Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (87/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 

gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33368. Elküldve: 2007-04-02 11:52:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77501.]

sathaver -- te vagy az isten

ezzel a megoldással bejött 16 db SVC csati.... icon28.gif icon28.gif icon28.gif
[válaszok erre: #33369] [előzmény: (33366) sathaver, 2007-04-02 11:46:50]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33366. Elküldve: 2007-04-02 11:46:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77502.]

ha társkészüléked van addig kapcsold ki a másikat!
TP szekeztéesben írjd át a 12563 viszintes 27500-at függölegesbe nyomj egy keresést ha nem megy egyböl ismételd meg újra:)
nekeem a hunyi is lekereste így!
[válaszok erre: #33368 #33370] [előzmény: (33361) benger1, 2007-04-02 11:38:10]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33365. Elküldve: 2007-04-02 11:44:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77503.]

:D
[előzmény: (33362) Geraw, 2007-04-02 11:38:51]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33364. Elküldve: 2007-04-02 11:44:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77504.]

amstrad
hogy sugározhatna szerinted a digi magyarország területein más mas csatornákat??? icon28.gif
[előzmény: (33363) alego, 2007-04-02 11:41:38]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alego



Tagság: 2006-12-17 09:33:18
Tagszám: #38640
Hozzászólások: 47
33363. Elküldve: 2007-04-02 11:41:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77505.]

Meg vagyok lepodve a digin-n, mondjuk nekem nincs de most az axn sci fi(ez amit latunk az nem demo...a sci fin delben indul a musor...) szabadon jon toluk igaz meg csak romanul, de valoban meglepoen jo kepminoseg. Most mar csak a zenei repertoarjukat kene egy poppet boviteni...
[válaszok erre: #33364 #33380]
Zöldfülű
alego adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Geraw



Tagság: 2006-02-27 20:16:31
Tagszám: #27760
Hozzászólások: 294
33362. Elküldve: 2007-04-02 11:38:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77506.]

Talán ASTRA pengét vett az ABC-ben! icon29.gif
[válaszok erre: #33365 #33367] [előzmény: (33360) sathaver, 2007-04-02 11:36:17]
Haladó
Geraw adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


benger1



Tagság: 2006-05-07 12:57:21
Tagszám: #30343
Hozzászólások: 43
33361. Elküldve: 2007-04-02 11:38:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77507.]

Csinálhatok én bármit,nekem sem hajlandó lekeresni az új tp-t a Hunyadim.
[válaszok erre: #33366]
Zöldfülű
benger1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33360. Elküldve: 2007-04-02 11:36:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77508.]

milyen asztráról beszélsz???

10.TP-n indult el ma az
AXN Sci-fi
AXN -Crime
Hálózat
de kimaradoznak mert nyilván most csinálják a csatornákat
[válaszok erre: #33362] [előzmény: (33359) amstrad, 2007-04-02 11:31:59]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hg1dbt



Tagság: 2004-12-24 15:23:45
Tagszám: #14640
Hozzászólások: 290
33358. Elküldve: 2007-04-02 11:31:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77509.]

Sziasztok!
Milyen uj programok indultak a 10 TP-én?

Üdv: Tibi
Haladó
hg1dbt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33357. Elküldve: 2007-04-02 11:21:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77510.]

románok még ezt szeretnék az újak között:
tcm 24/24 , national wild
[válaszok erre: #33359] [előzmény: (33356) sathaver, 2007-04-02 11:14:21]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33356. Elküldve: 2007-04-02 11:14:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77511.]

igazad van tesó!
amúgy nagyon jó a kép! majdnem 4 mb-tel jön
[válaszok erre: #33357] [előzmény: (33354) szbarna, 2007-04-02 11:08:59]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33355. Elküldve: 2007-04-02 11:13:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77512.]

Gyáribeállítások/ magyar/ kivánja a Digi-tv csom... igen:)
és utána beirod kézzel az új tp-adatait azt is lekeresed
én ezt tettem elöbb
[előzmény: (33351) gombilaci, 2007-04-02 11:03:50]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33354. Elküldve: 2007-04-02 11:08:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77513.]

Azert ez meg nem azt jelenti , hogy soha nem lesz jelen a Digin a Boomerang ! A remeny hal meg utoljara, ha jobban megnezzuk a dolgokat akkor lathatjuk, hogy a Digin es a Focussat on kivul az osszes roman DTH-n megtalalhato a Boomerang. Elobb utobb csak lesz a Digin is, hisz a 2 Axn-re is sokat kellet varni a tobbinel viszont mar reg fent volt.
[válaszok erre: #33356 #33382] [előzmény: (33350) sathaver, 2007-04-02 11:02:01]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kami11



Tagság: 2006-10-09 12:28:32
Tagszám: #35719
Hozzászólások: 34
33353. Elküldve: 2007-04-02 11:06:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77514.]

Ja a beltéri Hunyadi!
[előzmény: (33352) Kami11, 2007-04-02 11:05:10]
Zöldfülű
Kami11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kami11



Tagság: 2006-10-09 12:28:32
Tagszám: #35719
Hozzászólások: 34
33352. Elküldve: 2007-04-02 11:05:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77515.]

Sziasztok!
Hogy tudom megtalálni a két AXN csatit?
Szájbarágósan ha kérhetném, nem vagyok nagy műholdvadász! icon25.gif
Előre is köszönöm! icon32.gif icon32.gif icon32.gif
[válaszok erre: #33353]
Zöldfülű
Kami11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33351. Elküldve: 2007-04-02 11:03:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77516.]

van egy kis kavarodás a digimben
ugyhogy kitörlök minden TP-t.
szerintetek hogy a legérdemesebb csatornát keresni vele. (Hunyadi)
icon28.gif
[válaszok erre: #33355] [előzmény: (33350) sathaver, 2007-04-02 11:02:01]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33350. Elküldve: 2007-04-02 11:02:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77517.]

kár érte viszont a két AXN-nek nagyon örülök Drága tesóm:-)
[válaszok erre: #33351 #33354] [előzmény: (33348) szbarna, 2007-04-02 10:54:43]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Robee



Tagság: 2004-09-17 14:51:41
Tagszám: #12674
Hozzászólások: 471
33349. Elküldve: 2007-04-02 11:00:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77518.]

Tud valaki Érden szerelőt vagy viszonteladót, akinél gyorsabban lehet a Digi-t megrendelni, mint az ügyfélszolgálaton keresztül?
[válaszok erre: #33381]
Törzstag
Robee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33348. Elküldve: 2007-04-02 10:54:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77519.]

Sajnos csak annyit , hogy amig nem lesz Roman forditasa addig nel lesz a Digin Boomerang ,meg hat arra hivatkoznak, hogy igy is van 3 rajzfilmcsati az alapcsomagban :-(

Bar ezek szerintem nem az igazi kifogasok .... icon31.gif
[válaszok erre: #33350] [előzmény: (33346) sathaver, 2007-04-02 10:39:42]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
33347. Elküldve: 2007-04-02 10:54:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77520.]

Ha megnézed a Boomerang-os képen az OSD háttere nem stímmel :))) Ellenben az AXN-es kép OSD hátterével. icon33.gif
[előzmény: (33343) sathaver, 2007-04-02 10:27:38]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33346. Elküldve: 2007-04-02 10:39:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77521.]

igeen drága Sbarna Barátommm
:-)
Boomerangról tudsz valamit :-)?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-02 10:48:48]
[válaszok erre: #33348] [előzmény: (33345) szbarna, 2007-04-02 10:29:42]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33345. Elküldve: 2007-04-02 10:29:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77522.]

Idézet:
A intrat AXN SCIFI .
De data asta nu mai e o gluma de 1 Aprilie :



Ez mar nem aprilis 1 trefa .... ez is oda van irva a kep fole Sathaver baratom !
[válaszok erre: #33346] [előzmény: (33343) sathaver, 2007-04-02 10:27:38]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33344. Elküldve: 2007-04-02 10:28:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77523.]

AXN Scifi
720x576
Video : 3979 kbps
érdekes a minőség:)
[előzmény: (33343) sathaver, 2007-04-02 10:27:38]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33343. Elküldve: 2007-04-02 10:27:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77524.]

:D
belinkelek egy képet az AXN Scifiröl és ugyan olyan mint a Boomerangról volt tehát szerintem hiteles volt a kép! a fórum alján lesz a kép a linken:


http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=46670&page=5
[válaszok erre: #33344 #33345 #33347] [előzmény: (33341) Geraw, 2007-04-02 10:24:35]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33342. Elküldve: 2007-04-02 10:26:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77525.]

Nem akarok unnepronto lenni de a Digin egyelore nem lesz Boomerang sajnos...

Az okokat korabban mar leirtam icon3.gif

En is szeretnem a Boomerangot latni a kinalatban, meg a lanyom miatt is mert imadja a klasszikus rajzfilmeket :-)

A kep pedig egy ugyes aprilis 1 hamisitvany.

Hamarosan a kovetkezo bovites Antena 2 egy roman ado !

egyelore maradnak Vertikalisan a ket darab AXN biztos koltozni fog H polarra a Halozat viszont marad V polaron

tobbet egyelore En sem tudok..

udv mindenkinek

SZBARNA
[előzmény: (33339) krizsa2, 2007-04-02 10:19:51]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095291137695312 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail