| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
17252. Elküldve: 2006-05-09 09:40:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93176.] |
Aki a TV2-t hiányolja az meg fogja oldani. Rengeteg ilyen ember van akinek ez az igénye. Kidob egy tetőantennát (ilyen esetben nem lesz probléma a társasház stb. elcsúfítása) mert neki annyi fontos a Csaó Darwin meg a Megasztár. Sőt továbbmegyek szerintem még a megemelt előfizetési díjat is hajandóak lennének megfizetni.
|
| | | [válaszok erre: #17260] |
[előzmény: (17239) FrenkySat, 2006-05-08 23:26:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cr-v

Tagság: 2005-05-03 07:38:32 Tagszám: #18417 Hozzászólások: 22 |
17251. Elküldve: 2006-05-09 09:40:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93177.] |
Sziasztok! Mennyi most a várakozási idő a szerelésig?
|
| | | [válaszok erre: #17253] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
17250. Elküldve: 2006-05-09 09:40:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93178.] |
Erre gondoltam már én is....
De tényleg... Van valami oka?
|
| | | [válaszok erre: #17270] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17249. Elküldve: 2006-05-09 09:30:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93179.] |
Estére hozzászokik a szemed a homályos képhez, és tűélesnek látod
|
| | |
[előzmény: (17246) matthews, 2006-05-09 08:46:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17248. Elküldve: 2006-05-09 08:58:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93180.] |
Kösssz!
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (17247) granti, 2006-05-09 08:54:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 granti

Tagság: 2004-10-03 08:52:45 Tagszám: #12967 Hozzászólások: 114 |
17247. Elküldve: 2006-05-09 08:54:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93181.] |
....örökké nem tarthat!
|
| | | [válaszok erre: #17248 #17257] |
[előzmény: (17245) huni66, 2006-05-09 08:46:10] |
|
Haladó
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
17246. Elküldve: 2006-05-09 08:46:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93182.] |
Hali!
Azt magyarázza meg nekem valakim légyszíves, az hogyan lehetséges, hogy este 10 óra után szinte mindegyik adó tűéles lesz, szemben a délutáni órákkal, ahol egy-kettő (néha 3-4 is) meg pixelesedik?
Éjszaka jobb a vétel vagy mi?
|
| | | [válaszok erre: #17249] |
|
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17245. Elküldve: 2006-05-09 08:46:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93183.] |
Köszi a kimrítő választ.Akkor mi a bánat baj lehet...Bekapcsolásig volt óra , utána semmi.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17247] |
[előzmény: (17244) igzol, 2006-05-09 08:40:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 igzol

Tagság: 2004-08-10 12:22:07 Tagszám: #11953 Hozzászólások: 177 |
17244. Elküldve: 2006-05-09 08:40:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93184.] |
Szia !
a kérdésedre válaszolva:-tökéletes jel erősség van az intelsat 10-02/thor 2-3 -as müholdról, a digi tv frequenciáin.
|
| | | [válaszok erre: #17245] |
[előzmény: (17243) huni66, 2006-05-09 08:26:45] |
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17243. Elküldve: 2006-05-09 08:26:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93185.] |
Nincs jelem a holdról!!!!Légyszi' nézzen rá valaki!
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17244] |
[előzmény: (17242) huni66, 2006-05-09 07:53:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17242. Elküldve: 2006-05-09 07:53:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93186.] |
Sziasztok!
Minden rendben van?Nálam se kép se hang , még óra sincs!
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17243] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
17241. Elküldve: 2006-05-09 01:43:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93187.] |
Sziasztok
Nem csak a UPC -s tükörrel jön jól a Digi TV hanem minden más tökörrel amelyiknek jó a fókusza . Ha jó a fókusz akkor sem árt ha legalább 90 cm -es tükröt tesztek fel . Az a jó fókusz ami már kis tükör elmozdulásra is érzékenyen reagál, mert akkor kisebb a fókusz átmérője ,tehát koncentráltabbak az adás jelei és mind a fej közepébe találnak és nem mellé.
Korábban már irtam ,hogy úgy szoktam ellenőrizni a tükör nyereségét,szelektivitását ,hogy ha az Astra és a Hot bird között levő gyengébb műhold jelét térerőmérővel ( mutatós műszerrel ) mérem az emlitett műholdról jobbra és balra letérve a térerő határozottan csökken és nem mosódik el a szomszédos nagyobb holdak jelével.
Ha ennek megfelel akkor a DigiTV -re is ajánlható a parabolaantenna.
R.A. http://antennaszereles.tvn.hu
|
| | |
[előzmény: (17221) Skybi, 2006-05-08 19:20:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
17240. Elküldve: 2006-05-09 00:17:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93188.] |
Mi az a TV2 ?????????
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (17235) sasac, 2006-05-08 22:16:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FrenkySat

Tagság: 2005-03-19 08:36:38 Tagszám: #16872 Hozzászólások: 150 |
17239. Elküldve: 2006-05-08 23:26:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93189.] |
Szia Zsolt. Arra gondolok hogy 150-en lemondták az UPC-t helyileg a betonrengetegben, csak a közvetlen környezetemben. Akkor kérdem tőled, hogy főldi sugárzás nem elérhető, hogy lehet a Tv2-őt befogni? Köszönettel.
|
| | | [válaszok erre: #17252] |
[előzmény: (17219) LZsolt, 2006-05-08 18:48:53] |
|
Haladó
|
|
 fefe70

Tagság: 2006-03-21 18:56:06 Tagszám: #28717 Hozzászólások: 88 |
17238. Elküldve: 2006-05-08 22:44:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93190.] |
Az az 1 hét komoly idő!!!!
Nekem 3 ÉVE
van DSX6010-esem. Szerintem inkább ez az időintervallum adhat indokot az optimizmusra !!!!
|
| | | [válaszok erre: #17267] |
[előzmény: (17233) Elliot, 2006-05-08 22:00:16] |
|
Kezdő
|
|
 fefe70

Tagság: 2006-03-21 18:56:06 Tagszám: #28717 Hozzászólások: 88 |
17237. Elküldve: 2006-05-08 22:38:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93191.] |
Azok a csatornák agyonvannak tömörítve azért kockásodik !
Nesze digitális minőség !!!
|
| | |
[előzmény: (17228) papadu, 2006-05-08 20:14:17] |
|
Kezdő
|
|
 szervezkedő

Tagság: 2005-10-04 21:05:49 Tagszám: #22545 Hozzászólások: 463 |
17236. Elküldve: 2006-05-08 22:37:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93192.] |
Igen!
Az UPCs tükörrel tökéletesen műxik a Digi!- nálam is!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 sasac

Tagság: 2006-02-19 15:02:47 Tagszám: #27325 Hozzászólások: 50 |
17235. Elküldve: 2006-05-08 22:16:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93193.] |
A Népszabadságban van egy cikk a DigiTv-ről: http://www.nol.hu/cikk/403039/
"A digitális jelen tehát az, hogy a Digi TV harmincezer előfizetője TV2 nélkül maradhat. A rendszer működtetője azt javasolja, hogy akinek hiányzik a TV2, az szerezzen be szobaantennát. Ez is egy megoldás. "
|
| | | [válaszok erre: #17240] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17234. Elküldve: 2006-05-08 22:13:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93194.] |
Nekem, mint már írtam, 2-3 mp a váltási idő. Lehet, jó a szoft. Mikori a szoftod?
Üdv!
|
| | |
[előzmény: (17233) Elliot, 2006-05-08 22:00:16] |
|
Haladó
|
|
 Elliot

Tagság: 2006-04-04 19:28:10 Tagszám: #29279 Hozzászólások: 11 |
17233. Elküldve: 2006-05-08 22:00:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93195.] |
Sziasztok.
"A boot ideje az tényleg gyalázatos."
A fenti idézetre reagálok. Egy hete kaptam kézhez a digis beltérimet. Programozgattam jobra, balra gyepáltam ahogyan csak lehetett. A konektorból kihuzgéltam de nem okozot semien kellemetlen tapasztalatot. A boot id kb 30s, a csatorna váltás na ok 1s de ez nem akkora nagy probléma. A lényeg mostanában vagy jó a beltéri vagy csak nekem van rohadt nagy szerencsém. UPC=
UPC - DIGITV 0:1
|
| | | [válaszok erre: #17234 #17238] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laki

Tagság: 2005-07-08 18:08:36 Tagszám: #20298 Hozzászólások: 399 |
17232. Elküldve: 2006-05-08 20:50:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93196.] |
hja:-D a kép is jobb lett, még a 2es kicsit halk
|
| | |
[előzmény: (17231) altigo, 2006-05-08 20:44:53] |
|
Törzstag
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17231. Elküldve: 2006-05-08 20:44:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93197.] |
Nekem nincs a logonál szellemkép és a hang is a Barátok közt szünetében normalizálódott,de olyan hírtelen lett hangos,hogy majdnem szívrohamot kaptam!
|
| | | [válaszok erre: #17232] |
[előzmény: (17225) Skybi, 2006-05-08 19:53:10] |
|
Haladó
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
17230. Elküldve: 2006-05-08 20:32:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93198.] |
pü ment.
lord
|
| | |
[előzmény: (17227) hutch, 2006-05-08 20:06:39] |
|
Törzstag
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
17229. Elküldve: 2006-05-08 20:19:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93199.] |
jujujj
|
| | |
[előzmény: (17228) papadu, 2006-05-08 20:14:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
17228. Elküldve: 2006-05-08 20:14:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93200.] |
A digivel sajnos olyan gondjaim vannak, hogy több csatornán kockás a kép. Nem tudja valaki, mi lehet ennek az oka? A jelszint és a jelerősség is jó. Elképzelhető, hogy a beltéri gagyi?
|
| | | [válaszok erre: #17229 #17237] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|