| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82546. Elküldve: 2010-08-19 19:55:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29001.] |
Pl kire?
|
| | | [válaszok erre: #82551] |
[előzmény: (82545) taurus, 2010-08-19 19:52:09] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82545. Elküldve: 2010-08-19 19:52:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29002.] |
A Digi azért másra is figyelhetne....
|
| | | [válaszok erre: #82546] |
[előzmény: (82544) Ferencz1971, 2010-08-19 19:39:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82544. Elküldve: 2010-08-19 19:39:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29003.] |
Szoval szerintem annyi torten, hogy egy liciten a UPC nem tudta tartani az arat es a Digi nyert. Innentol ( azt hiszem 3 evig ) o diktalja az arakat, legkozelebb lehet ujra probalkozni. Mostantol ez a piaci ar es itt a pont.
Az egy mas kerdes, hogy majd tudja-e tartani? Egyenlore majdnem ketszer annyi penz megy be hozza havonta, mint a UPC-hez. A Diginek most csak a Skylink-re kell figyelnie, mert o lehet a potencialis ellenfel mind arkategoriaban, mind a nagyobb elofizetoi szam miatt!
|
| | | [válaszok erre: #82545] |
|
|
Haladó
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82543. Elküldve: 2010-08-19 19:32:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29004.] |
Agronimus:
A PL eddig is csak a kozep europai Eurosport csomagjaban volt benne attol nyugatra sohasem. A Eurosporton azert nem latod az egyeb nagy bajnoksagok merkozeseit (beleertve NFL,NHL, NBA, ) mert ez a csatorna nem errol szol! Az olimpia alatt is azokat a sportagakat nepszerusitettek elonyben amelyek nem igazan rendelkeznek nagy nezobazissal vagy mas egyeb (egyebkent nagyon nepszeru sprtagak esemenyei miatt az eletben nem kerulnenek kepernyore.
|
| | |
[előzmény: (82540) agronimus, 2010-08-19 19:15:01] |
|
Haladó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82542. Elküldve: 2010-08-19 19:29:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29005.] |
ha jol tudom az nb1-re volt elovasarlasi joga.
|
| | |
[előzmény: (82541) Ferencz1971, 2010-08-19 19:27:12] |
|
Kezdő
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82541. Elküldve: 2010-08-19 19:27:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29006.] |
Taurus:
Az elovasarlasi jog (ha az volt neki!) egy opcio, amit a Sport1 lehivhatott volna az elore kialkudott opcios aron fuggetlenul attol, hogy a Digi mennyit iger!
Ezek szerint nem kellett nekik.
|
| | | [válaszok erre: #82542] |
[előzmény: (82538) taurus, 2010-08-19 19:06:36] |
|
Haladó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82540. Elküldve: 2010-08-19 19:15:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29007.] |
nem erted?
europa legnagyobb sportcsatornajanak ajanlatanak a tobbszoroset _igerte_ a PL-ert. az eurosport azt mondta tobbert mar nem eri meg neki. szerinted a diginek megeri? kulonosen ugy hogy a mo-i tv-zok nagyobb resze nem is nezheti? a digisporton utolso infoim szerint nincsenek is reklamok. hmm?
|
| | | [válaszok erre: #82543] |
[előzmény: (82535) Ferencz1971, 2010-08-19 18:39:56] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
82539. Elküldve: 2010-08-19 19:14:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29008.] |
Hogy elképzelhető, hogy először ök láthatják ...
|
| | |
[előzmény: (82537) Kótyagos, 2010-08-19 19:04:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82538. Elküldve: 2010-08-19 19:06:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29009.] |
Mert elövásárlási joga volt a Sport 1csatornának.
|
| | | [válaszok erre: #82541] |
[előzmény: (82535) Ferencz1971, 2010-08-19 18:39:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82537. Elküldve: 2010-08-19 19:04:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29010.] |
Ez mit jelent a műholdas DIGI hivatalos előfizetőire nézve?
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82539] |
[előzmény: (82536) sathaver, 2010-08-19 18:52:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
82536. Elküldve: 2010-08-19 18:52:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29011.] |
Úgy gondolom érdekes , meglepő hír:
SPI International has concluded an agreement with the TV channel distribution company Tematik Kábel Kft in Hungary.
Dated the beginning of July, it includes the channels FilmBox Extra, FilmBox HD and FilmBox Family, as well as the again fully Hungarian dubbed FilmBox and FilmBox Plus channels to be started this September.
Tematik Kábel Kft currently distributes Digi Sport and Bebe TV, along with its own channels Nóta TV/Sláger TV, Musicmix/SuperOne and PV TV.
Within the CEE region, FilmBox channels are currently distributed in Poland, Czech Republic, Hungary and Slovakia.
SPI International also plans to launch full HD channels shortly and to establish a presence in Croatia, Russia, the Baltic Republics and former Yugoslavia.
SPI Internatioanal (Jelenleg Filmbox Extra , Filmbox Family , Filmbox HD
tulajdonosa) üzletetet kötött a Tematik kábelTV distributorral! ( NótaTV, MusicMix,PVTV tulajdonosa, DigiSport, BebeTv értékesítője)
Ennek eredménye képpen szeptemberben két új csatorna: a teljesen lokalizált Filmbox és Filmbox+ indul!
Forrás: Broadbandnews.com
Szerintem, valószinűlg a Digi platformon indulnak , mivel csakis itt vannak jelen a Tematik csatornái!
Én még azt is el tudom képzelni, hogy
ezzel a lépéssel kikerülhet a film+ a kínálatból?! De ez is csak az én véleményem!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-08-19 18:58:59]
|
| | | [válaszok erre: #82537 #82547] |
[előzmény: (82535) Ferencz1971, 2010-08-19 18:39:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82535. Elküldve: 2010-08-19 18:39:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29012.] |
Azert azt meg mindig nem ertem, hogy a Digi a vetelnel miert nem volt versenykepes???
|
| | | [válaszok erre: #82536 #82538 #82540] |
[előzmény: (82528) agronimus, 2010-08-19 17:38:31] |
|
Haladó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82534. Elküldve: 2010-08-19 18:37:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29013.] |
Meglátjuk a történésekből...
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82533) enrico1, 2010-08-19 18:35:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82533. Elküldve: 2010-08-19 18:35:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29014.] |
Szia,ez ugye Te se gondoltad komolyan.Szerinted ha átadná az euromilliókkal telepumpált csatornáját a többi szolgáltatónak, szerinted maradna még valaki a diginél?
|
| | | [válaszok erre: #82534] |
[előzmény: (82532) Kótyagos, 2010-08-19 17:59:20] |
|
Törzstag
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82532. Elküldve: 2010-08-19 17:59:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29015.] |
Szerintem az üzlet már megköttetett.Nem véletlen a Sport M bekerülése a DIGIKÁBELRE!Hogy műholdon lesz-e ....?
|
| | | [válaszok erre: #82533] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82531. Elküldve: 2010-08-19 17:57:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29016.] |
én nézem a digisport mecseit és most nyíregyen a szurkolok vergődését most élőben hajré loki,hajrá győr!egy bayern münchen szurkoló
|
| | |
[előzmény: (82518) taurus, 2010-08-19 16:37:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82530. Elküldve: 2010-08-19 17:51:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29017.] |
Szia.
Hm. Értelek...
|
| | |
[előzmény: (82529) agronimus, 2010-08-19 17:41:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82529. Elküldve: 2010-08-19 17:41:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29018.] |
"Ezért amit írsz, annak kevésbé van hitele - legalábbis számomra. "
mivel tenyeket irok, leszarom mennyire tartasz hitelesnek.
|
| | | [válaszok erre: #82530] |
[előzmény: (82520) Amatőr61, 2010-08-19 16:54:33] |
|
Kezdő
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82528. Elküldve: 2010-08-19 17:38:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29019.] |
http://hu.wikipedia.org/wiki/Piac#A_piaci_.C3.A1r
en leginkabb arra gondoltam, hogy olyan ar amely mind az eladonak mind a vevonek megeri.
a digi sem a vetelnel (amikor arajanlatot adott), sem az eladasnal (amennyit ker erte) nem versenykepes.
|
| | | [válaszok erre: #82535] |
[előzmény: (82516) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-19 16:20:59] |
|
Kezdő
|
|
 mind_the_gap

Tagság: 2009-11-22 19:24:27 Tagszám: #80049 Hozzászólások: 995 |
82527. Elküldve: 2010-08-19 17:38:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29020.] |
Filmmúzeum értékesebb
::::::DishJockey::::::
|
| | |
[előzmény: (82526) Amatőr61, 2010-08-19 17:36:03] |
|
Törzstag
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82526. Elküldve: 2010-08-19 17:36:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29021.] |
Szia.
Te is tudod, hogy nem képvisel egy súlycsoportot a két csatorna...
|
| | | [válaszok erre: #82527] |
[előzmény: (82525) taurus, 2010-08-19 17:23:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82525. Elküldve: 2010-08-19 17:23:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29022.] |
Cserébe a dilisportért.
|
| | | [válaszok erre: #82526] |
[előzmény: (82523) tomtom1970, 2010-08-19 17:22:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82524. Elküldve: 2010-08-19 17:23:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29023.] |
A magyar bajnokságot is vihették volna. Legalább nem maradna magyar meccs.
Tetű a sport 1 is hogy ezt engedte.
Azon meg mennek az amatőr magyar meccsek.
|
| | |
[előzmény: (82521) Amatőr61, 2010-08-19 17:02:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tomtom1970

Tagság: 2010-05-02 12:54:27 Tagszám: #84629 Hozzászólások: 25 |
82523. Elküldve: 2010-08-19 17:22:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29024.] |
azért 1-2 film csati jöhetne, pl. filmmuzeum,
|
| | | [válaszok erre: #82525] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82522. Elküldve: 2010-08-19 17:07:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29025.] |
Emlékeztek,hétfőn nem volt adás,1csatorna,fekete-fehér.Most meg,több csatorna,szolgáltató ember legyen a talpán ha választani akar.
|
| |
|
|
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|