| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
33926. Elküldve: 2007-04-10 17:36:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76951.] |
Hali! Most találkoztam olyan softverrel, amiben játék is van. Látott már valaki ilyet? Gyakorlatilag a digi két fajta softverrel megy?
|
| | | [válaszok erre: #33930] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33925. Elküldve: 2007-04-10 15:41:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76952.] |
Elvileg kötelesek a szerződés mellé adni, már csak azért is mert a szerződés több pontja hivatkozik az ÁSZF-re. Nekünk hoztak. Valóban elég apróbetűsre sikerült.
|
| | |
[előzmény: (33924) EA38, 2007-04-10 15:36:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
33924. Elküldve: 2007-04-10 15:36:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76953.] |
Egyébként én csak a honlapjukon láttam ÁSZF-jüket, amikor szerződtem velük senki sem lobogtatot ilyesmit, hogy olvasd már el te szerencsétlen....
|
| | | [válaszok erre: #33925] |
[előzmény: (33922) Laci082, 2007-04-10 15:31:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
33923. Elküldve: 2007-04-10 15:32:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76954.] |
Hát sok érdekesség van benne az biztos.
|
| | |
[előzmény: (33922) Laci082, 2007-04-10 15:31:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33922. Elküldve: 2007-04-10 15:31:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76955.] |
Valószínűleg ők se tudták elolvasni, ha csak az olvashatatlanság miatt jelentették be a GVH-nál
(bár most már tényleg van Hálózat TV, ami ugyan Hálózatok TV néven, de az indulás óta szerepel benne)
Különben meg spórolnak a papírral ---> védik az erdőket
|
| | | [válaszok erre: #33923 #33924] |
[előzmény: (33921) EA38, 2007-04-10 15:26:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
33921. Elküldve: 2007-04-10 15:26:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76956.] |
A Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége (FEOSZ) – fogyasztói panasz alapján - bejelentést tett 2007. 03. 27-én az EMKTV Egyesült Magyar Kábeltelevízió Híradástechnikai Kft. ellen, mivel a cég a műholdas televízió szolgáltatásának általános szerződési feltételeit (ÁSZF) az átlagos fogyasztó számára is olvashatatlanul bocsátja rendelkezésre. sat.hu
|
| | | [válaszok erre: #33922] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33920. Elküldve: 2007-04-10 14:51:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76957.] |
De van neked finom Hálozat Tv
|
| | | [válaszok erre: #33927] |
[előzmény: (33919) Vincze Erik, 2007-04-10 14:47:27] |
|
Törzstag
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33919. Elküldve: 2007-04-10 14:47:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76958.] |
Köszönöm. Hát akkor ennyi volt a NAGY áprilisi csatornabővítés.
|
| | | [válaszok erre: #33920] |
[előzmény: (33918) ad.2.ne, 2007-04-10 14:30:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33918. Elküldve: 2007-04-10 14:30:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76959.] |
Egyik kollegám küldött nekik emailt, azt irták, hogy a "kis" AXNek egylőre nem lesznek sem a UPCDn, sem a DIGIn a magyaroknak, mert még tárgyalás alatt vannak a dolgok.
|
| | | [válaszok erre: #33919] |
[előzmény: (33917) Vincze Erik, 2007-04-10 14:22:17] |
|
Kezdő
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33917. Elküldve: 2007-04-10 14:22:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76960.] |
Akkor most a két AXN-el mi van? Lesz magyarul a DIGI-n, vagy sem?
|
| | | [válaszok erre: #33918] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
33916. Elküldve: 2007-04-10 13:25:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76961.] |
Nem vok benne biztos
|
| |
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33915. Elküldve: 2007-04-10 13:20:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76962.] |
Ez nem fog semmin sem változtatni, csak láttad, hogy ez tudna ilyet is, csak ...
|
| | |
[előzmény: (33914) digi, 2007-04-10 13:12:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33914. Elküldve: 2007-04-10 13:12:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76963.] |
De ezek szerint, ha újra szunyára kapcsolom, utána megint csak lassú lesz!
|
| | | [válaszok erre: #33915] |
[előzmény: (33906) latency, 2007-04-10 12:22:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33913. Elküldve: 2007-04-10 13:09:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76964.] |
na ne mondd, hogy horvát.. észre sem vettem
|
| | |
[előzmény: (33903) Alessandro, 2007-04-10 08:32:43] |
|
Zöldfülű
|
|
 Davidka33

Tagság: 2007-01-30 10:38:08 Tagszám: #40822 Hozzászólások: 35 |
33912. Elküldve: 2007-04-10 13:00:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76965.] |
Kösz, de ezt már eddig is tudtam!
|
| | |
[előzmény: (33911) latency, 2007-04-10 12:56:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33911. Elküldve: 2007-04-10 12:56:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76966.] |
Állítani nem lehet semmit, de így legalább már biztosan tudod, hogy ez egy mekkora kalap sz*r.
|
| | | [válaszok erre: #33912] |
[előzmény: (33909) Davidka33, 2007-04-10 12:52:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Davidka33

Tagság: 2007-01-30 10:38:08 Tagszám: #40822 Hozzászólások: 35 |
33910. Elküldve: 2007-04-10 12:54:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76967.] |
Arra amelyik fél óra alatt éled fel! (Hyundai)
|
| | |
[előzmény: (33908) Alessandro, 2007-04-10 12:51:47] |
|
Zöldfülű
|
|
 Davidka33

Tagság: 2007-01-30 10:38:08 Tagszám: #40822 Hozzászólások: 35 |
33909. Elküldve: 2007-04-10 12:52:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76968.] |
Nos én kipróbáltam! Nem sokat értem el vele! Azt hittem lehet valamit állítani rajta, hogy ne fél óra alatt kapcsoljon be!
|
| | | [válaszok erre: #33911] |
[előzmény: (33906) latency, 2007-04-10 12:22:49] |
|
Zöldfülű
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
33908. Elküldve: 2007-04-10 12:51:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76969.] |
Bocs...belterire
|
| | | [válaszok erre: #33910] |
|
|
Haladó
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
33907. Elküldve: 2007-04-10 12:43:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76970.] |
Ez melyik beletrire ervenyes?
|
| |
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33906. Elküldve: 2007-04-10 12:22:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76971.] |
Az a valaki én voltam
Szóval: kapcsold ki a beltérit, nyomd meg a beltérin a menü+channel fel gombot egyszerre, a távirányítóval menj a live signal feliratú gombra és nyomj okét. És láss csodát rögtön van kép, rögtön van epg.
|
| | | [válaszok erre: #33909 #33914] |
[előzmény: (33905) digi, 2007-04-10 12:01:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33905. Elküldve: 2007-04-10 12:01:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76972.] |
"Lépj be a szervíz menübe és ott menj a live valami (nem emlékszem pontosan mi a neve menü) és akkor rögtön bejön az adás, nem kell várni fél percet." Ezt írta valaki korábban. Ez hogyan is működik? Tudja valaki pontosan?
|
| | | [válaszok erre: #33906] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33904. Elküldve: 2007-04-10 09:39:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76973.] |
Az is pénzbe kerül...
|
| | |
[előzmény: (33879) jános bácsi, 2007-04-09 16:35:03] |
|
Haladó
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
33903. Elküldve: 2007-04-10 08:32:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76974.] |
Kulonben a forditas nem orosz,hanem horvat...a forditas,hat...elmegy
|
| | | [válaszok erre: #33913] |
|
|
Haladó
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33902. Elküldve: 2007-04-09 22:57:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76975.] |
gyenge orosz tudásommal próbálkoztam..
"csatornák, melyeknek más platformjuk van, a digitv-nek viszont nincs tobbek kozott AXN sci-fi.... stb. "
még írnak a FOX crime-ról meg a Kapital Networkról, hogy az utlsó információk szerint a digitv-től azokra nem lehet számitani.
a többi meg nekem kinai.
|
| | |
[előzmény: (33901) voom86, 2007-04-09 21:45:08] |
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|