| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
33951. Elküldve: 2007-04-10 19:48:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76926.] |
Drága Barátom! Hogy Teszáriról hogy vélekedsz az a Te dolgod akár még igazad is lehet. De hogy az összes erdélyi magyarról ilyen a véleményed arra nem tudok mit mondani. Illetve tudnék csak senkit nem sértegetek.
|
| | | [válaszok erre: #33952] |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Törzstag
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
33950. Elküldve: 2007-04-10 19:48:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76927.] |
"Mert vannak gondok a UPC-vel, T-vel, de ott legalább van hajlandóság a hibák javítására, az együttműködésre, de a Teszáriélnál a több éves hibák, sokszor apróbb hibák ugyanúgy fennállnak." Mik ezek a több éves hibák, cirka egy év elteltével?
lord
|
| | | [válaszok erre: #33968] |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33949. Elküldve: 2007-04-10 19:40:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76928.] |
Kedves Tóth Csaba
azért egy picikét gondolkozzál már el, meik cég hajlik a segítőkézség és az eggyütt működés felé mert én még ilyennel nem találkoztam a média világában!!!!
főleg a kábel és internet szolgáltatókra értem.
Amúgy meg semmi nem kötelező , ha nem tetszik akkor felejtsd el a Digi-t és keres olcsóbbat és jobbat vagy legalább olyat ami hasonló fénzért hasonló szolgáltatást nyújt....
ha találtál majd oszd meg velünk is......
|
| | | [válaszok erre: #33964] |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sorcy

Tagság: 2006-02-16 11:42:11 Tagszám: #27164 Hozzászólások: 631 |
|
Törzstag
|
|
 sorcy

Tagság: 2006-02-16 11:42:11 Tagszám: #27164 Hozzászólások: 631 |
33947. Elküldve: 2007-04-10 19:35:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76930.] |
Azért nem semmi, hogy ott elindul itt+kakilnak a fejünkre! Pedig sokat köszönhet Teszári úr az itt forumozóknak!!!!!!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33946. Elküldve: 2007-04-10 19:34:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76931.] |
A T-nek előfizetője voltam kb. 6 évig és minden volt a részükről csak együttműködés és gyors hibajavítás nem
|
| | |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33945. Elküldve: 2007-04-10 19:29:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76932.] |
Sziasztok!
Azért ez az egész EMKTV és DIGI Tv cég olyan szomoru. Van egy erdélyi magyar Teszári Zoltán nevü emberke, aki elhatározza, hogy csinál egy céget és olcsón szolgáltat. Aztán bejön az anyaországba is vele és az összes szemét kapitalista céggel ellentétben egy elérhetetlen, kulturálatlan, az előfizetőket magasan leszaró menedzsereket és alkalmazottakat foglalkoztat, a szolgáltatás minősége sokszor kaki, mégsem törekednek egy kicsit sem arra, hogy bármit is tegyenek a szolgáltatás javitásának irányában, sőt még azokat is támadják, leszarják, akik ingyen, de jó akarattal próbálnak nekik segíteni.
Mert vannak gondok a UPC-vel, T-vel, de ott legalább van hajlandóság a hibák javítására, az együttműködésre, de a Teszáriélnál a több éves hibák, sokszor apróbb hibák ugyanúgy fennállnak.
Szóval itt nem az amerika, a holland a német, az angol vagy a román a legnagyobb szemét, hanem a magyar. És ez rettenetesen szomorú, hogy a magyar a magyar legnagyobb ellensége, rosszakarója. Teszári sem különb semmivel, mint a külföldi modern rabszolgatartók, ugyanúgy lenézi, kihasználja az alkalmazottait, ugyanúgy leszarja az előfizetőket. Ennyit az erdélyi magyarokról és azoknak a jószivüségéről...
|
| | | [válaszok erre: #33946 #33949 #33950 #33951 #33953 #33956 #33960] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33944. Elküldve: 2007-04-10 19:22:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76933.] |
Ez még mindig unofficial
De kicsit utánanézve a dolgoknak úgy tűnik, hogy a "legnagyobb" konkureciájuk Romániában a nemrég indult Dolce lehet akik már most közel 100000 előfizetővel büszkélkedhetnek. Valamit tudhatnak ők is. Vagy nagyon olcsók, vagy nagyon jó minőségűek.
|
| | | [válaszok erre: #33954 #33958] |
[előzmény: (33932) sathaver, 2007-04-10 18:23:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33943. Elküldve: 2007-04-10 19:15:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76934.] |
csá nektek
remélem lecsillapodik már végre ez az AXN história mert már nagyon tele a hócipőm hogy mindig ezt kell olvasni amikor itt vagyok....
akinek nem inge .............
|
| | |
[előzmény: (33942) mlaszlo, 2007-04-10 19:13:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33942. Elküldve: 2007-04-10 19:13:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76935.] |
Annak az oldalnak nem szabad hinni, mert az ott megjelent információknak 99,99%-ban nincs valóságalapja.
|
| | | [válaszok erre: #33943] |
[előzmény: (33931) czila, 2007-04-10 18:21:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lordxavier

Tagság: 2006-05-24 14:47:25 Tagszám: #30903 Hozzászólások: 13 |
33941. Elküldve: 2007-04-10 19:12:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76936.] |
Ha több napra áramtalanítod, letiltódik a smart kártya és hívhatod az ügyfélszolgálatot (tapasztalat)
|
| | |
[előzmény: (33867) kadzsol, 2007-04-09 11:40:03] |
|
Zöldfülű
|
|
 lordxavier

Tagság: 2006-05-24 14:47:25 Tagszám: #30903 Hozzászólások: 13 |
33940. Elküldve: 2007-04-10 19:12:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76937.] |
Ha több napra áramtalanítod, letiltódik a smart kártya és hívhatod az ügyfélszolgálatot (tapasztalat)
|
| | |
[előzmény: (33867) kadzsol, 2007-04-09 11:40:03] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33939. Elküldve: 2007-04-10 19:06:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76938.] |
igen most pangás van tesó sajnos:(
hátha vihar elötti csend:)
|
| | |
[előzmény: (33936) taurus, 2007-04-10 18:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
33938. Elküldve: 2007-04-10 18:49:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76939.] |
Ennyi előfizető mellet már illene lenni kulcsnak is...
|
| | |
[előzmény: (33932) sathaver, 2007-04-10 18:23:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 trooper

Tagság: 2006-01-17 09:10:11 Tagszám: #25922 Hozzászólások: 216 |
33937. Elküldve: 2007-04-10 18:46:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76940.] |
Sziasztok!
Sokan hivatkoznak itt a Hálózat TV-re. Bár egy pár napja nem voltam a fórumon, de jól tudom, hogy még mindig V poláron van, s nem a hivatalos néven, hanem valami teszt néven fut?
Vagy átkerült új TP-re?
Üdv: T.
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33936. Elküldve: 2007-04-10 18:38:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76941.] |
Teso ezek szép számok.
Csodálkozom hogy a cseheknél csak ennyi.
A szlovákok szépen alakulnak/jupiszis elöfiz. talán 20 ezer sem volt/
Bár a fejlesztésekben is meglátszana az eredmény.
Most eléggé pangás van szerintem.
|
| | | [válaszok erre: #33939] |
[előzmény: (33932) sathaver, 2007-04-10 18:23:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33935. Elküldve: 2007-04-10 18:35:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76942.] |
Igaz hogy volt 1 elmebeteg fóruma ide belinkelve. De az ki is lett itt tárgyalva a moderátor által.
|
| | |
[előzmény: (33934) taurus, 2007-04-10 18:34:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33934. Elküldve: 2007-04-10 18:34:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76943.] |
Ki igérte testvérem?
|
| | | [válaszok erre: #33935] |
[előzmény: (33933) czila, 2007-04-10 18:25:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33933. Elküldve: 2007-04-10 18:25:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76944.] |
itt igérték az axn-eket,a boomerángot,paprikát,filmmuzeumot,csak azt nem lehet tudni honnan veszik az információt,és mennyire hiteles.
czila
|
| | | [válaszok erre: #33934] |
|
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33932. Elküldve: 2007-04-10 18:23:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76945.] |
Conform acestui site numarul de abonati ai lui Digi Tv in Europa este urmatorul :
Romania : 1.150.000
Ungaria : 370.000
Slovacia : 216.000
Cehia : 139.000
Serbia : 50.500
Croatia : 24.700
Total abonati : 1.950.200
Data : 10.04.2007
|
| | | [válaszok erre: #33936 #33938 #33944] |
[előzmény: (33931) czila, 2007-04-10 18:21:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33931. Elküldve: 2007-04-10 18:21:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76946.] |
a mindenkilapja.hu-n,azt irják,hogy még 10 nap . vajon mire értelmezik?
czila
|
| | | [válaszok erre: #33932 #33942] |
|
|
Kezdő
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
33930. Elküldve: 2007-04-10 18:14:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76947.] |
Ez az amelyik beint a távirányítónak kikapcs után.
|
| | |
[előzmény: (33926) papadu, 2007-04-10 17:36:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33929. Elküldve: 2007-04-10 17:47:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76948.] |
Már nem azért, de ki ígért egyáltalán új csatornákat? Főleg TV Paprikát meg bumerángot (ami egyébként egy új műsor a story tv-n ) Az AXN-ek sorsa pedig még teljesen rendezetlen, egyenlőre senki sem nézheti.
papadu: Nem csak két fajta szoftver hanem alapvetően két fajta Hyundai beltéri van (illetve verziószám szerint több is, de ez most nem lényeges).
|
| | |
[előzmény: (33927) Vincze Erik, 2007-04-10 17:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33928. Elküldve: 2007-04-10 17:40:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76949.] |
Egyenlőre kimondhatjuk. Felfűzött társbeltérivel pedig nem lehet normálisan nézni a Hálózatot, mert az lesz amit leírtál, hacsak nem a másikon is azt nézik. (ezért próbáltam többek között én is rábeszélni mindenkit twin fej megvételére a felfűzés helyett)
|
| | |
[előzmény: (33927) Vincze Erik, 2007-04-10 17:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33927. Elküldve: 2007-04-10 17:38:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76950.] |
Igen az van. Úgy, hogy ha rákapcsolok a másik szobában elszáll minden. Kimondhatjuk, hogy Tv Paprika, Boomerang, AXN Sci-fi, AXN Crime goodbye???
|
| | | [válaszok erre: #33928 #33929] |
[előzmény: (33920) punto, 2007-04-10 14:51:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|