| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34276. Elküldve: 2007-04-18 15:28:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76601.] |
Szerintem logikusabb lett volna, ha azt mondják hogy a második készülék bérleti díja 1000.-Ft/hó, mert ha az ügyfél a ház másik felén szerette volna a második készüléket elhelyezni, akkor ezzel a beltérivel csak igen nehézkesen és drágán oldható meg.
|
| | |
[előzmény: (34274) Vincze Erik, 2007-04-18 14:59:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34275. Elküldve: 2007-04-18 15:04:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76602.] |
Idézet:
| Elég gázos a megoldása nem?
| |
Finoman szólva...
|
| | |
[előzmény: (34274) Vincze Erik, 2007-04-18 14:59:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34274. Elküldve: 2007-04-18 14:59:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76603.] |
Köszi megnéztem. Hát ez egy nagyon új készülék. Elég gázos a megoldása nem? Jah közben szomszédot cserbenhagyták a szerelők. Nagy viták után végül nem szereltek, mert hogy a 10m-re lévő fa gondot okoz a vételben. Mellesleg ott eddig is volt antenna és nem volt gond.
|
| | | [válaszok erre: #34275 #34276 #34278] |
[előzmény: (34273) @malacka@, 2007-04-18 14:18:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34273. Elküldve: 2007-04-18 14:18:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76604.] |
Olvass bele a digi szerelők nyitott topicjába! Fotók is vannak.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34274] |
[előzmény: (34271) Vincze Erik, 2007-04-18 14:13:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
34272. Elküldve: 2007-04-18 14:17:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76605.] |
Ha jól tudom ez az újfajta beltéri a társelőfizetéshez, a részleteket megtalálod a Digi TV szerelők topicjában.
|
| | |
[előzmény: (34271) Vincze Erik, 2007-04-18 14:13:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
34271. Elküldve: 2007-04-18 14:13:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76606.] |
Sziasztok! Most voltak a szerelők a szomszédban DIGI-t szerelni. Egy az antennától 10m-re lévő fára hivatkoztak, hogy nem lesz jel. Ráadásul valami iker beltérit hoztak, amihez valami telefonkábelt is ki kell vezetni, a koaxon kívül. Hallottatok ti már hasonlót?
|
| | | [válaszok erre: #34272 #34273] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mócsing

Tagság: 2007-01-12 22:39:40 Tagszám: #39923 Hozzászólások: 38 |
34270. Elküldve: 2007-04-18 14:05:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76607.] |
A Radioseven ,és a Roxi hol fogható ?
|
| | |
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54] |
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34269. Elküldve: 2007-04-18 13:42:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76608.] |
Szerintem egy ilyen nagyobb rádiónak, mint a roxy biztos van pénze arra, hogy a teljes adását digitálisan állítsa elő. Digit keverő stb..
A Diginek a stúdióból kellene kapnia a végső jelet. Gondolom ez szerződés és infrastruktúra kérdése csak. El kell valahogy juttatni a végső, kevert jelet a multiplexerhez/feladóhoz.
Az RTL Klubról biztosan tudom, hogy teljesen digitális a műsorkészítése.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34268) stomi, 2007-04-18 13:00:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stomi

Tagság: 2007-01-02 18:12:03 Tagszám: #39325 Hozzászólások: 149 |
34268. Elküldve: 2007-04-18 13:00:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76609.] |
Megvan a megoldás a közvetlen (studióból történő) minőségi adástovábbításra amivel ki lehetne küszöbölni az adáskimaradásokat és az esetleges szellemképeket valamint a rossz minőségü hangot ( pl:Roxy rádió) ajánlom a Digi üzemeltetőinek.A készülék ára potom 1,5 millió forint.Láttam működés közben,nagyon tuti. http://www.canopus.com/products/MediaEdge/live_encoder.php
|
| | | [válaszok erre: #34269] |
|
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34267. Elküldve: 2007-04-18 12:24:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76610.] |
A Thor-on kerested?
|
| | |
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sylvanus

Tagság: 2007-03-29 10:27:46 Tagszám: #43335 Hozzászólások: 9 |
34266. Elküldve: 2007-04-18 11:43:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76611.] |
A múlt héten én is bepöccentem kicsit a magyar szinkron hiányán, ezért a hétvégén letöltöttem az összes részt és felirattal megnéztem
|
| | |
[előzmény: (34229) sil, 2007-04-17 00:19:10] |
|
Zöldfülű
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34265. Elküldve: 2007-04-18 06:41:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76612.] |
a 0000 kihagytam mert az tuti hogy nem ez a jelszó, ami jó lenne
|
| | |
[előzmény: (34262) Oriza_Triznyák, 2007-04-17 22:34:03] |
|
Zöldfülű
|
|
 lesley

Tagság: 2006-03-05 19:35:02 Tagszám: #28041 Hozzászólások: 200 |
34264. Elküldve: 2007-04-18 06:37:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76613.] |
Sziasztok!
Kicsit eltér a téma,de itt a legmozgalmasabb az "élet" ,ezért kérdezem itt.
Esetleg találkozott már műholdon valaki az alábbi rádióval?
http://www.radioseven.se/player/player.asp?channel=0
Nagyon jó,javaslom hallgassatok bele.
A Roxy a nyomába sem érhet!
|
| | | [válaszok erre: #34267 #34270 #34280 #34287] |
|
|
Haladó
|
|
 Szebi@Subotica

Tagság: 2006-06-13 20:32:17 Tagszám: #31654 Hozzászólások: 54 |
34263. Elküldve: 2007-04-17 23:50:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76614.] |
A To**as huzza le magat a WC-n, elbujhat a Digi antennaja mőgé hello1 flower king dontknow cyclops
www.divix.uw.hu www.magus.uw.hu
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
34262. Elküldve: 2007-04-17 22:34:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76615.] |
10000
|
| | | [válaszok erre: #34265] |
[előzmény: (34261) Pedrolino029, 2007-04-17 22:31:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34261. Elküldve: 2007-04-17 22:31:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76616.] |
9999 pontosan, de nem nagy a difi.
|
| | | [válaszok erre: #34262] |
[előzmény: (34258) warchris, 2007-04-17 21:20:51] |
|
Zöldfülű
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
34260. Elküldve: 2007-04-17 22:05:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76617.] |
Nem tudom pontosan mire találták ki, de arra biztosan alkalmas. Beltéri egységként már erősen korlátok közé szorul az alkalmassága....
|
| | |
[előzmény: (34252) taurus, 2007-04-17 19:51:08] |
|
Törzstag
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34259. Elküldve: 2007-04-17 21:33:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76618.] |
meg van oldva, köszönom szépen de meg van oldva, csak egz telefonálás árába került. lediktáltam a digi kártyám syámát és újra állitoták a diginél. bocsi a magyar írásomért.
|
| | |
[előzmény: (34258) warchris, 2007-04-17 21:20:51] |
|
Zöldfülű
|
|
 warchris

Tagság: 2006-12-13 22:02:51 Tagszám: #38528 Hozzászólások: 89 |
34258. Elküldve: 2007-04-17 21:20:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76619.] |
nem tílt le, próbáld végig. csak 1000 variáció :)
bocs csak vicceltem
|
| | | [válaszok erre: #34259 #34261] |
[előzmény: (34255) Pedrolino029, 2007-04-17 20:37:28] |
|
Kezdő
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
34257. Elküldve: 2007-04-17 20:44:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76620.] |
Nah, akkor az nagy szívás, bocs de ebbe nem tudok segíteni.
SORRY
|
| | |
[előzmény: (34255) Pedrolino029, 2007-04-17 20:37:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34256. Elküldve: 2007-04-17 20:44:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76621.] |
Csinálj szoftverfrissítést műholdról. Az törli az összes beállítást.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (34255) Pedrolino029, 2007-04-17 20:37:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34255. Elküldve: 2007-04-17 20:37:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76622.] |
a jelszó kellene már a menü belépéséhez, és itt a baj a jelszó nékül nem jutok bele.
|
| | | [válaszok erre: #34256 #34257 #34258] |
[előzmény: (34254) Németh Miklós, 2007-04-17 20:30:27] |
|
Zöldfülű
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
34254. Elküldve: 2007-04-17 20:30:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76623.] |
Nézd, azt nem tudom, mint mondtam nekem Hyundai-om van, nézd meg a kézikönyvet vagy kérdezz olyat, akinek humax-a van, de biztos nincs annyira elrejtve, nézz körül jobban a menüben.
|
| | | [válaszok erre: #34255] |
[előzmény: (34253) Pedrolino029, 2007-04-17 20:23:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34253. Elküldve: 2007-04-17 20:23:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76624.] |
ja de hogy lépjek be a gyári beállításokba??
|
| | | [válaszok erre: #34254] |
[előzmény: (34249) Németh Miklós, 2007-04-17 18:58:10] |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34252. Elküldve: 2007-04-17 19:51:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76625.] |
Amire kitalálták arra talán alkalmas.
|
| | | [válaszok erre: #34260] |
[előzmény: (34251) Peti31, 2007-04-17 19:26:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|