| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17543. Elküldve: 2006-05-15 17:10:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92901.] |
Hát azt én is észrevettem,hogy tudatlanok,de ráadásúl még sötétek is!
|
| | |
[előzmény: (17542) TNC, 2006-05-15 16:57:45] |
|
Haladó
|
|
 TNC

Tagság: 2003-11-03 12:24:38 Tagszám: #7219 Hozzászólások: 2369 |
17542. Elküldve: 2006-05-15 16:57:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92902.] |
Az ügyfélszolgálatosok 4 óás képzés után álnak munkába, kivéve amikor elmarad.-)
Ennyire tessék az ottani infókat komolyan venni.
Ja és az ügyfélszolgálatot nem a Digi üzemelteti, tehát teljesen független Telemédiás cég, teljeset tudatlan alkalmazottakkal.
|
| | | [válaszok erre: #17543 #17544] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17541. Elküldve: 2006-05-15 16:41:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92903.] |
Pedig van 1-2 ado amit a kutya se néz Azok helyére értelmes normális is kerülhetne
|
| | | [válaszok erre: #17545] |
[előzmény: (17540) Skybi, 2006-05-15 16:38:28] |
|
Törzstag
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17540. Elküldve: 2006-05-15 16:38:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92904.] |
Szerintem valóban túlterheltek a TP-k és így nincs esély.
|
| | | [válaszok erre: #17541] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17539. Elküldve: 2006-05-15 15:06:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92905.] |
Laci testvérem egyetértünk
|
| | |
[előzmény: (17537) Laci082, 2006-05-15 14:57:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17538. Elküldve: 2006-05-15 14:57:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92906.] |
""A beltéri picit lassúcska, de ahogy makso is írta, ha csak a DigiTV-re akarjátok használni akkor arra jó."
Az az érdekes hogy ez a lassúság épp a Digi-nél jelentkezik, ha Astrás csatik közt kapcsolgatok se' perc alatt átvált, tehát ott nem lassú...."
Ajánlom, hogy 90cm-es és minőségi fejet vegyen bárki is, mert akkor nincs időjárás-függő képkockásodás.
Persze, hogy az Astrás csatikat gyorsan váltja, mert azok szerintem nem kódoltak, illetve a transzporderek is jobbak. Üdv!
|
| | |
[előzmény: (17526) nagyjanos, 2006-05-15 12:34:19] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17537. Elküldve: 2006-05-15 14:57:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92907.] |
Úgy legyen. Az üfsz-os dologban egyébként teljesen igazad van, nem nagyon tudják mi lesz előre (legalábbis UPC-s tapasztalatom ezt mutatja).
|
| | | [válaszok erre: #17539] |
[előzmény: (17535) sathaver, 2006-05-15 14:54:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17536. Elküldve: 2006-05-15 14:56:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92908.] |
Én csak azt írtam amit a srác mondott.
Biztosan nem lesz új TP, új csatornák a közeljövőben nem lesznek. De felhívhatod őket te is...
|
| | |
[előzmény: (17535) sathaver, 2006-05-15 14:54:15] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17535. Elküldve: 2006-05-15 14:54:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92909.] |
na akkor csak annyit mondok , hogy mikor az ATV bekerült az ÜSZF nem tudott róla, szerintem AXN Scifi tuti lesz mert azt nyilatkozta az AXN ahol fogható az AXN ott lesz AXN sci fi is nem kéne hülye következtetéseket levonni!
|
| | | [válaszok erre: #17536 #17537] |
[előzmény: (17532) Skybi, 2006-05-15 14:25:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17534. Elküldve: 2006-05-15 14:42:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92910.] |
Bizonyára az álmaikat és kívánságaikat írták le. Egy biztos a valóság nem az!
A jelenlegi csatornakiosztás a jelek szerint hosszú ideig jellemzi majd a DIGI-t.
|
| | |
[előzmény: (17533) Laci082, 2006-05-15 14:31:47] |
|
Haladó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17534. Elküldve: 2006-05-15 14:34:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92911.] |
ettől nem kell megijedni, volt, hogy a directnél az ügyfeles csaj azt mondta nem lesz bővítés, és közben már tesztelt több csatorna is.
|
| | |
[előzmény: (17533) Laci082, 2006-05-15 14:31:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17533. Elküldve: 2006-05-15 14:31:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92912.] |
Szar ügy...
Főleg ahoz képest, hogy az induláskor még tuti forrásra hivatkozva páran plusz tp-kről, és sok új csatornáról adtak hírt....
|
| | | [válaszok erre: #17534 #17534] |
[előzmény: (17532) Skybi, 2006-05-15 14:25:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17532. Elküldve: 2006-05-15 14:25:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92913.] |
TP sem lesz azt is megkérdeztem. Full kapacításon vannak a DIGI-nél. Ennyit bírnak...
|
| | | [válaszok erre: #17533 #17535] |
[előzmény: (17531) Laci082, 2006-05-15 14:21:09] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17531. Elküldve: 2006-05-15 14:21:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92914.] |
Remélem is, hogy nem akarnak újabb csatornákat bepréselni amíg nem lesz még egy tp.
|
| | | [válaszok erre: #17532] |
[előzmény: (17530) Skybi, 2006-05-15 14:16:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17530. Elküldve: 2006-05-15 14:16:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92915.] |
A DIGI TV ügyfélszolgálata szerint a közeljövőben semmi új csatorna nem várható!
|
| | | [válaszok erre: #17531] |
|
|
Haladó
|
|
 adika4

Tagság: 2005-12-12 13:10:39 Tagszám: #24534 Hozzászólások: 738 |
17529. Elküldve: 2006-05-15 14:05:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92916.] |
Próbálj egy gyári beállítást elkövetni!!
|
| | |
[előzmény: (17528) matthews, 2006-05-15 12:44:07] |
|
Törzstag
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
17528. Elküldve: 2006-05-15 12:44:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92917.] |
Hazaérve ez fogadott a képernyőn:
20_JEGYZET_CA_RIASZTÓ_SMARTCARD_COM_HIBÁS.
Beltéri tegnap este óta nem volt kikapcsolva. Kikapcsoltam majd vissza és jó volt minden. De azért ez aggasztó. Légyszi szerelők vagy aki ért hozzá mondja el miaf....sz ez.
Köszike!
|
| | | [válaszok erre: #17529 #17550] |
|
|
Haladó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17527. Elküldve: 2006-05-15 12:40:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92918.] |
Olvastátok a cikket a főoldalon ? Nem indit eljárást a Versenyhivatal a DIGI ellen. Éljen !
Nem sikerült a megfúrás , hiába tiltakozott a konkurencia. Már csak azt kéne megoldani hogy ne maradjon ki majdnem mindennap egy csatorna. (ma pl SportKlub, ami tegnap délután is nézhetetlen volt)
Alakul a dolog.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 nagyjanos

Tagság: 2006-04-01 09:23:02 Tagszám: #29128 Hozzászólások: 15 |
17526. Elküldve: 2006-05-15 12:34:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92919.] |
"A beltéri picit lassúcska, de ahogy makso is írta, ha csak a DigiTV-re akarjátok használni akkor arra jó."
Az az érdekes hogy ez a lassúság épp a Digi-nél jelentkezik, ha Astrás csatik közt kapcsolgatok se' perc alatt átvált, tehát ott nem lassú....
|
| | | [válaszok erre: #17538] |
[előzmény: (17525) Laci082, 2006-05-15 12:12:26] |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17525. Elküldve: 2006-05-15 12:12:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92920.] |
Szemcsés kép kizárt. Az inkább kisebb kockásodás lehetett. Hang olyan amilyen, egy normál TV-re megfelelő. Ennyi pénzért ne várjatok csodát.
A beltéri picit lassúcska, de ahogy makso is írta, ha csak a DigiTV-re akarjátok használni akkor arra jó. Kivéve persze ha kifogsz egy gyári hibás darabot, de van rá egy év garancia, úgyhogy kicserélik.
|
| | | [válaszok erre: #17526] |
[előzmény: (17522) Laka71, 2006-05-15 10:43:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17524. Elküldve: 2006-05-15 12:07:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92921.] |
Hát a kép változó. Van olyan cstorna ami kifehezetten jó de van ami nem az igazi. Vannak hibák de nem vészes a dolog.
Nekem a beltérivel nem volt soha semmi gondom... Ha csak DigiTV-t akarsz nézni rajta akkor pont elég a tudása.
De olvass vissza! Az a tuti!
|
| | |
[előzmény: (17522) Laka71, 2006-05-15 10:43:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
17523. Elküldve: 2006-05-15 11:00:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92922.] |
Laka71
privát üzeneted van
|
| | |
[előzmény: (17522) Laka71, 2006-05-15 10:43:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laka71

Tagság: 2006-05-12 10:57:21 Tagszám: #30499 Hozzászólások: 1 |
17522. Elküldve: 2006-05-15 10:43:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92923.] |
Sziasztok,
Tudna nekem valaki segíteni. Az egyik ismerősöm ismerőse állítólag a Digi-nél dolgozik az ügyfélszolgálaton és szintán állítólag nagyon sok a panasz a kép minőségre a Diginél, Budapest területén. Szerinte sokszor szemcsés a kép, meg rossza a hang stb. Ez tényleg igaz, vagy általánosnak mondható? Fontos lenne, mert szerdán jön a szerelő, de ha tényleg ilyen problémás akkor inkább nem nézek semmit, mint hogy idegesítsem magam, amikor tévézni szeretnék. Ja és még egy kérdés a beltérik tényeg olyan rosszak, hogy mindig tönkre mennek?
Köszi
Laci
|
| | | [válaszok erre: #17523 #17524 #17525] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 cus15

Tagság: 2006-02-22 10:42:44 Tagszám: #27476 Hozzászólások: 19 |
17521. Elküldve: 2006-05-15 09:08:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92924.] |
A BBC-t lehet fogni a THOR műholdról, antenna forgatás nélkül. Hogy hogyan kell beállítani azt megtalálod itt a fórumon, csak vissza kell lapozni pár tíz oldalt
|
| | |
[előzmény: (17520) laximus, 2006-05-15 08:38:26] |
|
Zöldfülű
|
|
 laximus

Tagság: 2006-05-13 15:58:13 Tagszám: #30535 Hozzászólások: 11 |
17520. Elküldve: 2006-05-15 08:38:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92925.] |
Hahó Mindenki! Új vagyok itt és a műholdvevésben is. Tudja e valaki, hogy van e lehetőseg a BBC World-öt vagy a BBC Prime-ot fogni a Digis készlettel a parabola elforgatása nélkül? Én ezeket a programokat hiányolom egy kicsit a kínálatból. Vagy esetleg később felteszik a listára? Ha valaki tudja a beállításokat, és leírná, azt megköszönném.
|
| | | [válaszok erre: #17521] |
|
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|