| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48770. Elküldve: 2008-02-12 14:06:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62251.] |
F&H
|
| |
|
Törzstag
|
|
 BAGIIMRE

Tagság: 2006-10-28 21:48:41 Tagszám: #36446 Hozzászólások: 290 |
48769. Elküldve: 2008-02-12 14:01:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62252.] |
Köszi a gyors infót.Már nézem is
|
| | |
[előzmény: (48768) gombilaci, 2008-02-12 13:57:23] |
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
48768. Elküldve: 2008-02-12 13:57:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62253.] |
intelsat10-02
12718
V
18400
|
| | | [válaszok erre: #48769] |
[előzmény: (48767) BAGIIMRE, 2008-02-12 13:48:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BAGIIMRE

Tagság: 2006-10-28 21:48:41 Tagszám: #36446 Hozzászólások: 290 |
48767. Elküldve: 2008-02-12 13:48:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62254.] |
Melyik műholdról és milyen paraméterekkel lehet nézni azF&H-t magyarul.
|
| | | [válaszok erre: #48768 #48769] |
[előzmény: (48766) LZsolt, 2008-02-12 13:33:45] |
|
Haladó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
48766. Elküldve: 2008-02-12 13:33:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62255.] |
Az F&H magyar nyelven szól állandó román felirattal.
A Boomerang angol nyelvű.
---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
|
| | | [válaszok erre: #48767] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
48765. Elküldve: 2008-02-12 13:30:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62256.] |
okositottal nezheted
|
| | |
[előzmény: (48764) Lacko030, 2008-02-12 13:27:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
48764. Elküldve: 2008-02-12 13:27:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62257.] |
sima beltérivel lehet nézni a f&h hun és a boomerangot???
|
| | | [válaszok erre: #48765] |
[előzmény: (48763) Kardos Attila, 2008-02-12 12:57:33] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48763. Elküldve: 2008-02-12 12:57:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62258.] |
Ez simán megtörténhet. A Spot2-n alig van forgalom, onnan lehet elkapcsolni.
|
| | | [válaszok erre: #48764] |
[előzmény: (48762) K78, 2008-02-12 12:53:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
48762. Elküldve: 2008-02-12 12:53:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62259.] |
Az ideiglenes átengedés elvileg egy lehetséges megoldás a két új frekvencia megjelenésére. A TELENOR-nak kb. 1 évig még úgysem kell, ráadásul az Intelsat a THOR 6-on bérelni akar kapacitást, így az tűnik logikusnak, hogy használatba veszi a frekvenciákat a saját műholdjával, 2009-ben meg átkapcsolják a Thorra.
|
| | | [válaszok erre: #48763] |
[előzmény: (48760) Kardos Attila, 2008-02-12 12:44:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48761. Elküldve: 2008-02-12 12:53:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62260.] |
16.5 fokon tesztel:) útban 1 fokra:)?
|
| | |
[előzmény: (48758) sat-man, 2008-02-12 12:23:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48760. Elküldve: 2008-02-12 12:44:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62261.] |
Technikailag tudja az Intelsat, viszont a tartomány a Telenor-é. Max. ideiglenesen engedik át.
|
| | | [válaszok erre: #48762] |
[előzmény: (48759) K78, 2008-02-12 12:29:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
48759. Elküldve: 2008-02-12 12:29:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62262.] |
Az Intelsaton nincs olyan TP. ami ezeket a frekvenciákat használhatja, pl. nem használt alsó frekvenciás tp. átkapcsolással?
|
| | | [válaszok erre: #48760] |
[előzmény: (48752) Kardos Attila, 2008-02-12 11:45:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48758. Elküldve: 2008-02-12 12:23:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62263.] |
Thor 5 će u početku biti testiran na 16.5° zapadno prije nego što bude premješten na 1° zapadno, a što bi se trebalo dogoditi za otprilike četiri tjedna. Satelit koji je izradila tvrtka Orbital Sciences doprinijeti će poziciji 1° zapadno sa 24 nova ultra-moderna transpondera tako što će zamijeniti zastarjeli satelit Thor 2. U brojkama to znači da se preko Thora 5 može emitirati do 200 SD ili 80 HD kanala.
A Thor5 négy hétig a 16.5 w fokos pozíción tesztel majd utána áll át az 1w pozícióra.A kiöregedett Thor2-t helyettesíti majd. 24 új ultra-modern tp-vel 200 SD vagy 80 HD csatorna továbbítására lesz képes.
SateliTv.net
|
| | | [válaszok erre: #48761] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48757. Elküldve: 2008-02-12 12:23:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62264.] |
magamnak megválaszolom:
12:05
12:30
Bolondos Dallamok Ha ez fut most rajta akkor a magyar! és várható a szinkron sáv is.
|
| | |
[előzmény: (48756) sathaver, 2008-02-12 12:01:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48756. Elküldve: 2008-02-12 12:01:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62265.] |
Amúgy a Boomerang a magyar verziós csak angol hangvívővel?
|
| | | [válaszok erre: #48757] |
[előzmény: (48755) sathaver, 2008-02-12 11:46:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48755. Elküldve: 2008-02-12 11:46:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62266.] |
27500-s értékkel
|
| | | [válaszok erre: #48756] |
[előzmény: (48754) sathaver, 2008-02-12 11:46:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48754. Elküldve: 2008-02-12 11:46:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62267.] |
igen ez a két freki 2 napja
|
| | | [válaszok erre: #48755] |
[előzmény: (48752) Kardos Attila, 2008-02-12 11:45:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48753. Elküldve: 2008-02-12 11:46:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62268.] |
Lehet más szolgáltató is átveszi innen söt biztos ezt nem mondtam hogy nem.Valószínüleg ez is a
cél hisz uplink:))
|
| | |
[előzmény: (48750) Kardos Attila, 2008-02-12 11:43:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48752. Elküldve: 2008-02-12 11:45:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62269.] |
És ez a két frekvencia van benne?
Mert a Telenor szerint ez a két frekvencia nincs a Thor 5-ön (és Thor 3-on).
Majd csak a 6-oson lesz.
|
| | | [válaszok erre: #48754 #48759] |
[előzmény: (48749) sathaver, 2008-02-12 11:42:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48751. Elküldve: 2008-02-12 11:44:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62270.] |
Nem vagyok hülye tegnap elött megjelent ez a 2 TP így 13 TP.van és másnak is megjelent a román fórumon.
|
| | |
[előzmény: (48747) Kardos Attila, 2008-02-12 11:42:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48750. Elküldve: 2008-02-12 11:43:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62271.] |
Saját uplinkre megy. De már erről is volt szó néhány hónapja itt is...
|
| | | [válaszok erre: #48753] |
[előzmény: (48748) sathaver, 2008-02-12 11:42:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48749. Elküldve: 2008-02-12 11:42:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62272.] |
nem . Saját beltérimre
|
| | | [válaszok erre: #48752] |
[előzmény: (48747) Kardos Attila, 2008-02-12 11:42:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48748. Elküldve: 2008-02-12 11:42:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62273.] |
Egyébként, ennek a dolognak van múltja. Emlékezz vissza amikor a digin mentek román F+ román Cool meg ilyesmi teszt adók,
egésznap Mónika show ment. Nos nem véletlen volt az új IKOS csatornák
tesztelése lehetett. Így logikus.
Nem fog vissza menni az AMosra mert onnan elég gyorsan eltünt a Film+ és Cool. Azt sem hiszem hogy egy olyan román szolgáltató lenne za elosztó amire magyarországon nem lehet előgfizetni ( BOOM)
Így marad a Digi!
|
| | | [válaszok erre: #48750] |
[előzmény: (48742) Kardos Attila, 2008-02-12 11:31:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48747. Elküldve: 2008-02-12 11:42:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62274.] |
"Emaitt küldték ki már a következö másik két új TP adatokat hogy ez betelt. "
Ugye nem az rdi-board-on megjelent infóra gonolsz? (11,767 & 11,804)
|
| | | [válaszok erre: #48749 #48751] |
[előzmény: (48737) sathaver, 2008-02-12 11:25:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48746. Elküldve: 2008-02-12 11:40:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62275.] |
Sajnálom kedves sathaver,
hogy ennyire elvakult vagy...
Mindegy, ha lelkednek jól esik, hogy most abban a hitben élj, hogy ott marad, legyen neked jó napod. De ha az IKO csatornák megjelennek máshol, akkor ne csodálkozz, hogy senki nem szólt...
|
| | |
[előzmény: (48743) sathaver, 2008-02-12 11:36:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|