| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
17389. Elküldve: 2006-05-11 11:49:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93051.] |
Nekem annyira nem téma, mert úgyis utalom. Utálok postára járni
|
| | |
[előzmény: (17388) Laci082, 2006-05-11 11:44:19] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17388. Elküldve: 2006-05-11 11:44:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93052.] |
Nézd meg, hogy mikor lett készítve a számla, nem biztos, hogy a posta a balf*sz ebben az esetben.
|
| | | [válaszok erre: #17389] |
[előzmény: (17386) pitiless, 2006-05-11 11:41:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17387. Elküldve: 2006-05-11 11:43:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93053.] |
Magyar szolgáltatónak lett minősítve a DigiTV.
|
| | |
[előzmény: (17385) krizsa2, 2006-05-11 11:37:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
17386. Elküldve: 2006-05-11 11:41:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93054.] |
20-án kézbesíti a posta a 12-én lejárt számlát... Akkor most mi is van ilyenkor???
|
| | | [válaszok erre: #17388] |
[előzmény: (17384) Sasfioka, 2006-05-11 11:13:34] |
|
Törzstag
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17385. Elküldve: 2006-05-11 11:37:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93055.] |
ez meg román...........
|
| | | [válaszok erre: #17387] |
[előzmény: (17380) rgabor, 2006-05-11 10:07:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sasfioka

Tagság: 2003-09-14 12:46:44 Tagszám: #6575 Hozzászólások: 562 |
17384. Elküldve: 2006-05-11 11:13:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93056.] |
Alapértelemzetten az a gyakorlat, hogy a megküldött számla fizetési határidején belül áll fenn reklamációs lehetőség, ezt követően a jog a számlát nem teljesítettnek tekinti, vagyis a bíróság a DigiTV megkeresése alapján a fizetési meghagyást meg fogja küldeni. Innen peresedik az ügy.
Sokkal tisztább a helyzet, ha a nyitvaálló határidőn belül igazolható panaszt nyújtasz be a szolgáltatóhoz, hogy KÉRED a számlák stornózását erre és erre való hivatkozással. Ha jogos az igényed, a szolgáltató sztornózni fog, mely ilyen esetben úgy működik, hogy kell kapnod a két nem jogos számla értékével megegyező negatív számlát (ebben az esetben a te otthoni könyvelésed is rendbekerül, meg az ő könyvelésük is)
Vagyis messze nem igaz az, hogyha kapsz egy csekket és te nem érzed jogosnak, akkor azt dobd ki. Ne tett. És ilyenre senki ne is buzdítson. Mert sok kellemetlenséget okozhat még a jövőben.
SF
|
| | | [válaszok erre: #17386] |
[előzmény: (17379) Skybi, 2006-05-11 09:28:02] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17383. Elküldve: 2006-05-11 11:08:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93057.] |
Rajta van a beltéri sorszáma talán(?)
|
| | |
[előzmény: (17382) makso, 2006-05-11 11:06:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17382. Elküldve: 2006-05-11 11:06:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93058.] |
Új beltérihez új szerződés is jár?
Ez hihetetlen... Ilyen hülyeséget! Minek az új szerződés???
|
| | | [válaszok erre: #17383] |
[előzmény: (17370) altigo, 2006-05-11 00:29:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17381. Elküldve: 2006-05-11 10:43:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93059.] |
na-na. Volt akinek már 3-szor kiszámlázták egészben a beltérit
Nagyon nem megy ez a számlázás nekik. Mondom, én a könyvelésükre lennék kíváncsi, hogy hogy néz ki ennyi elcseszett számlázás után.
|
| | |
[előzmény: (17372) punto, 2006-05-11 08:01:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rgabor

Tagság: 2006-02-13 13:49:13 Tagszám: #26975 Hozzászólások: 314 |
17380. Elküldve: 2006-05-11 10:07:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93060.] |
De biza nekik kötelező, mivel magyar szolgáltató, kötelesek adni a ezeket a csatornákat. A másik cég ügyesen ki tudott bújni belőle, mert ő Holland szolgáltató, neki nem kötelező.
A beltéri fizetésével kapcsolatban csak annyi, hogy remélem jól szövegezted meg azt a levelet, hivatkozásokkal, szerződésszámokkal (érvényes és érvénytelen). Ha igen, akkor ezek után nyugodtan kidobhatod az összes csekket.
|
| | | [válaszok erre: #17385] |
[előzmény: (17373) krizsa2, 2006-05-11 08:22:09] |
|
Törzstag
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17379. Elküldve: 2006-05-11 09:28:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93061.] |
Altigo!
Természetesen ne fizesd be a másik kettő csekket! Csak az élő szerződésre fizess!
A másik kettőt nem is tudják rajtad követelni, ráadásul nem is kérhetnék. Egy lebaszó telefont eressz el nekik szerintem, csak csak simán dobd ki a csekket és ne foglalkozzál velük.
|
| | | [válaszok erre: #17384] |
|
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17378. Elküldve: 2006-05-11 09:27:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93062.] |
Ok megfogadom a tanácsod! Legközelebb jegyzetelek,hogy kivel mikor és mit beszéltem!
De egyébként tudják miről van szó,mert válaszoltak a levelemre,csak nem értem miért kell kifizetnem az első 2 rossz beltérimre a havidíjat!?
|
| | |
[előzmény: (17377) klevi, 2006-05-11 08:34:32] |
|
Haladó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17377. Elküldve: 2006-05-11 08:34:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93063.] |
Szerintem mindig meg kell kérdezni, kivel, mikor bészélsz, arra való hivatkozássak kell levelezgetni, mert lehet, más ügyintéző kapta vissza a számlázási feladatot.
Biztos, ki lehet normálisan egyezni velük, Üdv!
|
| | | [válaszok erre: #17378] |
[előzmény: (17376) altigo, 2006-05-11 08:27:48] |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17376. Elküldve: 2006-05-11 08:27:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93064.] |
Hát igen,ebben igazad van...
Csak tudod azt nem gondoltam az elején,hogy az EMKTV-nek ilyen bonyolúlt feladat a részletfizetés lebonyolítása...!
|
| | | [válaszok erre: #17377] |
[előzmény: (17372) punto, 2006-05-11 08:01:59] |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17375. Elküldve: 2006-05-11 08:24:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93065.] |
Ha megértetted volna a levelemet,akkor nem kérdeznél hülyeséget!
Egy idézet:
"De ma is kaptam tőlük egy csekket,ami már 3600Ft-ról van kiállítva mellékelve hozzá egy válaszlevél a korábbi levelemre,hogy szíveskedjek befizetni az első két beltérimhez való tartozásomat IS!!! "
Ebből a mondatomból te mit szűrsz le? Hogy ugyebár nem küldtem vissza nekik a csekket mellékelve hozzá egy levelet,hogy sztornózzák a fals számlákat?
És miért viszem túlzásba? Mert kiakadok,hogy ki akarnak fizettetni velem 2 olyan csekket ami érvénytelen,amihez semmi közöm!?Ezért viszem túlzásba? Végülis elküldhetem neked levélben a két csekket és te is befizetheted helyettem a pénzedből...!
|
| | | [válaszok erre: #17390] |
[előzmény: (17371) petne, 2006-05-11 07:54:17] |
|
Haladó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17374. Elküldve: 2006-05-11 08:24:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93066.] |
"a műholdnál semmit se kötelezőőőőő értsd már megggg!!! "
Dehogynem!
De jó néhányszor le lett ez már írva...
Csak ezt senki nem hajlandó megjegyezni...
|
| | |
[előzmény: (17373) krizsa2, 2006-05-11 08:22:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17373. Elküldve: 2006-05-11 08:22:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93067.] |
a műholdnál semmit se kötelezőőőőő értsd már megggg!!!
Hány évig nem volt a directen m1??????????????
|
| | | [válaszok erre: #17374 #17380] |
[előzmény: (17327) Laci082, 2006-05-10 14:00:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17372. Elküldve: 2006-05-11 08:01:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93068.] |
ha készpénzért nem részletre vásárolod akkor nincs probléma
|
| | | [válaszok erre: #17376 #17381] |
[előzmény: (17370) altigo, 2006-05-11 00:29:03] |
|
Törzstag
|
|
 petne

Tagság: 2004-01-23 20:03:38 Tagszám: #8330 Hozzászólások: 2010 |
17371. Elküldve: 2006-05-11 07:54:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93069.] |
Erre csak annyit mondok neked, hogy egy kicsit túlzásba viszed a dolgot, dehát mindegy, vannak ilyen emberek.
Megcsináltad amit mondott az ügyfélszolgálatos? Nem, akkor, miről is beszélünk...
|
| | | [válaszok erre: #17375] |
[előzmény: (17370) altigo, 2006-05-11 00:29:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17370. Elküldve: 2006-05-11 00:29:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93070.] |
Sziasztok!
A Digi tv és Tisztelt társasága elmehet a jó büdös k..va anyjába!!!
Ez a harmadik beltérim amit használok,mert az első kettő szar volt és 1 hónapja kb. a két szar beltérire is kiszámláztak darabonként 1800-1800Ft-ot mindegyik csekken a hozzá tartozó szerződésszámmal! Erre én felhívtam őket és mondtam nekik,hogy ez a két csekk érvénytelen,mert az a két beltéri hibás volt és már elvitték azokat a szerelők amikre ők kiküldték a számlát. Erre azt a választ kaptam a telefonban,hogy akkor küldjem vissza azt a két csekket és mellékeljek egy levelet hogy érvénytelen a két szerződésszám és sztornozzák a csekkeket! Tegnap kaptam tőlük egy csekket amit ma bontottam ki abban bízva hogy végre megértették a nagy okosok,hogy mi a problémám és a mostani működő beltérim szerződésszámához való 1800Ft-ról szóló csekket kaptam meg! Hát igen azt... Eddig ok...
De ma is kaptam tőlük egy csekket,ami már 3600Ft-ról van kiállítva mellékelve hozzá egy válaszlevél a korábbi levelemre,hogy szíveskedjek befizetni az első két beltérimhez való tartozásomat IS!!!
És ilyenkor van az,hogy a magyar polgárnak eldurran az agya,mert iskolázatlan barmok ülnek egy már nemtom minek nevezzem ezt a digis kócerájt-ban!!! Innentől fogva én befejeztem a Digi tv-vel való együttműködésemet,ha kell személyesen fogom őket megkereseni és visszaadom nekik az eddigi összes szerződésemet beltérivel,kártyával együtt!! Velem ne szórakozzanak és ne követeljenek tőlem olyan beltériért pénzt,ami szar volt és már nincs is nálam! Egyszer elmondtam nekik mindezt,többszőr már nem fogom,mert felelseges,hisz úgysem fogják megérteni! Ennyi volt Digi tv,viszlát Digi tv!!!
Üzenem mindazoknak akiknek már cserélték a beltériét,hogy alaposan nézze meg a havirészletről kiküldött számlán a szerződésszámot,hogy valóban élő szerződésszámhoz számlázták e ki azt a bizonyos összeget!!!
|
| | | [válaszok erre: #17371 #17372 #17382] |
|
|
Haladó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17369. Elküldve: 2006-05-10 20:45:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93071.] |
köszi mostmár tudom!
|
| | |
[előzmény: (17368) Laci082, 2006-05-10 20:41:04] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17368. Elküldve: 2006-05-10 20:41:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93072.] |
Nem tudom, régen volt az már
|
| | | [válaszok erre: #17369] |
[előzmény: (17367) bco, 2006-05-10 20:35:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17367. Elküldve: 2006-05-10 20:35:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93073.] |
Laci082!
Mi volt a ma délutáni téma kb. 12 órától?
Elég sok üzenet törölve lett!!
|
| | | [válaszok erre: #17368] |
|
|
Törzstag
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
17366. Elküldve: 2006-05-10 20:35:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93074.] |
Úgy vitatkoztok az mtv-ről, mintha olyan fontos lenne.
Szerintem elindult az AXN Sci-fi és a Crime is.
A Boom Tv már felvette a csatornakínálatba. Nézzétek meg:
http://www.boomtv.ro/Movie2_245.html?packid=1
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17365. Elküldve: 2006-05-10 20:12:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93075.] |
Tetőantennával nálam szuper a képe.
Mondjuk a pártkeltét nem nézem, de sokkal jobb az analóg képe.
|
| | |
[előzmény: (17363) mlaszlo, 2006-05-10 20:10:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|