Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499776/13 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (76/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Peti31



Tagság: 2006-06-08 06:34:01
Tagszám: #31457
Hozzászólások: 1596
34251. Elküldve: 2007-04-17 19:26:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76626.]

amig nem töri a kódolt spanyolokat meg a németeket adig nem okos!
[válaszok erre: #34252] [előzmény: (34250) taurus, 2007-04-17 19:02:02]
Kiváló dolgozó
Peti31 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34250. Elküldve: 2007-04-17 19:02:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76627.]

Szerintem elég okos az.
[válaszok erre: #34251] [előzmény: (34247) Peti31, 2007-04-17 18:33:02]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
34249. Elküldve: 2007-04-17 18:58:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76628.]

Úgy tudom, h a gyári beállítás visszaállítása, visszaállítja 0000-ra a jelszót. De nem biztos!
Hyundai-nál így van, próbáld ki.
[válaszok erre: #34253] [előzmény: (34243) Pedrolino029, 2007-04-17 13:06:50]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
34248. Elküldve: 2007-04-17 18:55:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76629.]

Nos, nekem soha nem volt bajom digis beltérivel, másik műhold vételével. Többen panaszkodtak anno, hogy nem igazán tudják fogni a többi műholdat. (összekeveredtek a csatornák stb.) Nekem ilyen problémám nem volt, viszont gyakran rendezgeti 200 fölé a csatornákat, de ki lehet "játszani". Sztem bátran nézhetsz más műholdakat, a digis beltériddel.
[előzmény: (34244) sirlacika, 2007-04-17 14:26:29]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Peti31



Tagság: 2006-06-08 06:34:01
Tagszám: #31457
Hozzászólások: 1596
34247. Elküldve: 2007-04-17 18:33:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76630.]

hali! lehet a digi tv beltérijét okositani??
[válaszok erre: #34250]
Kiváló dolgozó
Peti31 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sirlacika



Tagság: 2007-04-16 12:16:20
Tagszám: #44012
Hozzászólások: 121
34246. Elküldve: 2007-04-17 17:33:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76631.]

Kedves anntszer!
Ha megtaláltam volna a fórumban ezen kérdésekre a választ, nem írtam volna ide.
Azért köszönöm a hozzászólásodat!

Lehet, hogy Te értesz hozzá... én nem! Ezért kérdezek! Még, ha másoknak ez full primitív témakör.... Remélem nem nagy baj!

Megköszönöm azon felhasználónak, aki szívesen válaszol a lenti kérdésekre!

üdv,
Laci
[előzmény: (34245) anntszer, 2007-04-17 16:56:27]
Haladó
sirlacika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
34245. Elküldve: 2007-04-17 16:56:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76632.]

Szia!Olvass vissza kivan vesézve mire jo és mire nem a 1165.
[válaszok erre: #34246] [előzmény: (34244) sirlacika, 2007-04-17 14:26:29]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sirlacika



Tagság: 2007-04-16 12:16:20
Tagszám: #44012
Hozzászólások: 121
34244. Elküldve: 2007-04-17 14:26:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76633.]

Sziasztok!

Most kezdeném a digiTV és egyáltalán a sat használatát.

Az elgondolásom a következő lenne:
DigiTV-s hyundai 1165-ös beltéri(ez adott 5000 ért veszem át..) és egy antennaforgató motort vennék.

- Érdeklődnék, hogy ez használható-e több műholdra.
A másik kérdés még az lenne, hogy melyik műholdakat tudnám fogni a digis műholddal együtt. a vétel budapesten lenne.

Válaszokat előre is köszönöm!
Laci
[válaszok erre: #34245 #34248] [előzmény: (34243) Pedrolino029, 2007-04-17 13:06:50]
Haladó
sirlacika adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pedrolino029



Tagság: 2007-03-30 18:21:01
Tagszám: #43387
Hozzászólások: 10
34243. Elküldve: 2007-04-17 13:06:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76634.]

sziasztok, szereném megkérdezni hogy lehetséges e valahogyan /honan megtudni az elfelejtett jelszót a HUMAX DIGI+II-re? megváltosztattam a 0000 másra és elfelejtettem. bocsi a magyar irásomért de ez nem az erőssegem.
[válaszok erre: #34244 #34249]
Zöldfülű
Pedrolino029 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34242. Elküldve: 2007-04-17 12:03:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76635.]

Nem is kevés! Meg rendes megállapodás a műsorkészítők és a műsorszórók özött. Mert gyanítom, az sem korrekt teljesen.
[előzmény: (34241) sathaver, 2007-04-17 11:24:37]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34241. Elküldve: 2007-04-17 11:24:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76636.]

egyetértünk Laci csak ahhoz pénz kéne gondolom:D
[válaszok erre: #34242] [előzmény: (34240) Laci082, 2007-04-17 10:55:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34240. Elküldve: 2007-04-17 10:55:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76637.]

Nincs. De ha ezen múlna csak akkor a M1, tv2, RTL Klub még mindig nem lenne műholdon.
Vigyék ki közvetlenül a stúdióból kijövő jelet, és ha már úgyis itt vannak akkor csinálják meg ugyanezt az RTL Klub-al is, hogy elkerüljék az adókarbantartásból eredő kieséseket.
[válaszok erre: #34241] [előzmény: (34239) sathaver, 2007-04-17 10:43:00]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34239. Elküldve: 2007-04-17 10:43:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76638.]

szerinted hol van digitális elérhetősége a
Roxynak interneten kívül?
[válaszok erre: #34240] [előzmény: (34238) Laci082, 2007-04-17 10:25:27]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
34238. Elküldve: 2007-04-17 10:25:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76639.]

Az már magában elég ciki, hogy egy digitális szolgáltató analóg jeleket vadászik, és azt ossza tovább. icon21.gif
[válaszok erre: #34239] [előzmény: (34237) sathaver, 2007-04-17 10:16:00]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34237. Elküldve: 2007-04-17 10:16:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76640.]

én sztereó fülhallgatóval néztem meg elöbb és csak kicsit sistereg eddig még borzalmasbb volt ennél:)
nem értem miért nem tudják rendesen behangolni:(
[válaszok erre: #34238] [előzmény: (34236) huni66, 2007-04-17 09:52:21]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
34236. Elküldve: 2007-04-17 09:52:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76641.]

Nekem HI - FI toronyra van rákötve.Élvezhetetlen.A többi rádió az jó.
Majd csak ezt is rendbe hozzák....Jó munkának idő kell.... icon21.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #34237] [előzmény: (34234) sathaver, 2007-04-17 09:46:33]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34235. Elküldve: 2007-04-17 09:49:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76642.]

cseppet sistereg de jobb mint volt:)
[előzmény: (34234) sathaver, 2007-04-17 09:46:33]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34234. Elküldve: 2007-04-17 09:46:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76643.]

én fülhalgatóval ráhalgattam reggel és tök tiszta volt csodálkoztam is:D
[válaszok erre: #34235 #34236] [előzmény: (34233) huni66, 2007-04-17 09:41:55]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
34233. Elküldve: 2007-04-17 09:41:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76644.]

Akkor milyen lehetett előtte?Most olyan , mint amikor a rádiónak elállítódik a potmétere. icon49.gif
[válaszok erre: #34234] [előzmény: (34232) sathaver, 2007-04-17 09:28:45]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34232. Elküldve: 2007-04-17 09:28:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76645.]

végre kijavították a Roxy minőségét most már élvezhető!
[válaszok erre: #34233] [előzmény: (34231) sathaver, 2007-04-17 09:23:37]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34231. Elküldve: 2007-04-17 09:23:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76646.]

gondolom ha elindul a magyar MTV akkor azt fogjuk kapni az europe helyett
[válaszok erre: #34232] [előzmény: (34230) punto, 2007-04-17 09:14:44]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
34230. Elküldve: 2007-04-17 09:14:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76647.]

Köszönöm icon32.gif
[válaszok erre: #34231] [előzmény: (34228) @malacka@, 2007-04-16 21:09:36]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
34229. Elküldve: 2007-04-17 00:19:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76648.]

Jéé, szinkronosan megy a Jericho 14. része. Még jó, hogy az előző két részről - szinkronhiány miatt - lemaradtam, így legalább nemértek belőle semmit.
[válaszok erre: #34266]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
34228. Elküldve: 2007-04-16 21:09:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76649.]

punto
Sokkal jobb ez a kis gyaloglós emberke, mint a sólyomszem volt! icon32.gif icon28.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #34230] [előzmény: (34225) punto, 2007-04-16 19:30:15]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
34227. Elküldve: 2007-04-16 20:32:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76650.]

igen
[előzmény: (34226) geza26, 2007-04-16 19:49:37]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096108913421631 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail