| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33851. Elküldve: 2007-04-08 21:00:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77026.] |
A beltéri azért fogyaszt annyit kikapcsolva, mint bekapcsolva, mert a tunerje folyamatosan meg (mint ha be lenne kapcsolva, csak nem ad képet), lesi a műholdat frissítés és egyéb ilyen dolgok után.
|
| | | [válaszok erre: #33852] |
[előzmény: (33848) @malacka@, 2007-04-08 20:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33850. Elküldve: 2007-04-08 20:50:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77027.] |
EA 38
hello neked...
én úgy vagyok vele ha már majd 200e fölött vagyok költekezésben kép és hangzás terén akkor már inkább DVD , mert soha a jó életben nem lesz olyan a minőség mint a lemezen... Szerintem egyébként jó a digi de a tököm se fizessen plusz pénzt azért a filmért amit már láttam... azt meg a jó ég sem tudja hogy mikor lesz a HBO 5.1ben...
|
| | |
[előzmény: (33826) EA38, 2007-04-08 13:14:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33849. Elküldve: 2007-04-08 20:47:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77028.] |
Nekem is kb ennyit fogyaszt
|
| | |
[előzmény: (33848) @malacka@, 2007-04-08 20:33:11] |
|
Törzstag
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
33848. Elküldve: 2007-04-08 20:33:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77029.] |
Kérnék valakit, hogy mérjen már rá a Hyundai HSS-3169NA fogyasztására. Nálam ugyanis semmi különbség nincs a bekapcsolt és a készenléti állapot között. Picit több mint 21 watt óránként: 12-13 ezer forint tehát éves szinten (két beltéris verzióban). Havi ezer! Érdekes adat. Jól számoltam?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #33849 #33851 #33854] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33847. Elküldve: 2007-04-08 20:00:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77030.] |
Nem erőssége az EPG a Diginek.
Szerintem nem lesz az normális sosem.
Bár a másik cégnél is sokat kellett rá várni.
|
| | |
[előzmény: (33844) Owen5, 2007-04-08 19:34:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33846. Elküldve: 2007-04-08 19:51:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77031.] |
Akkor csak én nem emlékeztem rá... Amúgy most a Forma1 ismétlés alatt is szaggat.
|
| | |
[előzmény: (33845) taurus, 2007-04-08 19:40:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33845. Elküldve: 2007-04-08 19:40:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77032.] |
Volt már szó a szaggatásról a digin. Sokszor csinálta már.
|
| | | [válaszok erre: #33846] |
[előzmény: (33842) latency, 2007-04-08 19:18:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Owen5

Tagság: 2006-12-04 00:35:10 Tagszám: #38073 Hozzászólások: 168 |
33844. Elküldve: 2007-04-08 19:34:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77033.] |
Sziasztok holmaptól egy pár adón újra van epg és egy kicsit részletesebb lett mindeggyik csatornán amelyikhez van
|
| | | [válaszok erre: #33847] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33843. Elküldve: 2007-04-08 19:30:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77034.] |
A Spot Klub-al az indulás óta gondok voltak a Diginél. Többen panaszkodtak már itt is róla, hogy akadozik.
|
| | |
[előzmény: (33842) latency, 2007-04-08 19:18:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33842. Elküldve: 2007-04-08 19:18:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77035.] |
Nem csak a Bundesliga alatt, én már láttam akadozni spanyol focit és kosárlabda euroligát is. Szerintem ez Digis hiba, mások erről még nem panaszkodtak.
|
| | | [válaszok erre: #33843 #33845] |
[előzmény: (33841) trooper, 2007-04-08 18:28:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 trooper

Tagság: 2006-01-17 09:10:11 Tagszám: #25922 Hozzászólások: 216 |
33841. Elküldve: 2007-04-08 18:28:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77036.] |
Sziasztok!
Bár nem sokxor szoktam a Sportklubot nézni, de amikor ÉLŐben adják a Bundesligát, nagyon soxor akadozik. Mi lehet ennek az oka? Gondolom nem csak nálam van ilyen hiba... :D
|
| | | [válaszok erre: #33842] |
|
|
Haladó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
33840. Elküldve: 2007-04-08 18:22:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77037.] |
Sziasztok!
Hyundai-ra mi a legutolsó sw?
Fölöslegesen nem erőltetném, de ha van új, akkor letölteném.
Kösssz!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33839. Elküldve: 2007-04-08 16:49:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77038.] |
Ez nem anyagi kérdés. 5 perc munka lenne berakni a stream-be a DD hangot (na jó, a Diginél azért nem mindíg mennek simán a dologok, úgy azért lehet több is )
Bár nekem így jobb, hogy nincs legalább nem foglalják a Sport 1,2 elől a sávszélt.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-08 17:17:49]
|
| | |
[előzmény: (33838) noel73, 2007-04-08 16:44:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
33838. Elküldve: 2007-04-08 16:44:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77039.] |
Ennyi pénzért jó hogy nem hd akartok. Jó ez ahogy van.Ha nem tetszik van még sok szolgáltató.
|
| | | [válaszok erre: #33839] |
[előzmény: (33837) pekboy, 2007-04-08 16:15:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pekboy

Tagság: 2006-11-01 19:15:19 Tagszám: #36631 Hozzászólások: 138 |
33837. Elküldve: 2007-04-08 16:15:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77040.] |
|
| | | [válaszok erre: #33838] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33836. Elküldve: 2007-04-08 16:12:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77041.] |
Ha sopánkodom akkor sem teszik be hamarabb.
Egyébként lesz@rom a jupiszit a digivel együtt.
|
| | |
[előzmény: (33835) Laci082, 2007-04-08 16:05:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33835. Elküldve: 2007-04-08 16:05:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77042.] |
Vagyis örüljünk, hogy nincs?
Ha kicsit félretennéd a jupiszit, akkor látnád, hogy az összes digitális szolgáltató (legyen az műholdas, földi, vagy kábel) adja már az HBO-hoz a DD hangot, kivéve a DigiTV-t. Pedig ha a román változatnál meg tudták oldani akkor nagy technikai akadálya nem lehet.
|
| | | [válaszok erre: #33836] |
[előzmény: (33834) taurus, 2007-04-08 15:52:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33834. Elküldve: 2007-04-08 15:52:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77043.] |
"Viszont ha megy a románoknak akkor rárakhatnák a magyarra is, mert egyre több filmet adnak 5.1-ben."
Mert nem jupiszike.
|
| | | [válaszok erre: #33835] |
[előzmény: (33832) Laci082, 2007-04-08 15:09:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaso

Tagság: 2005-05-23 13:34:30 Tagszám: #19052 Hozzászólások: 75 |
33833. Elküldve: 2007-04-08 15:10:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77044.] |
(Eredeti nyelven nézik mindig, mivel náluk feliratos. )
Igy igaz.
Romániában nem létezik a szinkronizálás hazai nyelvre, meg nem is volt sosem.
Még a múltban volt rá kisérlet , de elfelejtették .
Náluk minden feliratos.
A Digi-nél a bemeppelt azonositok hasraütésszerüen történnek , legalábbis ugy néz ki ,lásd pl. Hálozat Tv ( spanyol)
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33832. Elküldve: 2007-04-08 15:09:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77045.] |
Nálam még egy romaán hangvivő volt rajta de újrakerestem, és már van egy angol is. (látszik nem gyakran keresgélek) Akkor tévedtem. Hogy megy-e vagy csak helye van meg nem tudom. Viszont ha megy a románoknak akkor rárakhatnák a magyarra is, mert egyre több filmet adnak 5.1-ben.
|
| | | [válaszok erre: #33834] |
[előzmény: (33831) taurus, 2007-04-08 15:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33831. Elküldve: 2007-04-08 15:02:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77046.] |
Akkor miért irja ki a beltéri a román HBO-nál hogy román ill. angol amit DD-nek jelez.
|
| | | [válaszok erre: #33832] |
[előzmény: (33829) Laci082, 2007-04-08 13:43:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 batka

Tagság: 2005-06-16 00:48:05 Tagszám: #19759 Hozzászólások: 1352 |
33830. Elküldve: 2007-04-08 13:52:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77047.] |
Eredeti nyelven nézik mindig, mivel náluk feliratos.
|
| | |
[előzmény: (33829) Laci082, 2007-04-08 13:43:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33829. Elküldve: 2007-04-08 13:43:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77048.] |
Lófax van a románoknak nem DD hang.
Egyetlen román hangvivő van rajta, tehát még az eredeti nyelven se nézhetik a filmeket.
De ha már HBO: még mindig vígan megy mindkettő, ahoz képest, hogy az HBO által megadott kódolatlan időszak reggel véget ért. Megint elfelejtették lekapcsolni. Nem baj, majd az HBO behajtja rajtuk a jogdíjakat a mai napra az összes előfizetőre
|
| | | [válaszok erre: #33830 #33831] |
[előzmény: (33827) sathaver, 2007-04-08 13:30:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
33828. Elküldve: 2007-04-08 13:37:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77049.] |
Nem romániában élek. Megy itt? Nem. Nekem aztán tök mindegy, hálistennek már nincs digim. Kellemes húsvétot. :)
|
| | |
[előzmény: (33827) sathaver, 2007-04-08 13:30:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33827. Elküldve: 2007-04-08 13:30:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77050.] |
képes DD-ben adni a románoknak már megy pár hónapja csak nekünk nem adják !
jobban kéne informálódnod máskor:D
|
| | | [válaszok erre: #33828 #33829] |
[előzmény: (33826) EA38, 2007-04-08 13:14:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|