Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (56/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34401. Elküldve: 2007-04-23 11:02:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76476.]

Nekem meg anno az internetszolgáltatóval volt ilyen két éve. Amikor átálltak utólag számlázásról előre számlázásra felhívtak, hogy ha akarom akkor maradhat nálam az utólag számlázás, mert egyben ki kellett volna fizetni három hónapot, és az sok lett volna.
[válaszok erre: #34402 #34403] [előzmény: (34400) mlaszlo, 2007-04-23 11:00:24]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34400. Elküldve: 2007-04-23 11:00:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76477.]

Nálam a UPC-nél volt így amikor előfizetőjük lettem. A szerelőtől késve kapták meg a szerződésemet, emiatt kb. 3 hónapot kellett volna egyszerre kiszámlázniuk, de felhívtak miatta és felajánlották, hogy ha sok egyszerre ez az összeg, akkor biztosítanak részletfizetési kedvezményt, mert nem rajtam múllott hogy nem tudok fizetni.
[válaszok erre: #34401] [előzmény: (34398) sathaver, 2007-04-23 10:41:56]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34399. Elküldve: 2007-04-23 10:59:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76478.]

Az ÁSZF-ben benne van, hogy a szolgáltató az előfizetési díjról HAVONNTA állít ki számlát. Tehát tessék őket b*szogatni ez miatt. Ha nem megy akkor meg kell említeni az ÁSZF-et, majd a fogyasztóvédelmet. Ha erre se reagálnak érdemben akkor pedig be kell jelenteni őket az említett szervnél.

"Az előfizetési(havi) Díj a tárgyidőszakra vonatkozóan előre kerül kiszámlázásra és először az Előfizetői Szerződés megkötésének napjától esedékes."

"A Szolgáltató által havonta kiállított számlát megküldi az Előfizetőnek, aki azt a tárgyhónap 10. napjáig köteles kiegyenlíteni."
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34398. Elküldve: 2007-04-23 10:41:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76479.]

azért kérdeztem mert 15300 Ftos csekket küldtek:( majus 10. határidöig
és csomószor reklamáltunk már hogy nem jött a csekk az elöző hónapokban:(
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-23 10:55:25]
[válaszok erre: #34400] [előzmény: (34396) Laci082, 2007-04-23 10:35:39]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
34397. Elküldve: 2007-04-23 10:39:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76480.]

Nekem is küldtek már egybe 2 hónapot...

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (34396) Laci082, 2007-04-23 10:35:39]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34396. Elküldve: 2007-04-23 10:35:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76481.]

A szerződésben/ÁSZF-ben rögíztve van a fizetési gyakoriság. Ettől nem térhet el a szolgáltató egyoldalúan hiba esetén se. Mindenképpen egyeztetni kellene előtte az előfizetővel.
[válaszok erre: #34397 #34398] [előzmény: (34394) sathaver, 2007-04-23 10:28:33]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
34395. Elküldve: 2007-04-23 10:32:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76482.]

"2.: kártyánként 3000Ft kártyaaktiválási díj "

Nem rossz trükk.
[előzmény: (34393) Laci082, 2007-04-23 10:22:33]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34394. Elküldve: 2007-04-23 10:28:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76483.]

Laci az törvényes ha három hónapot a szolgáltató számlázási hibájából történö elmaradása miatt rácsap egy csekre és 15000 Ft-ot és úgy számlázza ki egy csekken?
külön kéne nem?

gáznál is volt ilyen gond és meg is büntették öket mert részlet fizetési lehetőséget kellett volna ajánlani

mit szólsz hozzá?
[válaszok erre: #34396] [előzmény: (34393) Laci082, 2007-04-23 10:22:33]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34393. Elküldve: 2007-04-23 10:22:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76484.]

Magabiztos icon21.gif

Egyébként a mdosítás okai:
1.:A két kártyás Hyundai 2C bevezetése az árjegyzékbe.
2.: kártyánként 3000Ft kártyaaktiválási díj bevezetése a szerelés esetleges díján felül. Így a társbeltéris előfizetés belépési díja ~6000Ft szerelési díj + 6000Ft kártyaaktiválási díj.
[válaszok erre: #34394 #34395] [előzmény: (34392) sathaver, 2007-04-23 10:10:42]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34392. Elküldve: 2007-04-23 10:10:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76485.]

Laci nézd meg, azt írja a bejelentéstől számított 72 órán belül köteles a hibát kijavítani:)

http://hu.digi.tv/images/stories/digitv_aszf-2007_maj_18.pdf
[válaszok erre: #34393] [előzmény: (34391) Laci082, 2007-04-23 09:56:42]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34391. Elküldve: 2007-04-23 09:56:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76486.]

Akkor párszor beszophatták volna amikor két hétig csúszott jó egy percet a Hallmark hangja.
De szerintem az van benne, hogy 72 órán belül kötelesek megkezdeni a javítást.
[válaszok erre: #34392] [előzmény: (34390) sathaver, 2007-04-23 09:55:03]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34390. Elküldve: 2007-04-23 09:55:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76487.]

új ASZF- van ami május 18.án lép életbe. Nincs benne új csati de még a Hálózat tv se:D
72 órán belül kötelesek a valós hibát javítani eddig ez benne volt:)?
[válaszok erre: #34391] [előzmény: (34388) Laci082, 2007-04-23 09:41:32]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34389. Elküldve: 2007-04-23 09:45:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76488.]

Kiválo dolgozo kitüntetéseidet most porolod le icon5.gif icon36.gif icon53.gif icon53.gif
[előzmény: (34388) Laci082, 2007-04-23 09:41:32]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34388. Elküldve: 2007-04-23 09:41:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76489.]

Nem bazzeg, Te vagy az igazi Magyar, aki mindent akar jóformán ingyen. A csatornabővítések plusz kiadást jelentenek a cégnek, és még szép, hogy ezeket nem nyelik be a végtelenségig, hanem beépítik az előfizetési díjba. Ez nem a Máltai Szeretetszolgálat. icon21.gif
[válaszok erre: #34389 #34390] [előzmény: (34387) punto, 2007-04-23 09:30:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34387. Elküldve: 2007-04-23 09:30:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76490.]

Te egy igaz Magyar vagy várod és beletörödsz az áremelésekbe gratulálok icon52.gif icon52.gif Ha ezidáig nem akartak emelni mostmár látják,hogy" várják" az emelést icon36.gif icon52.gif icon52.gif
[válaszok erre: #34388] [előzmény: (34386) rakal, 2007-04-23 00:14:07]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
34386. Elküldve: 2007-04-23 00:14:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76491.]

herszab:
Az AXN Sci-Fi-t és AXN Crime-ot egyelőre felejtsd el pls.Amíg új tarifacsomagokat nem dolgoznak ki,esetleg alapcsomag árat nem emelnek a Diginél,addig szvsz nem várhatók.(ha jelenleg betennék az alapcsomagba,akkor jókora veszteséget termelnének havonta a Diginek ennyi előfizető mellett..).Előbb-utóbb menni fognak,a végeredmény a Digi-AXN megállapodásoktól függ.
[válaszok erre: #34387] [előzmény: (34377) herszab, 2007-04-22 22:53:42]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34385. Elküldve: 2007-04-22 23:41:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76492.]

Udv.!

De ha megy a dolog alkalmazd a "szereld magad" opciot. Szerintem az a leg olcsobb.

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
34384. Elküldve: 2007-04-22 23:33:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76493.]

Én még olyannal nem találkoztam aki 10.ezerért leszedeti és másik 10 ezerért felszerelteti . Erre nem lehet sablonszerűen árat mondani . Ez csak duma . Mindenki annyiért tudja újra szereltetni amennyiért a szerelő elvállalja .
Lehetnek olyan körülmények ,hogy még 20 ezerért sem vállalja a szerelő a felszerelést , de lehet ,hogy 5-6 ezerből is megoldható .
[előzmény: (34380) Tom25, 2007-04-22 23:12:12]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34383. Elküldve: 2007-04-22 23:33:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76494.]

Udv.!

Jo otlet!

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
34382. Elküldve: 2007-04-22 23:31:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76495.]

Sztem ezt ne fokozzátok, mert fáj.
Jó éjt!
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34381. Elküldve: 2007-04-22 23:27:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76496.]

Udv.!
Hat nem ertek ennyire hozza, de ketlem hogy meg tudnak nezni hogy hol is hasznalod......
Vagy ha esetleg tudjak is, miert pont a tiedet neznek meg, es persze ki nezegetne azt?

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
34380. Elküldve: 2007-04-22 23:12:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76497.]

Üdv! Ha már a kivitelnél tartunk..Elköltözöm,kb 30km-rel odébb. Elvileg Tízezer le,aztán az új helyen tízezer ft felszerelési díjat kellene fizetnem,amihez nagyon nincs kedvem. Igaz hogy műholdon keresztül be tudják mérni a beltéri pontos helyét,vagy csak ügyfélszolg.os duma??
[válaszok erre: #34384 #34411] [előzmény: (34379) tigris59, 2007-04-22 23:00:56]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tigris59



Tagság: 2007-04-21 21:20:15
Tagszám: #44177
Hozzászólások: 4
34379. Elküldve: 2007-04-22 23:00:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76498.]

A Hyundai 3169 frissítése-CT24-es csatorna,ésa fel-le gomb a beltérin egyszerre megnyomni. A 1165-ös M1-es csatorna és a fel-le gomb ugyanúgy.
[válaszok erre: #34380]
Zöldfülű
tigris59 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
34378. Elküldve: 2007-04-22 22:58:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76499.]

Hello!

A 34315. dino76 hozzaszolasaban van egy link, ott le van irva.
Nem tudom, hogy kellene e uj szoft.,
de nem hinnem....Tudtommal jelenleg csak a roman csomagban megy, de cafoljatok ha nem igy van.

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


herszab



Tagság: 2007-04-14 21:39:49
Tagszám: #43951
Hozzászólások: 30
34377. Elküldve: 2007-04-22 22:53:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76500.]

Felhívtam öket mint mindig egy kedves női hang
rá kérdeztem az axn scifi-re erre a válasz hogy ő most azt nézi
háttérben hallom hogy azt mondják nem fogható mindenkinek lehet hogy valami új szoft kellene
hyundai -t hogy tudom frissiteni
help mert menüből nem megy
[válaszok erre: #34386]
Zöldfülű
herszab adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010033130645752 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail