Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (58/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3006 üzenet

version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
92300. Elküldve: 2012-10-20 16:49:29 [2526.]

Egy telefont elengedsz nekik, hogy nem kell a szolgáltatásuk, ennyi.
Senkinek nincs semmilyen kötelezettsége.
A digi csak lefele megy, nem tudni meddig.
Nyilván nincsen pénzügyi mozgástere.
Az is nyilvánvaló, hogy a minőségen nem akarnak javítani.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #92303] [előzmény: (92287) NoOne, 2012-10-20 12:11:33]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
92233. Elküldve: 2012-10-18 08:11:11 [2527.]

Szerintem az előfizetések fele a digisport csatornák miatt keletkezett.
Majd annak idején, ha már nem lesz nézhető foci a két prominens csatornán kiderül mennyien mennek el.
Már most is jelentős mennyiségű ismétlés van hétvégenként, amikor a bajnoki meccseket kellene adni, de az angol bajnokik nem töltik ki a műsoridőt.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #92234 #92236] [előzmény: (92232) ITI, 2012-10-18 07:56:24]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
92231. Elküldve: 2012-10-18 07:46:26 [2528.]

Pontosan ilyen az EPG humax 4-en is.
Valaki hozzá nem értő nyilván elpiszkálta, és most így marad néhány hétig, amíg valaki véletlenül rá nem talál a megoldásra.
Ocsmány, szemét a képminőség, az már nem is hír.
120cm gibertini+inverto black ultra fej.
A vételi viszonyok jók 90/95% de mégis gagyi az egész.
Már csak az kell, hogy lejárjon a foci BL közvetítési jog, és az angol bajnoki közvetítési jogok.
Akkor lesz a tömeges elvándorlás.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #92232 #92235] [előzmény: (92219) ses2, 2012-10-17 20:02:28]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
92033. Elküldve: 2012-10-01 18:59:44 [2529.]

Nem fogja kivágni a discovery és a natgeo csatornákat, ha mégis akkor harakirit követhet el a teljes vezérkar.
-100000 előfizető
Éppen az említett csatornák és a sportcsatornák tarják a diginél a most tejelőket.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (92026) kamuleon, 2012-10-01 18:26:04]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
1376. Elküldve: 2012-09-06 07:41:54 [2530.]

A data táron lévő az eredeti pro wiewer, ez biztos.
Az is biztos, hogy nem jól csinálod.
A transeditből hogyan mented ki a megtalált csatornákat?
Régen csináltam, de tudom fejből hogyan kell. A megtalált csatornákat ki kell jelölni, majd el kell menteni egy mappába, pl. Astra19.2.ini
Ezt minden hold lekeresése után meg kell csinálni.
A használatához a csatornalista szerkesztőt kell kinyitni, majd ott az importálásra kell kattintani, a transeditből mentett ini-t kell betallózni. Balra lent az egyik könyv ikon.
Majd így tudod használni a csatornalistát a programban.
Én még ezt is szoktam szerkeszteni egy ehhez tartozó programmal, így minden olyan lesz amilyenre én akarom.
Röviden így működik.


Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
[válaszok erre: #1378 #1380] [előzmény: (1375) huni66, 2012-09-05 22:37:33]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
1372. Elküldve: 2012-09-05 21:33:21 [2531.]

Feltöltöttem ide, a datára:
http://data.hu/get/5534362/DVBViewerPro4.2.1.exe


Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
[válaszok erre: #1373] [előzmény: (1370) version, 2012-09-05 20:43:42]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
1370. Elküldve: 2012-09-05 20:43:42 [2532.]

Holnap megnézem, valószínű megvan a pro 4.2.1
3.9.0-nál járt a program amikor megvettem, én semmit nem dobok ki, meglesz.


Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
[válaszok erre: #1371 #1372] [előzmény: (1369) huni66, 2012-09-05 20:22:28]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
1368. Elküldve: 2012-09-05 16:55:44 [2533.]

Én tudom hol van a 4.2.1, de nektek kell kipróbálni.
Ebben a csomagban minden van.
http://www.sendspace.com/file/keeonh
Ide kell kattintani a tárhelyen:
Click here to start download from sendspace




Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
[válaszok erre: #1369] [előzmény: (1356) huni66, 2012-09-01 08:56:05]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
91742. Elküldve: 2012-09-03 19:24:45 [2534.]

Ma este a humax 4 erőszakkal szoftvert frissített, hazavágva az eddig megszokott csatornalista sorrendet.
A bekapcsolás után azonnal elkezdte a letöltést, és a telepítést.
Jó 3 percig tartott a művelet.
Nem szabad piszkálni, kikapcsolni a telepítés közben.

Beállítottam az eddig használt csatornákat a kedvencek1 listába.
A sorszámokat nem lehet átírni.
Csak léptetéssel lehet a listában kapcsolni, vagy ha valaki emlékező művész a kevert sorszámokat is beütheti alapból.

Nyomja fel magának az új szoftot a digi.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #91743 #91750] [előzmény: (91740) row, 2012-09-03 18:43:33]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
5073. Elküldve: 2012-07-12 11:20:52 [2535.]

Digi sport és a digi sport +
Más nem lehet a jogok miatt.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (5070) film guru, 2012-07-12 07:43:31]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
91127. Elküldve: 2012-06-30 07:59:32 [2536.]

Humax 4-re keverik a szoftvereket.
Egyazon napon ha többször be van kapcsolva előjön a frissítő ablak, 1.00.12 aztán másik alkalommal 1.00.22
Ki tudja mi a külömbség?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #91128]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
90920. Elküldve: 2012-05-30 07:46:57 [2537.]

"Engem már tényleg csak a Digisport ill. a Digisport Plus tart a Digi Kft-nél...!!!"

Minimum 150000 előfizető ezért van a diginél.
A fontos focibajnokságokat nem engedik ki a karmaik közül, és a BL és EL sorozatokat.

Most ha lenne egy normálisan gondolkodó döntéshozó garnitúra akkor a két digis sportcsatornát HD minőségben kellene adni.

Ez valamit lendítene ezen az egyhelyben topogásukon.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #90928] [előzmény: (90918) gili, 2012-05-29 15:47:32]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
10683. Elküldve: 2012-05-27 13:25:10 [2538.]

Nem a mentés méretéről volt szó, hanem a telepítő imázsról.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (10682) natomail, 2012-05-27 12:19:26]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
10681. Elküldve: 2012-05-27 11:40:26 [2539.]

Addig volt jó a nemesis amíg 40 mb alatti méretű volt az image.
Mostanra mindenféle felesleges szeméttel van tele, amit csak kevesen használnak.
Én visszatértem a newnigma2-höz.
Ebben az mgcamd is tökéletesen működik. Minden van a saját szerverén, online kell a szükséges cuccot telepíteni.
A csatornalistára érzékeny, CST-t szereti, vhannibalt nem szereti.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #10682] [előzmény: (10678) sztar1, 2012-05-27 10:13:24]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
10627. Elküldve: 2012-05-17 18:17:34 [2540.]

Az a baj hogy magyarul sem tudsz olvasni, akkor minek jársz külföldi oldalakra.
Én nem szoktam kuncsorogni, vagy feleslegesen kérdezősködni.
Ha infó kell valamiről olvasok, használom a keresőt, stb...


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (10626) Bigdigit, 2012-05-17 17:51:22]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
10624. Elküldve: 2012-05-17 16:26:48 [2541.]

Nem érted miről van szó az USB tunerekkel kapcsolatban.
Dreambox linux alól enigma2-vel működteti a rendszert, neked az emigma2 alá készített drájvert kell megtalálnod a boxra telepített imázsban.
Erre írtam lentebb hogy meg kell nézni a telepített imázsban milyen usb eszközöket támogat, mihez írtak drájvert. Érthető?
Nálam most a newnigma2 3.3.2 van telepítve, rengeteg usb eszköz van támogatva, ne kérdezd milyen gyártók, mert van ott vagy 150 sor, nem fogom végig böngészni.
Telepítsd fel és nyálazd végig magad.
Kék gomb és ott a newnigma2 opció, ha jól emlékszek a 3-as pont, és alatta a manage additional, majd az online installer, alatta pedig usb tuner drájver.
Innen lehet telepíteni a tunered drájverét, ha van hozzá, ha nincs akkor keresel másik imázst.
Nem kell az interneten külön vadászni drájvert, ha van a tuneredhez az imázsodban usb drájver, online letöltöd és telepíted.
Ennél szájbarágósabban nem tudom leírni.



Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #10626] [előzmény: (10621) Bigdigit, 2012-05-17 13:04:53]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
6564. Elküldve: 2012-05-17 16:05:23 [2542.]

A router adjon DHCP-t a boxnak (autómatikus IP cím kiosztás).
Ezután az enigma2 a hálózati beállítást önműködően konfugurálja.
A boxban nem kell átírni semmit.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #6565] [előzmény: (6563) pajkos66, 2012-05-17 15:35:16]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
2215. Elküldve: 2012-05-16 07:41:49 [2543.]

Jó nehéz, 21 kg.
DiseqC motor felejtős, ha ezért kérdezted.
Van már példa rá, hogy lehet forgatni diseqc motorral, skystar fórumtárs "lesoványította" a tányér tartószerkezetét.
Nézd meg a képeket, lapozz vissza a topikban.
Tolómotor a másik megoldás.


Téma: Parabola méretben kérek tanácsot Fórum: Sat
[válaszok erre: #2216] [előzmény: (2214) Bigdigit, 2012-05-16 06:56:47]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
12466. Elküldve: 2012-05-14 09:35:22 [2544.]

SS HD 2 frissített változata, általános célra megfelelő.
A csatolófelület és a tuner változott, a csipszet kérdéses.
Az árához képest korrekt lehet.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12467] [előzmény: (12465) Tibi242, 2012-05-12 15:21:39]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
90740. Elküldve: 2012-05-14 09:12:34 [2545.]

Most annyi a változás, hogy az eredeti szoft nem támogatta az ingyenes csatornákat, most van 5-6 db ami már benne van az utolsó szoftverben.
Én is csak a többiek beírásaiból tudom.
A sorbarendezés maradt fix, a csatornaszámhoz rendelt csatornanév nem változtatható.
Csinálhatsz kedvencek listát, azt nem keveri össze, de nem lehet a számokkal csatit váltani, akkor mindent összezagyvál a sorrendben. Csak léptetni szabad.
Ezt is a többiek beírásából tudom.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #90741] [előzmény: (90739) orlin, 2012-05-14 09:00:42]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
90738. Elküldve: 2012-05-14 08:18:47 [2546.]

Minden bekapcsolásnál szoftvert akar frissíteni, még most is így van humax 4-en. Mindig a nem-re okézok, így marad a régi szoft.
A szoft tipusszáma valamikor változott, most xxx20 a vége, előtte volt kisebb is.
Én nagyon kiakadok, ha végül frissít autómatice, mert a sűrűn használt csatornákhoz tartozó számokat fejből tudom, szám szerint váltok csatit.
Csak a sportcsatornák és a discovery-k miatt vagyok a diginél.
Ha másik szolgáltatónak is eladnák a két digisport csatornát, végük is lenne.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #90739] [előzmény: (90725) row, 2012-05-13 14:52:37]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
10602. Elküldve: 2012-05-13 13:19:53 [2547.]

Mindig fordítva csináltok mindent, azért többes számban írom, mert ez a jellemző.
Én ha vennék dvb-t usb tunert, először megnézném melyik imázs milyen gyártmányú tunert támogat.
Ennek megfelelően választanám ki a gyártót és a típust.
Másik fontos dolog, az imázsok mellé mindig van részletes infó milyen pluginok vannak hozzá.
A dvb-t külön is le van írva milyent támogat az imázs.
Mostmár tutdod mi a teendő.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #10603] [előzmény: (10601) peter23, 2012-05-13 12:50:09]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
90724. Elküldve: 2012-05-13 08:19:20 [2548.]

Egyenlőre úgy néz ki a humax 4 még csak akkor frissül ha bekapcsolás után a kérdésre igent nyugtázol.
Ha a nem-re nyomsz nem fog friss szoftot telepíteni.
A hunyadik ugyan ilyen elv szerint frissítik a szoftvert.
Nyilván majd eljön az idő amikor a szoftver kérdés nélkül települ mindegy milyen tipusú a beltéri.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #90725] [előzmény: (90710) norman21, 2012-05-12 11:53:11]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
90700. Elküldve: 2012-05-11 16:51:16 [2549.]

Nem úgy néz ki, hogy le lehet menteni a listát, vagy sw-t vagy akármit piszkálni a "lelkében".
A neten nem találtam semmit.
Nincs szoftver amivel kapcsolódni lehetne a beltérihez.
Egyedi céleszköz.

Annak sem tudni az okát, hogy a csatornák hangereje között miért van hatalmas külömbség. Ez a nyomorult digi miért csinálja szándékosan ilyen gagyira a hangot.
Sóvárognak az előfizetők után, de minden húzásuk éppen az előfizetők ellen irányul.



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (90696) ITI, 2012-05-11 09:10:00]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
12453. Elküldve: 2012-05-10 16:15:44 [2550.]

Igen, így használom én is az SS HD2 kártyát, vagy a hauppauge kártyát.
A felvett anyag képminősége messze a legjobb a PC kártyáé. Nekem dreambox800 van mellette, a felvett anyag képminőség sehol sincs.
Viszont hibátlanul forgat bárhova, bármikor. Twin fejjel jól megoldható a vétel.
Az újabb 4100-as technotrend kártya 55 körül van német webboltokban, PCI-E csatolófelülettel.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12454] [előzmény: (12452) Tibi242, 2012-05-10 13:56:59]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3006
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023347854614258 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail