Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/14 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (58/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34276. Elküldve: 2007-04-18 15:28:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76601.]

Szerintem logikusabb lett volna, ha azt mondják hogy a második készülék bérleti díja 1000.-Ft/hó, mert ha az ügyfél a ház másik felén szerette volna a második készüléket elhelyezni, akkor ezzel a beltérivel csak igen nehézkesen és drágán oldható meg.
[előzmény: (34274) Vincze Erik, 2007-04-18 14:59:11]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34275. Elküldve: 2007-04-18 15:04:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76602.]

Idézet:
Elég gázos a megoldása nem?



Finoman szólva...
[előzmény: (34274) Vincze Erik, 2007-04-18 14:59:11]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34274. Elküldve: 2007-04-18 14:59:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76603.]

Köszi megnéztem. Hát ez egy nagyon új készülék. Elég gázos a megoldása nem? Jah közben szomszédot cserbenhagyták a szerelők. Nagy viták után végül nem szereltek, mert hogy a 10m-re lévő fa gondot okoz a vételben. Mellesleg ott eddig is volt antenna és nem volt gond.
[válaszok erre: #34275 #34276 #34278] [előzmény: (34273) @malacka@, 2007-04-18 14:18:48]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34273. Elküldve: 2007-04-18 14:18:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76604.]

Olvass bele a digi szerelők nyitott topicjába! Fotók is vannak.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34274] [előzmény: (34271) Vincze Erik, 2007-04-18 14:13:48]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
34272. Elküldve: 2007-04-18 14:17:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76605.]

Ha jól tudom ez az újfajta beltéri a társelőfizetéshez, a részleteket megtalálod a Digi TV szerelők topicjában.
[előzmény: (34271) Vincze Erik, 2007-04-18 14:13:48]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
34271. Elküldve: 2007-04-18 14:13:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76606.]

Sziasztok! Most voltak a szerelők a szomszédban DIGI-t szerelni. Egy az antennától 10m-re lévő fára hivatkoztak, hogy nem lesz jel. Ráadásul valami iker beltérit hoztak, amihez valami telefonkábelt is ki kell vezetni, a koaxon kívül. Hallottatok ti már hasonlót?
[válaszok erre: #34272 #34273]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mócsing



Tagság: 2007-01-12 22:39:40
Tagszám: #39923
Hozzászólások: 38
34270. Elküldve: 2007-04-18 14:05:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76607.]

A Radioseven ,és a Roxi hol fogható ?
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54]
Zöldfülű
Mócsing adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34269. Elküldve: 2007-04-18 13:42:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76608.]

Szerintem egy ilyen nagyobb rádiónak, mint a roxy biztos van pénze arra, hogy a teljes adását digitálisan állítsa elő. Digit keverő stb..
A Diginek a stúdióból kellene kapnia a végső jelet. Gondolom ez szerződés és infrastruktúra kérdése csak. El kell valahogy juttatni a végső, kevert jelet a multiplexerhez/feladóhoz.
Az RTL Klubról biztosan tudom, hogy teljesen digitális a műsorkészítése.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34268) stomi, 2007-04-18 13:00:40]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
34268. Elküldve: 2007-04-18 13:00:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76609.]

Megvan a megoldás a közvetlen (studióból történő) minőségi adástovábbításra amivel ki lehetne küszöbölni az adáskimaradásokat és az esetleges szellemképeket valamint a rossz minőségü hangot ( pl:Roxy rádió) ajánlom a Digi üzemeltetőinek.A készülék ára potom 1,5 millió forint.Láttam működés közben,nagyon tuti. http://www.canopus.com/products/MediaEdge/live_encoder.php
[válaszok erre: #34269]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34267. Elküldve: 2007-04-18 12:24:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76610.]

A Thor-on kerested?
[előzmény: (34264) lesley, 2007-04-18 06:37:54]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sylvanus



Tagság: 2007-03-29 10:27:46
Tagszám: #43335
Hozzászólások: 9
34266. Elküldve: 2007-04-18 11:43:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76611.]

A múlt héten én is bepöccentem kicsit a magyar szinkron hiányán, ezért a hétvégén letöltöttem az összes részt és felirattal megnéztem icon32.gif
[előzmény: (34229) sil, 2007-04-17 00:19:10]
Zöldfülű
Sylvanus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34265. Elküldve: 2007-04-18 06:41:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76612.]

a 0000 kihagytam mert az tuti hogy nem ez a jelszó, ami jó lenne
[előzmény: (34262) Oriza_Triznyák, 2007-04-17 22:34:03]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lesley



Tagság: 2006-03-05 19:35:02
Tagszám: #28041
Hozzászólások: 200
34264. Elküldve: 2007-04-18 06:37:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76613.]

Sziasztok!

Kicsit eltér a téma,de itt a legmozgalmasabb az "élet" ,ezért kérdezem itt.

Esetleg találkozott már műholdon valaki az alábbi rádióval?
http://www.radioseven.se/player/player.asp?channel=0

Nagyon jó,javaslom hallgassatok bele.
A Roxy a nyomába sem érhet!
[válaszok erre: #34267 #34270 #34280 #34287]
Haladó
lesley adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szebi@Subotica



Tagság: 2006-06-13 20:32:17
Tagszám: #31654
Hozzászólások: 54
34263. Elküldve: 2007-04-17 23:50:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76614.]

A To**as huzza le magat a WC-n, elbujhat a Digi antennaja mőgé hello1 flower king dontknow cyclops

www.divix.uw.hu www.magus.uw.hu
Kezdő
Szebi@Subotica adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
34262. Elküldve: 2007-04-17 22:34:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76615.]

10000
[válaszok erre: #34265] [előzmény: (34261) Pedrolino029, 2007-04-17 22:31:09]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34261. Elküldve: 2007-04-17 22:31:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76616.]

9999 pontosan, de nem nagy a difi.
[válaszok erre: #34262] [előzmény: (34258) warchris, 2007-04-17 21:20:51]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
34260. Elküldve: 2007-04-17 22:05:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76617.]

Nem tudom pontosan mire találták ki, de arra biztosan alkalmas. Beltéri egységként már erősen korlátok közé szorul az alkalmassága....
[előzmény: (34252) taurus, 2007-04-17 19:51:08]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34259. Elküldve: 2007-04-17 21:33:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76618.]

meg van oldva, köszönom szépen de meg van oldva, csak egz telefonálás árába került. lediktáltam a digi kártyám syámát és újra állitoták a diginél. bocsi a magyar írásomért.
[előzmény: (34258) warchris, 2007-04-17 21:20:51]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warchris



Tagság: 2006-12-13 22:02:51
Tagszám: #38528
Hozzászólások: 89
34258. Elküldve: 2007-04-17 21:20:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76619.]

nem tílt le, próbáld végig. csak 1000 variáció :)

bocs csak vicceltem
[válaszok erre: #34259 #34261] [előzmény: (34255) Pedrolino029, 2007-04-17 20:37:28]
Kezdő
warchris adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
34257. Elküldve: 2007-04-17 20:44:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76620.]

Nah, akkor az nagy szívás, bocs de ebbe nem tudok segíteni.
SORRY
[előzmény: (34255) Pedrolino029, 2007-04-17 20:37:28]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34256. Elküldve: 2007-04-17 20:44:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76621.]

Csinálj szoftverfrissítést műholdról. Az törli az összes beállítást.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (34255) Pedrolino029, 2007-04-17 20:37:28]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34255. Elküldve: 2007-04-17 20:37:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76622.]

a jelszó kellene már a menü belépéséhez, és itt a baj a jelszó nékül nem jutok bele.
[válaszok erre: #34256 #34257 #34258] [előzmény: (34254) Németh Miklós, 2007-04-17 20:30:27]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
34254. Elküldve: 2007-04-17 20:30:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76623.]

Nézd, azt nem tudom, mint mondtam nekem Hyundai-om van, nézd meg a kézikönyvet vagy kérdezz olyat, akinek humax-a van, de biztos nincs annyira elrejtve, nézz körül jobban a menüben.
[válaszok erre: #34255] [előzmény: (34253) Pedrolino029, 2007-04-17 20:23:08]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34253. Elküldve: 2007-04-17 20:23:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76624.]

ja de hogy lépjek be a gyári beállításokba??
[válaszok erre: #34254] [előzmény: (34249) Németh Miklós, 2007-04-17 18:58:10]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34252. Elküldve: 2007-04-17 19:51:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76625.]

Amire kitalálták arra talán alkalmas.
[válaszok erre: #34260] [előzmény: (34251) Peti31, 2007-04-17 19:26:30]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010370016098022 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail