| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16105. Elküldve: 2006-04-21 14:52:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94326.] |
Minden országban más a beltéri típusszáma, de lényegében ugyanaz a készülék.
|
| | |
[előzmény: (16103) yaksi, 2006-04-21 14:18:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
16104. Elküldve: 2006-04-21 14:37:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94327.] |
Nálam az Ocko hol megy, hol nem. Kiírja, hogy hozzáférés megtagadva (10-es hibakód), de mögötte megy a kép és a hang. Egy exitre eltűnik. 5-ből 3-szor ezt csinálja.
|
| | | [válaszok erre: #16106] |
[előzmény: (16095) dobrogi2, 2006-04-21 13:26:08] |
|
Törzstag
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
16103. Elküldve: 2006-04-21 14:18:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94328.] |
Igen, ezek csak a "mi" csatornáink, de a szlovákok 1169-es Hyundayt kapnak...
|
| | | [válaszok erre: #16105] |
[előzmény: (16097) sathaver, 2006-04-21 13:34:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16102. Elküldve: 2006-04-21 13:55:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94329.] |
Igazad van, a TSReader valószínüleg eltévedt a kódolás miatt.
|
| | |
[előzmény: (16101) Kilyan, 2006-04-21 13:48:23] |
|
Törzstag
|
|
 Kilyan

Tagság: 2003-05-06 00:00:00 Tagszám: #3739 Hozzászólások: 800 |
16101. Elküldve: 2006-04-21 13:48:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94330.] |
Hogyan lehetne layer 3.as?
MIvel nézted meg?
|
| | | [válaszok erre: #16102] |
[előzmény: (16100) dobrogi2, 2006-04-21 13:41:28] |
|
Törzstag
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16100. Elküldve: 2006-04-21 13:41:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94331.] |
Én is ezt szeretném "hallani":
MPEG-2 Audio
MPEG1 Audio: Bitrate 192 Kbps Sample Rate 48 KHz
MPEG1 Audio: Layer II Mode Stereo
|
| | | [válaszok erre: #16101] |
[előzmény: (16098) Kilyan, 2006-04-21 13:37:18] |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
16099. Elküldve: 2006-04-21 13:40:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94332.] |
Most akartam beírni én is. Amúgy ezek egyenlőre csak a közös csatornák.
|
| | |
[előzmény: (16097) sathaver, 2006-04-21 13:34:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kilyan

Tagság: 2003-05-06 00:00:00 Tagszám: #3739 Hozzászólások: 800 |
16098. Elküldve: 2006-04-21 13:37:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94333.] |
Legyen layer II jo?
|
| | | [válaszok erre: #16100] |
[előzmény: (16088) dobrogi2, 2006-04-21 12:28:24] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16096. Elküldve: 2006-04-21 13:28:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94335.] |
Hol van szlovák AXN? Az közös, csak kapott még egy hangsávot.
|
| | | [válaszok erre: #16097 #16177] |
[előzmény: (16093) jeembo, 2006-04-21 13:22:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16095. Elküldve: 2006-04-21 13:26:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94336.] |
"Nem tudod mindet lekódolták." ??
Markiza - megy
Joj - megy
TA3 - vidózaj/szincsik - nem kódolt
Ocko - megy
FilmBox - megy
|
| | | [válaszok erre: #16104 #16110] |
[előzmény: (16091) totika, 2006-04-21 13:13:21] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16094. Elküldve: 2006-04-21 13:24:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94337.] |
hát igen ég és föld a 2:((
|
| | |
[előzmény: (16093) jeembo, 2006-04-21 13:22:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jeembo

Tagság: 2006-02-23 20:18:12 Tagszám: #27543 Hozzászólások: 211 |
16093. Elküldve: 2006-04-21 13:22:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94338.] |
IRGUM-BURGUM
Miért nem lehet olyan a magyar adók hangminősége is, mint a SZLOVÁK AXN-é
|
| | | [válaszok erre: #16094 #16096] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16092. Elküldve: 2006-04-21 13:22:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94339.] |
Az új TP-n van most 11 csatorna, és várhatóan oda még felkerül a két közszolgálati szlovák adó is, tehát nagon nem tudnak hova átpakolni, meg szerintem nem is akarnak...
|
| | |
[előzmény: (16089) yaksi, 2006-04-21 12:30:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 totika

Tagság: 2004-10-01 22:58:08 Tagszám: #12950 Hozzászólások: 486 |
16091. Elküldve: 2006-04-21 13:13:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94340.] |
Nem tudod mindet lekódolták.
Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16090. Elküldve: 2006-04-21 12:33:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94341.] |
köszi!
igen szerintem is szar a hang
|
| | |
[előzmény: (16088) dobrogi2, 2006-04-21 12:28:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
16089. Elküldve: 2006-04-21 12:30:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94342.] |
Sajnos én is látványos rosszabbodást vettem észre.
Remélem, hogy a magyar csatornák is elérik pl. az Ocko képminőségét, vagy éppen a TA3-ét.
A "mi" tp-nkről át lehetne tenni valamelyik újra pl. a VH1, MTVEurope csatikat, ezek úgyis közösek lesznek mindenkinek (gondolom). Talán még mehet a travel is valamint a Viasatok, ezek azt hiszem, közös verziók.
Attila?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #16092] |
[előzmény: (16038) krizsa2, 2006-04-21 08:35:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16088. Elküldve: 2006-04-21 12:28:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94343.] |
A HBO-nál a video pid 1,9-2,3 MBit/s (Ez nem tényleges video sebesség, mert azt nem tudom kódolt adásnál mérni)
az audió PID 128-134 KBit/s
Az audió már stereo-nak mondja magát:
Elementary Stream PID 829 (0x033d) MPEG-2 Audio
MPEG1 Audio: Bitrate 128 Kbps Sample Rate 48 KHz
MPEG1 Audio: Layer III Mode Joint Stereo
A videó szemre közepes felbontású,
A hang fülre vacak.
|
| | | [válaszok erre: #16090 #16098] |
[előzmény: (16086) sathaver, 2006-04-21 12:18:12] |
|
Törzstag
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16087. Elküldve: 2006-04-21 12:19:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94344.] |
Valószínüleg rosszúl áll a fej, vagy rossz.
|
| | |
[előzmény: (16083) Raal, 2006-04-21 12:12:59] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16086. Elküldve: 2006-04-21 12:18:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94345.] |
meg tudnád nézni a mi HBO-kat?
|
| | | [válaszok erre: #16088] |
[előzmény: (16085) dobrogi2, 2006-04-21 12:16:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16085. Elküldve: 2006-04-21 12:16:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94346.] |
SZLOVÁK TP, folyik a beetetés:
Nézzétek meg az új TP-n pl. a MARKIZA-t (most free).
Analizátor adatok:
Video PID bitrate: 3,94Mbit/s
Audio PID Bitrate: 128,4Kbit/s
Szemre meg fülre is elég jó!
a HBO meg:
Video PID Rate: 1,9MBit/s
Audio PID Rate: 144KBit/s
|
| | | [válaszok erre: #16086] |
|
|
Törzstag
|
|
 Cenzi

Tagság: 2004-09-27 11:13:52 Tagszám: #12858 Hozzászólások: 52 |
16084. Elküldve: 2006-04-21 12:15:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94347.] |
Fura, megtaláltam a szlovák csatornákat, be is jönnek, de 10-es hibát ír ki. Persze ez eltűnik,ha a csatornalista menübe megyek be, majd vissza... Másnak is van ilyen problémája?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
16083. Elküldve: 2006-04-21 12:12:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94348.] |
Van , 70 %.
|
| | | [válaszok erre: #16087] |
[előzmény: (16082) dobrogi2, 2006-04-21 11:37:23] |
|
Haladó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
16082. Elküldve: 2006-04-21 11:37:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94349.] |
Van jelszinted a keresés elött?
A vevő ismeretlen TP-nél lépteti a FEC értékeket. Csak akkor szabad a keresésre rányomni, ha a kijelzett jelminőség legalább "jó".
|
| | | [válaszok erre: #16083] |
[előzmény: (16080) Raal, 2006-04-21 11:10:24] |
|
Törzstag
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
16081. Elküldve: 2006-04-21 11:15:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94350.] |
menü/telepítés/szoftver frissítés.
Ha nincs új szoft akkor kiírja , ha letölti akkor a csík KÉTSZER fog 100 % - ig menni , ne kapcsold ki/el.
|
| | |
[előzmény: (16079) Jakab_j, 2006-04-21 11:06:30] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|