| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33368. Elküldve: 2007-04-02 11:52:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77501.] |
sathaver -- te vagy az isten
ezzel a megoldással bejött 16 db SVC csati....
|
| | | [válaszok erre: #33369] |
[előzmény: (33366) sathaver, 2007-04-02 11:46:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33366. Elküldve: 2007-04-02 11:46:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77502.] |
ha társkészüléked van addig kapcsold ki a másikat!
TP szekeztéesben írjd át a 12563 viszintes 27500-at függölegesbe nyomj egy keresést ha nem megy egyböl ismételd meg újra:)
nekeem a hunyi is lekereste így!
|
| | | [válaszok erre: #33368 #33370] |
[előzmény: (33361) benger1, 2007-04-02 11:38:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33365. Elküldve: 2007-04-02 11:44:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77503.] |
:D
|
| | |
[előzmény: (33362) Geraw, 2007-04-02 11:38:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33364. Elküldve: 2007-04-02 11:44:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77504.] |
amstrad
hogy sugározhatna szerinted a digi magyarország területein más mas csatornákat???
|
| | |
[előzmény: (33363) alego, 2007-04-02 11:41:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alego

Tagság: 2006-12-17 09:33:18 Tagszám: #38640 Hozzászólások: 47 |
33363. Elküldve: 2007-04-02 11:41:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77505.] |
Meg vagyok lepodve a digin-n, mondjuk nekem nincs de most az axn sci fi(ez amit latunk az nem demo...a sci fin delben indul a musor...) szabadon jon toluk igaz meg csak romanul, de valoban meglepoen jo kepminoseg. Most mar csak a zenei repertoarjukat kene egy poppet boviteni...
|
| | | [válaszok erre: #33364 #33380] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Geraw

Tagság: 2006-02-27 20:16:31 Tagszám: #27760 Hozzászólások: 294 |
33362. Elküldve: 2007-04-02 11:38:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77506.] |
Talán ASTRA pengét vett az ABC-ben!
|
| | | [válaszok erre: #33365 #33367] |
[előzmény: (33360) sathaver, 2007-04-02 11:36:17] |
|
Haladó
|
|
 benger1

Tagság: 2006-05-07 12:57:21 Tagszám: #30343 Hozzászólások: 43 |
33361. Elküldve: 2007-04-02 11:38:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77507.] |
Csinálhatok én bármit,nekem sem hajlandó lekeresni az új tp-t a Hunyadim.
|
| | | [válaszok erre: #33366] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33360. Elküldve: 2007-04-02 11:36:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77508.] |
milyen asztráról beszélsz???
10.TP-n indult el ma az
AXN Sci-fi
AXN -Crime
Hálózat
de kimaradoznak mert nyilván most csinálják a csatornákat
|
| | | [válaszok erre: #33362] |
[előzmény: (33359) amstrad, 2007-04-02 11:31:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hg1dbt

Tagság: 2004-12-24 15:23:45 Tagszám: #14640 Hozzászólások: 290 |
33358. Elküldve: 2007-04-02 11:31:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77509.] |
Sziasztok!
Milyen uj programok indultak a 10 TP-én?
Üdv: Tibi
|
| |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33357. Elküldve: 2007-04-02 11:21:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77510.] |
románok még ezt szeretnék az újak között:
tcm 24/24 , national wild
|
| | | [válaszok erre: #33359] |
[előzmény: (33356) sathaver, 2007-04-02 11:14:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33356. Elküldve: 2007-04-02 11:14:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77511.] |
igazad van tesó!
amúgy nagyon jó a kép! majdnem 4 mb-tel jön
|
| | | [válaszok erre: #33357] |
[előzmény: (33354) szbarna, 2007-04-02 11:08:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33355. Elküldve: 2007-04-02 11:13:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77512.] |
Gyáribeállítások/ magyar/ kivánja a Digi-tv csom... igen:)
és utána beirod kézzel az új tp-adatait azt is lekeresed
én ezt tettem elöbb
|
| | |
[előzmény: (33351) gombilaci, 2007-04-02 11:03:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33354. Elküldve: 2007-04-02 11:08:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77513.] |
Azert ez meg nem azt jelenti , hogy soha nem lesz jelen a Digin a Boomerang ! A remeny hal meg utoljara, ha jobban megnezzuk a dolgokat akkor lathatjuk, hogy a Digin es a Focussat on kivul az osszes roman DTH-n megtalalhato a Boomerang. Elobb utobb csak lesz a Digin is, hisz a 2 Axn-re is sokat kellet varni a tobbinel viszont mar reg fent volt.
|
| | | [válaszok erre: #33356 #33382] |
[előzmény: (33350) sathaver, 2007-04-02 11:02:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kami11

Tagság: 2006-10-09 12:28:32 Tagszám: #35719 Hozzászólások: 34 |
33353. Elküldve: 2007-04-02 11:06:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77514.] |
Ja a beltéri Hunyadi!
|
| | |
[előzmény: (33352) Kami11, 2007-04-02 11:05:10] |
|
Zöldfülű
|
|
 Kami11

Tagság: 2006-10-09 12:28:32 Tagszám: #35719 Hozzászólások: 34 |
33352. Elküldve: 2007-04-02 11:05:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77515.] |
Sziasztok!
Hogy tudom megtalálni a két AXN csatit?
Szájbarágósan ha kérhetném, nem vagyok nagy műholdvadász!
Előre is köszönöm!
|
| | | [válaszok erre: #33353] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33351. Elküldve: 2007-04-02 11:03:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77516.] |
van egy kis kavarodás a digimben
ugyhogy kitörlök minden TP-t.
szerintetek hogy a legérdemesebb csatornát keresni vele. (Hunyadi)
|
| | | [válaszok erre: #33355] |
[előzmény: (33350) sathaver, 2007-04-02 11:02:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33350. Elküldve: 2007-04-02 11:02:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77517.] |
kár érte viszont a két AXN-nek nagyon örülök Drága tesóm:-)
|
| | | [válaszok erre: #33351 #33354] |
[előzmény: (33348) szbarna, 2007-04-02 10:54:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Robee

Tagság: 2004-09-17 14:51:41 Tagszám: #12674 Hozzászólások: 471 |
33349. Elküldve: 2007-04-02 11:00:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77518.] |
Tud valaki Érden szerelőt vagy viszonteladót, akinél gyorsabban lehet a Digi-t megrendelni, mint az ügyfélszolgálaton keresztül?
|
| | | [válaszok erre: #33381] |
|
|
Törzstag
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33348. Elküldve: 2007-04-02 10:54:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77519.] |
Sajnos csak annyit , hogy amig nem lesz Roman forditasa addig nel lesz a Digin Boomerang ,meg hat arra hivatkoznak, hogy igy is van 3 rajzfilmcsati az alapcsomagban :-(
Bar ezek szerintem nem az igazi kifogasok ....
|
| | | [válaszok erre: #33350] |
[előzmény: (33346) sathaver, 2007-04-02 10:39:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33347. Elküldve: 2007-04-02 10:54:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77520.] |
Ha megnézed a Boomerang-os képen az OSD háttere nem stímmel :))) Ellenben az AXN-es kép OSD hátterével.
|
| | |
[előzmény: (33343) sathaver, 2007-04-02 10:27:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33346. Elküldve: 2007-04-02 10:39:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77521.] |
igeen drága Sbarna Barátommm
:-)
Boomerangról tudsz valamit :-)? [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-02 10:48:48]
|
| | | [válaszok erre: #33348] |
[előzmény: (33345) szbarna, 2007-04-02 10:29:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33345. Elküldve: 2007-04-02 10:29:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77522.] |
Idézet:
| A intrat AXN SCIFI .
De data asta nu mai e o gluma de 1 Aprilie :
| |
Ez mar nem aprilis 1 trefa .... ez is oda van irva a kep fole Sathaver baratom !
|
| | | [válaszok erre: #33346] |
[előzmény: (33343) sathaver, 2007-04-02 10:27:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33344. Elküldve: 2007-04-02 10:28:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77523.] |
AXN Scifi
720x576
Video : 3979 kbps
érdekes a minőség:)
|
| | |
[előzmény: (33343) sathaver, 2007-04-02 10:27:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33343. Elküldve: 2007-04-02 10:27:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77524.] |
:D
belinkelek egy képet az AXN Scifiröl és ugyan olyan mint a Boomerangról volt tehát szerintem hiteles volt a kép! a fórum alján lesz a kép a linken:
http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=46670&page=5
|
| | | [válaszok erre: #33344 #33345 #33347] |
[előzmény: (33341) Geraw, 2007-04-02 10:24:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33342. Elküldve: 2007-04-02 10:26:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77525.] |
Nem akarok unnepronto lenni de a Digin egyelore nem lesz Boomerang sajnos...
Az okokat korabban mar leirtam
En is szeretnem a Boomerangot latni a kinalatban, meg a lanyom miatt is mert imadja a klasszikus rajzfilmeket :-)
A kep pedig egy ugyes aprilis 1 hamisitvany.
Hamarosan a kovetkezo bovites Antena 2 egy roman ado !
egyelore maradnak Vertikalisan a ket darab AXN biztos koltozni fog H polarra a Halozat viszont marad V polaron
tobbet egyelore En sem tudok..
udv mindenkinek
SZBARNA
|
| | |
[előzmény: (33339) krizsa2, 2007-04-02 10:19:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|