| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48745. Elküldve: 2008-02-12 11:37:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62276.] |
Amég nem áll üzembe addig nem is lesz rajtuk jel.
|
| | |
[előzmény: (48740) Layosh, 2008-02-12 11:27:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
48744. Elküldve: 2008-02-12 11:37:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62277.] |
A DIGI-vel az a gond, hogy a csatornák minősége a tömörítés miatt gyenge, és MOST erre hivatkozva a kábelesek nem akarják az ezen terjesztett csatornákat elosztani. Ha a minőség javulna szerintem mást találnának ki, ne a DIGI járjon jól az elosztással kapcsolatos bevételekkel...
Mindenesetre a THOR 5 jó lehetőség lenne az IKO-nak, hogy egy tp-en a saját műsorait jobb minőségben adja, így a DIGI-n is megjelenhetnek az új csatornák.
|
| | |
[előzmény: (48735) sathaver, 2008-02-12 11:22:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48743. Elküldve: 2008-02-12 11:36:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62278.] |
Neked nem marad ott!
Hidd el ott fog maradni!
És a Minöségre semi panasz nem lehet. Közvetlen uplinkjük van.
|
| | | [válaszok erre: #48746] |
[előzmény: (48742) Kardos Attila, 2008-02-12 11:31:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48742. Elküldve: 2008-02-12 11:31:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62279.] |
Az, hogy ideiglenes a Digi az elosztója az a tény. De nem marad ott...
|
| | | [válaszok erre: #48743 #48748] |
[előzmény: (48735) sathaver, 2008-02-12 11:22:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
48741. Elküldve: 2008-02-12 11:27:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62280.] |
Sajna nem ismerek ott senkit.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (48739) Kardos Attila, 2008-02-12 11:27:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
48740. Elküldve: 2008-02-12 11:27:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62281.] |
Én tennap bekapcsoltam a humax-ot, beállítottam a dinamikus csatorna frissítést. Reggel néztem, de nem töltött le új TP adatokat.
Echon kerestem a TP-t, de nincs jel, nem találtam őket.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #48745] |
[előzmény: (48737) sathaver, 2008-02-12 11:25:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48739. Elküldve: 2008-02-12 11:27:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62282.] |
Kérdezd meg az IKO-sokat!
|
| | | [válaszok erre: #48741] |
[előzmény: (48738) Layosh, 2008-02-12 11:26:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
48738. Elküldve: 2008-02-12 11:26:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62283.] |
Honnan tudod, hogy nem? Ez biztos?
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #48739] |
[előzmény: (48732) Kardos Attila, 2008-02-12 11:17:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48737. Elküldve: 2008-02-12 11:25:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62284.] |
A 11. Tp-t feltöltik teljesen max 8 csati. Emaitt küldték ki már a következö másik két új TP adatokat hogy ez betelt.
|
| | | [válaszok erre: #48740 #48747] |
[előzmény: (48736) sathaver, 2008-02-12 11:23:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48736. Elküldve: 2008-02-12 11:23:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62285.] |
senki nem tudja!
|
| | | [válaszok erre: #48737] |
[előzmény: (48734) mucuka72, 2008-02-12 11:22:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48735. Elküldve: 2008-02-12 11:22:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62286.] |
Hát de! A tények tények bocs:)
|
| | | [válaszok erre: #48742 #48744] |
[előzmény: (48732) Kardos Attila, 2008-02-12 11:17:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mucuka72

Tagság: 2007-12-16 11:01:56 Tagszám: #52955 Hozzászólások: 78 |
48734. Elküldve: 2008-02-12 11:22:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62287.] |
milyen új csatik várhatók????
PÉTERI ZSOLT
|
| | | [válaszok erre: #48736] |
[előzmény: (48733) dizel87, 2008-02-12 11:19:25] |
|
Kezdő
|
|
 dizel87

Tagság: 2006-12-12 22:38:40 Tagszám: #38490 Hozzászólások: 56 |
48733. Elküldve: 2008-02-12 11:19:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62288.] |
sima előfizetéssel nem jönnek be?
|
| | | [válaszok erre: #48734] |
[előzmény: (48728) gombilaci, 2008-02-12 11:07:09] |
|
Kezdő
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
48732. Elküldve: 2008-02-12 11:17:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62289.] |
Hát nem...
|
| | | [válaszok erre: #48735 #48738] |
[előzmény: (48731) sathaver, 2008-02-12 11:11:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48731. Elküldve: 2008-02-12 11:11:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62290.] |
ezekszerint a Digi marad az IKO elosztója ez már fix!
|
| | | [válaszok erre: #48732] |
[előzmény: (48730) gombilaci, 2008-02-12 11:10:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
48730. Elküldve: 2008-02-12 11:10:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62291.] |
zsír király lenne magyarul a boomerang !!!!
|
| | | [válaszok erre: #48731] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48729. Elküldve: 2008-02-12 11:09:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62292.] |
húúúúú magyar lehetne a boomeráng
|
| | |
[előzmény: (48728) gombilaci, 2008-02-12 11:07:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
48728. Elküldve: 2008-02-12 11:07:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62293.] |
srácok
service 8 BOOMERANG eng
service 7 - f&h hun
|
| | | [válaszok erre: #48729 #48733] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48727. Elküldve: 2008-02-12 11:01:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62294.] |
Hol látsz Service-t?
|
| | |
[előzmény: (48726) mucuka72, 2008-02-12 10:59:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mucuka72

Tagság: 2007-12-16 11:01:56 Tagszám: #52955 Hozzászólások: 78 |
48726. Elküldve: 2008-02-12 10:59:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62295.] |
mi az a srvice7??
PÉTERI ZSOLT
|
| | | [válaszok erre: #48727] |
[előzmény: (48725) mogyesz, 2008-02-12 09:55:37] |
|
Kezdő
|
|
 mogyesz

Tagság: 2006-06-30 15:32:18 Tagszám: #32197 Hozzászólások: 728 |
48725. Elküldve: 2008-02-12 09:55:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62296.] |
még szerencs, h nem a digi technikai személyzet csinálja ezeket. még levernék a többi holdat is sorban...
|
| | | [válaszok erre: #48726] |
[előzmény: (48723) sanca2, 2008-02-12 09:27:55] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48724. Elküldve: 2008-02-12 09:27:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62297.] |
akkor nem sokára:)
|
| | |
[előzmény: (48721) sanca2, 2008-02-12 09:03:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48723. Elküldve: 2008-02-12 09:27:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62298.] |
Az hogy pályára ált az nem minden, lekell fékezni és bekell rakni a sorba a hellyére ez a pepecs része a
dolognak napelemeket kinyitni tesztelni és írányba belőni és mehet
a teszt jel , tp ket belőni van vele mit csinálni jó pár nap estleg hét ha minden simán megy akkor is
|
| | | [válaszok erre: #48725] |
[előzmény: (48720) sathaver, 2008-02-12 08:49:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
48722. Elküldve: 2008-02-12 09:19:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62299.] |
Aztat én nem tudhatom
Azt tudom, hogy fellövés után 9 óra 23 perccel pályára állt. Ez kb 12 órája volt, ennyi idő alatt sztem már a helyén lehetne. De persze halvány lila f**gom sincs, mert nem értek hozzá!
|
| | |
[előzmény: (48720) sathaver, 2008-02-12 08:49:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48721. Elküldve: 2008-02-12 09:03:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62300.] |
Már 270 körűl van --ba
|
| | | [válaszok erre: #48724] |
[előzmény: (48720) sathaver, 2008-02-12 08:49:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|