| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34426. Elküldve: 2007-04-23 20:30:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76451.] |
Idézet:
| Tehát azért valami változik sztem a CC háza táján is
| |
Persze. Másfél év után rájöttek, hogy az úgy nem járja ha a CC-ben nincs joguk a kártyaindításra, hanem minden országba a romániai központban aktiválhatnak csak. Eddig az a szerencsétlen ügyfélszolgáléatos csak továbbíthatta az igényt Romániába, most már ő is megcsinálhatja, így azonnal működik a dolog.
|
| | |
[előzmény: (34418) LP73, 2007-04-23 17:45:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
34425. Elküldve: 2007-04-23 20:28:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76452.] |
Igen,ez az angol anyanyelvü román testvéreinknek megy.Nekünk magyaroknak majd péntek 21 órakor megy(vagy nem megy???)
|
| | |
[előzmény: (34423) sondor27, 2007-04-23 20:07:41] |
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34424. Elküldve: 2007-04-23 20:27:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76453.] |
Már megint angolul megy a Jericho
|
| |
|
Törzstag
|
|
 sondor27

Tagság: 2006-02-25 09:36:56 Tagszám: #27613 Hozzászólások: 259 |
34423. Elküldve: 2007-04-23 20:07:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76454.] |
Már megint angolul megy a Jericho !
|
| | | [válaszok erre: #34425] |
|
|
Haladó
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
34422. Elküldve: 2007-04-23 20:07:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76455.] |
Mi van brendon, megint itt vagy?
|
| | |
[előzmény: (34415) tigris59, 2007-04-23 15:06:51] |
|
Törzstag
|
|
 LP73

Tagság: 2006-03-04 17:16:35 Tagszám: #27984 Hozzászólások: 117 |
34421. Elküldve: 2007-04-23 19:15:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76456.] |
Sztem meg, ha valaki azokkal a feltételekkel elvállalta a munkát, akkor végezze is el, legjobb tudása szerint.
Ma szinte mindenki alulfizetett ebben az országban, de akkor senki ne végezze becsülettel dolgát?
Félreértettél sztem. Nekem most pozitív tapasztalatom volt azzal az ügyintézővel, s ezt akartam megosztani a fórum olvasóival, hogy így is lehet. Részemről ennyi.
üdv. Péter
|
| | | [válaszok erre: #34441] |
[előzmény: (34419) ATG498, 2007-04-23 18:18:19] |
|
Haladó
|
|
 THE GODFATHER

Tagság: 2002-08-14 00:00:00 Tagszám: #192 Hozzászólások: 600 |
34420. Elküldve: 2007-04-23 19:01:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76457.] |
"Még a gagyi Vodánál is jobb a pénz"
ha Neked a voda gagyi akkor melyik cég a menő?
a" lehúzós" Trémobil vagy a "rettenetesenprofi" Pannon?
-
DM920, DM900, DM8000
|
| | | [válaszok erre: #34440] |
[előzmény: (34419) ATG498, 2007-04-23 18:18:19] |
|
Törzstag
|
|
 ATG498

Tagság: 2007-04-16 17:14:44 Tagszám: #44021 Hozzászólások: 9 |
34419. Elküldve: 2007-04-23 18:18:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76458.] |
Tehát azért valami változik sztem a CC háza táján is, talán hozzáértő embereket is alkalmaznak már.
350Ft-os órabérért? :) Szerinted ennyi pénzért hány hozzáértő menne el dolgozni bárhova? Aki nem hiszi járjon utána, egyik rokongyerek jelentkezett és ennyit adtak volna neki.
Még a gagyi Vodánál is jobb a pénz, ott is megadják az 500Ft-ot a CC-seknek...
|
| | | [válaszok erre: #34420 #34421] |
[előzmény: (34418) LP73, 2007-04-23 17:45:29] |
|
Zöldfülű
|
|
 LP73

Tagság: 2006-03-04 17:16:35 Tagszám: #27984 Hozzászólások: 117 |
34418. Elküldve: 2007-04-23 17:45:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76459.] |
Valóban én is javaslom a faxon történő bejelentést, mert nekem 2-szer kellett bejelenteni a lakcímmódosítást. Az első alkalommal "igen átírjuk" válasz, második alkalommal az ügyintéző korrekt módon abban a pillanatban (hallottam ahogyan veri a klaviaturát) már írta is át, s elnézést kért a kollégája miatt...
Más. Mintha javulna a CC hozzáállása! Társkártyám nem indult el 1 nap múlva sem, felhívom üfsz-t, mondom mi van, megnézte, azt mondja erre nem is kért senki aktíválást... De ő most aktíválja. Kérdezem: mikorra számítsak rá, erre ő hogy elvileg már működnie kell, s valóban, abban a másodpercben eltűnz az üzenet a képernyőről, s már működött is.
Tehát azért valami változik sztem a CC háza táján is, talán hozzáértő embereket is alkalmaznak már.
üdv. Péter
|
| | | [válaszok erre: #34419 #34426 #34436] |
[előzmény: (34412) yaksi, 2007-04-23 14:21:11] |
|
Haladó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
34417. Elküldve: 2007-04-23 17:21:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76460.] |
A 3 nap jó esetben 3 munkanapot jelent. Nekem januárban kb. 2 hét kellett. Rendeltem Maxot, 1 hét múlva lett síma Pack, újabb 1 hét múlva o.k. Sztem minden nap cseszegesd az Ü.sz.-t
|
| | | [válaszok erre: #34451] |
[előzmény: (34416) totika, 2007-04-23 16:37:47] |
|
Törzstag
|
|
 totika

Tagság: 2004-10-01 22:58:08 Tagszám: #12950 Hozzászólások: 486 |
34416. Elküldve: 2007-04-23 16:37:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76461.] |
Sziasztok. Gyakorlatilag hány nap mire aktíválják az HBO pack-ot? Mert az ÜSZ hármat mondott nekem.
Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|
|
|
|
 tigris59

Tagság: 2007-04-21 21:20:15 Tagszám: #44177 Hozzászólások: 4 |
34415. Elküldve: 2007-04-23 15:06:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76462.] |
|
| | | [válaszok erre: #34422] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34414. Elküldve: 2007-04-23 14:58:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76463.] |
Az óvaintés arra vonatkozott, hogy ha az eredeti helyéről leszedi az antennát, akkor ugrik a szerelési garancia!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (34413) andersen, 2007-04-23 14:30:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andersen

Tagság: 2005-10-12 14:19:05 Tagszám: #22759 Hozzászólások: 53 |
34413. Elküldve: 2007-04-23 14:30:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76464.] |
Szerintem ha valaki pozicioba tudja hozni az "antennát"annak vihar után is sikerül visszaálítani!!!A garancia
amit itt leírtál az a te saját munkád után jár,de ha ezt nem veszi igénybe gari sem kell neki!
|
| | | [válaszok erre: #34414] |
[előzmény: (34412) yaksi, 2007-04-23 14:21:11] |
|
Kezdő
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
34412. Elküldve: 2007-04-23 14:21:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76465.] |
Gond nélkül megoldható, hogy leszeded, és Te teszed fel. Ebben az esetben a szerelésre vállalt garancia ugrik. Azaz, ha a későbbiekben elállítódik az antena, (vihar hatására pl), akkor már nem garanciális a kijavíttatása, tehát fizetned kell.
Én így vittem magammal már a második címre. Leszereltem, új helyen felszereltem, Digi-t FAXON!!!! értesítettem az új számlázási címről, és ennyi.
Azért faxon, mert telefonon készségesen módosították (háromszor) a címet, és mégis a régire mentek a számlák.
Erre küldtem nekik egy faxot, és azonnal megtörtént a módosítás.
Fontos, hogy a számlázási címet változtasd meg, és ne kösd az orrukra, hogy a szolgáltatási hely is változott.
|
| | | [válaszok erre: #34413 #34418] |
[előzmény: (34411) birdito, 2007-04-23 14:14:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birdito

Tagság: 2006-02-16 22:50:32 Tagszám: #27194 Hozzászólások: 20 |
34411. Elküldve: 2007-04-23 14:14:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76466.] |
Na akkor ezt most nem értem.
1. Miért ne szerelhetném én le, van otthon csavarhúzom meg villáskulcsom.
2. Ha én leszerelem, és szerelővel felszerltetem, akkor csak 10e?
3. Mi van akkor, ha véletlenül siekrül nbekem felszerelnem, és működik is? A lakcímemet a szerződés alapján átjelentem, hogy oda jöjjön a csekk és kész. Vagy? Ha enyém a cucc, akor miért nem használhatom bárhol (az országban , vagy akár azon kívül?)
|
| | | [válaszok erre: #34412] |
[előzmény: (34380) Tom25, 2007-04-22 23:12:12] |
|
Zöldfülű
|
|
 Sylvanus

Tagság: 2007-03-29 10:27:46 Tagszám: #43335 Hozzászólások: 9 |
34410. Elküldve: 2007-04-23 12:13:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76467.] |
PÜ ment
|
| | |
[előzmény: (34366) qpr, 2007-04-22 21:21:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34409. Elküldve: 2007-04-23 11:50:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76468.] |
igen
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34408) sathaver, 2007-04-23 11:39:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34408. Elküldve: 2007-04-23 11:39:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76469.] |
leiskötöttem:D rengeteg kamatot kaptam érte:)
ugye viccelsz?
|
| | | [válaszok erre: #34409] |
[előzmény: (34406) @malacka@, 2007-04-23 11:32:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34407. Elküldve: 2007-04-23 11:36:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76470.] |
Közben rájöttem: 2700 + 2400 = 5100 Ft
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34406) @malacka@, 2007-04-23 11:32:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34406. Elküldve: 2007-04-23 11:32:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76471.] |
Hogy jön ki neked 5100 Ft havidíj?
Abban Andrásnak igaza van, hogy a be nem fizetett havidíjat gondolom félretetted a későbbi befizetést várva és a kamatkája nálad maradt.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34407 #34408] |
[előzmény: (34405) sathaver, 2007-04-23 11:23:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34405. Elküldve: 2007-04-23 11:23:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76472.] |
nem mindegy hogy 15300 Ft-t perkálok le egyszerre vagy 5100 Ft-t
ez előnyös szerinted?
|
| | | [válaszok erre: #34406] |
[előzmény: (34404) raczandris, 2007-04-23 11:14:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
34404. Elküldve: 2007-04-23 11:14:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76473.] |
Azért az hozzátartozik .hogy ha késve kűldi a számlát a digi az a diginek veszteség és az ügyfélnek nyereség (igaz csak pár Ft ) tehát nem érte hátrány az előfizetőt csak előny . Forditva már reklamálhatnánk . ( addig is nálunk kamatozik a havi díj )
|
| | | [válaszok erre: #34405] |
[előzmény: (34402) mlaszlo, 2007-04-23 11:08:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34403. Elküldve: 2007-04-23 11:12:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76474.] |
Köszönöm Laci82 és Mlaszlo a tanácsotokat megfogadom:-)
|
| | |
[előzmény: (34401) Laci082, 2007-04-23 11:02:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34402. Elküldve: 2007-04-23 11:08:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76475.] |
Végülis ez lenne a normális, mert az ÁSZF-et ugye nemcsak az előfizetőnek kell betartani, hanem a szolgáltatónak is. Ha én se mondhatom azt, hogy most elfogyott a pénzem, majd két hónap múlva kifizetem a tartozást, akkor a szolgáltató se csússzon heteket a számlázással.
|
| | | [válaszok erre: #34404] |
[előzmény: (34401) Laci082, 2007-04-23 11:02:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|