| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Peti31

Tagság: 2006-06-08 06:34:01 Tagszám: #31457 Hozzászólások: 1596 |
34251. Elküldve: 2007-04-17 19:26:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76626.] |
amig nem töri a kódolt spanyolokat meg a németeket adig nem okos!
|
| | | [válaszok erre: #34252] |
[előzmény: (34250) taurus, 2007-04-17 19:02:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34250. Elküldve: 2007-04-17 19:02:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76627.] |
Szerintem elég okos az.
|
| | | [válaszok erre: #34251] |
[előzmény: (34247) Peti31, 2007-04-17 18:33:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
34249. Elküldve: 2007-04-17 18:58:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76628.] |
Úgy tudom, h a gyári beállítás visszaállítása, visszaállítja 0000-ra a jelszót. De nem biztos!
Hyundai-nál így van, próbáld ki.
|
| | | [válaszok erre: #34253] |
[előzmény: (34243) Pedrolino029, 2007-04-17 13:06:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
34248. Elküldve: 2007-04-17 18:55:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76629.] |
Nos, nekem soha nem volt bajom digis beltérivel, másik műhold vételével. Többen panaszkodtak anno, hogy nem igazán tudják fogni a többi műholdat. (összekeveredtek a csatornák stb.) Nekem ilyen problémám nem volt, viszont gyakran rendezgeti 200 fölé a csatornákat, de ki lehet "játszani". Sztem bátran nézhetsz más műholdakat, a digis beltériddel.
|
| | |
[előzmény: (34244) sirlacika, 2007-04-17 14:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Peti31

Tagság: 2006-06-08 06:34:01 Tagszám: #31457 Hozzászólások: 1596 |
34247. Elküldve: 2007-04-17 18:33:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76630.] |
hali! lehet a digi tv beltérijét okositani??
|
| | | [válaszok erre: #34250] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sirlacika

Tagság: 2007-04-16 12:16:20 Tagszám: #44012 Hozzászólások: 121 |
34246. Elküldve: 2007-04-17 17:33:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76631.] |
Kedves anntszer!
Ha megtaláltam volna a fórumban ezen kérdésekre a választ, nem írtam volna ide.
Azért köszönöm a hozzászólásodat!
Lehet, hogy Te értesz hozzá... én nem! Ezért kérdezek! Még, ha másoknak ez full primitív témakör.... Remélem nem nagy baj!
Megköszönöm azon felhasználónak, aki szívesen válaszol a lenti kérdésekre!
üdv,
Laci
|
| | |
[előzmény: (34245) anntszer, 2007-04-17 16:56:27] |
|
Haladó
|
|
 anntszer

Tagság: 2006-02-14 19:43:43 Tagszám: #27060 Hozzászólások: 756 |
34245. Elküldve: 2007-04-17 16:56:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76632.] |
Szia!Olvass vissza kivan vesézve mire jo és mire nem a 1165.
|
| | | [válaszok erre: #34246] |
[előzmény: (34244) sirlacika, 2007-04-17 14:26:29] |
|
Törzstag
|
|
 sirlacika

Tagság: 2007-04-16 12:16:20 Tagszám: #44012 Hozzászólások: 121 |
34244. Elküldve: 2007-04-17 14:26:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76633.] |
Sziasztok!
Most kezdeném a digiTV és egyáltalán a sat használatát.
Az elgondolásom a következő lenne:
DigiTV-s hyundai 1165-ös beltéri(ez adott 5000 ért veszem át..) és egy antennaforgató motort vennék.
- Érdeklődnék, hogy ez használható-e több műholdra.
A másik kérdés még az lenne, hogy melyik műholdakat tudnám fogni a digis műholddal együtt. a vétel budapesten lenne.
Válaszokat előre is köszönöm!
Laci
|
| | | [válaszok erre: #34245 #34248] |
[előzmény: (34243) Pedrolino029, 2007-04-17 13:06:50] |
|
Haladó
|
|
 Pedrolino029

Tagság: 2007-03-30 18:21:01 Tagszám: #43387 Hozzászólások: 10 |
34243. Elküldve: 2007-04-17 13:06:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76634.] |
sziasztok, szereném megkérdezni hogy lehetséges e valahogyan /honan megtudni az elfelejtett jelszót a HUMAX DIGI+II-re? megváltosztattam a 0000 másra és elfelejtettem. bocsi a magyar irásomért de ez nem az erőssegem.
|
| | | [válaszok erre: #34244 #34249] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34242. Elküldve: 2007-04-17 12:03:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76635.] |
Nem is kevés! Meg rendes megállapodás a műsorkészítők és a műsorszórók özött. Mert gyanítom, az sem korrekt teljesen.
|
| | |
[előzmény: (34241) sathaver, 2007-04-17 11:24:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34241. Elküldve: 2007-04-17 11:24:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76636.] |
egyetértünk Laci csak ahhoz pénz kéne gondolom:D
|
| | | [válaszok erre: #34242] |
[előzmény: (34240) Laci082, 2007-04-17 10:55:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34240. Elküldve: 2007-04-17 10:55:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76637.] |
Nincs. De ha ezen múlna csak akkor a M1, tv2, RTL Klub még mindig nem lenne műholdon.
Vigyék ki közvetlenül a stúdióból kijövő jelet, és ha már úgyis itt vannak akkor csinálják meg ugyanezt az RTL Klub-al is, hogy elkerüljék az adókarbantartásból eredő kieséseket.
|
| | | [válaszok erre: #34241] |
[előzmény: (34239) sathaver, 2007-04-17 10:43:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34239. Elküldve: 2007-04-17 10:43:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76638.] |
szerinted hol van digitális elérhetősége a
Roxynak interneten kívül?
|
| | | [válaszok erre: #34240] |
[előzmény: (34238) Laci082, 2007-04-17 10:25:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
34238. Elküldve: 2007-04-17 10:25:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76639.] |
Az már magában elég ciki, hogy egy digitális szolgáltató analóg jeleket vadászik, és azt ossza tovább.
|
| | | [válaszok erre: #34239] |
[előzmény: (34237) sathaver, 2007-04-17 10:16:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34237. Elküldve: 2007-04-17 10:16:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76640.] |
én sztereó fülhallgatóval néztem meg elöbb és csak kicsit sistereg eddig még borzalmasbb volt ennél:)
nem értem miért nem tudják rendesen behangolni:(
|
| | | [válaszok erre: #34238] |
[előzmény: (34236) huni66, 2007-04-17 09:52:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
34236. Elküldve: 2007-04-17 09:52:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76641.] |
Nekem HI - FI toronyra van rákötve.Élvezhetetlen.A többi rádió az jó.
Majd csak ezt is rendbe hozzák....Jó munkának idő kell....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #34237] |
[előzmény: (34234) sathaver, 2007-04-17 09:46:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34235. Elküldve: 2007-04-17 09:49:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76642.] |
cseppet sistereg de jobb mint volt:)
|
| | |
[előzmény: (34234) sathaver, 2007-04-17 09:46:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34234. Elküldve: 2007-04-17 09:46:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76643.] |
én fülhalgatóval ráhalgattam reggel és tök tiszta volt csodálkoztam is:D
|
| | | [válaszok erre: #34235 #34236] |
[előzmény: (34233) huni66, 2007-04-17 09:41:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
34233. Elküldve: 2007-04-17 09:41:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76644.] |
Akkor milyen lehetett előtte?Most olyan , mint amikor a rádiónak elállítódik a potmétere.
|
| | | [válaszok erre: #34234] |
[előzmény: (34232) sathaver, 2007-04-17 09:28:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34232. Elküldve: 2007-04-17 09:28:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76645.] |
végre kijavították a Roxy minőségét most már élvezhető!
|
| | | [válaszok erre: #34233] |
[előzmény: (34231) sathaver, 2007-04-17 09:23:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34231. Elküldve: 2007-04-17 09:23:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76646.] |
gondolom ha elindul a magyar MTV akkor azt fogjuk kapni az europe helyett
|
| | | [válaszok erre: #34232] |
[előzmény: (34230) punto, 2007-04-17 09:14:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
34230. Elküldve: 2007-04-17 09:14:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76647.] |
Köszönöm
|
| | | [válaszok erre: #34231] |
[előzmény: (34228) @malacka@, 2007-04-16 21:09:36] |
|
Törzstag
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
34229. Elküldve: 2007-04-17 00:19:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76648.] |
Jéé, szinkronosan megy a Jericho 14. része. Még jó, hogy az előző két részről - szinkronhiány miatt - lemaradtam, így legalább nemértek belőle semmit.
|
| | | [válaszok erre: #34266] |
|
|
Haladó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
34228. Elküldve: 2007-04-16 21:09:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76649.] |
punto
Sokkal jobb ez a kis gyaloglós emberke, mint a sólyomszem volt!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #34230] |
[előzmény: (34225) punto, 2007-04-16 19:30:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
34227. Elküldve: 2007-04-16 20:32:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76650.] |
igen
|
| | |
[előzmény: (34226) geza26, 2007-04-16 19:49:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|