Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (99/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 

LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
17252. Elküldve: 2006-05-09 09:40:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93176.]

Aki a TV2-t hiányolja az meg fogja oldani. Rengeteg ilyen ember van akinek ez az igénye. Kidob egy tetőantennát (ilyen esetben nem lesz probléma a társasház stb. elcsúfítása) mert neki annyi fontos a Csaó Darwin meg a Megasztár. Sőt továbbmegyek szerintem még a megemelt előfizetési díjat is hajandóak lennének megfizetni.
[válaszok erre: #17260] [előzmény: (17239) FrenkySat, 2006-05-08 23:26:05]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cr-v



Tagság: 2005-05-03 07:38:32
Tagszám: #18417
Hozzászólások: 22
17251. Elküldve: 2006-05-09 09:40:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93177.]

Sziasztok! Mennyi most a várakozási idő a szerelésig?
[válaszok erre: #17253]
Zöldfülű
cr-v adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
17250. Elküldve: 2006-05-09 09:40:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93178.]

Erre gondoltam már én is....
icon53.gif icon53.gif icon53.gif
De tényleg... Van valami oka?
[válaszok erre: #17270]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17249. Elküldve: 2006-05-09 09:30:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93179.]

Estére hozzászokik a szemed a homályos képhez, és tűélesnek látod icon21.gif
[előzmény: (17246) matthews, 2006-05-09 08:46:15]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17248. Elküldve: 2006-05-09 08:58:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93180.]

Kösssz! icon26.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (17247) granti, 2006-05-09 08:54:56]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


granti



Tagság: 2004-10-03 08:52:45
Tagszám: #12967
Hozzászólások: 114
17247. Elküldve: 2006-05-09 08:54:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93181.]

....örökké nem tarthat!
[válaszok erre: #17248 #17257] [előzmény: (17245) huni66, 2006-05-09 08:46:10]
Haladó
granti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
17246. Elküldve: 2006-05-09 08:46:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93182.]

Hali!
Azt magyarázza meg nekem valakim légyszíves, az hogyan lehetséges, hogy este 10 óra után szinte mindegyik adó tűéles lesz, szemben a délutáni órákkal, ahol egy-kettő (néha 3-4 is) meg pixelesedik?

Éjszaka jobb a vétel vagy mi?
[válaszok erre: #17249]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17245. Elküldve: 2006-05-09 08:46:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93183.]

Köszi a kimrítő választ.Akkor mi a bánat baj lehet...Bekapcsolásig volt óra , utána semmi. icon44.gif icon11.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17247] [előzmény: (17244) igzol, 2006-05-09 08:40:05]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


igzol



Tagság: 2004-08-10 12:22:07
Tagszám: #11953
Hozzászólások: 177
17244. Elküldve: 2006-05-09 08:40:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93184.]

Szia !
a kérdésedre válaszolva:-tökéletes jel erősség van az intelsat 10-02/thor 2-3 -as müholdról, a digi tv frequenciáin.
[válaszok erre: #17245] [előzmény: (17243) huni66, 2006-05-09 08:26:45]
Haladó
igzol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17243. Elküldve: 2006-05-09 08:26:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93185.]

Nincs jelem a holdról!!!!Légyszi' nézzen rá valaki!

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17244] [előzmény: (17242) huni66, 2006-05-09 07:53:57]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17242. Elküldve: 2006-05-09 07:53:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93186.]

Sziasztok!

Minden rendben van?Nálam se kép se hang , még óra sincs! icon72.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17243]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
17241. Elküldve: 2006-05-09 01:43:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93187.]

Sziasztok
Nem csak a UPC -s tükörrel jön jól a Digi TV hanem minden más tökörrel amelyiknek jó a fókusza . Ha jó a fókusz akkor sem árt ha legalább 90 cm -es tükröt tesztek fel . Az a jó fókusz ami már kis tükör elmozdulásra is érzékenyen reagál, mert akkor kisebb a fókusz átmérője ,tehát koncentráltabbak az adás jelei és mind a fej közepébe találnak és nem mellé.
Korábban már irtam ,hogy úgy szoktam ellenőrizni a tükör nyereségét,szelektivitását ,hogy ha az Astra és a Hot bird között levő gyengébb műhold jelét térerőmérővel ( mutatós műszerrel ) mérem az emlitett műholdról jobbra és balra letérve a térerő határozottan csökken és nem mosódik el a szomszédos nagyobb holdak jelével.
Ha ennek megfelel akkor a DigiTV -re is ajánlható a parabolaantenna.
R.A. http://antennaszereles.tvn.hu
[előzmény: (17221) Skybi, 2006-05-08 19:20:15]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
17240. Elküldve: 2006-05-09 00:17:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93188.]

Mi az a TV2 ?????????


***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (17235) sasac, 2006-05-08 22:16:03]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FrenkySat



Tagság: 2005-03-19 08:36:38
Tagszám: #16872
Hozzászólások: 150
17239. Elküldve: 2006-05-08 23:26:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93189.]

Szia Zsolt. Arra gondolok hogy 150-en lemondták az UPC-t helyileg a betonrengetegben, csak a közvetlen környezetemben. Akkor kérdem tőled, hogy főldi sugárzás nem elérhető, hogy lehet a Tv2-őt befogni? Köszönettel.
[válaszok erre: #17252] [előzmény: (17219) LZsolt, 2006-05-08 18:48:53]
Haladó
FrenkySat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fefe70



Tagság: 2006-03-21 18:56:06
Tagszám: #28717
Hozzászólások: 88
17238. Elküldve: 2006-05-08 22:44:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93190.]

Az az 1 hét komoly idő!!!!
Nekem 3 ÉVE
van DSX6010-esem. Szerintem inkább ez az időintervallum adhat indokot az optimizmusra !!!!
[válaszok erre: #17267] [előzmény: (17233) Elliot, 2006-05-08 22:00:16]
Kezdő
fefe70 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fefe70



Tagság: 2006-03-21 18:56:06
Tagszám: #28717
Hozzászólások: 88
17237. Elküldve: 2006-05-08 22:38:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93191.]

Azok a csatornák agyonvannak tömörítve azért kockásodik !
Nesze digitális minőség !!!
[előzmény: (17228) papadu, 2006-05-08 20:14:17]
Kezdő
fefe70 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szervezkedő



Tagság: 2005-10-04 21:05:49
Tagszám: #22545
Hozzászólások: 463
17236. Elküldve: 2006-05-08 22:37:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93192.]

Igen!
Az UPCs tükörrel tökéletesen műxik a Digi!- nálam is!
Törzstag
szervezkedő adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sasac



Tagság: 2006-02-19 15:02:47
Tagszám: #27325
Hozzászólások: 50
17235. Elküldve: 2006-05-08 22:16:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93193.]

A Népszabadságban van egy cikk a DigiTv-ről: http://www.nol.hu/cikk/403039/

"A digitális jelen tehát az, hogy a Digi TV harmincezer előfizetője TV2 nélkül maradhat. A rendszer működtetője azt javasolja, hogy akinek hiányzik a TV2, az szerezzen be szobaantennát. Ez is egy megoldás. "
[válaszok erre: #17240]
Zöldfülű
sasac adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17234. Elküldve: 2006-05-08 22:13:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93194.]

Nekem, mint már írtam, 2-3 mp a váltási idő. Lehet, jó a szoft. Mikori a szoftod?
Üdv!
[előzmény: (17233) Elliot, 2006-05-08 22:00:16]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Elliot



Tagság: 2006-04-04 19:28:10
Tagszám: #29279
Hozzászólások: 11
17233. Elküldve: 2006-05-08 22:00:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93195.]

Sziasztok.

"A boot ideje az tényleg gyalázatos."
A fenti idézetre reagálok. Egy hete kaptam kézhez a digis beltérimet. Programozgattam jobra, balra gyepáltam ahogyan csak lehetett. A konektorból kihuzgéltam de nem okozot semien kellemetlen tapasztalatot. A boot id kb 30s, a csatorna váltás na ok 1s de ez nem akkora nagy probléma. A lényeg mostanában vagy jó a beltéri vagy csak nekem van rohadt nagy szerencsém. icon32.gif UPC= icon38.gif icon31.gif icon67.gif icon40.gif

UPC - DIGITV 0:1
[válaszok erre: #17234 #17238]
Zöldfülű
Elliot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laki



Tagság: 2005-07-08 18:08:36
Tagszám: #20298
Hozzászólások: 399
17232. Elküldve: 2006-05-08 20:50:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93196.]

hja:-D a kép is jobb lett, még a 2es kicsit halk
[előzmény: (17231) altigo, 2006-05-08 20:44:53]
Törzstag
Laki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


altigo



Tagság: 2005-05-01 13:02:15
Tagszám: #18361
Hozzászólások: 126
17231. Elküldve: 2006-05-08 20:44:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93197.]

Nekem nincs a logonál szellemkép és a hang is a Barátok közt szünetében normalizálódott,de olyan hírtelen lett hangos,hogy majdnem szívrohamot kaptam! icon80.gif
[válaszok erre: #17232] [előzmény: (17225) Skybi, 2006-05-08 19:53:10]
Haladó
altigo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lord



Tagság: 2005-04-24 18:14:45
Tagszám: #18086
Hozzászólások: 643
17230. Elküldve: 2006-05-08 20:32:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93198.]

pü ment.

lord
[előzmény: (17227) hutch, 2006-05-08 20:06:39]
Törzstag
lord adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
17229. Elküldve: 2006-05-08 20:19:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93199.]

jujujj icon61.gif
[előzmény: (17228) papadu, 2006-05-08 20:14:17]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


papadu



Tagság: 2006-03-29 09:05:37
Tagszám: #29013
Hozzászólások: 165
17228. Elküldve: 2006-05-08 20:14:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93200.]

A digivel sajnos olyan gondjaim vannak, hogy több csatornán kockás a kép. Nem tudja valaki, mi lehet ennek az oka? A jelszint és a jelerősség is jó. Elképzelhető, hogy a beltéri gagyi?
[válaszok erre: #17229 #17237]
Haladó
papadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011070966720581 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail