szakszerű beüzemelése:
1, a parabola antenna felszerelése
- épület oldalfalára
- erkélyre
- ügyfél saját árbóc csövére, amennyiben az alkalmas a parabola antenna biztonságos
rögzítésére
2, a parabola antenna műszeres beállítása az elvárható legstabilabb rögzítéssel
3, ablaktok, oldalfal, födém átfúrása (maximum 4 átvezetésig)
4, a szetthez biztosított koax- és telefonkábel rögzített elvezetése a vevőkészülékig
5, a csatlakozók szakszerű felszerelése krimpelő (RG6 és RJ11) szerszámok segítségével
6, a beltéri egység beüzemelése egy, kettő vagy három db TV készülékhez
7, a szerződés és munkalap korrekt, helyes helyszíni kitöltése, Ügyféllel történő aláírattatása
8, Ügyfél tájékoztatása a készülék alapfunkcióiról és annak működéséről

Az egy kártyás készülék szett DIGI Kft. részéről biztosított részegységei:
Parabolatükör
Falikar fali tiplivel (műanyag) és 4 db csavarral; vagy erkélytartó (20-40-60 cm)
Fejkonverter (LNB)
10 m koaxkábel
2 db F-csatlakozó
Beltéri egység – egy kártyás
[válaszok erre: #82648 #82649] [előzmény: (82645) taurus, 2010-08-22 10:55:02]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
82646. Elküldve: 2010-08-22 12:04:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28895.]

Értem.Melyik megrendelést részesíted előnyben?Menjek a helyi forgalmazóhoz vagy igényeljem online a honlapról?Abból a szempontból érdekelne,hogy ha egyszer majd lemondom,akkor nekem kell visszavinnem a cuccot,vagy kijön egy szerelő és leszereli,elviszi a tányért,beltérit stb...
[válaszok erre: #82651] [előzmény: (82642) Amatőr61, 2010-08-22 09:09:37]
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82645. Elküldve: 2010-08-22 10:55:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28896.]

"Max ha a telepítésnél nem elég az alapszerelésben biztosított anyag, akkor még a+ növelheti az egyszeri fizetendő szerelési díjat..."
Köszönöm.
Mi van az alapszerelésben?
[válaszok erre: #82647] [előzmény: (82644) LiMiX, 2010-08-22 10:44:43]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
82644. Elküldve: 2010-08-22 10:44:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28897.]

Üdv!

Ezért a pénzért: 3000Ft egyszeri szerelési díj + 1200Ft havidíjért egy(1) tv-re kapod a szolgáltatást Digi mini csomaggal (18 magyar tv csatorna)
Más egyéb fizetendő ez esetben nincs.
Max ha a telepítésnél nem elég az alapszerelésben biztosított anyag, akkor még a+ növelheti az egyszeri fizetendő szerelési díjat...
[válaszok erre: #82645] [előzmény: (82643) taurus, 2010-08-22 10:25:26]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82643. Elküldve: 2010-08-22 10:25:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28898.]

Mennyi itt a maximális összeg amit ki kell fizetni. Annyi világos hogy egy beltéri 3000 Ft ha béreli az ember.

Erre jön az 1200 Ft havonta. Mit kell még fizetni és ezért mit adnak?
[válaszok erre: #82644] [előzmény: (82641) Vico78, 2010-08-21 23:56:37]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82642. Elküldve: 2010-08-22 09:09:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28899.]

Szia.

Akkor is.
Bár a DIGI-s szerelő nem biztos, hogy bevállalja, hogy "átengedi" a szerelést, hisz, ha jön az ellenőr, s valamilyen hibát talál, őt veszik elő...

Egyébként nem a szerelőnek fizetsz, hanem a DIGI csekket küld - rövid időre hiteleznek Neked...:)
[válaszok erre: #82646] [előzmény: (82641) Vico78, 2010-08-21 23:56:37]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
82641. Elküldve: 2010-08-21 23:56:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28900.]

Ha megrendelem a Digimini csomagot,de van saját szerelőm,aki megcsinálja,akkor is ki kell pengetnem a Diginek a 3000 ft szerelési díjat?
[válaszok erre: #82642 #82643]
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110229, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01181697845459 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail