| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48720. Elküldve: 2008-02-12 08:49:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62301.] |
Mikor éri el az 1 fokot?
|
| | | [válaszok erre: #48721 #48722 #48723] |
[előzmény: (48719) gduck, 2008-02-12 08:45:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
48719. Elküldve: 2008-02-12 08:45:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62302.] |
Ne kötekedj, azt írják pályára állt A lényeg az, hogy eddig minden rendben volt
|
| | | [válaszok erre: #48720] |
[előzmény: (48718) latency, 2008-02-12 08:15:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
48718. Elküldve: 2008-02-12 08:15:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62303.] |
Nem azt mondja a szöveg, hogy a helyén van, hanem, hogy pályáraállt. Most már csak abban kell reménykedni, hogy nem sérült meg semmilye.
|
| | | [válaszok erre: #48719] |
[előzmény: (48717) gduck, 2008-02-12 08:03:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
48717. Elküldve: 2008-02-12 08:03:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62304.] |
Meg kell nézni egy biliárd meccset, azzal pontosan le lehet tesztelni hogy javítva lett-e a csúszás
UI: A THOR 5 a helyén van
"We have confirmation that the fourth, and final, burn
sequence has been completed, and the Proton Breeze M
carrying THOR 5 has injected the satellite into
geostationary orbit."
|
| | | [válaszok erre: #48718] |
[előzmény: (48704) thomas90, 2008-02-11 18:26:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48716. Elküldve: 2008-02-11 21:29:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62305.] |
jodly jodly jodly
|
| | |
[előzmény: (48715) sanca2, 2008-02-11 21:22:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48715. Elküldve: 2008-02-11 21:22:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62306.] |
és ha gólt mond és nem az?? akkor aki nem lőtte be az a hibás??
|
| | | [válaszok erre: #48716] |
[előzmény: (48712) tököske, 2008-02-11 20:47:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
48714. Elküldve: 2008-02-11 21:16:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62307.] |
Köszi, ez most jól jött!
Ha gondolod vendégem vagy egy -ra!
|
| | |
[előzmény: (48682) dobrogi2, 2008-02-11 13:40:26] |
|
Haladó
|
|
 trooper

Tagság: 2006-01-17 09:10:11 Tagszám: #25922 Hozzászólások: 216 |
48713. Elküldve: 2008-02-11 21:04:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62308.] |
Szerintem most jó a hang, vagy a Hajdú B.-nek szóltak, hogy hamarabb mondja a cituációkat... Sajnos vezetnek az ágyúsok...
|
| |
|
Haladó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48712. Elküldve: 2008-02-11 20:47:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62309.] |
Vagy előre kellene kommentálni
|
| | | [válaszok erre: #48715] |
[előzmény: (48710) sanca2, 2008-02-11 19:41:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
48711. Elküldve: 2008-02-11 20:44:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62310.] |
A képet kéne késleltetni kicsit.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (48710) sanca2, 2008-02-11 19:41:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
48710. Elküldve: 2008-02-11 19:41:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62311.] |
a meccsen megint késni fog a riporter pesten nem angliába és
mikor nézi akkor közvetiti és ahol fellövik nem ér oda a hangja mire a
kép ezért csúszik szerintem
De legyen csak jó akkor jó minden
|
| | | [válaszok erre: #48711 #48712] |
[előzmény: (48704) thomas90, 2008-02-11 18:26:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
48709. Elküldve: 2008-02-11 19:27:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62312.] |
Igen, most néztem tényleg jónak tűnik. Mondjuk nem kapkodták el...
|
| | |
[előzmény: (48703) thomas90, 2008-02-11 18:25:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48708. Elküldve: 2008-02-11 19:15:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62313.] |
Köszi a fordítást:)
A másik fórumon is feltünt az ami nekem reggel:)
|
| | |
[előzmény: (48707) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-11 19:10:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48707. Elküldve: 2008-02-11 19:10:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62314.] |
ez milyen tp? 11765 V 27500,11804 V 27500
|
| | | [válaszok erre: #48708] |
[előzmény: (48705) sathaver, 2008-02-11 18:56:58] |
|
|
|
|
 toni4285

Tagság: 2007-12-12 02:50:51 Tagszám: #52816 Hozzászólások: 55 |
48706. Elküldve: 2008-02-11 19:08:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62315.] |
Emlékeim szerint ez a hang csúszásos probléma nagyon sokáig fenn állt a Hallmark-nál is korábban. Sokáig volt, vagy fél évig biztos még a kezdetek kezdetén.
|
| | |
[előzmény: (48703) thomas90, 2008-02-11 18:25:28] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48705. Elküldve: 2008-02-11 18:56:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62316.] |
"11765 V 27500,11804 V 27500 sunt cumva noile tp-uri la digi? "
románoknak is feltünt
|
| | | [válaszok erre: #48707] |
[előzmény: (48704) thomas90, 2008-02-11 18:26:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 thomas90

Tagság: 2007-08-02 11:16:04 Tagszám: #47647 Hozzászólások: 103 |
48704. Elküldve: 2008-02-11 18:26:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62317.] |
Azt vettem észre kijavították,de majd este meglátjuk az arsenal meccsen!!
|
| | | [válaszok erre: #48705 #48710 #48717] |
[előzmény: (48703) thomas90, 2008-02-11 18:25:28] |
|
Haladó
|
|
 thomas90

Tagság: 2007-08-02 11:16:04 Tagszám: #47647 Hozzászólások: 103 |
48703. Elküldve: 2008-02-11 18:25:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62318.] |
Nem néztétek még,kijavították már a digin az eurosport 2 hangjának késését?
|
| | | [válaszok erre: #48704 #48706 #48709] |
[előzmény: (48702) tököske, 2008-02-11 18:23:12] |
|
Haladó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
48702. Elküldve: 2008-02-11 18:23:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62319.] |
Nekem beszélni magyar
|
| | | [válaszok erre: #48703] |
[előzmény: (48701) yaksi, 2008-02-11 18:08:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
48701. Elküldve: 2008-02-11 18:08:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62320.] |
Nálatok is angolul hablatyol a NatGeo?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #48702] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aXXo

Tagság: 2007-05-28 01:30:06 Tagszám: #45394 Hozzászólások: 125 |
48699. Elküldve: 2008-02-11 15:42:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62321.] |
Udv
Ha elofizetnek husegbe az hbo packra ami 1200ft/ho,akkor lehet egyszerre is kifizetni 12honapra (ami 12x1200=14400ft),vagy az is havonta jon a szamlaval?En nem birom felhivni oket,ugyanis kulfoldi vok.
|
| |
|
Haladó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
48698. Elküldve: 2008-02-11 15:10:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62322.] |
Esetleg az Intelsat tp-ei ezek, valamelyik használaton kívüli Tp. erre a frekvenciára történt átkapcsolásával?
|
| | |
[előzmény: (48696) gombilaci, 2008-02-11 14:58:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48697. Elküldve: 2008-02-11 15:02:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62323.] |
:)))
|
| | |
[előzmény: (48696) gombilaci, 2008-02-11 14:58:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
48696. Elküldve: 2008-02-11 14:58:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62324.] |
gondolom nem egyszerű a szerződés amit kötnek, és kitérnek minden lehetőségre.
a telenor is pénzből él.
------------------
a tp-k adatait pedig gondolom addig a meglévő holdak valamelyikéről küldik aztán majd átteszik a thor5-re.
de az is lehet hogy már megint a jupiszi idegeit célozták meg mint, a múltkor a HD test csatival.
|
| | | [válaszok erre: #48697 #48698] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48695. Elküldve: 2008-02-11 14:57:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62325.] |
úgy hogy a kilövéshez semmi köze, softot rá küld a központ.
|
| | |
[előzmény: (48690) mpali, 2008-02-11 14:36:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|