Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499768/5 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (77/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
81874. Elküldve: 2010-07-23 19:20:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29676.]

Szia.

Az jó, ha indulatosság helyett gondolkodunk...:))
[előzmény: (81873) eszterx, 2010-07-23 19:08:14]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
81873. Elküldve: 2010-07-23 19:08:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29677.]

Szia!
Nem vagyok indulatos csak próbálom átlátni a dolgokat... icon32.gif
[válaszok erre: #81874] [előzmény: (81871) Amatőr61, 2010-07-23 19:05:37]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
81872. Elküldve: 2010-07-23 19:07:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29678.]

Kedves kamuleon!
Nem az árak lenyomásával van gond, hanem azzal, ahogy csinálja!
Vegyünk meg mindent, másnak semmit sem hagyjunk! Aztán az egy sz...s csatornánkon majd leadunk mindent! icon19.gif
[előzmény: (81870) kamuleon, 2010-07-23 19:02:18]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
81871. Elküldve: 2010-07-23 19:05:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29679.]

Szia.

Nincs sok értelme indulatoskodni, csak magadnak ártasz vele...

Ami a főbb sporteseményeket illeti, nos annak szerintem a közszolgálati adóknál kellene lenni, nem az egyes kereskedelmi csatornáknál. De, ez a jelenlegi gazdasági helyzetben csak vágyálom...

Most a DIGI-nél az adu, nyilván ezt sokan nehezen élik meg, ki ezért, ki azért.
[válaszok erre: #81873] [előzmény: (81867) eszterx, 2010-07-23 18:45:17]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
81870. Elküldve: 2010-07-23 19:02:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29680.]

Kedves taurus
Egyszer valamikor régen, pár éve még velem együtt Te is örültél annak hogy jött a digi és jól lenyomta az árakat és a upc-t.
Később váltottál nem is egyszer, OK. Nincs is ezzel probléma. Sőt én is gondolkodom ezen, a saját beltéri használhatósága miatt.
Ha ez esetleg megtörténik, nem valószínű hogy ha kell ha nem visszaköpködjek és furcsa smileykat pögyögtessek a volt szolgáltatómra.
Főleg úgy hogy nem tudod mit hoz a jövő. Azt pl. honnan tudod hogy hány csatornán oldják meg?
De Te már előre okádsz. Rá érnél azzal később is.
[válaszok erre: #81872 #81886] [előzmény: (81859) taurus, 2010-07-23 13:56:38]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
81869. Elküldve: 2010-07-23 19:01:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29681.]

csak a hulyek nem latjak mennyit artanak.
olyanok mint a bunozok. minden penzt megigernek a jogokert, aztan hitelbol "megveszik" es mivel sem anyagi, sem szakmailag nincsenek meg a felteteleik a normalis mukedeshez mindenki a ket pad kozott fogja talalni magat.

az is biztos veletlen, hogy egyetlen hazai nagy kabeleloszotval sem tudnak megegyezni ugye?
nem ok mennek szembe a forgalommal, hanem mindenki mas?

a motogp-vel kapcsolatban is megigertek hogy a weboldalukon mindenki ingyen nezheti, aztan fizetosse tettek.

a cikkben is olvashato hogy nem sajnaljak a virtualis penzt (mert sajatjuk mar reg nincs) arra hogy a konkurenciatol irrealis aron elvegyek a jogokat.

en sem upc-s, sem t-home-os tulajdonos nem vagyok, de hulye sem. tisztaban vagyok, hogy mire megy ki a jatek es milyen eszkozoket hasznalnak, keletbalkani modszerekkel.

nem hiszem hogy te(ti) a digi tulajdonosi korehez tartoztok, egyszeruen csak a kisebbseghez tartozo digielofizetok vagytok, akik leszarjatok a tobbi sportot nezni szeretoket.
[válaszok erre: #81875] [előzmény: (81866) kamuleon, 2010-07-23 18:40:57]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
81868. Elküldve: 2010-07-23 18:56:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29682.]

Szia,a spanyol Digital+ lassan 3éve használja már a Nagra3-at...Gondolom 3év alatt már mindenkihez eljutott volna a hír erről a nagra3-at dekodoló ukrán csodagépről...Vagy csak a digi nagra3-as kódját ismeri?:D...Ebbe nagyon nagy átbaszás lehet,de mindenki hajrá,fizessetek ki érte pénzt,nehogy még véletlenül se a hivatalos utat válasszátok...
[válaszok erre: #81876] [előzmény: (81864) snoopy43, 2010-07-23 18:00:17]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
81867. Elküldve: 2010-07-23 18:45:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29683.]

Én is nagyon remélem!!! Sőt azt is, hogy minden bajnokságot megvesznek!!! Sőt minden sport esemény közvetítési jogait!!! icon20.gif icon20.gif icon20.gif
[válaszok erre: #81871] [előzmény: (81865) Amatőr61, 2010-07-23 18:02:06]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
81866. Elküldve: 2010-07-23 18:40:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29684.]

Na most légy szíves írd már ide hogy mi is megértsük. Miért lenne az Neked jó ha elkotródnának innen?
Persze ha T-sat vagy éppen Upc vezetőségében van beosztásod akkor ne írj semmit, tudomásul vesszük, hogy Neked a konkurencia káros és rossz.
[válaszok erre: #81869] [előzmény: (81863) agronimus, 2010-07-23 17:28:59]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
81865. Elküldve: 2010-07-23 18:02:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29685.]

Szia.

Amiről írsz, azt nem csak Te szeretnéd. Hanem például a T-Home, a UPC, egy-két kábelszolgáltató tulajdonosi része stb.
Ellenben az előfizetőknek - és nem csak a DIGI-sekre gondolok - az a jó, ha van DIGI.
Tudod a verseny...
(Veled ellentétben én bízok benne, hogy maradnak és tovább erősödnek.)
[válaszok erre: #81867] [előzmény: (81863) agronimus, 2010-07-23 17:28:59]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snoopy43



Tagság: 2009-02-20 14:04:32
Tagszám: #70725
Hozzászólások: 641
81864. Elküldve: 2010-07-23 18:00:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29686.]

Ukrán DM500.Mert van olyan.Ukrajnában árulják.Ilyen egyszerű.És már nézhető is mindegyik nagra3-as Digi műsor.
[válaszok erre: #81868 #81877] [előzmény: (81849) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-23 08:41:57]
Törzstag
snoopy43 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
81863. Elküldve: 2010-07-23 17:28:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29687.]

en is nagyon remelem es elkotrodnak innen.
[válaszok erre: #81865 #81866] [előzmény: (81861) eszterx, 2010-07-23 15:04:17]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81862. Elküldve: 2010-07-23 17:15:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29688.]

Jaj Jaj :)
[előzmény: (81861) eszterx, 2010-07-23 15:04:17]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
81861. Elküldve: 2010-07-23 15:04:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29689.]

Szerinted? Ezek nem normálisak! Remélem beletörik a foguk... icon49.gif
[válaszok erre: #81862 #81863] [előzmény: (81858) Permi, 2010-07-23 13:46:55]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frici69



Tagság: 2009-08-14 11:45:57
Tagszám: #76883
Hozzászólások: 195
81860. Elküldve: 2010-07-23 14:59:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29690.]

Sajnos eddíg is adtak felvételről német és angol focit az időpontok végett,gondolom ezután is így lesz. Pedig csak élőben az igazi a meccsnézés!
[előzmény: (81859) taurus, 2010-07-23 13:56:38]
Haladó
frici69 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
81859. Elküldve: 2010-07-23 13:56:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29691.]

Hát ők egy csatornán is megoldják. icon49.gif
[válaszok erre: #81860 #81870] [előzmény: (81858) Permi, 2010-07-23 13:46:55]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
81858. Elküldve: 2010-07-23 13:46:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29692.]

Ismét felmerül a kérdés: vajon mikor fog indulni a magyar Digi Sport +? Mert nyilván ennyi pénzért megvett jogokat képtelenség egy csatin (élőben) közvetíteni, feltéve h. tényleg akarják is és nem csak a "marketing" miatt vették meg a közvetítési jogokat... icon33.gif
[válaszok erre: #81859 #81861] [előzmény: (81857) gggabcsi, 2010-07-23 13:20:32]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gggabcsi



Tagság: 2006-02-24 22:19:48
Tagszám: #27596
Hozzászólások: 818
81857. Elküldve: 2010-07-23 13:20:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29693.]

ez nagyon tetszik, mint ha csak az Ukránokat látnám Mr. Szurkisszal az élen vagy inkább ez:
- hány éves vagy?
- 30!
- és még hiszel a mesékben?

...."Idén a Eurosport2 még átadott több német meccset is a Diginek, az új szezonban erről már szó sem lehet: a Eurosport ugyanis állítólag azért volt ilyen nagylelkű a Digivel, mert megállapodtak, hogy cserébe a román cég nem is licitál a Premier League-re. Ezt az ígéretét egyébként be is tartotta, mivel az angol foci jogait végül egy teljesen ismeretlen, nemrég létrehozott román cég kapta meg, amely azután rögtön tovább is adta azokat a Diginek."....
[válaszok erre: #81858] [előzmény: (81855) Green Army, 2010-07-23 13:02:25]
Törzstag
gggabcsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
81856. Elküldve: 2010-07-23 13:09:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29694.]

Megint egy tipikus index ferdítés. Kierült a szemetet sugárzó MTV és Viva. Persze, mert saját csatornákat indított helyette.
Világgá kürtöli, hogy szerződést bontottak a TV6-tal, de azt már nem, hogy a TV6 újra látható a Digin!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (81855) Green Army, 2010-07-23 13:02:25]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
81855. Elküldve: 2010-07-23 13:02:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29695.]

http://sportgeza.hu/futball/2010/07/23/a_topfoci_mostantol_a_digisportnal/

[válaszok erre: #81856 #81857] [előzmény: (81853) enrico1, 2010-07-23 09:17:29]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
81854. Elküldve: 2010-07-23 09:29:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29696.]

Én nem láttam,de én is egy kicsit betegnek találtam az illetőt.
[előzmény: (81850) enrico1, 2010-07-23 09:04:30]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
81853. Elküldve: 2010-07-23 09:17:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29697.]

Ciao Sp@rtacus,ma történhet valami néhány csatornával?(GSP TV,DIGISPORT,ANTENA1)
[válaszok erre: #81855 #81882] [előzmény: (81851) Sp@rtacus, 2010-07-23 09:08:32]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
81852. Elküldve: 2010-07-23 09:10:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29698.]

Kártyamegosztással igen.
A másik (lényegesen bonyolultabb) megoldás, hogy a hivatalos előfizetéssel megszerzett kártya chipét az alaplapra bekötik, a kiolvasott boxkey segítségével működik pár hónapig míg le nem tiltják. (A Premiernél is csinálták régebben)

Működőképes emulátorról megbízható forrásból én még nem hallottam. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #81880] [előzmény: (81849) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-23 08:41:57]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81851. Elküldve: 2010-07-23 09:08:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29699.]

Kisse teves az infod, vannak HD-ben sugarzott musorok es vannak Humax HD belteri egysegek...

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[válaszok erre: #81853] [előzmény: (81840) letaylajos, 2010-07-20 21:24:38]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
81850. Elküldve: 2010-07-23 09:04:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29700.]

Szia,láttad is a dolgot vagy csak unalom űzés ellen beírsz a fórumba...Az unokaöcsémnek a barátjának az ismerőse mondta...című dolog már lejárt dolog...
[válaszok erre: #81854] [előzmény: (81849) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-23 08:41:57]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01131796836853 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail