Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (103/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
17079. Elküldve: 2006-05-05 16:42:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93351.]

Kizárt dolog. Jó ha 20 ember fog bármit is bojkottálni egy itteni felhívás miatt.
Én mondjuk évek óta non-stop bojkottálom, szóval vehetjük úgy, hogy benne vagyok a fent leírt 20-ban :)
[válaszok erre: #17080] [előzmény: (17069) Skybi, 2006-05-05 16:19:21]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17078. Elküldve: 2006-05-05 16:41:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93352.]

Az RTL-t megkeresték az újságírók, hogy velük mi a helyzet. Nos ők nem perelnek. Mivel az Antenna Hungária sok-sok pénzt kér a földi sugárzásért, úgy gondolták, hogy nem támadják azt aki mindezt ingyen teszi neki. Logikus nem?

TV2 icon29.gif
[válaszok erre: #17085]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17077. Elküldve: 2006-05-05 16:39:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93353.]

A TV2 a bolhát is elkergetné Záhonyig husz fillér-ért.. Különben igen kevés nézhetö normális müsora van icon29.gif icon29.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17076. Elküldve: 2006-05-05 16:36:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93354.]

a TV2 nem korrekt icon29.gif icon29.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17075. Elküldve: 2006-05-05 16:35:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93355.]

"Figyu! Milyen 200ezer?
2napja azon vitatkozunk, hogy 20- 30 vagy 50.".GONDOLOM TE CSAK EGYEDÜL NÉZED A DIGIT icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif HA VAN CSALÁDOD AKKOR ÖK KÜLÖN,KÜLÖN ELÖFIZETÉSEL RENDELKEZNEK icon53.gif icon53.gif
[válaszok erre: #17092] [előzmény: (17070) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-05 16:29:39]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17074. Elküldve: 2006-05-05 16:34:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93356.]

Tőlem le is vehetik ezt a gagyi sz@r csatornát.
[előzmény: (17072) Skybi, 2006-05-05 16:32:26]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17073. Elküldve: 2006-05-05 16:33:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93357.]

Pont azért nem nézzük, mert érzetetni akarjuk, hogy sokan vagyunk... és talán a nézettségi adatokba is belekiabálhatunk!
[előzmény: (17071) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-05 16:31:10]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17072. Elküldve: 2006-05-05 16:32:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93358.]

A TV2 mellett valamennyi olyan sajtóorgánum is megkapta a levelet, amely az elmúlt napokban írt a perről és a kialakult helyzetről. Ők is ezt a fórumot fogját most olvasni. Úgyhogy mindent bele fiúk!

Gyerekzár a TV2-nek!!!! Mondjuk 48 órás első körben. Na?

Most várhatjuk a híreket, persze most erősnek kell lennünk és összefogni.

Aki csatlakozik csatlakozik, aki dr. House-t néz az meg azt néz.
[válaszok erre: #17074 #17099]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17071. Elküldve: 2006-05-05 16:31:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93359.]

Még valami.
Ha nam nézzük, akkor nem mindegy hogy bent van-e a kínálatban, vagy nincs? :)

[válaszok erre: #17073]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
17070. Elküldve: 2006-05-05 16:29:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93360.]

Figyu! Milyen 200ezer?
2napja azon vitatkozunk, hogy 20- 30 vagy 50...
A másik: Szerinted hányan olvassák ezt a fórumot az előfizetők közül? 100an vagy 200-an?
Különben meg én megnézem a dr.House-t, ha bojkott van ha nincs. icon26.gif icon25.gif
[válaszok erre: #17075] [előzmény: (17069) Skybi, 2006-05-05 16:19:21]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17069. Elküldve: 2006-05-05 16:19:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93361.]

Ezt a levelet küldtem el a TV2-nek!

Úgyhogy lehet bojkottálni, hangosan... icon43.gif

Tisztelt TV2!

A napokban bejelentett perrel való fenyegetőzés miatt a DIGI TV előfizetői (kb. 200 ezer ember) bojkottálják a csatornát, vagyis nem nézik.
Ezzel azt akarjuk elérni, hogy a TV2 álljon el a pertől és adja oda műsorát a DIGI TV-nek is, ahogy más szolgáltatónak is teszi.

Ezen az oldalon olvashatnak a bojkottról:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9885

Bízunk az előfizető (néző) barát megoldásban.
[válaszok erre: #17070 #17079 #17084]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17068. Elküldve: 2006-05-05 16:12:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93362.]

Szerintem bojkottáljuk a TV2-t!!!

Ez annyit jelent, hogy amíg a csatorna fenyegetőzik ne nézzük, sőt mindenki írja le ide, melyik csatornát fogja a 2-es (felszabaduló icon36.gif ) programhelyre tenni.

Én valszeg az AXN-t.
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17067. Elküldve: 2006-05-05 12:20:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93363.]

bolsi2 icon49.gif
[előzmény: (17066) dzsimi3, 2006-05-05 12:06:00]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dzsimi3



Tagság: 2004-12-31 13:44:18
Tagszám: #14764
Hozzászólások: 429
17066. Elküldve: 2006-05-05 12:06:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93364.]

"A cég év végére 70 ezer előfizetővel számol, meglehet azonban, hogy ők nem nézhetik majd a tv2 adását, a kereskedelmi csatorna ugyanis bejelentette, hogy előfizetőnként havi egy eurót kér a DigiTV-től. Ezt az összeget a fapados tévé sokallja, és legfeljebb 60 forintot fizetne ."
Mi a fenét képzel a Tv2,egy eurót különbb csatornákért sem fizetnek,/még a sport 1-2 sem kér ennyit/nem hogy nekik!Ha nem lesz nekem nem fog hiányozni,amúgy is fogható egy vacak szobaantennával is!Tv2 icon49.gif
[válaszok erre: #17067] [előzmény: (17062) chromax, 2006-05-05 09:58:57]
Törzstag
dzsimi3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
17065. Elküldve: 2006-05-05 11:37:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93365.]

-

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-06-13 15:45:04]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


DQ



Tagság: 2006-03-02 11:35:50
Tagszám: #27870
Hozzászólások: 7
17064. Elküldve: 2006-05-05 11:36:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93366.]

Nektek nem hianyzik az a funkcio, hogy - mint a upcnal lehet - lehessen a ket utolso csatorna kozott egy gomboccal oda-vissza kapcsolgatni?
Ha igen, akkor erre is jo az exit gomboc. A mesekonyv errol nem regel, veletlenul talaltam ra.
Egyeb es hasznos okossagrol tudtok?
Zöldfülű
DQ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


DQ



Tagság: 2006-03-02 11:35:50
Tagszám: #27870
Hozzászólások: 7
17063. Elküldve: 2006-05-05 11:26:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93367.]

Ti hogy csinaljatok azt, hogy ha a diginek irtok, kaptok erdemi valaszt is?
En 3 email-cimre kuldtem el a kerdeseimet, de gyakorlatilag alig tudtam meg valamit.
Marcius 28-an kaptam meg a belterit, es aprilis 25-ig nem jott csekk. Egyreszt erre kerdeztem ra. Jott a valasz, hogy majd "ujra legeneraljuk", mert a posta...
Kozben du. megjott a szamla. Aprilis 13-i fizetesi hataridovel! 25-en!
Tegnap, május 4-en megkaptam az "ujra legeneralt" csekket is - szinten aprilis 13-i fizetesi hataridovel! :-)) No comment...
Rakerdeztem arra is, hogy mivel tapasztalatom szerint minden belteri 45 fokos halvany hullamokkal disziti a kepet, nem-e lehetne-e rafizetessel az itt is olvasott Humaxra valtani valamikor valami garis uton-modon. "Nem, garancialis csere csak meghibasodas esetere vonatkozik." De ha egyszer gyarilag silany a kutyu, akkor mi van?
Az egyeb szinten muszaki kerdeseimmel pedig hivjam a 180-180-at. Egy csoportvezeto a muszaki kerdeseimmel a ugyfeles holgyekhez iranyit! Hat van nemi tapasztalatom ezen a teren, es termeszetesen nem akarom leszolni az ugyfelszolgalatokat, de... Koszonom csoportvezeto ur!
Az upcot 6 ev utan tobbek kozott az ugyfel/uzletpolitikajuk miatt dobtam ki. A digi is erre tart? Persze ennyiert gondolom ennyi jar. De jovore mar penzes lesz, azert pedig nem ezt varom!

Ez a tv2 mizeria nem rohejes a tv2 reszerol? Kereskedelmi tv. Nekik nem az az erdekuk, hogy minel tobb helyen bamuljak a sugarzott reklamokat?
Zöldfülű
DQ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chromax



Tagság: 2003-12-25 23:42:34
Tagszám: #7856
Hozzászólások: 1057
17062. Elküldve: 2006-05-05 09:58:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93368.]

Április végéig 30 ezer előfizetői szerzett a február közepén startolt DigiTv. A romániai bejegyzésű RDS-RCS konzorciumhoz tartozó EMKTV ügyvezető igazgatója azt mondja, elsősorban vidéken taroltak, ahol a szolgáltatóknak nem érte meg a kábeleket lefektetni.

A cég év végére 70 ezer előfizetővel számol, meglehet azonban, hogy ők nem nézhetik majd a tv2 adását, a kereskedelmi csatorna ugyanis bejelentette, hogy előfizetőnként havi egy eurót kér a DigiTV-től. Ezt az összeget a fapados tévé sokallja, és legfeljebb 60 forintot fizetne

[válaszok erre: #17066] [előzmény: (17005) Laci082, 2006-05-04 16:38:12]
Kiváló dolgozó
chromax adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitiless



Tagság: 2005-07-25 06:11:39
Tagszám: #20658
Hozzászólások: 318
17061. Elküldve: 2006-05-05 09:43:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93369.]

MCM icon32.gif icon32.gif icon32.gif icon32.gif icon32.gif
[előzmény: (17055) mmodjo, 2006-05-05 09:03:10]
Törzstag
pitiless adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17060. Elküldve: 2006-05-05 09:38:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93370.]

"Akkor most melyik mondott igazat, szerinted."

Az ügyvezető.
[előzmény: (17054) taurus, 2006-05-05 09:01:02]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17059. Elküldve: 2006-05-05 09:14:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93371.]

az összes Mtv csati és a vh classic is?
[előzmény: (17055) mmodjo, 2006-05-05 09:03:10]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gabor62



Tagság: 2006-01-13 14:30:28
Tagszám: #25760
Hozzászólások: 59
17058. Elküldve: 2006-05-05 09:13:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93372.]

Mmodjo!

Ez olyan mintha nem is irtál volna semmit!
Mikortol nézhetjük ezeket a csatikat?
Szóbeszédből már volt elég!!
[előzmény: (17055) mmodjo, 2006-05-05 09:03:10]
Kezdő
gabor62 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17057. Elküldve: 2006-05-05 09:09:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93373.]

Még 7. TP sincs nemhogy 8.
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nedudgi1



Tagság: 2005-01-03 18:03:25
Tagszám: #14863
Hozzászólások: 27
17056. Elküldve: 2006-05-05 09:05:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93374.]

Hogy én ezt a Fashion Tv-t mennyire várom!
Nem is tudom, hogy voltam meg eddig nélküle...

nedudgi1
[előzmény: (17055) mmodjo, 2006-05-05 09:03:10]
Zöldfülű
nedudgi1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mmodjo



Tagság: 2006-02-02 11:14:23
Tagszám: #26530
Hozzászólások: 394
17055. Elküldve: 2006-05-05 09:03:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93375.]

Hajrááá digi!


Végre nekunk fognak menni az MTV-k szamban 4 es az MCM Euromusiqe!

Valamint tervben vannak Fashion, eurosport 2, es meg egy csomo jo csati!
[válaszok erre: #17056 #17058 #17059 #17061] [előzmény: (17053) Kardos Attila, 2006-05-05 08:56:23]
Törzstag
mmodjo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010662078857422 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail