Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499876/7 Témák: 19748 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (190/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3006 üzenet

version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111676. Elküldve: 2026-06-23 13:59:43 [1.]

Nekem még annyi a teendőm, hogy el kell vinnem a 2 db smart kártyát az egyik ügyfélszolgálati irodába. Lehetne inverz csomagként küldeni postán de nálunk nincs ilyen lehetőség.
Letét nekem nem volt.
Most jött e-mail az One-tól, hogy a számla fizetve a nekik visszajáró hardvert vigyem vissza és ennyi.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111674) Barczik L, 2026-06-23 08:13:24]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111673. Elküldve: 2026-06-23 07:12:22 [2.]

Igen próbált marasztalni, továbbra is a régi árat adta volna ha maradok.
Az indok amiért felmondtam már láttam az összes futó műsort rengetegszer.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111674] [előzmény: (111666) Amatőr61, 2026-06-22 15:53:41]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111665. Elküldve: 2026-06-22 14:52:54 [3.]

Most mondtam le az ex UPC műholdas szolgáltatást Június 30 határidővel.
Semmit nem kellett várni.
A 1270-et hívtam aztán a 4-es menü és még egyszer a 4-es menü a lemondás opció.
Nagyjából 5 perc alatt intézte az ügyintéző.
A számla legyen elöl. Az utolsó számlát jó előre befizettem.



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111666]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111628. Elküldve: 2026-06-09 14:36:02 [4.]

Én is megkaptam az aktuális számlát és mellé az áremelési tájékoztatót.

A mostani csomag (Ős UPC) ára 6490,-Ft.
A smart vagy ahogy az One hívja DVB-S kártya mostani 290,- Ft árát nem írják mennyi lesz.
A tengernyi ÁSZF felsorolásban sem látom az új árat.

Ha valaki rátalált jelezze.

Én Július 30-al felmondom.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111630]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111398. Elküldve: 2026-02-23 09:30:31 [5.]

Van 2 db smart kártyám.
Amikor vettem egy új lg tv-t tavaj ősszel bele tettem az irdeto modulba, ezt pedig a tv-be a modul fogadóba.
A kártya már nagyon régen nem volt használva.
Lekerestem a thor 0.8 holdakat.
Úgy emlékszek néhány óra alatt frissült.
Sport 1 csatornán volt.
Azóta nem állt meg a kártya.
Régen ha megállt a kártya a vu+ uno 4k se dobozban frissítettem mindkettő kártyát az irdeto modulban.
A kártya megállása után cseréltem oscamot.
Azóta nincs gond.
Mindez még direct one alatt történt.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111373) BAGIIMRE, 2026-02-21 13:27:19]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111310. Elküldve: 2026-01-15 18:18:17 [6.]

Van egy ASZF változás 03.06-tól.
Lényegi dolgok nem változnak.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111305) Bigfic, 2026-01-14 18:40:40]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111304. Elküldve: 2026-01-14 14:29:34 [7.]

Ma kaptam meg a Januári számlát.
Fiz. határidő: 01.31.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111305]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111233. Elküldve: 2025-12-20 04:57:12 [8.]

De igen, az e-pack kedvezmény megszűnt.
Ha azonban váltanák csomagot akkor megkapnám a 400,- Ft kedvezményt.
Egy pici szépséghibája van az új csomag sokkal drágább a régi direct one csomagnál.
Marad a régi csomag nálam.
Egyébként nem tudok az one oldalán regisztrálni mert a telefonra nem jön a kód.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111232) mlaszlo, 2025-12-20 02:42:15]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111227. Elküldve: 2025-12-19 12:15:52 [9.]

Ma megkaptam a papír alapú számlát.
Smart kártya 2 db 4480,- Ft.
Eddig 4080,- Ft volt a fizetnivaló.
Hatáidő 2026.01.15
Egy brossúrát is mellékeltek, amin részletesen le van írva a weboldalukon miként találom a rám vonatkozó részt.
Fizetés 4 féle módon lehet.
Weboldalon, csoportos beszedés, banki átutalás, postai csekk.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111231 #111234]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
300. Elküldve: 2025-12-15 14:31:44 [10.]

Megnéztem a kedvedért, 12 hó 8.-ig tekertem vissza a műsorújságban.
Bármelyik műsort vissza tudom nézni.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #301 #303] [előzmény: (299) SKYm@n, 2025-12-15 13:40:27]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
298. Elküldve: 2025-12-15 13:32:34 [11.]

Elméletileg 1 év.
Ezt írta itt valaki.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (297) sky_digital, 2025-12-15 09:36:34]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
296. Elküldve: 2025-12-15 08:29:48 [12.]

Megújuló.
Minden hónapban levonja autómatán a bankkártyáról.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #297 #302] [előzmény: (294) @malacka@, 2025-12-14 20:19:32]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132508. Elküldve: 2025-12-14 10:49:49 [13.]

Sokkal több idő kell a kártya frissüléshez.
Folyamatosan úgy kell tartani a beltérit, hogy a tuner kapjon áramot, tehát legyen bekapcsolva.
Naponta használat esetén a kártya frissül.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132509] [előzmény: (132505) sandokan41, 2025-12-14 08:33:37]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111218. Elküldve: 2025-12-12 08:05:59 [14.]

Még mindig megáll a history kép csak most egy kicsit tovább bírja.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111220]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111215. Elküldve: 2025-12-11 21:35:44 [15.]

A history csatorna állandóan megáll, nincs kép.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111216 #111216 #111217]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
290. Elküldve: 2025-12-10 12:29:07 [16.]

Nálam most harmadszor 5.-én vonta le, és 5.-én fizettem az első hónapot.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #291] [előzmény: (289) attila.scourgeofgod, 2025-12-10 07:21:02]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
288. Elküldve: 2025-12-10 06:55:49 [17.]

Hónap fordulón vonja le az 1200,- Ft összeget.
Neked 16.-n.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (287) MrX, 2025-12-09 20:26:48]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111204. Elküldve: 2025-12-09 13:54:23 [18.]

Nem azt mondom, hogy most vagy az idén megszűnik a smart kártya.
Előbb ki kell bogozni az átvett gubancos direct one előfizetői bázist.
Aztán majd bepróbálkoznak valamilyen változtatással.



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111202) Oliver18, 2025-12-09 12:38:10]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111201. Elküldve: 2025-12-09 12:29:45 [19.]

Igen az árakat lehet emelni de sokan nem fogják tolerálni és felmondanak.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111199) egedi, 2025-12-09 09:12:21]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111200. Elküldve: 2025-12-09 12:27:21 [20.]

Nálam kettő ok van arra, hogy felmondjak.
A smart kártya megszűnése és a díjemelés a másik.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111202] [előzmény: (111198) Barczik L, 2025-12-09 07:40:39]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111196. Elküldve: 2025-12-09 07:02:06 [21.]

Amit írtál annak alapján az derül ki, hogy 3db elkülönített előfizetői adatbázis és a hozzá tartozó örökölt csomagdíj mindegyikhez.
Ha valaki one előfizetésre vált az előző előfizetéséről akkor sokkal többet fizet és mézesmadzag gyanánt megkapja a 400,- Ft kedvezményt az elektrónikus számlára.
Ha netán smart kártyája volt eddig akkor azt leadatják és kap one dobozt helyette.
Ha jól látom ez a helyzet.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111198] [előzmény: (111188) franjobp, 2025-12-08 19:48:40]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
69. Elküldve: 2025-12-08 16:28:04 [22.]

Minden előfizetéshez másik e-mail címet használj a regisztrációhoz.


Téma: Canal+ streaming szolgáltatás Fórum: Sat
[előzmény: (68) saalty, 2025-12-08 14:30:41]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111182. Elküldve: 2025-12-08 12:31:41 [23.]

A párosított kártya az hátrány.
A dobozban a kártyával bekapcsolva hagyod és majd frissül.

Nekem az egyik smart kártya majdnem 2 évig nem volt használva.
CI+ irdeto modulba raktam és bele a tv-be.
Nem számított nekem, hogy mennyi idő a felélesztése.
Legalább 4-5 nap volt mire feléledt.
Előtte a direct one weboldalán próbáltam frissíteni néhányszor.
Nem ért semmit.
Ez még a tulaj váltás előtt volt egy hónappal.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111195] [előzmény: (111179) nababika, 2025-12-08 12:09:14]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111171. Elküldve: 2025-12-08 10:24:07 [24.]

Neked nincs közöd a canal+ szolgáltatóhoz, csak az one szolgáltatóval vagy jogfolytonos.
A strem már neked nem jár amit a direct one adott a műholdas mellé.
A számla eljuttatása feléd nem a te problémád hanem az one feladata, hogy megoldja.
Nekem is 2 db smart kártya van és még nem kaptam számlát.
Eddig én is díjneten fizettem de ott már nem lehet fizetni.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111172] [előzmény: (111170) saalty, 2025-12-08 10:10:07]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111165. Elküldve: 2025-12-08 07:55:21 [25.]

A "döglött" kártyát belerakod a CI+ modulba és majd a TV-ben frissül.
Az ügyfélszolga kihagyása ajánlott.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111179] [előzmény: (111159) nababika, 2025-12-07 22:11:45]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3006
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024068117141724 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail