Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (53/25
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34426. Elküldve: 2007-04-23 20:30:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76451.]

Idézet:
Tehát azért valami változik sztem a CC háza táján is



Persze. Másfél év után rájöttek, hogy az úgy nem járja ha a CC-ben nincs joguk a kártyaindításra, hanem minden országba a romániai központban aktiválhatnak csak. Eddig az a szerencsétlen ügyfélszolgáléatos csak továbbíthatta az igényt Romániába, most már ő is megcsinálhatja, így azonnal működik a dolog.
[előzmény: (34418) LP73, 2007-04-23 17:45:29]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
34425. Elküldve: 2007-04-23 20:28:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76452.]

Igen,ez az angol anyanyelvü román testvéreinknek megy.Nekünk magyaroknak majd péntek 21 órakor megy(vagy nem megy???) icon21.gif icon53.gif icon21.gif
[előzmény: (34423) sondor27, 2007-04-23 20:07:41]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34424. Elküldve: 2007-04-23 20:27:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76453.]

Már megint angolul megy a Jericho icon44.gif icon44.gif icon65.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sondor27



Tagság: 2006-02-25 09:36:56
Tagszám: #27613
Hozzászólások: 259
34423. Elküldve: 2007-04-23 20:07:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76454.]

Már megint angolul megy a Jericho ! icon11.gif icon73.gif icon3.gif
[válaszok erre: #34425]
Haladó
sondor27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
34422. Elküldve: 2007-04-23 20:07:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76455.]

Mi van brendon, megint itt vagy? icon73.gif icon67.gif icon49.gif
[előzmény: (34415) tigris59, 2007-04-23 15:06:51]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LP73



Tagság: 2006-03-04 17:16:35
Tagszám: #27984
Hozzászólások: 117
34421. Elküldve: 2007-04-23 19:15:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76456.]

Sztem meg, ha valaki azokkal a feltételekkel elvállalta a munkát, akkor végezze is el, legjobb tudása szerint.
Ma szinte mindenki alulfizetett ebben az országban, de akkor senki ne végezze becsülettel dolgát?
Félreértettél sztem. Nekem most pozitív tapasztalatom volt azzal az ügyintézővel, s ezt akartam megosztani a fórum olvasóival, hogy így is lehet. Részemről ennyi.

üdv. Péter
[válaszok erre: #34441] [előzmény: (34419) ATG498, 2007-04-23 18:18:19]
Haladó
LP73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


THE GODFATHER



Tagság: 2002-08-14 00:00:00
Tagszám: #192
Hozzászólások: 600
34420. Elküldve: 2007-04-23 19:01:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76457.]

"Még a gagyi Vodánál is jobb a pénz"

ha Neked a voda gagyi akkor melyik cég a menő?

a" lehúzós" Trémobil vagy a "rettenetesenprofi" Pannon?


-
DM920, DM900, DM8000
[válaszok erre: #34440] [előzmény: (34419) ATG498, 2007-04-23 18:18:19]
Törzstag
THE GODFATHER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ATG498



Tagság: 2007-04-16 17:14:44
Tagszám: #44021
Hozzászólások: 9
34419. Elküldve: 2007-04-23 18:18:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76458.]

Tehát azért valami változik sztem a CC háza táján is, talán hozzáértő embereket is alkalmaznak már.

350Ft-os órabérért? :) Szerinted ennyi pénzért hány hozzáértő menne el dolgozni bárhova? Aki nem hiszi járjon utána, egyik rokongyerek jelentkezett és ennyit adtak volna neki.
Még a gagyi Vodánál is jobb a pénz, ott is megadják az 500Ft-ot a CC-seknek...
[válaszok erre: #34420 #34421] [előzmény: (34418) LP73, 2007-04-23 17:45:29]
Zöldfülű
ATG498 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LP73



Tagság: 2006-03-04 17:16:35
Tagszám: #27984
Hozzászólások: 117
34418. Elküldve: 2007-04-23 17:45:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76459.]

Valóban én is javaslom a faxon történő bejelentést, mert nekem 2-szer kellett bejelenteni a lakcímmódosítást. Az első alkalommal "igen átírjuk" válasz, második alkalommal az ügyintéző korrekt módon abban a pillanatban (hallottam ahogyan veri a klaviaturát) már írta is át, s elnézést kért a kollégája miatt...
Más. Mintha javulna a CC hozzáállása! Társkártyám nem indult el 1 nap múlva sem, felhívom üfsz-t, mondom mi van, megnézte, azt mondja erre nem is kért senki aktíválást... De ő most aktíválja. Kérdezem: mikorra számítsak rá, erre ő hogy elvileg már működnie kell, s valóban, abban a másodpercben eltűnz az üzenet a képernyőről, s már működött is.
Tehát azért valami változik sztem a CC háza táján is, talán hozzáértő embereket is alkalmaznak már.

üdv. Péter
[válaszok erre: #34419 #34426 #34436] [előzmény: (34412) yaksi, 2007-04-23 14:21:11]
Haladó
LP73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
34417. Elküldve: 2007-04-23 17:21:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76460.]

A 3 nap jó esetben 3 munkanapot jelent. Nekem januárban kb. 2 hét kellett. Rendeltem Maxot, 1 hét múlva lett síma Pack, újabb 1 hét múlva o.k. Sztem minden nap cseszegesd az Ü.sz.-t
[válaszok erre: #34451] [előzmény: (34416) totika, 2007-04-23 16:37:47]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


totika



Tagság: 2004-10-01 22:58:08
Tagszám: #12950
Hozzászólások: 486
34416. Elküldve: 2007-04-23 16:37:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76461.]

Sziasztok. Gyakorlatilag hány nap mire aktíválják az HBO pack-ot? Mert az ÜSZ hármat mondott nekem.

Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|totika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


tigris59



Tagság: 2007-04-21 21:20:15
Tagszám: #44177
Hozzászólások: 4
34415. Elküldve: 2007-04-23 15:06:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76462.]

icon39.gif
[válaszok erre: #34422]
Zöldfülű
tigris59 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34414. Elküldve: 2007-04-23 14:58:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76463.]

Az óvaintés arra vonatkozott, hogy ha az eredeti helyéről leszedi az antennát, akkor ugrik a szerelési garancia!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (34413) andersen, 2007-04-23 14:30:49]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andersen



Tagság: 2005-10-12 14:19:05
Tagszám: #22759
Hozzászólások: 53
34413. Elküldve: 2007-04-23 14:30:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76464.]

Szerintem ha valaki pozicioba tudja hozni az "antennát"annak vihar után is sikerül visszaálítani!!!A garancia
amit itt leírtál az a te saját munkád után jár,de ha ezt nem veszi igénybe gari sem kell neki!
[válaszok erre: #34414] [előzmény: (34412) yaksi, 2007-04-23 14:21:11]
Kezdő
andersen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
34412. Elküldve: 2007-04-23 14:21:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76465.]

Gond nélkül megoldható, hogy leszeded, és Te teszed fel. Ebben az esetben a szerelésre vállalt garancia ugrik. Azaz, ha a későbbiekben elállítódik az antena, (vihar hatására pl), akkor már nem garanciális a kijavíttatása, tehát fizetned kell.

Én így vittem magammal már a második címre. Leszereltem, új helyen felszereltem, Digi-t FAXON!!!! értesítettem az új számlázási címről, és ennyi.
Azért faxon, mert telefonon készségesen módosították (háromszor) a címet, és mégis a régire mentek a számlák.
Erre küldtem nekik egy faxot, és azonnal megtörtént a módosítás.
Fontos, hogy a számlázási címet változtasd meg, és ne kösd az orrukra, hogy a szolgáltatási hely is változott. icon25.gif
[válaszok erre: #34413 #34418] [előzmény: (34411) birdito, 2007-04-23 14:14:31]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


birdito



Tagság: 2006-02-16 22:50:32
Tagszám: #27194
Hozzászólások: 20
34411. Elküldve: 2007-04-23 14:14:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76466.]

Na akkor ezt most nem értem.

1. Miért ne szerelhetném én le, van otthon csavarhúzom meg villáskulcsom.

2. Ha én leszerelem, és szerelővel felszerltetem, akkor csak 10e?

3. Mi van akkor, ha véletlenül siekrül nbekem felszerelnem, és működik is? A lakcímemet a szerződés alapján átjelentem, hogy oda jöjjön a csekk és kész. Vagy? Ha enyém a cucc, akor miért nem használhatom bárhol (az országban , vagy akár azon kívül?)
[válaszok erre: #34412] [előzmény: (34380) Tom25, 2007-04-22 23:12:12]
Zöldfülű
birdito adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sylvanus



Tagság: 2007-03-29 10:27:46
Tagszám: #43335
Hozzászólások: 9
34410. Elküldve: 2007-04-23 12:13:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76467.]

PÜ ment
[előzmény: (34366) qpr, 2007-04-22 21:21:38]
Zöldfülű
Sylvanus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34409. Elküldve: 2007-04-23 11:50:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76468.]

icon32.gif igen icon32.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34408) sathaver, 2007-04-23 11:39:41]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34408. Elküldve: 2007-04-23 11:39:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76469.]

leiskötöttem:D rengeteg kamatot kaptam érte:)
ugye viccelsz?
[válaszok erre: #34409] [előzmény: (34406) @malacka@, 2007-04-23 11:32:55]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34407. Elküldve: 2007-04-23 11:36:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76470.]

Közben rájöttem: 2700 + 2400 = 5100 Ft

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34406) @malacka@, 2007-04-23 11:32:55]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34406. Elküldve: 2007-04-23 11:32:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76471.]

Hogy jön ki neked 5100 Ft havidíj?
Abban Andrásnak igaza van, hogy a be nem fizetett havidíjat gondolom félretetted a későbbi befizetést várva icon12.gif és a kamatkája nálad maradt.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34407 #34408] [előzmény: (34405) sathaver, 2007-04-23 11:23:45]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34405. Elküldve: 2007-04-23 11:23:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76472.]

nem mindegy hogy 15300 Ft-t perkálok le egyszerre vagy 5100 Ft-t
ez előnyös szerinted?
[válaszok erre: #34406] [előzmény: (34404) raczandris, 2007-04-23 11:14:57]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
34404. Elküldve: 2007-04-23 11:14:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76473.]

Azért az hozzátartozik .hogy ha késve kűldi a számlát a digi az a diginek veszteség és az ügyfélnek nyereség (igaz csak pár Ft ) tehát nem érte hátrány az előfizetőt csak előny . Forditva már reklamálhatnánk . ( addig is nálunk kamatozik a havi díj )
[válaszok erre: #34405] [előzmény: (34402) mlaszlo, 2007-04-23 11:08:30]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34403. Elküldve: 2007-04-23 11:12:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76474.]

Köszönöm Laci82 és Mlaszlo a tanácsotokat megfogadom:-)
[előzmény: (34401) Laci082, 2007-04-23 11:02:51]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34402. Elküldve: 2007-04-23 11:08:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76475.]

Végülis ez lenne a normális, mert az ÁSZF-et ugye nemcsak az előfizetőnek kell betartani, hanem a szolgáltatónak is. Ha én se mondhatom azt, hogy most elfogyott a pénzem, majd két hónap múlva kifizetem a tartozást, akkor a szolgáltató se csússzon heteket a számlázással.
[válaszok erre: #34404] [előzmény: (34401) Laci082, 2007-04-23 11:02:51]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0097789764404297 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail