Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499734/55 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (86/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 

altigo



Tagság: 2005-05-01 13:02:15
Tagszám: #18361
Hozzászólások: 126
17543. Elküldve: 2006-05-15 17:10:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92901.]

Hát azt én is észrevettem,hogy tudatlanok,de ráadásúl még sötétek is!
[előzmény: (17542) TNC, 2006-05-15 16:57:45]
Haladó
altigo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TNC



Tagság: 2003-11-03 12:24:38
Tagszám: #7219
Hozzászólások: 2369
17542. Elküldve: 2006-05-15 16:57:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92902.]

Az ügyfélszolgálatosok 4 óás képzés után álnak munkába, kivéve amikor elmarad.-)
Ennyire tessék az ottani infókat komolyan venni.
Ja és az ügyfélszolgálatot nem a Digi üzemelteti, tehát teljesen független Telemédiás cég, teljeset tudatlan alkalmazottakkal.
[válaszok erre: #17543 #17544]
Kiváló dolgozó
TNC adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17541. Elküldve: 2006-05-15 16:41:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92903.]

Pedig van 1-2 ado amit a kutya se néz icon37.gif icon37.gif icon37.gif icon51.gif icon51.gif icon51.gif Azok helyére értelmes normális is kerülhetne icon36.gif icon36.gif
[válaszok erre: #17545] [előzmény: (17540) Skybi, 2006-05-15 16:38:28]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17540. Elküldve: 2006-05-15 16:38:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92904.]

Szerintem valóban túlterheltek a TP-k és így nincs esély.
[válaszok erre: #17541]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17539. Elküldve: 2006-05-15 15:06:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92905.]

Laci testvérem egyetértünk
icon48.gif


[előzmény: (17537) Laci082, 2006-05-15 14:57:12]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17538. Elküldve: 2006-05-15 14:57:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92906.]

""A beltéri picit lassúcska, de ahogy makso is írta, ha csak a DigiTV-re akarjátok használni akkor arra jó."
Az az érdekes hogy ez a lassúság épp a Digi-nél jelentkezik, ha Astrás csatik közt kapcsolgatok se' perc alatt átvált, tehát ott nem lassú...."


Ajánlom, hogy 90cm-es és minőségi fejet vegyen bárki is, mert akkor nincs időjárás-függő képkockásodás.
Persze, hogy az Astrás csatikat gyorsan váltja, mert azok szerintem nem kódoltak, illetve a transzporderek is jobbak. Üdv!
[előzmény: (17526) nagyjanos, 2006-05-15 12:34:19]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17537. Elküldve: 2006-05-15 14:57:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92907.]

Úgy legyen. Az üfsz-os dologban egyébként teljesen igazad van, nem nagyon tudják mi lesz előre (legalábbis UPC-s tapasztalatom ezt mutatja).
[válaszok erre: #17539] [előzmény: (17535) sathaver, 2006-05-15 14:54:15]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17536. Elküldve: 2006-05-15 14:56:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92908.]

Én csak azt írtam amit a srác mondott.
Biztosan nem lesz új TP, új csatornák a közeljövőben nem lesznek. De felhívhatod őket te is...
[előzmény: (17535) sathaver, 2006-05-15 14:54:15]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17535. Elküldve: 2006-05-15 14:54:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92909.]

na akkor csak annyit mondok , hogy mikor az ATV bekerült az ÜSZF nem tudott róla, szerintem AXN Scifi tuti lesz mert azt nyilatkozta az AXN ahol fogható az AXN ott lesz AXN sci fi is nem kéne hülye következtetéseket levonni!
[válaszok erre: #17536 #17537] [előzmény: (17532) Skybi, 2006-05-15 14:25:06]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17534. Elküldve: 2006-05-15 14:42:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92910.]

Bizonyára az álmaikat és kívánságaikat írták le. Egy biztos a valóság nem az!

A jelenlegi csatornakiosztás a jelek szerint hosszú ideig jellemzi majd a DIGI-t.

[előzmény: (17533) Laci082, 2006-05-15 14:31:47]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


krizsa2



Tagság: 2003-05-15 09:24:01
Tagszám: #4155
Hozzászólások: 1397
17534. Elküldve: 2006-05-15 14:34:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92911.]

ettől nem kell megijedni, volt, hogy a directnél az ügyfeles csaj azt mondta nem lesz bővítés, és közben már tesztelt több csatorna is.
[előzmény: (17533) Laci082, 2006-05-15 14:31:47]
Kiváló dolgozó
krizsa2 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17533. Elküldve: 2006-05-15 14:31:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92912.]

Szar ügy...
Főleg ahoz képest, hogy az induláskor még tuti forrásra hivatkozva páran plusz tp-kről, és sok új csatornáról adtak hírt....
[válaszok erre: #17534 #17534] [előzmény: (17532) Skybi, 2006-05-15 14:25:06]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17532. Elküldve: 2006-05-15 14:25:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92913.]

TP sem lesz azt is megkérdeztem. Full kapacításon vannak a DIGI-nél. Ennyit bírnak...
[válaszok erre: #17533 #17535] [előzmény: (17531) Laci082, 2006-05-15 14:21:09]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17531. Elküldve: 2006-05-15 14:21:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92914.]

Remélem is, hogy nem akarnak újabb csatornákat bepréselni amíg nem lesz még egy tp.
[válaszok erre: #17532] [előzmény: (17530) Skybi, 2006-05-15 14:16:53]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17530. Elküldve: 2006-05-15 14:16:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92915.]

A DIGI TV ügyfélszolgálata szerint a közeljövőben semmi új csatorna nem várható! icon33.gif
[válaszok erre: #17531]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adika4



Tagság: 2005-12-12 13:10:39
Tagszám: #24534
Hozzászólások: 738
17529. Elküldve: 2006-05-15 14:05:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92916.]

Próbálj egy gyári beállítást elkövetni!!
[előzmény: (17528) matthews, 2006-05-15 12:44:07]
Törzstag
adika4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
17528. Elküldve: 2006-05-15 12:44:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92917.]

Hazaérve ez fogadott a képernyőn:

20_JEGYZET_CA_RIASZTÓ_SMARTCARD_COM_HIBÁS.

Beltéri tegnap este óta nem volt kikapcsolva. Kikapcsoltam majd vissza és jó volt minden. De azért ez aggasztó. Légyszi szerelők vagy aki ért hozzá mondja el miaf....sz ez.

Köszike!
[válaszok erre: #17529 #17550]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MoonHunter



Tagság: 2004-10-01 16:27:08
Tagszám: #12936
Hozzászólások: 624
17527. Elküldve: 2006-05-15 12:40:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92918.]

Olvastátok a cikket a főoldalon ? Nem indit eljárást a Versenyhivatal a DIGI ellen. Éljen !
Nem sikerült a megfúrás , hiába tiltakozott a konkurencia. Már csak azt kéne megoldani hogy ne maradjon ki majdnem mindennap egy csatorna. (ma pl SportKlub, ami tegnap délután is nézhetetlen volt)

Alakul a dolog. icon42.gif
Törzstag
MoonHunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagyjanos



Tagság: 2006-04-01 09:23:02
Tagszám: #29128
Hozzászólások: 15
17526. Elküldve: 2006-05-15 12:34:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92919.]

"A beltéri picit lassúcska, de ahogy makso is írta, ha csak a DigiTV-re akarjátok használni akkor arra jó."
Az az érdekes hogy ez a lassúság épp a Digi-nél jelentkezik, ha Astrás csatik közt kapcsolgatok se' perc alatt átvált, tehát ott nem lassú....
[válaszok erre: #17538] [előzmény: (17525) Laci082, 2006-05-15 12:12:26]
Zöldfülű
nagyjanos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17525. Elküldve: 2006-05-15 12:12:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92920.]

Szemcsés kép kizárt. Az inkább kisebb kockásodás lehetett. Hang olyan amilyen, egy normál TV-re megfelelő. Ennyi pénzért ne várjatok csodát.
A beltéri picit lassúcska, de ahogy makso is írta, ha csak a DigiTV-re akarjátok használni akkor arra jó. Kivéve persze ha kifogsz egy gyári hibás darabot, de van rá egy év garancia, úgyhogy kicserélik.
[válaszok erre: #17526] [előzmény: (17522) Laka71, 2006-05-15 10:43:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17524. Elküldve: 2006-05-15 12:07:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92921.]

Hát a kép változó. Van olyan cstorna ami kifehezetten jó de van ami nem az igazi. Vannak hibák de nem vészes a dolog.
Nekem a beltérivel nem volt soha semmi gondom... Ha csak DigiTV-t akarsz nézni rajta akkor pont elég a tudása.
De olvass vissza! Az a tuti!
[előzmény: (17522) Laka71, 2006-05-15 10:43:34]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
17523. Elküldve: 2006-05-15 11:00:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92922.]

Laka71
privát üzeneted van
[előzmény: (17522) Laka71, 2006-05-15 10:43:34]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laka71



Tagság: 2006-05-12 10:57:21
Tagszám: #30499
Hozzászólások: 1
17522. Elküldve: 2006-05-15 10:43:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92923.]

Sziasztok,

Tudna nekem valaki segíteni. Az egyik ismerősöm ismerőse állítólag a Digi-nél dolgozik az ügyfélszolgálaton és szintán állítólag nagyon sok a panasz a kép minőségre a Diginél, Budapest területén. Szerinte sokszor szemcsés a kép, meg rossza a hang stb. Ez tényleg igaz, vagy általánosnak mondható? Fontos lenne, mert szerdán jön a szerelő, de ha tényleg ilyen problémás akkor inkább nem nézek semmit, mint hogy idegesítsem magam, amikor tévézni szeretnék. Ja és még egy kérdés a beltérik tényeg olyan rosszak, hogy mindig tönkre mennek?

Köszi

Laci
[válaszok erre: #17523 #17524 #17525]
Zöldfülű
Laka71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cus15



Tagság: 2006-02-22 10:42:44
Tagszám: #27476
Hozzászólások: 19
17521. Elküldve: 2006-05-15 09:08:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92924.]

A BBC-t lehet fogni a THOR műholdról, antenna forgatás nélkül. Hogy hogyan kell beállítani azt megtalálod itt a fórumon, csak vissza kell lapozni pár tíz oldalt icon13.gif
[előzmény: (17520) laximus, 2006-05-15 08:38:26]
Zöldfülű
cus15 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


laximus



Tagság: 2006-05-13 15:58:13
Tagszám: #30535
Hozzászólások: 11
17520. Elküldve: 2006-05-15 08:38:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92925.]

Hahó Mindenki! Új vagyok itt és a műholdvevésben is. Tudja e valaki, hogy van e lehetőseg a BBC World-öt vagy a BBC Prime-ot fogni a Digis készlettel a parabola elforgatása nélkül? Én ezeket a programokat hiányolom egy kicsit a kínálatból. Vagy esetleg később felteszik a listára? Ha valaki tudja a beállításokat, és leírná, azt megköszönném.
[válaszok erre: #17521]
Zöldfülű
laximus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009559154510498 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail